|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
...banów jest bardzo istotna - nawet powiedziałbym, że najbardziej. A to dlatego, że dla niektórych jedynym środkiem na to by się uspokoili i przestali bluzgać i śmiecić jest właśnie taki miecz wiszący nad głową. Wy jako moderatorzy jak rozumiem w sprawie banów mozecie pisac do jednego człowieka czyli Conrada (mającego mało czasu), i on wtedy decyduje czy gośc wylatuje ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jedynym środkiem wydaje się zrobić taki upgarde by moderator mógł sam decydować. Dopiero póxiej kolejne sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moderator musi mieć też coś więcej jesli chodzi o zalety niz tylko wolny czas, bo tak to własnie wyglada. czy masz jeszcze glupsze pomysly??? jezeli tak to koniecznie napisz!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> to pierwszy watek mojej mysli!!! gdyby isc dalej to praca niektorych moderatoerow dokladnie do tego sie ograniczy -patrz temat TENIS !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Szczerze powiedziawszy chciałbym mieć możliwość podpatrzenia co wyprawiają 'Starsi', trzeba patrzeć wam na ręce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zawsze musi być opozycja! Z tego co wiem to można zrobić tak by temat(czy tam dział) był widoczny dla każdego, ale pisać by mogla tylko 'Starszyzna' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chociaż są tego złe strony to ja bym się za tym opowiedział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam! ale jak mi wiadomo nic takiego nie funkcjonuje wiec raczej trudno bedzie to podpatrzec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> chodzi o to ze funkcjonuje,ale bez dostepu dla "szeregowych" uzytkownikow forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Szczerze powiedziawszy chciałbym mieć możliwość podpatrzenia co wyprawiają 'Starsi', trzeba patrzeć wam na ręce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zawsze musi być opozycja! Z tego co wiem to można zrobić tak by temat(czy tam dział) był widoczny dla każdego, ale pisać by mogla tylko 'Starszyzna' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chociaż są tego złe strony to ja bym się za tym opowiedział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam! ale jak mi wiadomo nic takiego nie funkcjonuje wiec raczej trudno bedzie to podpatrzec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> chodzi o to ze funkcjonuje,ale bez dostepu dla "szeregowych" uzytkownikow forum rozumie ze jest to wprowadzenie nowych form demokracji!!!! gratulujemy i prosimy o jeszcze !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
hmm ja mam taka propozycje... nie wiem czy ona jest dobra... ze np niektore dzialy zeby bylo tylko dla zarejestrowanych.. chodzi mi o bonusy typu bez prowizji.. bo jak widac duzo osob niezarejetrowanych odwiedza to forum i wchodza i rejestruja sie (czasem po kilka kont) co jak widac niszczy nasza reputacje w europie i bedzie tak kiedys ze Polacy nie beda dostawac bonusow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> myślisz że każdy zarejestrowany użytkownik=uczciwy użytkownik zakładający tylko 1 konto? to np osoby musza miec troszke wypowiedzi juz na forum np 50... a to napewno tak odrazu sie nieda nabic 50 wypowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
hmm ja mam taka propozycje... nie wiem czy ona jest dobra... ze np niektore dzialy zeby bylo tylko dla zarejestrowanych.. chodzi mi o bonusy typu bez prowizji.. bo jak widac duzo osob niezarejetrowanych odwiedza to forum i wchodza i rejestruja sie (czasem po kilka kont) co jak widac niszczy nasza reputacje w europie i bedzie tak kiedys ze Polacy nie beda dostawac bonusow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> myślisz że każdy zarejestrowany użytkownik=uczciwy użytkownik zakładający tylko 1 konto? to np osoby musza miec troszke wypowiedzi juz na forum np 50... a to napewno tak odrazu sie nieda nabic 50 wypowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oj chłopie mylisz sie,zapraszam do Quasi Czatu,tam ludzie taką norme potrafią w pól godziny wyrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
hmm ja mam taka propozycje... nie wiem czy ona jest dobra... ze np niektore dzialy zeby bylo tylko dla zarejestrowanych.. chodzi mi o bonusy typu bez prowizji.. bo jak widac duzo osob niezarejetrowanych odwiedza to forum i wchodza i rejestruja sie (czasem po kilka kont) co jak widac niszczy nasza reputacje w europie i bedzie tak kiedys ze Polacy nie beda dostawac bonusow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> myślisz że każdy zarejestrowany użytkownik=uczciwy użytkownik zakładający tylko 1 konto? to np osoby musza miec troszke wypowiedzi juz na forum np 50... a to napewno tak odrazu sie nieda nabic 50 wypowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oj chłopie mylisz sie,zapraszam do Quasi Czatu,tam ludzie taką norme potrafią w pól godziny wyrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no w sumie tu ci musze przyznac racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
Zawsze ktoś musi się trafić kto zrobi burdel w temacie :] Myślę, że można byłoby zrobić tu niemałe porządki...
