|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
gumol gdzie dalej na studia?? ja spierd*** pod będzie coś koło 70%:/:/:/:/
kolega zdawał ang pod 90% roz 30% matme pod 80% gdzie ma szanse się dostać??prosze o wypowiedzenie sie tylko bez podtekstów. W atmtym roku z matma ok. 80 % bys byl na wszystkich kierunkach w uprzywilejowanej pozycji, w tym roku z ta matura watpie, sorry za szczerosc, ale takie moje zdanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, choc na pewno z takim wynikiem dobrze trafisz. W tamtym roku podobno duzo miejsc zajmowali kandydaci zdajacy stara mature, podobno ich 5 i 6 byly troche niesprawiedliwie przeliczane na aktualna skale (czytaj zawyzane), przynajmniej tak bylo na krakowskiej AE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
na wiekszosci kierunkow i uczelni tak bylo, ale mimo wszytsko wynik 80 z roz. dawal Ci karty i Ty rozgrywales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
kumpel miał rok temu 82% z matmy podstawowej i 96% z anglika
był na liście rezerwowych na AE w Poznaniu...
ja z moimi wynikami w takim razie nie mam co marzyć o tej uczelni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
bo najwazniejsza jest rozszerzona, kumpel ja pisal czy nie? Bo jak nie to nie ma sie co dziwic, rzadko gdzie licza podstawowa, a juz raczej nigdzie na rowni z rozszerzona. No chyba, ze sa to uczelnie z "konkursem swiadectw" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Właśnie, że liczą na równi. Np. Politechniki (Szczecin, Gdańsk, Poznań) sumują liczbe punktów z Podstawy i Rozszerzonia i liczą to wzorem, gdzie każdy przedmiot ma swój wpólczynnik (tj. wagę).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
bo najwazniejsza jest rozszerzona, kumpel ja pisal czy nie? Bo jak nie to nie ma sie co dziwic, rzadko gdzie licza podstawowa, a juz raczej nigdzie na rowni z rozszerzona. No chyba, ze sa to uczelnie z "konkursem swiadectw" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oczywiście, że pisał rozszerzoną też... chyba wszędzie liczą podstawę i rozszerzenie na równi, sumują punkty jak pisze kolega wyżej... podałem jego wyniki podstawy, żeby odzwierciedlić jak ciężko było... z rozszerzonej też miał nie najgorsze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
o prosze, to albo sie cos zmienilo, albo mnie cos ominelo. W tym roku beda wyzsze progi, bo matura byla latwiejsza, to tak na pocieszenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
no fajne mi pocieszenie:(
kamasss może mieć problem z dostaniem się na państwową uczelnię:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
ech bez przesady, spoko sie gdzies dostaniesz, o to sie nie martw, tylko nie wyciagaj od razu teczek w razie co, czekaj na kolejne rekrutacje, az do konca, susz glowe, pisz odwolania, nie popuszczaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Ja pierdziele ładną mam dygawke przed tym anglikiem ;-\ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no zaraz wychodze 3m-ać kciuki !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Tez tak miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak się wchodzi na sale wszystko mija <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
15/20 z angola rozszerzonego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> nie bylo tak zle, teraz tylko polski i jade na MPKK do Koszalina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a na co się wybierasz do Koszalina? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
a na co się wybierasz do Koszalina? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Mistrzostwa Polski Klubow Kibica w kosza, beda w Koszalinie w najblizszy weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
heh nie zajarzyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Ja pierdziele ładną mam dygawke przed tym anglikiem ;-\ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no zaraz wychodze 3m-ać kciuki ! no 12/20 nie bylo aż tak tragicznie pozdr0 ...w pt polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
No to część pisemną już mam za sobą. Dzisiaj wymęczył ostatnią, historie. Moim zdaniem ten kto układał podstawe musi być nieźle popierdolony...jakiś poseł? Bo kto normalny układa wpierw podstawe a potem 3x łatwiejsze rozszerzenie? Ogólenie: podstawa źle, rozszerzenie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
no i ja rowniez po pisemnych, jeszce tylko ustne i 4 miesiace wakacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> historia podstawowa calkiem calkiem, wg mnie nie byla trudna trzeba bylo tylko sie uczyc chociaz niektore pytania jak np z tym dzieckiem co uczy sie plywac nie powinny sie znalezc na tego typu sprawdzianie wiadomosci, bo czy to sprawdza moja wiedze? nie, bo zeby sie mnie zapytali jaka partia zostala zalozona w celu wspierania rzadu sanacyjnego to od razu bym wiedzial a tak nie domyslilem sie ze to dziecko prezentuje BBWR albo te piesni, zeby to jakies popularne dali a to jebneli piesni ze "Spiewnika na cale zycie, 606 piosenek na rozne okazje" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> rozszerzony, dwa wypracowania ze sredniowiecza, spodziewalem sie jakiegos wiekszego wyboru, a poza tym to moze byc zauwazcie ze nie bylo wogole historii najnowszej, po 2 wojnie swiatowej, to po co sie tego uczylismy przez ostatnie pol roku historia chujowo, wos duzo lepiej zobaczymy w lipcu, najwyzje pojde na zaoczne
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
ja też po histori i bardzo wkurwiony jestem. Ten kto to napisał to jest jakimś debilem. Po pierwsze za cholere nie sprawdzało to wiedzy. Było czytanie z tabelek liczb(chyba z WOS im się pomylił egzamin),pozatym były dw obrazki. Patrząc tak to naprawde nie sprawdzał wogóle wiedzy ten test. Trzeba było wziąść wszystko na logike i każdy kto by się nie uczył histori miałby podobny wynik do tego co się uczył...Tego co się uczyłem to tak naprawde nie musiałbym si uczyć a wynik byłby ten sam. Nasz nauczycielka z histroi kręciła tylko głową jak usłyszała jakie były pytania. W zeszłym już roku nauczyciele historii z naszej szkoły wysłali petycje do Ministerstwa Edukacji,że wogóle nie jest to test do którego trzeba mieć wiedze. Sprawdza tylko umiejętności. tak to jest, Ja nie wiem czy nawet zaliczyłem i sprawdzać wyników chyba do 17 lipca nie będe. Po co się stresować dodatkowo. A wracając do pytań to największa dla mnie farsa była z drzewami genologicznymi. Wujek,szwagier,dziadek czy kurwa ciotka. Zajebiste pytania. BRAWO DLA TYCH CO UKŁADALI TE TESTY. Widać żę mało wiedzą o historii...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
ja też po histori i bardzo wkurwiony jestem. Ten kto to napisał to jest jakimś debilem. Po pierwsze za cholere nie sprawdzało to wiedzy. Było czytanie z tabelek liczb(chyba z WOS im się pomylił egzamin),pozatym były dw obrazki. Patrząc tak to naprawde nie sprawdzał wogóle wiedzy ten test. Trzeba było wziąść wszystko na logike i każdy kto by się nie uczył histori miałby podobny wynik do tego co się uczył...Tego co się uczyłem to tak naprawde nie musiałbym si uczyć a wynik byłby ten sam. Nasz nauczycielka z histroi kręciła tylko głową jak usłyszała jakie były pytania. W zeszłym już roku nauczyciele historii z naszej szkoły wysłali petycje do Ministerstwa Edukacji,że wogóle nie jest to test do którego trzeba mieć wiedze. Sprawdza tylko umiejętności. tak to jest, Ja nie wiem czy nawet zaliczyłem i sprawdzać wyników chyba do 17 lipca nie będe. Po co się stresować dodatkowo. A wracając do pytań to największa dla mnie farsa była z drzewami genologicznymi. Wujek,szwagier,dziadek czy kurwa ciotka. Zajebiste pytania. BRAWO DLA TYCH CO UKŁADALI TE TESTY. Widać żę mało wiedzą o historii... hehhehe nie napisał tylko oczywiście ułożył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to mi się udał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|