|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Lepiej napiszcie kto nie zdał i ile płacił za zdanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
U mnie w klasie 2 osoby nie zdały <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> szkoda ich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
U mnie w szkole 1 osoba nie zdala
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
a teraz mistrz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />_
pol: 74%
ang p: 96% ang r: 59%
wos p: 87% wos r: 58%
his p: 75% his r: 60%
jednak olimpida z wosu nie poszla na m,arne
juz jestswm najebny w tzy dupy, bo u mnie wszysvy zdali i jak sie spotkallismny to browearka sobie nie odmowilsmy
a jeszce caly wieczor przed nami dawno tak nawaony nei bylem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
No panowie to i ja zaprezentuje swoje wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To i ja się pochwalę moimi wynikami
Polski podst.: 41% Polski rozsz.: 33%
Niemiecki podst.: 83% Niemiecki rozsz.: 66$
Wos podst.: 84% Wos rozsz.: 70%
Historia podst: 54% Historia rozsz: 64%
Geografia podst : 78 % Geografia rozsz : 64 %
Zaznaczam ze gegry przestałem sie uczyc w 2 klasie LO i z reką na sercu mowie wam ze nic ,kompletnie nic nawet nie zajrzałem do niej !! Traalala matura na 102 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Nikt nie zdawal matmy?  matma 92 i 74, ang 88 i 59, pol 66
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
U mnie w szkole 2 osoby nie zdaly, 1 z klasy.
Polski 47 podstawa 60 roz.
Anglol 79 podstawa 37 roz.
Hista 42 podstawa 50 roz.
Wos 70 podstawa 72 roz.
Vamossssssssssss <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Niech żyje bal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ZDAŁEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
ehhhh ja tam jestem bardzo niezadowolony i juz mysle nad poprawka matury w przyszlym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Polski, PP:66 PR:60 Angielski, PP:91 PR:63 Historia, PP:47 PR:64 WOS, PP:72 PR:54
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
no nic... w tym roku moge sie pozegnac z psychologia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
GumoL gratuluje zdania matmy w takim stylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Za niecałe dwa lata też będę musiał postarać się ją zdać na podobnym poziomie chociaż będzie pewnie bardzo ciężko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Jak patrzyłem jakie zadania był w tym roku to aż zwątpiłem, bo przez te niecałe 2 lata będę musiał nauczyć się rozwiązywać praktycznie każdy rodzaj zadań, które był na matmie, bo teraz to 80% nie wiem jak się zabrać do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
W sumie to większość przedmiotów rozszerzonych będę musiał pozdawać przynajmniej na 70-75% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829 |
pogratulować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
wszyscy zdali? jest ktoś kto nie zdał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
wszyscy zdali? jest ktoś kto nie zdał? Jesli ktos z tego forum nie zda, raczej sie nie przyzna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 195 |
ja nie zdalem i nie boje sie przyznac braklo mi 2 puktow z niemca i za rok znowu pozdro a tak to pol 46% wos 64%
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
polak 90% angol 71% i 52% matma 24% i 2%
...pieprzona matma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Przejeeeeeeebałem. Zgubiłem wczoraj portfel z wszystkimi dokumentami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no, ale takie są skutki kąpieli w morzu o 2 nad ranem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914 |
rowniez zdalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> polski: 53% geografia: 68% angielski: 74%
jestem bardzo zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
U mnie w szkole na 150 osób nie zdało conajmniej 60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> MASAKRA, a w klasie już naliczyłem 11 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
No to może ja. Zawalony angol, ale może nie będzie tak źle z rekrutacją:
Polski: 73 i 58 Matematyka: 96 i 68 Angol 43 i 34 :/:/:/:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Przejeeeeeeebałem. Zgubiłem wczoraj portfel z wszystkimi dokumentami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no, ale takie są skutki kąpieli w morzu o 2 nad ranem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie powinno się śmiać z cudzego nieszczescia, ale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wszystkim, ktorzy nie zdali serdecznie wspolczuje. Najgorszemu wrogu/wrogowi nie zyczylbym wtopy na maturze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Dzisiejszy "Dziennik" podejmuje szerzej temat matur.Jak to poczytałem,to doznałem lekkiego szoku.21% maturzystów oblało,a w technikach odsetek blanych sięgnął 50% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />.Te dane są szokujące,ale jak przytoczono przykładowe błędy to zdziwienie znika.O to niektóre z nich:
1.Żeromski był autorem słynnych wspomnień z czasu II wojny światowej. 2.Wójt i kilometr to podstawowe jednostki terytorialne w Polsce. 3.Na różyczkę chotują tylko dziewczęta. 4.Fryderyk Engels był liberałem. 5.Antek z "Chłopów" miał romans z Boryną. 6.Makbet był przyjacielem Edypa. 7.Zaletą ordynacji proporcjonalnej jest zapełnienie wszystkich miejsc w Sejmie. 8.Unię brzeską zawarł król Polski z Litwą w 1820 roku.
Z czym do ludzi?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|