Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
mam dokładnie takie same zdanie jak [T]-error.
jeśli dział KT, to dział z analizami, to analizujmy tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jak nigdzie nie pokazują spotkań, to co mamy analizować. mogą nas poratować informacje z zagranicznych for. ewentualnie, jeśli ktoś siedzi na satelicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i ogląda jakiś ukulelowy kanał gdzie akurat na wizji jest lokalny tour <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
ale już niedługo mastersy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
no juz widze dzis pierwsze zmiany!!!! nijaki VONSEB w dziale hokejowym stwierdza ze woli sie porozumiewac w jezyku angielskim-no kurwa panowie z literka 'M' widze ze robicie wszystko co w waszej mocy aby zajebac to forum!!!sorry za slownictwo ale juz nie moge w dziale tenisowym pan z literka 'M' wprowadzil takie obostrzenia ze w zasadzie sam sobie pisze -UWAGA chyba zapala sie czerwone swiatlo!!!

Wszystkie ostrzeżenia wprowadzone są tylko w jednym celu aby wytępić z forum userów, którzy swoja postawą daleką od normalnośći, niszcza wizerunek forum a nie wątpilwie taka osobą jesteś ty.

I radziłbym Ci wypowiadać sie o Vonsebie z szacunkiem a nie nijaki, bo on na forum zrobił wiele i jest częścią działu Lodowisko, czego nie można powiedzieć o Tobie.

Ja wierze że w najbliższym czasie uda nam sie wsyprzątać forum z takiego bagna..
wiara czyni CUDA!!! nadal czekam na obiecane zmiany!!! a tak na marginesie podsune ci pomysl , otworzcie przy kazdym dziale Quasi Czat mysle ze to roawiaze wiele problemow!!! moze sie to odbyc koszten nieskonczonej ilosci durnych konkursow w ktorym dzial tenisowy niestety prymuje!!! poza tym chyba gdzies zatraca sie idea FORUM!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Pierwsze zmiany (poddzialy) wejda w zycie dopiero w przyszlym tygodniu. Teraz Conrada nie bedzie do soboty, jak wroci to bedzie trzeba sprawdzic jeszcze zgodnosc tego "hacka". Po wprowadzeniu poddziałów pewnie zajmiemy sie reszta, czyli ostrzezniami/banami no i zwiększenim ilości modów - choć ta kwestia jeszcze nie byla poruszana.

Pzdr.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Pierwsze zmiany (poddzialy) wejda w zycie dopiero w przyszlym tygodniu. Teraz Conrada nie bedzie do soboty, jak wroci to bedzie trzeba sprawdzic jeszcze zgodnosc tego "hacka". Po wprowadzeniu poddziałów pewnie zajmiemy sie reszta, czyli ostrzezniami/banami no i zwiększenim ilości modów - choć ta kwestia jeszcze nie byla poruszana.

Pzdr.
no widze ze jednak nie jestes reformowalny!!! najbardziej zaprzatasz sobie glowe wlasnie banami,ostrzezeniami itp!!! a istotne rzeczy jakos tak ci dziwnie umykaja!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
1. Pewne sprawy muszą poczekać, bo nie wiadomo co potem bedzie przy upgradowaniu softu.
2. Nie ja jestem adminem i nie ja decyduje, ja moge co najwyzej zasugerowac Conradowi zmiany.
3. Jakie to sa dla Ciebie istotne rzeczy? Bo wg mnie kazda z wymienionych przeze mnie jest wazna, a juz na pewno system ostrzezen.

Udało mi się na spokojnie napisać tego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Gremlin - sprawa usprawnień i banów jest bardzo istotna - nawet powiedziałbym, że najbardziej. A to dlatego, że dla niektórych jedynym środkiem na to by się uspokoili i przestali bluzgać i śmiecić jest właśnie taki miecz wiszący nad głową.

Póki co jest to miecz papierowy, ale wkrótce to się zmieni.


