Na dziś coś Panowie do dołożenia do kuponiku : Bnei Yehuda -Ulisses Yerevan 1 powinna wejść . Pierwszy mecz 0-0 tylko zwycięstwo pozwala awansować gospodzarzom .
Na dziś coś Panowie do dołożenia do kuponiku : Bnei Yehuda -Ulisses Yerevan 1 powinna wejść . Pierwszy mecz 0-0 tylko zwycięstwo pozwala awansować gospodzarzom .
Naprawde ?? po dogrywce tez moga wygrac i kurs wiekszy beda miec
Na dziś coś Panowie do dołożenia do kuponiku : Bnei Yehuda -Ulisses Yerevan 1 powinna wejść . Pierwszy mecz 0-0 tylko zwycięstwo pozwala awansować gospodzarzom .
Naprawde ?? po dogrywce tez moga wygrac i kurs wiekszy beda miec
Musieliby ciągnąc 0-0 przez 90 minut . Ale to jest myśl . Ft 0-0 , dogrywka 0-0 zwycięstwo gospodarzy w karnych ako że cho cho .
panowie pewnie ktos widzial,wiec gdyby ktos posiadal link to poprosze...chodzi o wywiad po wczorajszym meczu polfinalowym Hiszpania-Niemcy...Bastian udziela wywiadu,nagle odwraca sie,a tu pociag z bawiacymi sie Hiszpanami(pierwszy popier..Cassilas w szwabskiej koszulce)