Ma ktoś wyniki z wosu ...własnie wrócilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
hehe ja też właśnie wróciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
witam Żeszuf <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
wyniki chyba tradycyjnie o 14.00 ale nie wiem czy mam je sprawdzać. być może dzisiaj opuszcze kraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
poszło mi po prostu fatalnie i beznadziejnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
na próbnej miałem 49% (jak dla mnie to wynik bajka) i liczyłem że coś w tych granicach będzie i teraz.
NIESTETY !
nienapisałem wogóle listu i tego wczesnijeszczego zadania za 10 pkt. (nawet nie miałem sił przeczytać tekstu źródłowego).
za tą część będzie 0 na 25 pkt. czyli aby zdać z pozostałych 75 pkt trzeba zdobyć aż 30 ...
heh wynik będzie w granicach 23% - 35%.
jak nie zdam to pierdole. odpuszczam ustne i emigracja...