polski i angielski zdałem bardzo dobrze, ale moja noga t..."> polski i angielski zdałem bardzo dobrze, ale moja noga t...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 45 1 2 37 38 39 40 41 44 45
#399173 16/07/2006 21:46
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
a dla mnie super wymyślił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> polski i angielski zdałem bardzo dobrze, ale moja noga to matematyka, skromne 24%, a o moje miejsce na uczelnie musiałem przechodzić oddzielne egzaminy, rysunek, wiedza o sztuce, aksonometria itp. pierdoły, więc nie uważam, że wszyscy którzy skorzystaja z tej amnestii to sa totalni idioci (może poprostu jak ja olali sobie matmę:)) ..więc mam gdzieś w jaki sposób zdałem maturę, mi wystarczy aby była zaliczona, poniewaz rekrutacja na architekturę rządzi się swoimi prawami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..jestem dobrej myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

no sorry... ale to o Tobie dobrze nie świadczy, że bierzesz do zdawania na maturze przedmiot, którego kompletnie nie rozumiesz i nie ogarniasz...

Bonus: Unibet
#399174 16/07/2006 23:00
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
Quote
a dla mnie super wymyślił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> polski i angielski zdałem bardzo dobrze, ale moja noga to matematyka, skromne 24%, a o moje miejsce na uczelnie musiałem przechodzić oddzielne egzaminy, rysunek, wiedza o sztuce, aksonometria itp. pierdoły, więc nie uważam, że wszyscy którzy skorzystaja z tej amnestii to sa totalni idioci (może poprostu jak ja olali sobie matmę:)) ..więc mam gdzieś w jaki sposób zdałem maturę, mi wystarczy aby była zaliczona, poniewaz rekrutacja na architekturę rządzi się swoimi prawami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..jestem dobrej myśli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

no sorry... ale to o Tobie dobrze nie świadczy, że bierzesz do zdawania na maturze przedmiot, którego kompletnie nie rozumiesz i nie ogarniasz...

wiem, normalnie nigdy bym się na to nie porwał, ale niestety politechnika wymaga aby na maturze zdawać matematykę, fizykę lub chemię, musiałem wybierać, więc najbardziej mozliwa do ogarnięcie wydaje mi się matematyka, nie musze mieć żadnego super wyniku, wystarczy, że mam zdane i koniec, bo punkty podczas rekrutacji zdobywam, a raczej zdobywałem na egzaminach z rysunku, aksonometrii i innych tego typu głupotach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#399175 16/07/2006 23:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Quote
wiesz gancik, o narodzie świadczy jego historia, kultura, sztuka, słowo . słowo pisane... to jest dramat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dramat na naszych oczach. Polski nie było na mapie, ale była w sercach, była xapisywana na papierze....

w jaki sposób teraz poszerza się swoje słownictwo itp? z h-h muzy?

wiesz.. ściślej chodziło mi o to ile książek przeczytałem od początku do końca, patrząc na to ze strony, żeby zaliczyć książkę której przeczytałem 70-80% to wychodzi, że przeczytałem praktycznie wszystkie lektury, poza tym czytam sporo innych książek i jestem bardzo spokojny o zasób mojego słownictwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

..poza tym, głownie chodzi mi o to, iż nie możemy odrazu uważać kogoś kogo uratowała amnestia za idiotę, poprostu niektórzy mają zajebistego pecha, tak jak ja z matematyką ..i tyle, co innego jeżeli są ludzie co mają z polskiego 31%, a angola 40% i z historii 25% ..wtedy to już co innego

#399176 17/07/2006 08:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
jak dla mnie ta amnestia to chory pomysl, jesli chca juz pomoc tegorocznemu maturzyscie to powinni mu zrobic egzamin poprawkowy w sierpniu, zeby zaliczyl go zgodnie z zasadami, a nie zmieniac je, bo nie wyszlo :|

Giertych do dymisji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#399177 17/07/2006 08:08
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
Quote
jak dla mnie ta amnestia to chory pomysl, jesli chca juz pomoc tegorocznemu maturzyscie to powinni mu zrobic egzamin poprawkowy w sierpniu, zeby zaliczyl go zgodnie z zasadami, a nie zmieniac je, bo nie wyszlo :|

Giertych do dymisji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Podpisuje sie obiema rękmi ! Przeciez zeby nie zdac przedmiotu na poziomie podstawowym to trzeba byc naprawde ,,zdolnym"i nieźle sie wysilic .Pytania sa tak banalnie proste ze az grzech opierdolic takie cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399178 17/07/2006 10:12
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Quote
Quote
Quote
Giertych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jeśli dobrze zrozumiałem tego osła to teraz wystarczy mieć 30% łącznie z podstawy i rozszerzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja pierdole....parodia, teraz chyba bedzie 98% zdanych matur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Źle zrozumiales i ja tez.

Roz. nie ma nic do rzeczy.

