|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
Franceee izunia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Jest opcja Ignor i nie widzisz postów danej osoby. a ja nicku RyanGiggs dawno mnie tu nie bylo choc forum sledze non stop...obiecuje byc grzeczny  obiecanki cacanki  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Francja to SYF gnój i smród  teraz to se moga wygrywac...to byl moj ostatni bet na siatke...tak sprzedanego sportu dawno nie widzialem Przeproś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Podziękował Francuziki... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
uff wygrali  Ale mowilem juz w 3 secie zmienic atak i dac Rouzieu i Ngapetha i wlasnie oni wygrali tb. Byla loteria ale sie udalo. Trener ogarnij sie w przyszlosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
uff wygrali  Ale mowilem juz w 3 secie zmienic atak i dac Rouzieu i Ngapetha i wlasnie oni wygrali tb. Byla loteria ale sie udalo. Trener ogarnij sie w przyszlosci. pisałeś że wydrukowane to jak to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Trener ogarnij sie w przyszlosci. Raczej powinno być "przepraszam - ogarnę się w przyszłości"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
uff wygrali  Ale mowilem juz w 3 secie zmienic atak i dac Rouzieu i Ngapetha i wlasnie oni wygrali tb. Byla loteria ale sie udalo. Trener ogarnij sie w przyszlosci. a ty razem z trenerem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
uff wygrali  Ale mowilem juz w 3 secie zmienic atak i dac Rouzieu i Ngapetha i wlasnie oni wygrali tb. Byla loteria ale sie udalo. Trener ogarnij sie w przyszlosci. to już nie drukarnia lol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Ja naprawdę nie rozumiem z czego tak się cieszą Ci Francuzi skoro rozegrali słabe spotkanie i ledwo co wygrali z Chinami. Kim jest reprezentacja Chin w światowej siatkówce, drużyną z czołówki ? Żałosne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
uff wygrali  Ale mowilem juz w 3 secie zmienic atak i dac Rouzieu i Ngapetha i wlasnie oni wygrali tb. Byla loteria ale sie udalo. Trener ogarnij sie w przyszlosci. pisałeś że wydrukowane to jak to ?  oli
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
uff wygrali  Ale mowilem juz w 3 secie zmienic atak i dac Rouzieu i Ngapetha i wlasnie oni wygrali tb. Byla loteria ale sie udalo. Trener ogarnij sie w przyszlosci. złóż podanie do federacji. z tego co widze wiesz co robic lepiej od niego. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Izzi bet  Italy @2.25 + France @1.65 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
uff wygrali  Ale mowilem juz w 3 secie zmienic atak i dac Rouzieu i Ngapetha i wlasnie oni wygrali tb. Byla loteria ale sie udalo. Trener ogarnij sie w przyszlosci. to już nie drukarnia lol  Nie wiesz, że drukarnia jest tylko, gdy nie wchodzi Twój bet  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
uff wygrali  Ale mowilem juz w 3 secie zmienic atak i dac Rouzieu i Ngapetha i wlasnie oni wygrali tb. Byla loteria ale sie udalo. Trener ogarnij sie w przyszlosci. pisałeś że wydrukowane to jak to ?  no to sie posmialismy rano.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,327 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,327 Likes: 2 |
Tez chcialbym sie z wami cieszyc ale zachlannosc mną zawładneła i dalem handi jako singla, a chodzil po glowie dubel na win Kuby i Fr, no nic mam pecha wiekszego od Grajusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Ale mnie prowokujecie i to modzi  Wczoraj przy 3:0 dla Egiptu i wyniku z 19-15 -> 22-25 to nikt nie pisal ze nie drukarnia. A dzis prosze  A moze drukarnia bo zagrali sobie Chiny+1,5 seta  Nie no bez jaj, ale jakbyscie to ogladali to jednak nie wygladalo to ciekawie. Tyle ode mnie w temacie. Do wieczora 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
panowie co o ruskich myslicie???jak oni w grupie stoja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Tez chcialbym sie z wami cieszyc ale zachlannosc mną zawładneła i dalem handi jako singla, a chodzil po glowie dubel na win Kuby i Fr, no nic mam pecha wiekszego od Grajusa Stary do pecha grajusa to Ci daleko "Pech grajusa" znany jest już w całym świecie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka