Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Jun 2004
Posty: 218
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 218
Quote
Na Aresa proponuje wykorzystac opcje "Ignoruj tego użytkownika" Mialem to na niego zalozone, ale bylo moim rywalem w jakims konkursie, wiec musialem zdjac, wyeliminowalem go, no i wracam do opcji IGNOR, innym tez polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Experto, nie zrozum tego jako jakiejś złośliwości czy czegoś w tym stylu, ale używanie opcji ignor to raczej dyskwalifikuje Cię jako moderatora. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
matko, lizać klamkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> fuj. człowieku, masz ponad 30 lat /podobno/ jesteś bardzo dobrze zarabiającym typerem /podobno/ i czytać nie umiesz?
tu jest mój komentarz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mój post nie mógł nikogo obrazić, nie użyłem ani jednego obraźliwego sformułowania. wszak, Experto jest tylko 1==fakt==. psów mi mnóstwo biega po podwórku==fakt==, wrony często srają na mój parapet, dużo mieszka na moim zalesionym osiedlu==fakt== to, że ktoś występuje pod danym nickiem, no cóż. na wszelkie półcięte czy też cięte wypowiedzi, zawsze będę odpowiadać w ten sam sposób. powtarzam. cięty język to, nie jest obrażanie kogokolwiek. opisywanie faktów językiem dosadnym, nie urągającym zasadom poprawnej polszyzny jest powodem do dumy, a nie do wstydu.

to jest forum niekomercyjne, tu nikt nie płaci za typy, tu nie ma bożyszcze tłumów. walka z degrengoladą jest trudna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> ale nie poddaję się.

ja napisałem SAME FAKTY. nic wyssanego z palca, służę linkami.

proszę,
zaprzecz, że archiwa niekatywnych typerów znikają
zaprzecz, że ta kompromitująca każdego typera analiza wrony jest prawdziwa
zaprzecz, że niejaki hewlett w prostacki sposób nie rozbijał się po PP, bluzgał, kurwił itp.
zaprzecz, że jest 1 Experto

człowieku, ja mogę z każdym podyskutować, ale na argumenty.
mnóstwo typerów przestało się udzielać, bo hołota zalewała swoimi nibyeksperckimi analizami całe forum, nabijała się z wpadek innych i onanizowała się przy trafionym typie.
pewnie tobie to nie na rękę, że mecz.pl wraca do jakiejś cywilizowanej formuły.


'typer co skazuje na niepowodzenie zespół po 45 minutach gry, przy wyniku 0-3 jest beznadziejnym typerem'
powiedział Llama dnia 19.10.2005

bez odbioru....

Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
Llama może po prostu nie śledziłes moich typów które podawałem i nadal podaje na tym forum... Nie przegladając Twoich zaryzykuje stwierdzenie, że ucząc sie gry przez całe zycie nie doszedłbys nawet do poziomu wymienianego przez siebie wrony i innych.

Ywoje argumenty są prawdziwe to fakt, ale to tylko na zasadzie "Kali chciec pic". Co innego oznaczają osobno, a co innego w całym zdaniu. Dalej tłumaczysz sie jak dziecko.

Porównaj, argumenty którymi możesz karmić ludzi swojego pokroju:
proszę,
zaprzecz, że archiwa niekatywnych typerów znikają
zaprzecz, że ta kompromitująca każdego typera analiza wrony jest prawdziwa
zaprzecz, że niejaki hewlett w prostacki sposób nie rozbijał się po PP, bluzgał, kurwił itp.
zaprzecz, że jest 1 Experto

a taki sens jest w zdaniu (odnosząc się do wcale nie grubiańskiego postu wrony
i tu masz rację. jest tylko 1 Experto. wron i psów od groma.


Jeśli Ty jesteś w odpowiednim miejscu, to napewno Twoja osoba przyciagnie powaznych ludzi i pomoże stanąć na nogi temu forum, Ty smiem twierdzic takich osób do tego nie zachęcisz. A moze po prostu niektórych modów bierze się tylko dlatego bo chca nimi być.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
Jeszcze jeden argument

LLama to Twoje:

koles, to taka zasada, wiesz RESPECT dla ciebie deklu
pamietaj koles, grasz single, a nie AKO...