Zresztą po co ja wogóle się tu udzielam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Czy rozwazajac zmiany na forum zastanawialiscie sie nad zlikwidowaniem jednego z dzialow: "Private Picks 2: Grupowa współpraca" lub "Inne konkursy"? Przeciez w tym pierwszym sa same konkursy, ktore nadaja sie do tego drugiego dzialu i nie zauwazylem czegos takiego jak "Wymiana informacji w grupowej współpracy." Szczerze mowiac nie potrafie wskazac znaczacych cech rozniacych te dwa dzialy i chyba rozsadnie byloby zmienic ich formule, zrobic poddzialy lub polaczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Czy cos sie dzieje w tym temacie czy ograniczono sie jedynie do wpisania do kazdego dzialu regulaminu??? jezeli tak to gratuluje!!!! a co z zapewnieniami ze beda te zmiany ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
Witam. No, skoro tworzona jest starszyzna forum ,to oczywiście nie może zabraknąć mojej skromnej osoby.Mam tu na myśli wiek ,oczywiście.Żartuję.Tak na serio ,to rzeczywiście przydała by sie zmiana na PP .Jak dla mnie, mogą być nawet cztery ligi,jeżeli to bedzie dobre dla forum.Potrzebne jest wyselekcjonowania tych najlepszych.Skoro chcą zaistnieć i podjeli sie tego ,są dobrzy ,to chwała im za to. Proszę pamietajcie też o takich jak ja ,co niestety ciagle narzekaja na brak czasu.Co nie oznacza ,że podchodzę lekceważąco do podawanych typów,w temacie.Głónym żródłem(ale nie jedynym) informacji i sugestji odnośnie grania zdarzenia jest właśnie to forum.I dlaczego mam nie zaufać facetowi ,skoro ma 10 typów wygranych pod rząd.Niech bedzie w I lidze.Ma spadek formy ,trudno degradacja.Nich czuwają nad tym odpowiedni ludzie.To tyle narazie.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Czy cos sie dzieje w tym temacie czy ograniczono sie jedynie do wpisania do kazdego dzialu regulaminu??? jezeli tak to gratuluje!!!! a co z zapewnieniami ze beda te zmiany ??? wszystko idzie powoli i w dobrym kierunku. Pierwszy krok to nadzór i eliminacja z forum ludzi, którzy robią największą "trzodę" - poprawę widać zwłaszcza na quasi chacie. Regulaminy, ostrzeżenia to właśnie narzędzia do w/w działań. Zmiana struktury forum nastąpi niedługo, to nie taka prosta sprawa. Conrad musi zakupić nowe oprogramowanie do forum, robić testy czy nie ma błędów, bugów itd. zanim to wprowadzi. Propozycję Kursona co do likwidacji PP2 przekazałem i sam uważam ją za bardzo dobrą. Ewentualne likwidacje działów nastąpią dopiero przy zmianie oprogramowania forum. Niedługo mam nadzieję zajmiemy się porządkowaniem "Świata Bukmacherstwa" i "To i Owo"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937 |
Do tej "lepszej' części modów i conrada.
Pomyślcie nad propozycją obok tematu "bany i ostrzezenia" zrobienie tematu bliźniaczego:
"ostrzeżenia dla modów" czyli będziemy wrzucać tam posty w których mod obraża urzytkowników, a są takie.
Zachodzi paradoks. Dlaczego?
Lepsza część modów wykonuje solidnie powierzoną pracę, oczyszcza forum (a może "uczłowiecza" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) i powoli widać tego efekty, choć na razie mikroskopijne, ale jednak są i z tą intensywnością możliwe są efekty, które są zamierzone docelowo.
