Zerknij sobie na moje posty... Nie lezy to w mojej naturze... Zerknij sobie na moje posty... Nie lezy to w mojej naturze...
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Sensownie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zerknij sobie na moje posty... Nie lezy to w mojej naturze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Przecenilem Cie zdecydowanie bo nic nie skumales z mojej wypowiedzi... Szkoda.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Moze sam Llama Cie oswieci i wtedy po przeczytaniu mojego posta jeszcze raz pewnie nie uznalbys go za tak "glupiego"...

Mysl szerokim planem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
OJ nie marnuj czasu na takie bzdury i nie wiem co te Twoje posty wprowadzaja do tematu zmian na forum mysle jednak uzyj tego wiadra na tym koncze ta bezsensowna dyskusje z Toba , jak mawiaja klasycy "to by bylo na tyle"

Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
Quote
Niepotrzebnie drazycie temat Llamy, jest modem, koniec i kropka.
Jesli komus sie nie podoba jakis moderator proponuje napisac do Conrada, sprobowac zlozyc kilka rozsadnych zdan swojej oceny danej sytuacji, a admin rozpatrzy calosc.
Byly przeciez przypadki ze mod zostal pozbawiony funkcji za konkretne negatywne zachowanie, a tu co najwyzej mozecie dalej "bic piane" i nic z tego nie bedzie.
Co do Llamy nie daje Wam szans, nie ma najmniejszych podstaw aby mozna nawet myslec o pozbawieniu go sprawowanej funkcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Potwierdziłeś Biszop to co pisałem wcześniej. Jest bezkarny, tylko czekać aż swoim "kulturalnym" jezykiem zbeszta kolejnego membera (oczywiście w porozumieniu z Kalim)

Pisac do Conrada ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To jest kolejnym przeczeniem, stąd ten sławny temat "listy do Conrada"...

Ale odpuszczam sobie, nie warto. Jak minie troche czasu, przyjdzie pełna ocena tych zmagań. Oby nie zakończyły sie tylko na technicznych sprawach, które lepszy webmaster wykonałby w tydzień.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
nic nie potwierdzilem drogi Aresie, stwierdzilem fakt ktory absolutnie nie mial na celu potwierdzanie Twoich domyslow.
Zupelnie nie potrzebnie wywlekasz sprawy typu "nie moglem sie skontaktowac z Conradem", z tego co wiem byla taka sytuacja gdzie w/w byl niedostepny przez jakis czas, normalna rzecz..
Na Llame najezdzasz rowniez niepotrzebnie, on rowniez robi rowniez dobra robote na tym forum i nie uwazam ze mozna mu cokolwiek zarzucic, a ze jest stanowczy i zdecydowany to tylko jego wielka zaleta, rozumiem ze masz osobisty uraz do niego ale przeciez napisal cos co Ty odebrales jako "przytyk" do swojej osoby, slusznie?? nie musisz odpowiadac...
mam tez dwie uwagi do Twoich poczynan
pierwsza, to bedzie w zasadzie pytanie, dlaczego niby bezinteresownie dajesz dobre rady tu na tym forum, wytykasz bledy, najezdzasz na admina, a ewidentnie bije z Twoich postow ze chcesz udupic to miejsce promujac rownoczenie swoja osobe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ja rozumiem ze w jakis sposob rywalizujesz z Conradem, chcesz pokazac ze jestes najlepszy itd. ale mozebys zaprzestal takich "partyzanckich" metod, jestes znany, na haslo Ares niektorzy maloletni dostaja niekontrolowanego orgazmu, inni skadinad madrzejsi potrafia Cie docenic mimo Twojego wyjatkowo upierdliwego sposobu bycia (przynajmniej tutaj), nie mam zamiaru z Toba toczyc wojny podjazdowej bo nie o to tutaj chodzi, mam okreslona dawke szacunku dla Twojej osoby ale nie nadwyrezaj tego, w tym co powyzej nie ma zlosliwosci tylko przedstawiam Ci moja opinie,
chcialbym zebys to przemyslal, podburzasz wiarygodnosc tego forum, ze jest slabe, kiepskie i "w ogole" to skoro tak jest w Twojej opini to dlaczego tu sie udzielasz w jakikolwiek sposob?? PROMOCJA?? jesli tak jest to nie musisz tego robic, a przynajmniej nie w ten sposob.
wielu ludzi Cie zna, wielu nie cierpi i obsmiewa, a wielu uwaza za fachowca, nie uwazasz ze czas zaczac popracowac nad wizerunkiem i wyposrodkowac opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

druga sprawa
tu juz krociutko, jesli cytujesz moja wypowiedz, postaraj sie zacytowac caly watek, a nie wybrana dogodna Ci czesc, tak bedzie duzo ladniej i uczciwiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

dziwie sie sam sobie ze odpisalem ale coz, poszlo w "eter", spodziewam sie teraz totalnego negowanie wszystkiego co napisalem, a wolalbym rozsadne i zrownowazone odpowiedzi, a co najwazniejsze nie stronnicze, sprobujesz?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
Biszop, tego, że większośc moje posty uzna za Promocje własnej osoby nie zamierzam z tym walczyć bo jestem na przegranej pozycji, nie zamierzam w tej sprawie narzucać nikomu (zwłaszcza krótkowzrocznym) swojego zdania. Mi naprawde wystarczy jesli ktos doceni moja pomoc i wyraźnie napisze na forum (czego nie brak), że wszystko co wie i umie zawdzięcza Aresowi96. To daje mi poczucie zadowolenia, ale też korzyści w druga stronę. Gdyz jesli komuś pomogę zrozumieć jak należy grać, ten ktoś wtedy gra podobnie do mnie (też tego nie brak) i mnie pomoże, grając w ten sam sposób ja moge pozwolic sobie na większą ilość granych zdarzeń (co zwiększa dochody). Juz czuje w kościach te kontrowersje...

Ty mnie Biszop odbierasz w ten sposób jak wyzej, też nie bedę starał sie tego negować, ani próbowac udowadniac, że tak nie jest. Masz prawo tak to odbierać i nie bedę Ci narzucał swojego zdania, teraz Ty tu jesteś od oceniania, pamiętaj tylko o granicy przyzwoitości, której ja równiez nie zamierzam przekraczać..

Mówisz, że Llama działa w sposób zdecydowany i stanowczy i jest to jego zaleta. Tez bym tak myslał, gdyby nie przekraczał granicy przyzwoitości. Swoje opinie też wyrażam w sposób zdecydowany, jeśli uważam, że coś nie jest tak jak powinno, imho oszuści, złodzieje, czy moderator naduzywający władzy itd. Jako user tego forum od 4 lat mam prawo wyrazić swoja opinię i zawsze będę to robił dopóki bede częścia tego forum.

Ja tu nie toczę walk. W takich tematach jak ten pokazuję tylko swój punkt widzenia, a o to przecież chodzi ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam i życzę udanych zmian,
Ares96

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
moze juz skonczycie sporzytkujcie swa energie do innych celow a tego typu rozmowy prowadzcie na privat naprawde niewielu interesuje wasz wzajemny stosunek do siebie-pozdrawiam!!

Dołączył: Oct 2005
Posty: 53
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 53
Czy tak ma wyglądać moderator?
Ja myślę, że ten człowiek jest na nie właściwym miejscu bo nierozumie nawet co jest w regulaminie zapisane.
Promuje zachowania ludzi, którzy przychodzą do tematu TYLKO PO TO, żeby gnoju narobić i żeby obrazić właściciela tematu durnymi sądażami i takiego propmuje moderator nie dając mu ostrzeżenia

http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....5a8b19d23982ef2 [mecz.org]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Do Moderatorów.
Może by tak założyć w dziale "To i Owo" temat z podstawami ortografii dla najmłodszych użytkowników tego forum. Swój wniosek argumentuję tym:

Originally Posted by "hokus pokus"
żeby obrazić właściciela tematu durnymi sądażami


Originally Posted by "hokus pokus"
mam prawo wkleić sądaż .


Originally Posted by "hokus pokus"
Ten debil sobie obraźliwe sądaże wkleja - szmaciarz jeden.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 147
H
member
member
H Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 147
Quote
Do Moderatorów.
Może by tak założyć w dziale "To i Owo" temat z podstawami ortografii dla najmłodszych użytkowników tego forum. Swój wniosek argumentuję tym:

Originally Posted by "hokus pokus"
żeby obrazić właściciela tematu durnymi sądażami


Originally Posted by "hokus pokus"
mam prawo wkleić sądaż .


Originally Posted by "hokus pokus"
Ten debil sobie obraźliwe sądaże wkleja - szmaciarz jeden.