Dobranoc,
Ares96

Dołączył: Oct 2005
Posty: 147
H
member
member
H Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 147
Quote
Llama może po prostu nie śledziłes moich typów które podawałem i nadal podaje na tym forum... Nie przegladając Twoich zaryzykuje stwierdzenie, że ucząc sie gry przez całe zycie nie doszedłbys nawet do poziomu wymienianego przez siebie wrony i innych.

Ywoje argumenty są prawdziwe to fakt, ale to tylko na zasadzie "Kali chciec pic". Co innego oznaczają osobno, a co innego w całym zdaniu. Dalej tłumaczysz sie jak dziecko.

Porównaj, argumenty którymi możesz karmić ludzi swojego pokroju:
proszę,
zaprzecz, że archiwa niekatywnych typerów znikają
zaprzecz, że ta kompromitująca każdego typera analiza wrony jest prawdziwa
zaprzecz, że niejaki hewlett w prostacki sposób nie rozbijał się po PP, bluzgał, kurwił itp.
zaprzecz, że jest 1 Experto

a taki sens jest w zdaniu (odnosząc się do wcale nie grubiańskiego postu wrony
i tu masz rację. jest tylko 1 Experto. wron i psów od groma.


Jeśli Ty jesteś w odpowiednim miejscu, to napewno Twoja osoba przyciagnie powaznych ludzi i pomoże stanąć na nogi temu forum, Ty smiem twierdzic takich osób do tego nie zachęcisz. A moze po prostu niektórych modów bierze się tylko dlatego bo chca nimi być.


Brawo Ares

Nie wiem czy to dostrzegasz ale pewne osoby nie są w stanie odpowiedzieć na Twoje posty konstruktywnie ponieważ dopiero co kończą gimnazjum i stąd problemy:)
Ares co Ty robisz na takim forum? nie uważasz tego za strate czasu?
pozdro

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
hmm, musisz poszerzyć swe horyzonty. wiele osób na tym forum, wie kim ja jestem, 'kim byłem'

Kiedys byla akcja "Poznaj swojego dzielnicowego" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja mimo, ze jestem tu juz jakis czas, nie wiem kim jestes ani kim byles. Sorry, ale przedstaw sie z łaski swojej w ramach poszerzania horyzontow gawiedzi.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
jeszcze ustalmy fakty:
problem 1
ja jestem moderatorem czy typerem? czy uważasz, że te 2 funkcje są tożsame <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> mało mnie interesuje bukmacherka, jestem entuzjastą tenisa ziemnego. zajmuję się o wiele ciekawszymi rzeczami na codzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
problem 2
co ja moderuję? największe szambo tego forum, quasi chat. tam inteligencja nie ciśnie drzwiami i oknami, tam jest gniazdo zła, które odstrasza 'normalnych' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

po mizernej uszczypliwości wrony, potwierdziłem jego przemyślenia.
bezbłędny Experto jest 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> psów /geniusze, co pozjadały wszystkie rozumy i uważają się za conajmniej ponadprzeciętne i butne jednostki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />/ jest wiele i fturujących im elementów /tu alegoria wrony/ nie mniej.

nie pojmuję twojej polityki udowadniania wszystkim wokół, że i tak jesteś najmądrzejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Conrad podczyścił dział 'strony o typowaniu', a szkoda, bo już nie pamiętam co tam wtedy musiałem napisać, abyś w końcu skończył sobie wstydu robić w pewnym temacie.

to jest temat zmiany na forum, a nie płacze aresa. jeśli masz jakieś zastrzeżenia, to kieruj je do Administratora twojego ukochanego forum, czyli Conrada.

na litość, ostatni mój post w tej bezsensownej dyskusji.


oo, odświeżyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pamiętam tego yntelygenta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to on zaczął mnie obrażać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie byłem wtedy moderatorem, bardzo grzecznie skończyłem całą dyskusję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> rany, jesteś bardziej wybiórczy niż radio maryja fm. jakbyś całości nie potrafił wkleić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

mam nadzieję, że nie będziesz bluzgać na qłazi czacie. więc bez problemu mogę dać ci ignora. na litość, mi też daj.

życie jest zbyt piękne, aby użerać się z taką trudną i niereformowalną jednostką. życzę sukcesów w życiu zawodowym, czyli obstawianiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Propozycja dla moderatorów.