Przykladowe wyniki:
polski 20%

angol 50%

mata 35%

lacznie 105%... czyli średnio 35%

matura zdana...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Musicie chyba też do tego policzyć ustny z polskiego i ustny z angielskiego. Giertych pierwszorzędnie zrobił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
W końcu z niego też Romek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Ustne też? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No bez przesady, to by było za proste... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Giertych wyjaśnił, że matura składa się z pięciu części i każdemu, kto zda co najmniej cztery z nich, a łączny wynik z egzaminu wyniesie co najmniej 30 proc., jego matura będzie zaliczona.

#399179 18/07/2006 17:01
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Coś mi się widzi, że Roman po rozmowie z "psseudo" Prezydentem zmieni zdanie w sprawie matur. Chyba on już widzi, ze wiecej na takiej decyzji stracił niż zyskał. Pożyjemy, zobaczymy..

Giertych odwoła amnestie?

TAK @2.1
NIE @1.4

#399180 21/07/2006 08:43
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
http://janek.ae.krakow.pl/rekrutacja/wyniki/Studia%20stacjonarne%20I%20stopnia.pdf

wyniki na AE..

Ja sie dostalem tam gdzie chcialem, tj. Informatyka i ekonometria.. Teraz czekam na AGH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#399181 21/07/2006 08:55
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
Quote
Coś mi się widzi, że Roman po rozmowie z "psseudo" Prezydentem zmieni zdanie w sprawie matur. Chyba on już widzi, ze wiecej na takiej decyzji stracił niż zyskał. Pożyjemy, zobaczymy..

Giertych odwoła amnestie?

TAK @2.1
NIE @1.4


Całe to zamieszanie jest jednym wielkim nieporozumieniem, młodzież sie strsuje, a politycy sobie grają ich przyszłością, jesli teraz Giertych odwoła amnestie to bedzie miał jeszcze gorzej niz ma, z reszta o wszystkim zadecydują "kaczorki" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#399182 21/07/2006 09:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
Quote
http://janek.ae.krakow.pl/rekrutacja/wyniki/Studia%20stacjonarne%20I%20stopnia.pdf

wyniki na AE..

Ja sie dostalem tam gdzie chcialem, tj. Informatyka i ekonometria.. Teraz czekam na AGH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Rowniez sie dostalem, na Gospodarke Przestrzenna, jest bardzo dobrze, ale wolalbym na Ekonomie, FiB lub SM; niewiesz czy jak ludzie porezygnuja bedzie mozliwosc przepisania sie na inny kierunek? (chociaz na GP nie narzekam).

Dostalem sie tez najprawdpodobniej na AE do Poznania, tylko tam na to co chcialem - FiB i teraz jest dylemat gdzie isc. Jakby byli na forum studenci tych uczelni prosze o oddzew.

I tez czekam na AGH (a nawet UW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />), kurde i gdzie tu isc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#399183 21/07/2006 09:05
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Quote
młodzież sie strsuje, a politycy sobie grają ich przyszłością

Przyszłość była w rękach maturzystów, oni z nią igrali nikt inny !!!!

Quote
z reszta o wszystkim zadecydują "kaczorki"

Brak słów, każdy ma los we własnych rękach. Nie chciało im się uczyć, nie byli tak dobrzy jak reszta ? Trudno, ktoś musi jeździć wózkiem widłowym, sprzątać ulice czy zmywać naczynia. Aby nie zdać tego banalnego egzminu trzeba być wyjątkowym ...

#399184 21/07/2006 09:17
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
Quote
Quote
młodzież sie strsuje, a politycy sobie grają ich przyszłością

Przyszłość była w rękach maturzystów, oni z nią igrali nikt inny !!!!

Quote
z reszta o wszystkim zadecydują "kaczorki"

Brak słów, każdy ma los we własnych rękach. Nie chciało im się uczyć, nie byli tak dobrzy jak reszta ? Trudno, ktoś musi jeździć wózkiem widłowym, sprzątać ulice czy zmywać naczynia. Aby nie zdać tego banalnego egzminu trzeba być wyjątkowym ...

cżłowieku ja nie mówie o maturzystach choc ta sytuacja ich ich dotyczy, tylko o politykach.. czytaj troszke dokladnie, a tak na marginesie zdawałes zapewne starą maturke tak jak ja wiec mussisz wiedzieć że obecnie troszke inaczej wygladają te egzaminy, moja siostra rok temu a w tym roku moja dziwczyna naprawde duzo sie uczyly i zdały pieknie dostały sie na studia i sa zadowolone, ale w ich liceach byly osoby, które podobnie do nich przez 3 lata uczyły sie bardzo dobrze chodziły na prywatne lekcje itp, wystarczyło w tamtym roku żeby jakis głupi idiota dał na historii pare pytan z kosmosu i co? Przyszedł stres, zdenerwowanie, i jak sie okazało kilka osób ledwo zdało, a jeden z bardzo dobrych ucznów nie zdał i co? Ciekaw jestem gdybyś ty teraz musiał zdawać nową maturkę i dostał jakis nieciekawy zestaw na co byś przeklinał? Na siebie czy KEN tudzież polityków itp?

