Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 45 1 2 19 20 21 22 23 44 45
#398813 04/05/2006 12:04
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Rok temu padły serwery jak odpowiedzi oglaszali.

Bonus: Unibet
#398814 04/05/2006 12:07
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Odpowiedzi sa juz od 10 minut na stronie CKE...

#398815 04/05/2006 12:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
jaka strona cke ?

#398816 04/05/2006 12:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
i co sa te wyniki czy nie ???????????

#398817 04/05/2006 12:24
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Ja pisalem temat o Makbecie, tylko ze musialem jak zawse zle doczytac koncowke polecenia. Efektem bylo to ze ustosunkowalem sie przy porownaniu z tragizmem antycznym ogolnie do calej tragedii antycznej i ogolnie do jej bohaterow. Nie podalem, zadnej konkretnej powiesci ani imienia konkretnego bohatera antycznego. Reszte mam chyba ok.
Spory blad popelnilem ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398818 04/05/2006 12:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Aktualne informacje zawierające arkusze egzaminacyjne wraz z kluczami odpowiedzi i schematem punktowania znajdują się także na zewnętrznych serwisach:
Portal wiedzy ONET [portalwiedzy.onet.pl]
Gazeta Wyborcza - Edukacja [gazeta.pl]

#398819 04/05/2006 12:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
[color:"red"]Ajj maturzyści maturzyści tu macie link do odpowiedzi od razu

[b]ODPOWIEDZI NA AKRUSZ PODSTAWOWY[/b] [bi.gazeta.pl] [/color]

#398820 04/05/2006 12:42
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
mam 12pkt na 20 możliwych za pierwsza czesc ...troche slabo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#398821 04/05/2006 12:47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Jeszcze 7 i masz do przodu. 12pkt to słabo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398822 04/05/2006 12:51
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Jeszcze 7 i masz do przodu. 12pkt to słabo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ile trzba miec dokłądnie żeby mieć zdane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ??

#398823 04/05/2006 12:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398824 04/05/2006 13:01
Dołączył: Jan 2002
Posty: 96
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 96
ja sobie naliczylem 14 :| ...

a biorac pod uwage ze chlopow nie czytalem nawet nie znalem bohaterow kto byl kto wiec naprawde moze byc kiepsko mam nadzieje ze podciagne za jezyk , formie wypracowania i ort. itd i bedzie te 30%

pelna improwizacja majac fragment tekstu nie spodziewalem sie sam po sobie ze jestem w stanie napisac 3 pelne strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

w sumie i tak czuje ze bedzie lipa , ale przynajmniej ne blaznilem sie jak moi kumple ze pisali:

ojciec Antek rzucil sie z piesciami na boryne...

albo

Boryna byl zdenerwowany ze jego corke nazywaja dziwka (pania lekkich obyczajow ;])

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
pozatym mam wazniejsze przedmioty niz jezyk polski

#398825 04/05/2006 13:07
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
hehe dobrze, że rok temu nie było ''Makbeta'' i ''Chłopów'' bo by było kiepsko ze mną, co fart to fart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398826 04/05/2006 13:09
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 764
powiem tak lalem wode na temat chlopow mimo tego ze nie widzialem ze to Antek juz byl ozeniony z Hanka, myslalem ze dopiero jest te wesele hehehe ale oby bylo te 30 %

#398827 04/05/2006 13:20
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Witam. Ufff jak dobrze, że mam to już za sobą!
Z pierwszej części liczę 12-15 pkt.
Druga część - pisałem na temat Makbeta i uważam, że był to dobry temat. Porównując to co naskrobałem na papierze z wypracowaniem zamieszczony we wstępnych odpowiedziach to sam sobie nie wierze, że mogłem sam wpaść na tak wiele wniosków, które zgadzają się z tym przykładem. Orłem to ja z polaka nie byłem, maturę próbną napisałem na róne 30%, ale teraz jestem dobrej myśli. Niewiem co bym zrobił jakbym miał pisać o Chłopach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />.

Pozdrawiam!