Co do edycji postów, to niestety na razie nie jest możliwe jej przywrócenie. Przytoczę tu słowa Conrada:

Edycja została wyłączona tylko ze względu na błąd w sofcie. Okazało się, że przy jakimkolwiek ustawieniu pozwalającemu na edycję (czy to 5 minut czy 50) i tak można było po tym terminie edytować posty i to na dodatek bez śladu. Dlatego, ze względu na konkursy, nie było innego wyjścia. Bo inaczej po napisaniu postu klikało się na edycję... i mając otwarty ten screen można było po kilku czy kilkunastu godzinach wrócić i zmienić post.

Jest jakiś hack/modyfikacje, która niby nie pozwala na edycję po ustalonym czasie nawet jak ktoś zostawi otwarte okiento z edycją, i jeśli jest to sprawdzony mod to z pewnością go wykorzystamy.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
Quote
...banów jest bardzo istotna - nawet powiedziałbym, że najbardziej. A to dlatego, że dla niektórych jedynym środkiem na to by się uspokoili i przestali bluzgać i śmiecić jest właśnie taki miecz wiszący nad głową.

Wy jako moderatorzy jak rozumiem w sprawie banów mozecie pisac do jednego człowieka czyli Conrada (mającego mało czasu), i on wtedy decyduje czy gośc wylatuje ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jedynym środkiem wydaje się zrobić taki upgarde by moderator mógł sam decydować. Dopiero póxiej kolejne sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moderator musi mieć też coś więcej jesli chodzi o zalety niz tylko wolny czas, bo tak to własnie wyglada.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
dokładnie o to się staramy, a czy tak będzie? wola Conrada

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
ja jeszcze słowo do Piomila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
miło poczytać o zawodniczkach, ale jak przystało na porządnego typera zakończ rozprawkę typem, kursem i stawką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
ja jeszcze słowo do Piomila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
miło poczytać o zawodniczkach, ale jak przystało na porządnego typera zakończ rozprawkę typem, kursem i stawką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
niet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Przyjalem taką forme pisania a nie tradycyjną bo chce zeby to bardziej wygladalo jak przemsylenia, moje przewidywania co do przebiegu spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kazdy sobie wejdzie, przeczyta i zadecyduje czy zagrac czy nie, czy widzi to tak jak ja czy moze zupelnie inaczej i podejmie dyskusje( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
To jest wg mnie najbardziej odpowiednia forma i jej przez jakis czas nie zmienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Typow jest dosc w ranku i innych konkursach, czas tez chyba na cos innego zeby sprobowac to zrownowazyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
1. Pewne sprawy muszą poczekać, bo nie wiadomo co potem bedzie przy upgradowaniu softu.
2. Nie ja jestem adminem i nie ja decyduje, ja moge co najwyzej zasugerowac Conradowi zmiany.
3. Jakie to sa dla Ciebie istotne rzeczy? Bo wg mnie kazda z wymienionych przeze mnie jest wazna, a juz na pewno system ostrzezen.

Udało mi się na spokojnie napisać tego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
dla mnie istotna sprawa jest stan twojego dzialu!!!zajrzyj jezeli cie to nie zmeczy i proponuje zmiane nazwy na konkursy rankingi itp!!!! mnie rowniez udalo sie spokojnie napisac tego posta!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
No i jak tam? "Rada Starszych" już jest? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

* Jeśli ktoś to odebrał za złośliwość - to się myli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Rada starszych już jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wspólnie współpracujemy z Conradem, żeby żyło nam się lepiej na forum. Każde zmiany wymagają czasu, pojawiło się w tym zamkniętym dziale sporo propozycji ulepszenia forum i w najbliższym czasie każdy powinien zauważyć kilka istotnych zmian. Tutaj post Conrada z Administracji żeby nie było, że ten dział to abstrakcja (w końcu macie prawo wiedzieć co się dzieje, za zamkniętymi drzwiami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) :

Quote
...co do poddziałów to już w poniedziałek w nocy (ok. 23:00 zaczniemy) zrobimy całkowity backup danych przed aktualizacja forum do wersji 6.5.3 (najprawdopodobniej dzień później). Po tej aktualizacji nastąpi proces wdrażania poddziałów i mam nadzieję na przyszły weekend (albo nawet i przed weekendem) mieć już ją wdrożoną.