Czy nie można znaleźc takiego rozwiązania aby nie tylko Conrad mógł dawać ostrzeżenia i bany? Gdyby takie uprawnienia miało reszte grona moderatorskiego to nie trzeba by było czekać na pojawienie się na forum Conrada i uniknełoby się zakładania takich debilnych tematów jak to robi użytkownik Intr-coś tam, no wiecie, ten od błędów ortograficznych co wysyła wszystkim screeny ze swoim wirtualnym kuponem.
Druga opcja to zamykanie tematów - czy moderatorzy będą mieli taką opcję? Uniknełoby sie wtedy wielu głupich dyskusji na jeszcze głupsze tematy. Tu znów kłania się użytkownik Intr...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Quote
Quote
hmm, musisz poszerzyć swe horyzonty. wiele osób na tym forum, wie kim ja jestem, 'kim byłem'

Kiedys byla akcja "Poznaj swojego dzielnicowego" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja mimo, ze jestem tu juz jakis czas, nie wiem kim jestes ani kim byles. Sorry, ale przedstaw sie z łaski swojej w ramach poszerzania horyzontow gawiedzi.
Ghost, a jakie to ma znaczenie? hmm?
homo sum, humani nil a me alienum puto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam serdecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
http://www.mecz.org/ubbthreads/show...2035193&Main=2033305#Post2035193

rany, ten hewlett i hokus-pokus to twoja trzódka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ratunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Ghost, a jakie to ma znaczenie? hmm?
homo sum, humani nil a me alienum puto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam serdecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Moze to i dla mnie nie powinno miec znaczenia bo w mojej dzialce i tak nie masz nic do gadania, ale skoro kazesz innym poszerzac horyzonty to staram sie to robic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Moja propozycja dla modow z dzialu tenisowego jest nastepujaca nie skupiajacie sie tylko na dawaniu ostrzezen i banow jak wasz dzial wygladal do dzis kazdy wie!! a odnioslem przykre wrazenie ze akurat to stanowilo i stanowi sól waszej pracy(slowo trochu na wyrost ) szczegolnie pozdrawiam w tej materii sranchera czy jak on tam sie pisze i widze ze lama chce go przebic a tak swoja droga jak to sie stalo ze z tak mala iloscia postow ktos zrobil cie modem jak na moj gust sprawa dziwna!!! i niestety w tej roli jestes kiepski choldujesz zasadzie "dajcie mi wladze a ja wam pokaze"!!!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
http://www.mecz.org/ubbthreads/show...2035193&Main=2033305#Post2035193

rany, ten hewlett i hokus-pokus to twoja trzódka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ratunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
nie!!!! no ten to juz przebil wszystkich to jest poprostu mistrzostwo swiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale ok zdecydowanie poprawilem sobie samopoczucie po dzisiejszym dniu-moja propozycja banowac takich idiotow!!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
http://www.mecz.org/ubbthreads/show...2035193&Main=2033305#Post2035193

rany, ten hewlett i hokus-pokus to twoja trzódka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ratunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
nie!!!! no ten to juz przebil wszystkich to jest poprostu mistrzostwo swiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale ok zdecydowanie poprawilem sobie samopoczucie po dzisiejszym dniu-moja propozycja banowac takich idiotow!!!!!!!!!!!!!
sorry mam lepszego -dzial hokejowy -temat liga czeska PAN SHIZAX proponuje dla niego zloty medal!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
i tak zastanawiam sie czy aby przypadkowo racja nie lezy po stronie Llamy???!!!!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
Quote
Moja propozycja dla modow z dzialu tenisowego jest nastepujaca nie skupiajacie sie tylko na dawaniu ostrzezen i banow jak wasz dzial wygladal do dzis kazdy wie!! a odnioslem przykre wrazenie ze akurat to stanowilo i stanowi sól waszej pracy(slowo trochu na wyrost ) szczegolnie pozdrawiam w tej materii sranchera czy jak on tam sie pisze i widze ze lama chce go przebic a tak swoja droga jak to sie stalo ze z tak mala iloscia postow ktos zrobil cie modem jak na moj gust sprawa dziwna!!! i niestety w tej roli jestes kiepski choldujesz zasadzie "dajcie mi wladze a ja wam pokaze"!!!!

Pewnie dlatego, że Experto przyprowadził kumpla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Llama nie wiesz jaki sens ma moja wypowiedz ?

