Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 45 1 2 28 29 30 31 32 44 45
#398993 17/05/2006 16:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Witam, może ktoś posiada coś na temat:

wpływy epoki romantyzmu na twórczość pozytywizmu

Milie widziane jakieś prace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#398994 18/05/2006 16:19
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
ZDAAAAAAAAAAAAAAłEEEEEEEEEMMMMMMMMM. JUZ WAKACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#398995 18/05/2006 16:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Quote
ZDAAAAAAAAAAAAAAłEEEEEEEEEMMMMMMMMM. JUZ WAKACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

JA TEZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pzdr dla wszystkich maturzystow!

#398996 18/05/2006 16:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Ja mam jutro ustny polski ... <boje się> .... temat pracy : Ks.Jan Twardowski św.Franciszkiem XXw? Analiza porównawcza twórczości współczesnego poety z Kwiatkam Św.Franciszka z Asyżu ... LOL :] fajny nie ? ;D

#398997 18/05/2006 17:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
A ja dzisiaj zdawalem polaka, napsialem w weekend, uczylem sie wczoraj i przedwczoraj podczas ogladania meczy, wynik 18 pkt.
Komedia z ta ustna.

#398998 18/05/2006 17:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
W ogole ktos nie zdal? Kiedy wyniki, kiedy eventualne poprawki?

PS. Jak tak patrzylem na te testy to macie amerykanska mature <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by Experto; 18/05/2006 17:55.
#398999 18/05/2006 17:55
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
W ogole ktos nie zdal? Kiedy wyniki, kiedy eventualne poprawki?
Wyniki pisemnych w połowie lipca, ustne w tym samym dniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> U mnie w szkole do tej pory nie zdały 2 osoby ustnego angielskiego. Poprawka za rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399000 19/05/2006 08:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 182
14 ptl. troche mnie zskoczyli pytaniami ale zdane i od wczoraj świętuje już wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

#399001 19/05/2006 13:02
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Dziś miałem ustnego polakaaaaaaaaaaaaaa zdałem na 18pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> I WAKACJEEEEEEEEEEEEE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No ładna zajebka bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#399002 19/05/2006 13:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
ja pierdole, miałem dzis ustny angol, taki mi dowalili zestaw ze nei wiedziałem co mam na temat tego rysunku powiedziec, jakas facetka, z wiaderkami, miotłami, mopami i sprzatac kuchnie chciala, pojebane , grrr... ktors tez miał ten zestaw????? ja dostałem 12pkt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..we wtrek polak i wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399003 19/05/2006 13:39
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Quote
ja pierdole, miałem dzis ustny angol, taki mi dowalili zestaw ze nei wiedziałem co mam na temat tego rysunku powiedziec, jakas facetka, z wiaderkami, miotłami, mopami i sprzatac kuchnie chciala, pojebane , grrr... ktors tez miał ten zestaw????? ja dostałem 12pkt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ..we wtrek polak i wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja tak samo we wtorek na polskim przedstawie temat reklam i WAKACJE !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#399004 19/05/2006 13:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
dziś angielski ustny miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> normalnie jazz!!! easy tak poszło że nie wiem!!!!!!!! 20/20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#399005 19/05/2006 16:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
wITAM
Ja dziś polski, sam pech mnie dziś prześladował. Jak szedłem na zdawke to rozwalił mi się parasol, cały zmokłem, numer w kolejce do komisji to 13, zapomniałem wziąść prezentacji multimedialnej a nauczycielka na samym końcu powiedziała że najbardziej jej brakowało tej prezentacji, ponieważ był tam utwór Starego Dobrego Małżeństwa. Dziś tylko 13pkt. Następny tydzień to ustny englisz, mam nadzieje ze będzie dobrze.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH MATURZYSTÓW

#399006 19/05/2006 16:52
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Ustny polski 16/20 ........ 3 razy sie zacialem , chyba minute przerwy mialem za kazdym razem :] ... ogolnie bylo milo ... dostalem 4 izi pytania ... na kazde odpowiedzialem , ze az mi sie podobalo ... no i luzzzzzzzzzzz . w srode angielski rozszerzony i wakacje tongue

#399007 19/05/2006 17:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
mam ustny w poniedzialek i dopiero pisze zobaczymy chociaz na razie rozowo to nie wyglada
czy trzeba bylo gdzies pisac ze bedzie potrzebny rzutnik (jak chcialem w planie napisac to koles powiedzial mi ze nie mozna) czy moze jakos przed prezentacja sie pytaja?
i czy musze przychodzic z samego rana czy moge przyjsc troche pozniej bo na pewno nie jestem na poczatku?

#399008 19/05/2006 17:50
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Przyjdź tak, żebyś zdąrzył. To, że np. każdy ma po 30 minut, a ty jesteś szósty nie oznacza, że wejdziesz dopiero 3h po rozpoczęciu.

#399009 19/05/2006 19:32
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
26 maja dniem bez lekcji w szkołach - rozporządzenie podpisane



PAP 19-05-2006, ostatnia aktualizacja 19-05-2006 20:19

Wicepremier, minister edukacji Roman Giertych podpisał rozporządzenie, zgodnie z którym 26 maja w związku z pielgrzymką papieża Benedykta XVI do Polski, nie będzie w szkołach lekcji; zajęć jakie w tym dniu przypadają uczniowie nie będą musieli odrabiać w innym terminie.


hahah ja mam wtedy mature ustna z angola, chyba jakis pismo napisze zeby nie bylo

#399010 19/05/2006 23:38
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Quote
26 maja dniem bez lekcji w szkołach - rozporządzenie podpisane



PAP 19-05-2006, ostatnia aktualizacja 19-05-2006 20:19

Wicepremier, minister edukacji Roman Giertych podpisał rozporządzenie, zgodnie z którym 26 maja w związku z pielgrzymką papieża Benedykta XVI do Polski, nie będzie w szkołach lekcji; zajęć jakie w tym dniu przypadają uczniowie nie będą musieli odrabiać w innym terminie.


hahah ja mam wtedy mature ustna z angola, chyba jakis pismo napisze zeby nie bylo
mnie już to nie dotyczt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja już od 16 maja odpoczywam i dzień w dzień chleje. Piękne są wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam wszystkich maturzystów. Mam nadzieje że wszyscy na naszym forum zaliczymy maturki spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#399011 20/05/2006 13:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
no to koniec

fajnie i czekamy na wyniki
lol

#399012 20/05/2006 17:27
Dołączył: May 2002
Posty: 924
G
a.k.a. "Wentyl"
a.k.a. "Wentyl"
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 924
Witam. Kurde dzisiaj zaczęłem się uczyć prezentacji na poniedziałek i nie wygląda to ciekaie, możecie napisać czy też uczyliście się "za 5 dwunasta", a jak tak to jakimi metodami. Oczywiście nie wkuwam tego na pamięć, ale trzeba to mieć też dobrze poukładane w głowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Pozdrawiam.

Strona 30 z 45 1 2 28 29 30 31 32 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,544 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1