|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
no juz widze dzis pierwsze zmiany!!!! nijaki VONSEB w dziale hokejowym stwierdza ze woli sie porozumiewac w jezyku angielskim-no kurwa panowie z literka 'M' widze ze robicie wszystko co w waszej mocy aby zajebac to forum!!!sorry za slownictwo ale juz nie moge w dziale tenisowym pan z literka 'M' wprowadzil takie obostrzenia ze w zasadzie sam sobie pisze -UWAGA chyba zapala sie czerwone swiatlo!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
gremlin rozumiem, ze nie znasz jezyka angielskiego, jednak wiekszosc zna, a niektore informacje sa przydatne[wklejone]. W dzisiejszych czasach j.angielski to podstawa powinien go kazdy znac tak samo, jak PL, ale to sie tyczy glownie mlodych, w kazdym razie nie wyobrazam sobie, jak bez znajomosci ENG moglbym obstawiac np. US Sports, dlatego nie mierz innych wlasna miarka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
Ja proponuje byście weszli na np. forum serwisu www.fcbarca.com [ fcbarca.com] . I może moderatorzy mecz.pl wtedy sprobowali by wyciagnac jakieś wnioski :] Bo takiego pobłażania jak tu to nie ma chbya nigdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
gremlin rozumiem, ze nie znasz jezyka angielskiego, jednak wiekszosc zna, a niektore informacje sa przydatne[wklejone]. W dzisiejszych czasach j.angielski to podstawa powinien go kazdy znac tak samo, jak PL, ale to sie tyczy glownie mlodych, w kazdym razie nie wyobrazam sobie, jak bez znajomosci ENG moglbym obstawiac np. US Sports, dlatego nie mierz innych wlasna miarka. Nie kazdy musi obstawiac np.US Sport.Jesli mam ochote poczytac cos po angielsku to wlaczam BA itp fora.A tu zagladam po to zeby sobie poczytac i popisac raczej po Polsku.Wklejone info zgoda to normal moze byc nawet po wlosku jesli jest wazne,ale bez przesady. J.angielski to podstawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />nie szukamy pracy tylko gramy w zakladach bukmacherskich wiec chyba troche przesadzasz.Kiedys podstawa mialbyc po PL rosyjski a co z tego wyszlo kazdy wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
nie przesadzajcie już - Vonseb natrudził się, znalazł obszerne info tyle, że po angielsku. Forum jest od przekazywania informacji i takowa się pojawiła.
Nie wymagajcie jeszcze żeby Vonseb siedział 2 godziny nad tłumaczeniem takiego tekstu. I przecież nie wkleja setek takich postów codziennie. To był jeden materiał.
To że ktoś nie jest w stanie zrozumieć tego tekstu nie znaczy, że innym on nie pomógł, tak więc proszę o umiar w osądach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Vonseb przeciez wkleil tylko info po angielsku, a nie pisal analizy i posty do innych uzytkownikow.Majac alternatywe wkleic info w jezyku obcym lub nie wklejac wogole, bo ktos moze go nie znac, co wybralibyscie?Odpowiedz jest oczywista.A inna sprawa ze w dzisiejszych czasach znajomosc angielskiego to podstawa.Nie rozumiem wogole dlaczego gremlin zrobil ta zadyme
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
no juz widze dzis pierwsze zmiany!!!! nijaki VONSEB w dziale hokejowym stwierdza ze woli sie porozumiewac w jezyku angielskim-no kurwa panowie z literka 'M' widze ze robicie wszystko co w waszej mocy aby zajebac to forum!!!sorry za slownictwo ale juz nie moge w dziale tenisowym pan z literka 'M' wprowadzil takie obostrzenia ze w zasadzie sam sobie pisze -UWAGA chyba zapala sie czerwone swiatlo!!! Wszystkie ostrzeżenia wprowadzone są tylko w jednym celu aby wytępić z forum userów, którzy swoja postawą daleką od normalnośći, niszcza wizerunek forum a nie wątpilwie taka osobą jesteś ty. I radziłbym Ci wypowiadać sie o Vonsebie z szacunkiem a nie nijaki, bo on na forum zrobił wiele i jest częścią działu Lodowisko, czego nie można powiedzieć o Tobie. Ja wierze że w najbliższym czasie uda nam sie wsyprzątać forum z takiego bagna..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Ja proponuje byście weszli na np. forum serwisu www.fcbarca.com [ fcbarca.com] . I może moderatorzy mecz.pl wtedy sprobowali by wyciagnac jakieś wnioski :] Bo takiego pobłażania jak tu to nie ma chbya nigdzie. Ta.. a wiesz jakie możliwości ma mod na tym forum? Edycja postów, zamykanie, otwieranie, przenoszenie tematów. Więc niby jak wytępić tych gryzoni? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Może przyszły soft forum będzię poprawiony i będzie dostęp banowania. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Reasumujac, zapowiadaja sie zmiany na forum mecz.pl, co z tego wyjdzie- zobaczymy w najblizszym czasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Reasumujac, zapowiadaja sie zmiany na forum mecz.pl, co z tego wyjdzie- zobaczymy w najblizszym czasie. niekoniecznie z moimi uawagami musicie sie zgadzac!!!z niecierpiliwoscia oczekuje istitnych zmian ktore zdecydowanie poprawia jakosc tego forum!!!-pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Wprowadzić więcej moderatorów do poszczególnych działów. Wzorować się na Korcie Tenisowym, Lodowisku do Hokeja, czy US Sports, czysto, przejrzyście ... Jestem za zmianami, ale też bez przegięć. W dziale Stadion Piłkarski, nie potrzeba wg mnie tworzyć poddziałów, wystarczy np temat 1 Liga Polska - i dobrzy moderatorzy, którzy skasują "badziewie" z forum. Private Picks - jeśli już modernizować, to tylko na 2 tzw. ligi. 1 to najlepsi z najlepszych, a 2 niestety reszta. Uważam, że jeśli pozostawiłoby się PP w takim stanie w jakim jest teraz, to też nic wielkiego się nie stanie. Ja np nie mam problemu z wyszukaniem tematu, który mnie interesuje [np. kurson - temat z gry w betfair]. Powołać Radę Starszych - koniecznie. Kilka, kilkanaście osób, znanych i szanowanych na forum, które miałyby i mogłyby przedstawiać opinie na temat forum, oraz współdecydować o jego kształcie.