Ty KIDD jesteś niemożliwy:))))))))) wszedzie wsadzisz swoje 3 grosze:) pozdro

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Hmmm od paru stron zeszliście wszyscy panowie na dosyc odległy oftopik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Załóżcie sobie temat skarg i zażaleń, albo piszcie o takich sprawach w listach do Conrada bo tam chyba wlasnie miejsce na takie rzeczy.
Tutaj jest temat raczej o propozycjach zmian w strukturach forum, a bany, wzajemne pretensje, ze ktos kogos nie szanuje i inne mniej wazne w tym momencie sprawy przeniescie albo na priv albo do innego, jak wspomnialem wyzej tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 100
B
member
member
B Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 100
Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze.Poza tym byc moze sie czepiam ale...
W podrozdziale "Stadion pilkarski" macie napisane "futbol latynoWski".Powinno sie pisac latynoski.Wiem ze to taki drobny szczegol i pierdoła ale jakos tak to w oczy kole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Moja propozycja jest nastepujaca-po wprowadzeniu wszystkich zmian na forum (wyglada na to ze to juz niedlugo nastapi) mysle ze byloby rozsadnie oglosic AMNESTIE!!!! w 100% na ostrzezenia i ponownie przeanalizowac przyznane bany ewentualnie pewna ilosc banowanych wpuscic na forum zawieszajc im bany np> na rok czasu.
ponawiam propozycje i czekam na opinie !!! dziwnie zostala niezauwazona a mysle ze wielu powinna interesowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
"Stadion pilkarski" ładnie został uporządkowany.Jedna uwaga.
Brak działu wytrychu "inne ligi",bo ligi japońskiej chyba
nie znajdę w dziale "ligi latynowskie " <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Witam,
Tak jak wspomniał kleks brak paru lig, dodam jeszcze np rosyjską, czeską, słowacką, ukraińską. Możnaby utworzyć np.dział lig europy wschodniej oraz dział lig azjatyckich, gdzie byłoby miejsce dla Japonii oraz innych "dziwnych" lig z których np. Prem pisze ciekawe analizy.

Pozdrawiam
arvid

Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
Mam nadzieje, że nikt tego nie skasuje, gdyz uważam w dalszym ciagu, że jest na temat

Zacytuje sam siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Quote
Nie szukajcie moderatorów w przedszkolu

Wiem, że w moderacji jest zasada jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Ale jest tez zasada, by słabsze ogniwa eliminować bez żalu dla dobra wszystkich. Fajna lekturka pod linkiem ponizej + poprzednia strona.
Conrad musisz znaleźć więcej czasu.

http://www.mecz.org/ubbthreads/show...2042052&Main=2000829#Post2042052

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> aż ignora zdjąłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

nie rób z siebie pośmiewiska. podziwiam Conrada za Jego sztukę dyplomacji. ta lekturka została skutecznie przerobiona w tę i na zad przez każdego Moderatora, oraz Conrada.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A teraz jest przez najważniejszych ludzi na forum, czyli uŻytkowników, a nie przez niekompetentnych moderatorów, panie llama. I proszę, przestan bełkotać.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Mam nadzieje, że nikt tego nie skasuje, gdyz uważam w dalszym ciagu, że jest na temat

Zacytuje sam siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Quote
Nie szukajcie moderatorów w przedszkolu

Wiem, że w moderacji jest zasada jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Ale jest tez zasada, by słabsze ogniwa eliminować bez żalu dla dobra wszystkich. Fajna lekturka pod linkiem ponizej + poprzednia strona.
Conrad musisz znaleźć więcej czasu.

http://www.mecz.org/ubbthreads/show...2042052&Main=2000829#Post2042052
no faktycznie interesujaca lektura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> wychodzi na to ze moderatorom mozna rzucac kurwami na lewo i prawo oj panowie sytuacja nie wyglada ciekawie podziwiam wasza solidarnosc ale proponuje rozpocznijcie zmiany na forum jednak od siebie!!!!!faktycznie Conrad powinien znalesc chwile czasu i blizej przyjrzec sie co niektorym panom!!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Proponuje zakończyć konwersacje w tym dziale, to nie odpowiednie miejsce. Link [mecz.org] do prawdiłowego tematu.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Schrancer moj ty idolu!!! niestety to sa fakty niepodwarzalne wszyscy moga przeczytac jak wy moderatorzy rzucacie miechem a nam dajecie ostrzezenia za bzdety i miejsce chyba jest odpowiednie bo temat jest w miare czytany i aktywny!!!

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1