#399185 21/07/2006 09:37
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
cżłowieku ja nie mówie o maturzystach choc ta sytuacja ich ich dotyczy, tylko o politykach.. czytaj troszke dokladnie

Quote
młodzież sie strsuje, a politycy sobie grają ich przyszłością

Quote
z reszta o wszystkim zadecydują "kaczorki"

Niestety ty dokładnie nie czytałeś tego co napisałeś. Politycy wg Ciebie zdecydują o zdanych maturach czy uczniowie ? Odpowiedź jest oczywista ale tylko dla mnie - uczniowie. Czy politycy zabiorą Maturę tym co zdali ? Odbiorą tym co nie zdali ? W przypadku ostatniego pytanie odpowiedź powinna być twierdząca, jedynie słuszna.


Quote
Ciekaw jestem gdybyś ty teraz musiał zdawać nową maturkę i dostał jakis nieciekawy zestaw na co byś przeklinał?

Pisałem w zeszłym roku CEW'y na UW (bardzo podobne do matury) aby dostać się na kolejne studia . Niestety nie wszystkie ponieważ ostatni pokrył mi się z obroną pracy dyplomowej której nie mogłem przełożyć. Z języka angielskiego miałem odpowiednio 96% z podstawowego i 94% z rozszerzonego. Z geografii miałem na obu poziomach po 84% ale egzamin był już inny niż maturalny (test) a w dodatku nie przygotowywałem się do niego wyjątkowo długo (2-3 tygodnie z jednym repetytorium).

Na kolejne studia i tak się wybieram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#399186 21/07/2006 10:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
gratuluje tym co dostali się na AE
musieliście mieć ładne wyniki...


ja niestety wiedziałem przed ogłoszeniem wyników, że mi zabraknie punktów... szkoda, bo to moja taka wymarzona uczelnia...

#399187 21/07/2006 10:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
głupie pytanie, co to jest to AE ???

#399188 21/07/2006 11:02
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
Akademia Ekonomiczna

#399189 21/07/2006 18:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
UMCS

# Ekonomia - stacjonarne I stopnia 3-letnie
Wynik: 218.500 pkt.
Decyzja kwalifikacyjna: kandydat nie zakwalifikowany na studia
# Zarządzanie i marketing - stacjonarne I stopnia 3-letnie
Wynik: 218.500 pkt.
Decyzja kwalifikacyjna: kandydat nie zakwalifikowany na studia

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


szkoda ze 98% z podst. i 62% z rozsz (matma) nie wystarczylo by sie dostac na UMCS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> zostala mi jeszcze polibuda ale tam przyjac powinni juz bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

przy okazji skladal moze ktos z was papiery na w/w kierunki na UMCS? wie ktos jaki tam byl prog punktowy bo jeszcze na stronie umcs nic o tym nie pisze..

#399190 21/07/2006 18:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Który byłeś na liście? Pisz odwołanie żeby rozpatrzyli ponownie. Wiele osób zrezygnuje, bo skłądają na kilka kierunków. ODWOŁANIE! ODWOŁANIE! ODWOŁANIE!

#399191 21/07/2006 18:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Quote
Który byłeś na liście? Pisz odwołanie żeby rozpatrzyli ponownie. Wiele osób zrezygnuje, bo skłądają na kilka kierunków. ODWOŁANIE! ODWOŁANIE! ODWOŁANIE!

który to nie wiem bo przez neta patrzylem tylko, do poniedzialku powinny byc juz upublikowane przecialy progowe takze dopiero w tedy zaczne cos dzialac no a teraz jest weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i ide zaraz z kumplami na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#399192 21/07/2006 20:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
Pisałem w zeszłym roku CEW'y na UW (bardzo podobne do matury) aby dostać się na kolejne studia . Niestety nie wszystkie ponieważ ostatni pokrył mi się z obroną pracy dyplomowej której nie mogłem przełożyć. Z języka angielskiego miałem odpowiednio 96% z podstawowego i 94% z rozszerzonego. Z geografii miałem na obu poziomach po 84% ale egzamin był już inny niż maturalny (test) a w dodatku nie przygotowywałem się do niego wyjątkowo długo (2-3 tygodnie z jednym repetytorium).

Na kolejne studia i tak się wybieram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Takie egzaminki maja byc tylko podobne do maturki, w rzeczywistosci maja zupelnie inna forme, a co za tym idzie dla jednych sa latwiejsze, dla innych trudniejsze. Co do samej matury, to zdac jest ja prosto, ale na pewno jest bardziej wymagajaca od matury starej i tu nie ma nawet o czym dyskutowac. Do tego wyniki z nowej matury to jest zupelnie inna bajka w porownaniu do starej matury. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Strona 39 z 45 1 2 37 38 39 40 41 44 45

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1