|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Mam takie, troche dziwne pytanie. Czy jest jakas minimalna liczba książek, którą musze podać w bibliografi? Czy artykuły zaliczają się do tej liczby? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Mam temat , w którym naprawde zbyt wiele czytac nie trzeba... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i teraz nie wiem czy szukać jeszcze książek czy sobie odpuścić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
UP Ponawiam pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
nie długo trzeba już oddać bibliografie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jak wpisywać na bibliografi artykuły z gazet lub rozdziały z ksiązek? Czy jest ustalona jakaś minimalna iczba książek którą musze podać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
ma ktoś podesłać przykładową bibliografię? tak żebym wiedział co tam ma być i niepotrzebnie za dużo nie napisał...dzieki pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Czesc,
Czy wiadomo juz kiedy jest ostateczny termin otrzymania "nowych matur" w tym roku?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ma ktoś podesłać przykładową bibliografię? tak żebym wiedział co tam ma być i niepotrzebnie za dużo nie napisał...dzieki pozdro pozwole sobie wkleis swoja bibligrafie i konspekt pracy maturalenj ktore u mojego nauczyciela przeszla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Bibliografia [Linked Image] [ imageshack.us] Konspekt [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 594
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 594 |
Ma ktoś jakieś interesujące reklamy na prezentacje ?? PILNE bo nie mam pomysłów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Może mi ktoś odpowiedzieć czy plan prezentacji też trzeba oddać do 4 kwietnia czy tylko bibliografię?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
u mnie jest calosc: plan+bibliografia do 18 kwietnia ale mozna zmieniac pozniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Siema ma ktos moze taki temat :"Zrodzila ich Ziemia Kujawska,scharakteryzuj tworce twojego regionu" jezeli tak to prosilbym o jakis konspekt sciage do tej pracy dzieki:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
potrzebuje jeszcze jakies duze zdjecia Kazimierza Hoffmana -czy wie ktos moze gdzie moge znalezc cos takiego bo szukam i nic niema
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
ma ktoś podesłać przykładową bibliografię? tak żebym wiedział co tam ma być i niepotrzebnie za dużo nie napisał...dzieki pozdro pozwole sobie wkleis swoja bibligrafie i konspekt pracy maturalenj ktore u mojego nauczyciela przeszla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Bibliografia <obraz> Konspekt <obraz>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
ma ktoś podesłać przykładową bibliografię? tak żebym wiedział co tam ma być i niepotrzebnie za dużo nie napisał...dzieki pozdro pozwole sobie wkleis swoja bibligrafie i konspekt pracy maturalenj ktore u mojego nauczyciela przeszla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Bibliografia <obraz> Konspekt <obraz> Fuck - sorry ale za wczesnie mi wyslalo... cos wcisnałem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Co do tej btibliografii to u nas uczycielka mowiła, że nas udusi jak ktoś da bibliografię gdzie bedą tytuły książek w cydzysłowiu, mają być kursywą choć jak u Ciebie przeszło to widać, że jest to umowne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a co do reklam to nie wiem jaki temat... Daj pełen temat to się pmyśli... Ja pisze o współczesnych adaptacjach Szekspira i tak mi dośc wooolno idzie... a czas mija...;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
pytanie do zeszloroczynych maturzystow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jakie byly progi punktowe na wasze uczelnie (tzn. ile wystarczylo miec pkt. z matury z poszczegolnych przedmiotow) poniewaz co z tego ze wiemy ze na jakis tam kierunek jest 5, 8 czy np. 11 osob na miejsce, skoro nie wiemy ile pkt. trzeba nastukac by dostac sie na dana uczelnie ? mnie osobiscie interesuja kierunki matematyczne tak wiec jakby ktos mial takie dane dot. np. ile % wystarczylo miec z matmy (poz. podst. i rozsz) by dostac sie na jakas polibude czy cos? :confussed:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Również dręczy mnie to pytanie, tylko mi z kolei chodzi o historię, ewentualnie WOS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ja miałem z matmy 100/52 i sie dostałem na styk na polibudę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Ja miałem z matmy 100/52 i sie dostałem na styk na polibudę. A zdawales fizyke? I jakie miasto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Zdawałem. 72/32. Białystok. Angielski 75/51.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
POMOCY ! ! ! !
Do jutra musze oddać w szkole cytaty, których uzyje w prezentacji i mam mega problem ! W prezentacji uzywam zdań, które zostały wypowiedziane między innymi przez Szpakowskiego, Szaranowicza czy to liczy się jako cytat??
HELP ! !
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
No proste, że tak jeżeli używasz tych zdań jako cytatu, a nie że po prostu używasz takich samych zdań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Po co im w ogóle te cytaty? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja jeszcze pracy nie mam gotowe,a mi każą oddawać prawie cała prace na miesiąc przed moim solowym występem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka