Gambling Affiliation
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
craax chyba masz rację, też nie widzę tego punktu ...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Tymbardziej , ze zalezalo mi na tym zeby sobie zaklepac ten bet a kurs przez kilka godzin widnial w buku i byl prawidlowy !

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Widziałem ten typ już rano, od razu było wiadomo, że to pomyłka kursowa, ale koło 11-12 wciąż te kursy były dostępne. Specjalnie dlatego ponownie przeczytałem regulamin i nie ma tam słowa (w przeciwieństwie do regulaminu konkursu Tobetu) o graniu pomyłek. Jak dla mnie wszystko ok.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
No prosze Cię, jak był prawidłowy ? smile

Na Brazylię, że wygra w 90 minutach 2,00 a na awans 2,33 ? crazy

Ewidentna pomyłka buka.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
No to w takim razie dlaczego sie nie liczy po kursie 1.53 jesli to byla pomylka buka ? Gdybym taki wpisal to tez bylby niepoprawny , bo widnial 2.33 kilka godzin a nie , ze na 15 min sie pojawil w buku i ja to wykorzystalem i tez by byly podstawy nie zaliczyc typu . A nie -100 od razu , bo w finale liczy sie kto pierwszy ten lepszy przez to ,ze typy powtarzac sie nie moga wiec cos wpisac musialem a zalezalo mi na tym meczu.

W regulaminie ani slowa o tym.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Nie moja sprawa, ale chyba ten punkt regulaminu ma tutaj zastosowanie:

"12. W przypadku sytuacji nieprzewidzianych przez regulamin decyzje organizatorów konkursu będą ostateczne"

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Caly czas czekam na jakies zdanie komentarza od @majnera bo -100 wydaje mi sie bardzo niesprawiedliwe, musze przyjac jakas taktyke na dalszy etap konkursu jesli faktycznie to bedzie -100 tj typ nr3 crazy
Kilka osob potwierdzilo moja racje , po drugie wytlumaczylem w kilku postach dlaczego to zrobilem. Kolejna sprawa , nie robilem tego cichaczem , tylko po dodaniu typu wyslalem prywatna wiadomosc do majnera , z pytaniem co w takiej sytuacji sie dzieje( wyjasnilem co i jak ) i jak to wyglada gdyz w regulaminie o tym nie ma ani slowa , a typ zeby zabukowac kazdy sie spieszy i podalem kurs jaki widnial w buku kilka godzin. Odpowiedzi nie dostalem zadnej , tylko post w temacie " Jeszcze raz wykorzystasz pomyłke buka wylatujesz , typ jako -100 " .

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Originally Posted by Platini
No prosze Cię, jak był prawidłowy ? smile

Na Brazylię, że wygra w 90 minutach 2,00 a na awans 2,33 ? crazy

Ewidentna pomyłka buka.

Platini zrozum, że tu chodzi o to , że w regulaminie nie ma zapisu o POMYŁKACH BUKA i nie korzystaniu z nich.

To, że kurs jest nieprawidłowy to nie musisz powtarzać.... bo to każdy wie wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Gram w finale z craaxem i nie chcę by później ktos mi coś zarzucał wink

Punkt, który podał Akhu chyba najlepiej obrazuje sytuację.

Co do pomyłki - oczywiście, że była ona oczywista grin

Tylko chyba nie muszę pisać co większość buków robi z takimi, którzy takie pomyłki grają ? :>

Pozdro cool

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
OOOOO matko , doooobra juz kicham na ten typ , jakbysmy nie wiem o jaka kase grali sie zachowujecie ,oczywiscie to jest niesprawiedliwe ale RYWALIZACJA NA MAXA boks nie wazne jakim kosztem byle wyzsze miejsce smile

kto inny by nie dostal -100 , tylko mial nieliczony typ albo liczony po innym kursie , gdy doxx bet zmienil , bo jakis wpisac musialem zeby nie stracic typu , powtarzam cichaczem nie zrobilem tego i wyslalem PRYWATNA WIADOMOSC do @majnera.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Skoro jest tak jak to przedstawia craax, to troche nie rozumiem tego -100 Wystarczy zmienic kurs na wlasciwy i tyle smile
No chyba ze to jakies prywatne utarczki

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Tylko napisałem jak jest z bukami, tłumaczyć Ci tego nie musze bo wydaje mi się, że doskonale wiesz jak jest wink

Co do Twojego typu - możesz mieć i +500 za niego, mi to rybka smile

Tyle, że chcę grać uczciwie, po normalnych kursach a nie ewidentnych błędach buka.

Pozdro.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Wlasnie widze jak Ci rybka , chocbym tysiac razy sie wytlumaczyl i zaproponowal cos to i TAK EWIDENTNY BLAD BUKA I CRAAXA.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
No nie, chyba nie napiszesz mi, że to nie jest błąd buka smile ?

I nigdzie nie napisałem, że to Twój błąd. Przeczytaj sobie w takim razie jeszcze raz to co pisałem.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Jak w mojej sprawie: https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3967944&#Post3967944

18. W ostatniej IV rundzie uczestnicy nie mogą podać tego samego typu co pozostała ósemka finalistów, ale można zagrać ten sam mecz pod warunkiem, że nie może zaistnieć taka sytuacja, że oba typy będą

trafione (w pozostałych rundach nie ma żadnych ograniczeń)

Nie zauważyłem że Platini to samo zagrał. Ale w regulaminie nie jest powiedziane, że akurat w tej sytuacji mam -100. Więc liczymy tak jakby nie było tego typu?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Sphinx - na szybko z tego co mi napisał majner:

za to powtórzenie masz -100, poźniej typ na Bra-Hol X liczony jako kolejny.

Mój typ 5 liczony normalnie.

Jeśli coś to majner jak bedzie wyjasni, ma bloki stąd go nie ma wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Ciekawa sprawa z tym typem nr 5 Platiniego , bo ewidentnie narusza regulamin ( pkt 18 , bardzo latwy do odczytu ). Jak mozecie to rzuccie zdanie wyjasnienia , jak jestesmy dokladni i skrupulatni wobec kazdego to badzmy do konca smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Przekazuje tylko to co mi naskrobał majner.

Jego pytaj o to, ja Ci nie odpowiem.

Wg mnie nie narusza, masz prawo myśleć inaczej.

Ale czego się można było spodziewać - próby odgryzania, ot i jest smile

Dobranoc.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
No to jezeli nie narusza wedlug Ciebie Platini to mi wytlumacz w jednym zdaniu , tylko o to poprosilem i luz. Odgryzania ? Badzmy uczciwi wobec kazdego , a nie wobec "kolorkow nickow" .

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Jak chcesz to napisz do Conrada, bądź kogoś innego - niech mi zdejmą zieleń, jeśli Cię gryzie smile
Ja się nie obrażę, skoro taka wasza wola.

O wyjaśnienia to do majnera, ja tego konkursu nie prowadzę.

Pozdro.

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1