#398828 04/05/2006 13:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
powiem tak lalem wode na temat chlopow mimo tego ze nie widzialem ze to Antek juz byl ozeniony z Hanka, myslalem ze dopiero jest te wesele hehehe ale oby bylo te 30 %
hahahaha Stary jesteś dla mnie gigantem !!!
serio mówie. nie żebym sie śmiał. kurde chciałbym mieć takiego kumpla bo widze że tym krótkim a jednocześnie jakże treściwym kmentarzem rozpierdalasz wszystkich i wszystko. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

pozdrowionka dla Ciebie wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


a u mnie ta matura tak ooo poszła. troche mało miejsca mi dali w arkuszu na wypracowanie no i jeszcze jakąś czcionke nienormalnie dużą se ustawiłem , dlatego nie mogłem napisać tyle ile bym chciał.
no ale nic. gdzies w granicach tej 30-tki (procentowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) powinienem zawirować.

pozdrow dla wszystkich maturzystów i wogóle

haha może już nigdy w życiu nie przeczytam żadnej głupiej lektury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

heh jutro angielski a w poniedziałek WOS. nizła batalia sie szykuje. a ustne tojuż luzik myśle. <-- pełna improwizacja (szczególnie anglik)

#398829 04/05/2006 13:34
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
powiem tak lalem wode na temat chlopow mimo tego ze nie widzialem ze to Antek juz byl ozeniony z Hanka, myslalem ze dopiero jest te wesele hehehe ale oby bylo te 30 %
hahahaha Stary jesteś dla mnie gigantem !!!
serio mówie. nie żebym sie śmiał. kurde chciałbym mieć takiego kumpla bo widze że tym krótkim a jednocześnie jakże treściwym kmentarzem rozpierdalasz wszystkich i wszystko. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

pozdrowionka dla Ciebie wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


a u mnie ta matura tak ooo poszła. troche mało miejsca mi dali w arkuszu na wypracowanie no i jeszcze jakąś czcionke nienormalnie dużą se ustawiłem , dlatego nie mogłem napisać tyle ile bym chciał.
no ale nic. gdzies w granicach tej 30-tki (procentowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) powinienem zawirować.

pozdrow dla wszystkich maturzystów i wogóle

haha może już nigdy w życiu nie przeczytam żadnej głupiej lektury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

heh jutro angielski a w poniedziałek WOS. nizła batalia sie szykuje. a ustne tojuż luzik myśle. <-- pełna improwizacja (szczególnie anglik)
zdaje wszytko co to ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> tez wos w poniedziałek i aniglika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i też z rzeszowa jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#398830 04/05/2006 13:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
zdaje wszytko co to ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> tez wos w poniedziałek i aniglika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i też z rzeszowa jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
hehe no tak. właśnie widze.
zatem Rzeszów pozdrawia Żeszuf !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />


heh przypomniało mi sie też jak to w podstawówce na zajęciach techniki z pisma technicznego napisałem właśnie nasze miasto przez "Ż" a nie "Rz" i potem nauczycielka chciała mnie bić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
bo to taka stary debilka była. no ale Bóg ją pokarał gdyż za jakieś góra 2 tygodnie od tego czsu jej córka poleciała z 10-tego piętra na mózg i sie zabiła. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#398831 04/05/2006 14:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
a więc tak
podstawowy :wybrałem oczywiście Mahbeta i patrząc na arkusz to licze na 90%

rozszerzony: tu już gorzej :/ z pół godziny sie zastanawiałem co wziąść ale w końcu łupnęłem wiewióra i jak będę miał z 60 % to będzie elegancko

jutro jednak chujoza czeka :/

Pozdro

#398832 04/05/2006 14:45
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Quote
no ale Bóg ją pokarał gdyż za jakieś góra 2 tygodnie od tego czsu jej córka poleciała z 10-tego piętra na mózg i sie zabiła. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

a ty sie dobrze czujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 21 z 45 1 2 19 20 21 22 23 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei), 2,493 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1