|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
za pozno  nie moja wina ortografia nigdy nie byla moja mocna strona:P piszac tyle tekstu kazdemu sie moze zdazyc - oczywiscie nic mnie nie usprawiedliwia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
A jest gdzieś już klucz odpowiedzi do tej styczniowej poprawki? Chętnie bym sprawdził, bo w domku sobie troche porobiłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Tutaj sa tylko arkusze egzaminacyjne a @takizwykly prosil o klucz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Dzisiaj 100dniówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Jakoś nie czuje szczególnego podniecenia  Ta cała otoczka 100dniówki mnie wkurwia.... to udawanie, przebieranie itp. Wogole te tradycje jakies dziwne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Tez mam dzisiaj 100dnióweczke i szczerze mówiąc to te całe zamieszanie mi się podoba bo lubie jak sie coś dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wódeczka już leży sobie w szkole w dziewczyny szafeczce no i mam nadzieje że bedzie dobra zabawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
a ja studniowke juz 2tyg temu mialem i z checia bym jeszcze raz poszedl bo nudy w domq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a tak to nie pozostaje nic innego jak co sobote z kumplami na browar iśc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416 |
tez dzis mam studniowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> start o 20, ale bedzie zabawa :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
tak narzekałem.... a teraz musze to odszczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Jednak 100dniówka to szczególna noc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wódke, którą kupiłem przyniosłem spwrotem do domu.
Stwierdziliśmy, że udowodnimy, ze potrafimy sie bawić bez %. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
aaa a od poniedzałku ide na L4, i na jakieś masaże.... stóp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Mógłby mi ktoś przypomnieć pełne brzmienie tematu: "Frazeologia dziennikarstwa sportowego..." ? Z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Mógłby mi ktoś przypomnieć pełne brzmienie tematu: "Frazeologia dziennikarstwa sportowego..." ? Z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> kur a u mnie takiego tematu nie było... a bym wziął z chęcią... piękna robinsonada... robienie tej pracy byłoby czystą przyjemnością... a tak zostały mi zapożyczenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Mógłby mi ktoś przypomnieć pełne brzmienie tematu: "Frazeologia dziennikarstwa sportowego..." ? Z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Frazeologia dziennikarstwa sportowego. Omów na przykładach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Rzeczywiscie fajny temacik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> GL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Mógłby mi ktoś przypomnieć pełne brzmienie tematu: "Frazeologia dziennikarstwa sportowego..." ? Z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Frazeologia dziennikarstwa sportowego. Omów na przykładach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Rzeczywiscie fajny temacik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> GL Hmmm u mnie brzmi to inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> "Dokonując analizy..." dalej nie pamiętam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> więc są dwa wyjścia albo podskocze w ferie do szkoły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> labo posprzątam pokój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Ze sportem znalazlem takie dwa:
19. Frazeologia dziennikarstwa sportowego. Omów na przykładach.
21. Dokonując analizy wybranych tekstów prasowych o tematyce sportowej oraz wypowiedzi sprawozdawców telewizyjnych i radiowych, wskaż charakterystyczne cechy języka dziennikarstwa sportowego.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To to ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ani to, ani...to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Posprzątałem, znalazłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Frazeologia dziennikarstwa sportowego. Omów wybrane przykłady obrazując obecność zjawiska, dokonując analizy składniowej, leksykalnej, stylistycznej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
No bo przecież powszechnie wiadomo, że tematy na ustną układają szkolni poloniści i każda szkoła ma inne tematy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
No bo przecież powszechnie wiadomo, że tematy na ustną układają szkolni poloniści i każda szkoła ma inne tematy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko, ze wiele szkół ma takie same <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Wow. Tego tematu nie ma w necie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tematy z wiekszosci szkol mozna znalezc, ale twoja widac ma jakies calkowicie inne od reszty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
Witam. Czy zna ktoś z Was jakąś dobrą strone gdzie znajde testy. szczególnie chodzi mi o historie. Lukałem na wielu stronach ale nigdzie nie moge znalezc jakis testow dobrych :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Witam. Czy zna ktoś z Was jakąś dobrą strone gdzie znajde testy. szczególnie chodzi mi o historie. Lukałem na wielu stronach ale nigdzie nie moge znalezc jakis testow dobrych :/ Robiles sobie mature z tamtego roku oraz mature poprawkowa ze stycznia ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka