|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Witam, może ktoś posiada coś na temat:
wpływy epoki romantyzmu na twórczość pozytywizmu
Milie widziane jakieś prace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
ZDAAAAAAAAAAAAAAłEEEEEEEEEMMMMMMMMM. JUZ WAKACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
ZDAAAAAAAAAAAAAAłEEEEEEEEEMMMMMMMMM. JUZ WAKACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> JA TEZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pzdr dla wszystkich maturzystow!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Ja mam jutro ustny polski ... <boje się> .... temat pracy : Ks.Jan Twardowski św.Franciszkiem XXw? Analiza porównawcza twórczości współczesnego poety z Kwiatkam Św.Franciszka z Asyżu ... LOL :] fajny nie ? ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698 |
A ja dzisiaj zdawalem polaka, napsialem w weekend, uczylem sie wczoraj i przedwczoraj podczas ogladania meczy, wynik 18 pkt. Komedia z ta ustna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
W ogole ktos nie zdal? Kiedy wyniki, kiedy eventualne poprawki?
PS. Jak tak patrzylem na te testy to macie amerykanska mature <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Last edited by Experto; 18/05/2006 17:55.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
W ogole ktos nie zdal? Kiedy wyniki, kiedy eventualne poprawki? Wyniki pisemnych w połowie lipca, ustne w tym samym dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> U mnie w szkole do tej pory nie zdały 2 osoby ustnego angielskiego. Poprawka za rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182 |
14 ptl. troche mnie zskoczyli pytaniami ale zdane i od wczoraj świętuje już wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Dziś miałem ustnego polakaaaaaaaaaaaaaa zdałem na 18pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> I WAKACJEEEEEEEEEEEEE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No ładna zajebka bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
ja pierdole, miałem dzis ustny angol, taki mi dowalili zestaw ze nei wiedziałem co mam na temat tego rysunku powiedziec, jakas facetka, z wiaderkami, miotłami, mopami i sprzatac kuchnie chciala, pojebane , grrr... ktors tez miał ten zestaw????? ja dostałem 12pkt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..we wtrek polak i wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
ja pierdole, miałem dzis ustny angol, taki mi dowalili zestaw ze nei wiedziałem co mam na temat tego rysunku powiedziec, jakas facetka, z wiaderkami, miotłami, mopami i sprzatac kuchnie chciala, pojebane , grrr... ktors tez miał ten zestaw????? ja dostałem 12pkt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..we wtrek polak i wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja tak samo we wtorek na polskim przedstawie temat reklam i WAKACJE !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
dziś angielski ustny miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> normalnie jazz!!! easy tak poszło że nie wiem!!!!!!!! 20/20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
wITAM Ja dziś polski, sam pech mnie dziś prześladował. Jak szedłem na zdawke to rozwalił mi się parasol, cały zmokłem, numer w kolejce do komisji to 13, zapomniałem wziąść prezentacji multimedialnej a nauczycielka na samym końcu powiedziała że najbardziej jej brakowało tej prezentacji, ponieważ był tam utwór Starego Dobrego Małżeństwa. Dziś tylko 13pkt. Następny tydzień to ustny englisz, mam nadzieje ze będzie dobrze. POZDRAWIAM WSZYSTKICH MATURZYSTÓW
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Ustny polski 16/20 ........ 3 razy sie zacialem , chyba minute przerwy mialem za kazdym razem :] ... ogolnie bylo milo ... dostalem 4 izi pytania ... na kazde odpowiedzialem , ze az mi sie podobalo ... no i luzzzzzzzzzzz . w srode angielski rozszerzony i wakacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
mam ustny w poniedzialek i dopiero pisze zobaczymy chociaz na razie rozowo to nie wyglada czy trzeba bylo gdzies pisac ze bedzie potrzebny rzutnik (jak chcialem w planie napisac to koles powiedzial mi ze nie mozna) czy moze jakos przed prezentacja sie pytaja? i czy musze przychodzic z samego rana czy moge przyjsc troche pozniej bo na pewno nie jestem na poczatku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Przyjdź tak, żebyś zdąrzył. To, że np. każdy ma po 30 minut, a ty jesteś szósty nie oznacza, że wejdziesz dopiero 3h po rozpoczęciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
26 maja dniem bez lekcji w szkołach - rozporządzenie podpisane
PAP 19-05-2006, ostatnia aktualizacja 19-05-2006 20:19
Wicepremier, minister edukacji Roman Giertych podpisał rozporządzenie, zgodnie z którym 26 maja w związku z pielgrzymką papieża Benedykta XVI do Polski, nie będzie w szkołach lekcji; zajęć jakie w tym dniu przypadają uczniowie nie będą musieli odrabiać w innym terminie.
hahah ja mam wtedy mature ustna z angola, chyba jakis pismo napisze zeby nie bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
26 maja dniem bez lekcji w szkołach - rozporządzenie podpisane
PAP 19-05-2006, ostatnia aktualizacja 19-05-2006 20:19
Wicepremier, minister edukacji Roman Giertych podpisał rozporządzenie, zgodnie z którym 26 maja w związku z pielgrzymką papieża Benedykta XVI do Polski, nie będzie w szkołach lekcji; zajęć jakie w tym dniu przypadają uczniowie nie będą musieli odrabiać w innym terminie.
hahah ja mam wtedy mature ustna z angola, chyba jakis pismo napisze zeby nie bylo mnie już to nie dotyczt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja już od 16 maja odpoczywam i dzień w dzień chleje. Piękne są wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam wszystkich maturzystów. Mam nadzieje że wszyscy na naszym forum zaliczymy maturki spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
no to koniec
fajnie i czekamy na wyniki lol
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 924
a.k.a. "Wentyl"
|
|
a.k.a. "Wentyl"
Dołączył: May 2002
Posty: 924 |
Witam. Kurde dzisiaj zaczęłem się uczyć prezentacji na poniedziałek i nie wygląda to ciekaie, możecie napisać czy też uczyliście się "za 5 dwunasta", a jak tak to jakimi metodami. Oczywiście nie wkuwam tego na pamięć, ale trzeba to mieć też dobrze poukładane w głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|