Za reali..."> Za reali...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 45 1 2 21 22 23 24 25 44 45
#398853 04/05/2006 18:13
Dołączył: Jan 2002
Posty: 96
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 96
Quote
Czyli ile na ile można dostać punktów za kompozycje i takie bajery szmery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Za realizację wypracowania na poziomie podstawowym uczeń może uzyskać maksymalnie 50 punktów (w tym maksymalnie 25 punktów za rozwinięcie tematu, 5 za kompozycję, 5 za styl, 12 za język i 3 za zapis), przyznawanych zgodnie z modelem odpowiedzi i schematem punktowania (w zakresie dotyczącym rozwinięcia tematu) i kryteriami zamieszczonymi w Informatorze maturalnym. Egzaminator sprawdzający pracę może także przyznać maksymalnie 4 punkty za szczególne walory pracy (w związku ze wszystkimi ocenianymi aspektami pracy, z wyjątkiem zapisu).

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#398854 04/05/2006 19:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
a orientuje sie ktos wogole kiedy mozemy sie spodziewac wynikow z polskiego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#398855 04/05/2006 19:10
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
W radiu mówili, ze wyniki matur 11 lipca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> z wszystkich przedmiotów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Ja chce zdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#398856 07/05/2006 19:00
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Mam pytanie odnośnie matury ustnej z angielskiego. Czy każdy losuje sobie temat czy będą one przydzielne??
Najbardziej boje się anglika ustnego,ale mam nadzieje że zalicze na te 30 %.

#398857 07/05/2006 19:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
Mam pytanie odnośnie matury ustnej z angielskiego. Czy każdy losuje sobie temat czy będą one przydzielne??
Najbardziej boje się anglika ustnego,ale mam nadzieje że zalicze na te 30 %.
Losuje

#398858 07/05/2006 22:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
Mam pytanie odnośnie matury ustnej z angielskiego. Czy każdy losuje sobie temat czy będą one przydzielne??
Najbardziej boje się anglika ustnego,ale mam nadzieje że zalicze na te 30 %.
heh ale sprawa sie tak przedstawia że trzeba na ustnym angielskim 40 % do zaliczenia z nie 30.

#398859 07/05/2006 22:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Quote
Quote
Mam pytanie odnośnie matury ustnej z angielskiego. Czy każdy losuje sobie temat czy będą one przydzielne??
Najbardziej boje się anglika ustnego,ale mam nadzieje że zalicze na te 30 %.
heh ale sprawa sie tak przedstawia że trzeba na ustnym angielskim 40 % do zaliczenia z nie 30.

raczej 35% jesli mamy byc dokladni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 7 punktow na 20 trzeba zeby zdac ustna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#398860 08/05/2006 06:22
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Powodzenia na WOSie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

tak teraz obiektywnie spojrzałem na to co umiem no i chyba nic nie umiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> totalna pustka w głowie z rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#398861 08/05/2006 11:19
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Ma ktoś wyniki z wosu ...własnie wrócilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#398862 08/05/2006 11:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
Quote
Ma ktoś wyniki z wosu ...własnie wrócilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
hehe ja też właśnie wróciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

witam Żeszuf <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
wyniki chyba tradycyjnie o 14.00 ale nie wiem czy mam je sprawdzać. być może dzisiaj opuszcze kraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
poszło mi po prostu fatalnie i beznadziejnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
na próbnej miałem 49% (jak dla mnie to wynik bajka) i liczyłem że coś w tych granicach będzie i teraz.
NIESTETY !
nienapisałem wogóle listu i tego wczesnijeszczego zadania za 10 pkt. (nawet nie miałem sił przeczytać tekstu źródłowego).
za tą część będzie 0 na 25 pkt. czyli aby zdać z pozostałych 75 pkt trzeba zdobyć aż 30 ...
heh wynik będzie w granicach 23% - 35%.
jak nie zdam to pierdole. odpuszczam ustne i emigracja...

#398863 08/05/2006 11:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Kiedy piszecie z Niemieckiego? i czy wogóle ktos tu pisze?

#398864 08/05/2006 12:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Quote
Quote
Quote
Mam pytanie odnośnie matury ustnej z angielskiego. Czy każdy losuje sobie temat czy będą one przydzielne??
Najbardziej boje się anglika ustnego,ale mam nadzieje że zalicze na te 30 %.
heh ale sprawa sie tak przedstawia że trzeba na ustnym angielskim 40 % do zaliczenia z nie 30.

raczej 35% jesli mamy byc dokladni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 7 punktow na 20 trzeba zeby zdac ustna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Rok temu, żeby zdać Angielski ustny wystarczyło 6 punktów na 20 możliwych.

#398865 08/05/2006 12:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 9
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 9
Quote
Rok temu, żeby zdać Angielski ustny wystarczyło 6 punktów na 20 możliwych.

W tym też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
http://www.cke.edu.pl/images/stories/EFS/ust_obcy.pdf

#398866 08/05/2006 12:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
sprawdzilem wyniki z WOSu i wyszlo mi troche ponad 50 % wiec zdane tongue zajebiscie hehhe jeszcze jutro Gerka i utny z Polaka i Angola i nara

#398867 08/05/2006 12:54
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Ile pkt trzeba miec by zdac rozszerzony angielski? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398868 08/05/2006 12:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
rozszerzony wos to masakra...

jak zwykle wyszedłem szybko, zostało jeszcze półtorej godziny... ale te tematy to makarbra...

#398869 08/05/2006 13:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 786
haha ale ja gupi jestem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
trzeba najpierw sprawdzić potem pisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

2 ostatnie zadania:
0 na 25 ...

pierwsze 23:
63 na 75 ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

haha 63% z Wosu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

czyli jednak izi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

pozostał już tylko polski z niewiadomych

a co do Angielskigo to dobrze że ktoś tu zapytał , bo u nas nas idiotki (nauczycielki) straszyły że od 40% sie zdaje , a skoro mówicie że już od 6 pkt to lux.

pozdrawiam

#398870 08/05/2006 13:02
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
Quote
Rok temu, żeby zdać Angielski ustny wystarczyło 6 punktów na 20 możliwych.

W tym też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
http://www.cke.edu.pl/images/stories/EFS/ust_obcy.pdf
całe szczęście że 30 %... Mam nadzeje że conajmniej tyle uzyskam.Jutro już zdaje to i strach jest największy ze wszystkich poprzednich matur. Mam jeszcze pytanko.
Czy za zadania 1,2 i 3 jest w sumie do zdobycia 9 pkt za samo przekazanie informacji?

#398871 08/05/2006 13:08
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
A zeby zdac rozszerzony ustny angol ile trzeba miec pkt? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#398872 08/05/2006 13:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
Quote
Kiedy piszecie z Niemieckiego? i czy wogóle ktos tu pisze?

Ten piatek czyli 12.05, pisze bo musze, a prawie nic z niemca nie umiem, tylko podstawowe zwroty i wyrazenia.

Strona 23 z 45 1 2 21 22 23 24 25 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1