powiem tak lalem wode na temat chlopow mimo tego ze nie widzialem ze to Antek juz byl ozeniony z Hanka, myslalem ze dopiero jest te wesele hehehe ale oby bylo te 30 %
hahahaha Stary jesteś dla mnie gigantem !!!
serio mówie. nie żebym sie śmiał. kurde chciałbym mieć takiego kumpla bo widze że tym krótkim a jednocześnie jakże treściwym kmentarzem rozpierdalasz wszystkich i wszystko. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
pozdrowionka dla Ciebie wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
a u mnie ta matura tak ooo poszła. troche mało miejsca mi dali w arkuszu na wypracowanie no i jeszcze jakąś czcionke nienormalnie dużą se ustawiłem , dlatego nie mogłem napisać tyle ile bym chciał.
no ale nic. gdzies w granicach tej 30-tki (procentowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) powinienem zawirować.
pozdrow dla wszystkich maturzystów i wogóle
haha może już nigdy w życiu nie przeczytam żadnej głupiej lektury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
heh jutro angielski a w poniedziałek WOS. nizła batalia sie szykuje. a ustne tojuż luzik myśle. <-- pełna improwizacja (szczególnie anglik)