Równiez tak jak Ty chcę by forum było "uczłowieczone" ale Ty do tego sie nie nadajesz... naprawdę myslałem że zrozumiesz. Czujesz sie zupełnie bez winy (do tego bezkarny), jestes doskonały i jesteś niestety wizytówką forum... oby tylko na qc.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
Quote
Brawo Ares

Nie wiem czy to dostrzegasz ale pewne osoby nie są w stanie odpowiedzieć na Twoje posty konstruktywnie ponieważ dopiero co kończą gimnazjum i stąd problemy:)
Ares co Ty robisz na takim forum? nie uważasz tego za strate czasu?
pozdro

helwett co ja tu robię? Dalej korzystam z tego forum, kwestia przyzwyczajenia oraz w jakims stopniu korzystam z 2 działów Świat Bukmacherstwa i nieoceniony Sport Insider.
Staram sie swoje wypowiedzi konstruować w sposób zrozumiały, osoby do których moje wypowiedzi kieruje doskonale je rozumieją, tylko to taka nasza juz chyba polska mentalność "wiem że facet ma racje, ale zamiast sie do tego ustosunkowac napluje mu do kieszeni, może zyskam w oczach innych i zostana zapomniane moje grzeszki" Nastepuje cos na zasadzie, moje grzeszki przykryję złotem, to złoto będzie na wierzchu.

Tym złotem jest cytowanie przypadkowego z mojej strony błedu ortograficznego...

Ludzie inteligentni też isnieją na tym forum i do nich je kieruję. Schranzer jest 1, jednak dobrze sie dzieje, że i Biszop w nowej roli staje sie coraz lepszy, moze potrzebuje jeszcze czasu by przestac cytowac w odpowiedzi błedy ortograficzne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale facet da się lubic, potrafi rzeczowo wyjaśniać różne sprawy.

W dalszym ciagu proponuje kandydatury zorRo i WK do innych działów (oprocz oczywiście qc) nie znam ich osobiscie ale znam ich wypowiedzi na tym forum bardzo dokładnie i wiem, że zawsze ich działania będą w zgodzie z rozumem i bedą mieli szacunek + takie osoby, z taką wiedza przyciągają tą "lepszą" część zarejestrowanych.

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Quote
Często różni userzy są tu wyśmiewani za byki ortograficzne. I słusznie. Ale modzi powinni przykładem świecić. Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak "piłka latyno[color:"red"]w[/color]ska"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wiem. To nie jest najważniejsze. Ale kłuje w oczy. Przynajmniej moje.

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Propozycja dla moderatorów.

Czy nie można znaleźc takiego rozwiązania aby nie tylko Conrad mógł dawać ostrzeżenia i bany? Gdyby takie uprawnienia miało reszte grona moderatorskiego to nie trzeba by było czekać na pojawienie się na forum Conrada i uniknełoby się zakładania takich debilnych tematów jak to robi użytkownik Intr-coś tam, no wiecie, ten od błędów ortograficznych co wysyła wszystkim screeny ze swoim wirtualnym kuponem.
Druga opcja to zamykanie tematów - czy moderatorzy będą mieli taką opcję? Uniknełoby sie wtedy wielu głupich dyskusji na jeszcze głupsze tematy. Tu znów kłania się użytkownik Intr...

1) Ostrzeżenia dają moderatorzy, natomiast bany może tylko Conrad. Też postulowaliśmy aby choć jeden z nas miał te uprawnienia, ale chyba by to było możliwe Conrad musiał by kogoś uczynić administratorem serwisu. A tego być może nie chce.

2) Moderatorzy cały czas mają opcję zamykania tematów i niektóre zamykają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A co do piłki latynoWskiej, to jest to literówka, którą juz zgłaszaliśmy Conradowi i ten na pewno w wolnej chwili poprawi.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jak widac w takich dzialach jak Swiat Bukmachestwa, Stadion pilkarski, Kort tenisowy, Quasi Czat powoli jest coraz lepiej, w tych dzialach mozna powiedziec, ze zdecydowanie sie poprawilo.

Nastepne w kolejnosci to wlasnie Sports Insider i To i Owo!!

Bzyku wszystkiego najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, ElNinho[mmdea]), 2,980 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,541
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1