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
moze nie piszmy "szanowanych" bo szacunek to powinien miec kazdy dla kazdego, jest czas wyborow zroimy demokratyczna sonde i kazdy bedzie mial jakis czas na zgloszenie kandydatury swojej lub inni urzytkownicy tez moga zglaszac swoje propozycje i niech spolecznosc forum wybierze + plus akceptacja admina w koncu to glownie jego podworko
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Terror na wstępie jeszcze raz wszystkiego najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Zamknięty dział, do którego dostęp mają wybrani użytkownicy już istnieje od kilka dni temu. Powstał tam też temat z propozycjami userów, którzy powinni do nas dołączyć (Terror twoja kandydatura już została przedstawiona)... Dyskutujemy tam w zamkniętym gronie o sposobach i możliwościach ulepszenia forum tak aby jak najlepiej służyło nam wszystkim. Oczywiście każdy z userów może w tym temacie przedstawiać swoje propozycje ulepszenia forum (wszystkie sensowne postaramy się omówić i wcielić w życie w miare możliwości). Narazie prosimy uzbroić się w cierpliwość. Mamy nadzieje, że wspólnie razem z Conradem wprowadzimy istotne zmiany, które w niedługim czasie każdy zauważy. Pozdrawiam Goget
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja proponuje byście weszli na np. forum serwisu www.fcbarca.com [ fcbarca.com] . I może moderatorzy mecz.pl wtedy sprobowali by wyciagnac jakieś wnioski :] Bo takiego pobłażania jak tu to nie ma chbya nigdzie. Ta.. a wiesz jakie możliwości ma mod na tym forum? Edycja postów, zamykanie, otwieranie, przenoszenie tematów. Więc niby jak wytępić tych gryzoni? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ma wszytko co wymieniles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko grag nie mozemy porownywac forum vebu do mecz.pl ilosc uzytkownikow i tematow zdecydowanie mniejsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> T-error wszytkiego najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Dzienki lupus, dzienki all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr)
PS. Nowy rząd [wkrótce], nowe porządki na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Wzorować się na Korcie Tenisowym,... , czysto, przejrzyście ... kpisz? moze jest czysto bo nikt nie pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Bardzo bylbym zadowolony gdyby ktos wreszcie na tym forum zaczol rozdawac jakies ostrzezenia uzytkownikom nie przestrzegajacym regulaminu bo juz normalnie szlag czlowieka trafia gdy wchodzi do tematu np.o LM i zamiast jakiejs ciekawostki dotyczacej jutrzejszych meczy widzi ,ze jakis gowniarz zali sie ,ze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> cytuje Hitlerki mu nie wygraly. i zaraz z dwa moze trzy,cztery posty pocieszajace go lub np. bluzgajace. Ostrzezenie jedno,drugie i banik moze wtedy niektorzy zastanowia sie dwa razy zanim cos napisza. k...a niektorym naprawde ciezko jakos wejsc na Quasi i tam pisac swoje debilne uwagi. mam nadzieje,ze naprawde nastapia tu znaczace zmiany.Moze nie az tak znaczace jak na "korcie" Wszystkiego najlepszego T-error
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
ralf do tego wlasnie dazymy, beda ostrzezenia i ban, tylko najpierw musimy dopracowac regulamin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
ralf do tego wlasnie dazymy, beda ostrzezenia i ban, tylko najpierw musimy dopracowac regulamin. Dzieki Expie wlasnie takiej odpowiedzi oczekiwalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Wzorować się na Korcie Tenisowym,... , czysto, przejrzyście ... kpisz? moze jest czysto bo nikt nie pisze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie kpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeśli uważasz że posty typu "gram Szarapową bo to fajna babka, a tej drugiej to nie znam" są ok, to sory, Schranzer robi tam dobrą robotę, oby więcej takich modów i forum MOŻE zacznie się zmieniać z bagienka pitolenia o niczym, w merytoryczne miejsce do ciekawych dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale mi się napisało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pzdr)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|