Z drugiej strony ta gorsza część modów, "podburza" do wulgaryzmu (może to taka taktyka?) co psuje opinie tym lepszym modom, jak i niweczy ich trud.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
"ostrzeżenia dla modów" czyli będziemy wrzucać tam posty w których mod obraża [color:"red"] urzytkowników [/color] , a są takie. nie wiem co o tym myslec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> ale tli sie we mnie iskierka niepewnosci ze sie szalenie pomylilem co do Twojej osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jesli masz jakies zastrzezenia to moze napisz wprost o co Ci chodzi, bo takimi lakonicznymi stwierdzeniami nic nie osiagniesz,a jedynie wprowadzasz wlasciwy swojemu pojawieniu ferment.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937 |
Prosze bardzo: http://www.mecz.org/ubbthreads/show...2032580&Main=2010616#Post2032580Ostatni post. Mam nadzieje, że się Biszop ze mna zgodzisz, że mod to taka osoba, która nie ma komfortu "lubienia kogos bardziej innego mniej" ma byc to osoba dalece neutralna, potrafiąca w każdej sytuacji byc bezstronna. Ten post który jest dowodem tego, że jest to osoba Llama degradujaca sama siebie z powierzonej roli. Drugi taki post jeszcze bardziej żenujacej treści był Amkwisha, który bardzo mądrze skasował Schranzer...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Biszop-jak wydaje mi sie jest to tylko propozycja Aresa i mysle ze nie pozbawiaona zupelnie racji, choc ja raczej jestem przeciwny takiej propozycji mialbym paru modow do nominacji w tej kategori szczegolnie z dzialu tenisowego-ale generalnie jestem przeciw bo staloby sie to arena pretensji a w dalszej kolejnosci kpin!!!-pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Prosze bardzo: http://www.mecz.org/ubbthreads/show...2032580&Main=2010616#Post2032580Ostatni post. Mam nadzieje, że się Biszop ze mna zgodzisz, że mod to taka osoba, która nie ma komfortu "lubienia kogos bardziej innego mniej" ma byc to osoba dalece neutralna, potrafiąca w każdej sytuacji byc bezstronna. Ten post który jest dowodem tego, że jest to osoba Llama degradujaca sama siebie z powierzonej roli. Drugi taki post jeszcze bardziej żenujacej treści był Amkwisha, który bardzo mądrze skasował Schranzer... jezeli chodz o nijakiego LAME rowniez uwazam ze jako mod sie nie sprawdza ogranicza sie tylko do dawania ostrzezen a tak wogole to 460 postow i mod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> dziwne natomiast Amkwish jest jak najbardziej osoba wlasciwa we wlasciwym miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> byc moze go tylko cos ponioslo zaliczam go do czolowki modow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
NO TO MAMY ZMIANY NA FORUM!!!!-jak narazie techniczne ale sa!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
W sumie nie powinienem sie wypowiadac ale skoro powiedzialem A... ok, co do ostrzezen dla moderatorow uwazam ze pomysl jest pozbawiony racji bo za chwile wiekszosc z modow bedzie miala bana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale w zwiazku ze moderator to tez czlowiek (po za mna oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) moze popelniac bledy w postepowaniu, mysle ze powinien byc taki temat w ktorym mozna by kulturalnie napisac o swoich zastrzezeniach co do pracy modow ale naprawde nie liczcie na bany bo wiecie dobrze ze to nie nastapi.
gremlin -> co do Llamy, to nie jest moderator ktory ma tylko 460 "na liczniku";)
Ares -> przypomne Ci tylko jak Ty obsmiales mnie i b6 w przerwie finalu LM. co do postu Llamy, zgadzam sie ze mod powinien byc bezstronny ale zastanow sie czy nie zalazles tu za skore kilku osobom?? fakt nie powinien ale twardo trzymam jego strone za caloksztalt nalezalo Ci sie, ze swojej strony moge obiecac ze postaramy sie byc zupelnie bezstronni, choc mi samemu jest szalenie ciezko jak widze Twoje niektore posty ktore bardzo czesto piszesz po to zeby "zamieszac", mysle ze jest to zupelnie zbedne, nie neguje Twojej osoby jako typera ale neguje Twoja osobe za megalomanie ktora epatujesz w wiekszosci postow. co do amkwish'a, tu naprawde nie masz czego sie czepiac, gremlin napisal o nim kilka slow i ja sie pod tym podpisuje. Ares, jeszcze jedno, wymagasz od moderatorw ale wymagaj tez od siebie, przyklad: zwracajac sie do mnie piszesz Biszop, piszac o Conradzie piszesz conrad, subtelna roznica ale pokazuje ze go "nie lubisz" delikatnie rzecz ujmujac, Twoje prawo nie sadze zebyscie obaj z tego powodu nie mogli spac po nocach ale mysle ze wlasnie takie niuanse zadecyduja o poprawie stosunkow miedzy moderatorami, a userami. Trzeba tylko chciec. Uwazam ze jestes na tyle inteligentny ze dobrze wiesz o co mi chodzi, wojny podjazdowe maja to do siebie ze efekty ich dzialan sa strasznie niestabilne, lepszy "wymuszony" pokoj niz taka wojna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Biszop
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
ale w zwiazku ze moderator to tez czlowiek (po za mna oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) moze popelniac bledy w postepowaniu, mysle ze powinien byc taki temat w ktorym mozna by kulturalnie napisac o swoich zastrzezeniach co do pracy modow ale naprawde nie liczcie na bany bo wiecie dobrze ze to nie nastapi. Zgadzam sie w zupelnosci, ze w jakims temacie (chocby tym) nalezy zwracac na wszelkie patologie, rowniez po stronie moderatorow, ale cenzure ich zachowan zostawmy administratorowi, wszak to poniekad jego kadra... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
NO TO MAMY ZMIANY NA FORUM!!!!-jak narazie techniczne ale sa!!! cytuje sam siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale mam juz pytanko czy ktos pracuje nad tym aby zrobic porzadek na forum z konkursami czy kombinujecie aby ograniczyc ich ilosc w dzialach -naprawde z tym cos trzeba zrobic a okazja jest wyjatkowa-(patrz dzial tenisowy)-pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|