Wypowiedź z niedzieli dla jasności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Goget

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Oczywiscie wszystko zalezy od Conrada...
Prawdopodobnie juz niedlugo posypia sie bany za przeklenstwa, juz nie bedzie tolerancji w Quasi Czat na wyzwiska i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />. Dla niektorych pewnie to bedzie szok, ale trzeba 'odchwascic' forum.

PS. Nawet jesli ktos ma zmienne IP, ban na nick i nabite posty przepadna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Oczywiscie wszystko zalezy od Conrada...
Prawdopodobnie juz niedlugo posypia sie bany za przeklenstwa, juz nie bedzie tolerancji w Quasi Czat na wyzwiska i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />. Dla niektorych pewnie to bedzie szok, ale trzeba 'odchwascic' forum.

PS. Nawet jesli ktos ma zmienne IP, ban na nick i nabite posty przepadna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
POPIERAM zdecydowanie jestem za!!!! jezyk polski jest na tyle bogaty, ze mozna emocje wyrazac w innej formie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
hmm ja mam taka propozycje... nie wiem czy ona jest dobra... ze np niektore dzialy zeby bylo tylko dla zarejestrowanych.. chodzi mi o bonusy typu bez prowizji.. bo jak widac duzo osob niezarejetrowanych odwiedza to forum i wchodza i rejestruja sie (czasem po kilka kont) co jak widac niszczy nasza reputacje w europie i bedzie tak kiedys ze Polacy nie beda dostawac bonusow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Szczerze powiedziawszy chciałbym mieć możliwość podpatrzenia co wyprawiają 'Starsi', trzeba patrzeć wam na ręce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zawsze musi być opozycja! Z tego co wiem to można zrobić tak by temat(czy tam dział) był widoczny dla każdego, ale pisać by mogla tylko 'Starszyzna' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chociaż są tego złe strony to ja bym się za tym opowiedział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Szczerze powiedziawszy chciałbym mieć możliwość podpatrzenia co wyprawiają 'Starsi', trzeba patrzeć wam na ręce. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zawsze musi być opozycja! Z tego co wiem to można zrobić tak by temat(czy tam dział) był widoczny dla każdego, ale pisać by mogla tylko 'Starszyzna' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chociaż są tego złe strony to ja bym się za tym opowiedział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam!
ale jak mi wiadomo nic takiego nie funkcjonuje wiec raczej trudno bedzie to podpatrzec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
hmm ja mam taka propozycje... nie wiem czy ona jest dobra... ze np niektore dzialy zeby bylo tylko dla zarejestrowanych.. chodzi mi o bonusy typu bez prowizji.. bo jak widac duzo osob niezarejetrowanych odwiedza to forum i wchodza i rejestruja sie (czasem po kilka kont) co jak widac niszczy nasza reputacje w europie i bedzie tak kiedys ze Polacy nie beda dostawac bonusow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

myślisz że każdy zarejestrowany użytkownik=uczciwy użytkownik zakładający tylko 1 konto?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
...banów jest bardzo istotna - nawet powiedziałbym, że najbardziej. A to dlatego, że dla niektórych jedynym środkiem na to by się uspokoili i przestali bluzgać i śmiecić jest właśnie taki miecz wiszący nad głową.

Wy jako moderatorzy jak rozumiem w sprawie banów mozecie pisac do jednego człowieka czyli Conrada (mającego mało czasu), i on wtedy decyduje czy gośc wylatuje ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jedynym środkiem wydaje się zrobić taki upgarde by moderator mógł sam decydować. Dopiero póxiej kolejne sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moderator musi mieć też coś więcej jesli chodzi o zalety niz tylko wolny czas, bo tak to własnie wyglada.
czy masz jeszcze glupsze pomysly??? jezeli tak to koniecznie napisz!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1