Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 45 1 2 12 13 14 15 16 44 45
#398673 19/01/2006 17:02
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
za pozno tongue

nie moja wina ortografia nigdy nie byla moja mocna strona:P
piszac tyle tekstu kazdemu sie moze zdazyc - oczywiscie nic mnie nie usprawiedliwia tongue

Bonus: Unibet
#398674 20/01/2006 16:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
A jest gdzieś już klucz odpowiedzi do tej styczniowej poprawki? Chętnie bym sprawdził, bo w domku sobie troche porobiłem.

#398675 20/01/2006 18:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807

#398676 20/01/2006 19:05
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220

Tutaj sa tylko arkusze egzaminacyjne a @takizwykly prosil o klucz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398677 21/01/2006 13:00
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Dzisiaj 100dniówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Jakoś nie czuje szczególnego podniecenia tongue

Ta cała otoczka 100dniówki mnie wkurwia.... to udawanie, przebieranie itp.

Wogole te tradycje jakies dziwne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#398678 21/01/2006 13:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Tez mam dzisiaj 100dnióweczke i szczerze mówiąc to te całe zamieszanie mi się podoba bo lubie jak sie coś dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wódeczka już leży sobie w szkole w dziewczyny szafeczce no i mam nadzieje że bedzie dobra zabawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam.

#398679 21/01/2006 16:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
a ja studniowke juz 2tyg temu mialem i z checia bym jeszcze raz poszedl bo nudy w domq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a tak to nie pozostaje nic innego jak co sobote z kumplami na browar iśc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398680 21/01/2006 16:26
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
tez dzis mam studniowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> start o 20, ale bedzie zabawa :]

#398681 22/01/2006 11:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
tak narzekałem.... a teraz musze to odszczekać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Jednak 100dniówka to szczególna noc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wódke, którą kupiłem przyniosłem spwrotem do domu.

Stwierdziliśmy, że udowodnimy, ze potrafimy sie bawić bez %. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

aaa a od poniedzałku ide na L4, i na jakieś masaże.... stóp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398682 30/01/2006 21:36
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Mógłby mi ktoś przypomnieć pełne brzmienie tematu: "Frazeologia dziennikarstwa sportowego..." ? Z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398683 30/01/2006 22:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
Mógłby mi ktoś przypomnieć pełne brzmienie tematu: "Frazeologia dziennikarstwa sportowego..." ? Z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

kur a u mnie takiego tematu nie było...

a bym wziął z chęcią...

piękna robinsonada...

robienie tej pracy byłoby czystą przyjemnością...
a tak zostały mi zapożyczenia

#398684 30/01/2006 23:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Mógłby mi ktoś przypomnieć pełne brzmienie tematu: "Frazeologia dziennikarstwa sportowego..." ? Z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Frazeologia dziennikarstwa sportowego. Omów na przykładach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rzeczywiscie fajny temacik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> GL

#398685 31/01/2006 06:59
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Quote
Mógłby mi ktoś przypomnieć pełne brzmienie tematu: "Frazeologia dziennikarstwa sportowego..." ? Z góry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Frazeologia dziennikarstwa sportowego. Omów na przykładach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rzeczywiscie fajny temacik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> GL

Hmmm u mnie brzmi to inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> "Dokonując analizy..." dalej nie pamiętam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> więc są dwa wyjścia albo podskocze w ferie do szkoły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> labo posprzątam pokój <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398686 31/01/2006 09:30
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Ze sportem znalazlem takie dwa:

19. Frazeologia dziennikarstwa sportowego. Omów na przykładach.

21. Dokonując analizy wybranych tekstów prasowych o tematyce sportowej oraz wypowiedzi sprawozdawców telewizyjnych i radiowych, wskaż charakterystyczne cechy języka dziennikarstwa sportowego.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To to ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398687 31/01/2006 09:58
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ani to, ani...to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Posprzątałem, znalazłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Frazeologia dziennikarstwa sportowego. Omów wybrane przykłady obrazując obecność zjawiska, dokonując analizy składniowej, leksykalnej, stylistycznej.

#398688 31/01/2006 11:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
No bo przecież powszechnie wiadomo, że tematy na ustną układają szkolni poloniści i każda szkoła ma inne tematy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398689 31/01/2006 11:34
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
No bo przecież powszechnie wiadomo, że tematy na ustną układają szkolni poloniści i każda szkoła ma inne tematy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tylko, ze wiele szkół ma takie same <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398690 31/01/2006 12:48
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Wow. Tego tematu nie ma w necie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tematy z wiekszosci szkol mozna znalezc, ale twoja widac ma jakies calkowicie inne od reszty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#398691 01/02/2006 18:31
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Witam. Czy zna ktoś z Was jakąś dobrą strone gdzie znajde testy. szczególnie chodzi mi o historie. Lukałem na wielu stronach ale nigdzie nie moge znalezc jakis testow dobrych :/

#398692 01/02/2006 18:51
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Witam. Czy zna ktoś z Was jakąś dobrą strone gdzie znajde testy. szczególnie chodzi mi o historie. Lukałem na wielu stronach ale nigdzie nie moge znalezc jakis testow dobrych :/

Robiles sobie mature z tamtego roku oraz mature poprawkowa ze stycznia ?

Strona 14 z 45 1 2 12 13 14 15 16 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1