Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Platini #3995611 11/07/2010 03:44
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Kolejny pie kny dzein z GiPi

Dubel Crump,Holder w expie , aż sie zdziwiłem że przyjęli ostatecznie za 2k ( ostatecznie bo 1k wzieli do akceptacji na jakies 15 min ;))

Dubel Nicki watt Crump -Gollob w sportingu ale tu nie mam jeszcze limitu prędkosci grin

i Wtopka w stsie na Jonssonie z lindgrenem, Szkoda bo harris Nicholls po najwyzszym kursie w miescie i Dokladka Crump z Gollim ale to za 2 s lightowe ako 6.63 wink ( 1k do wyjecia)
I oczywiście Nicholls spieprzył pare z wattem w pociagu tobetowym za 5 zł laugh

Good Day piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
nie tylko nie on :/

bajbus #3995624 11/07/2010 03:50
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Wyniki finału to najlepsze rozwiązanie dla Mister Golloba

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
tobet juz rozliczyl

legolas #3995632 11/07/2010 03:53
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780

Originally Posted by legolas
a ja wierzę że w koncu Greg pojedzie lepiej bo ten rok poki co dla niego koszmarny, a gdzie jak nie w Cardiff to jeden z ulubionych jego torów co doskonale odzwierciedlają wyniki z poprzednich lat smile

Dodatkowo nie mogłem przejść obok pary Harris-Nicholls w sts gdzie na tego pierwszego oferują nam kurs 1.95 a wg mnie w tym roku w UK rządzi i dzieli Bomber, na necie kurs na to zdarzenie 1.5-1.6

Upatruje również słabszej postawy AJ którego jazda w tym roku mnie w ogóle nie przekonuje, a w Cardiff specjalnie nigdy nie błyszczał smile

A więc:

Hancock-Bjerre 1 2.10 Unibet ZWROT
AJ-Hancock 2 2.10 Expekt piwo
Bomber-Nicholls 1 1.95 STS piwo
AJ-Andersen 2 2.30 Unibet piwo
Bomber-Bjerre 1 2.30 Expekt papa
AJ poniżej 8 1.90 bet365 piwo
zwycięzca 7 wyscugu - Bomber 5.25 bet365 papa

Dzien bardzo udany, szkdoa tylko defektu Tomka ale jest i tak neizle

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
szacunek za przygotowanie toru - ani jednej dziury !!!!

Animal #3995642 11/07/2010 03:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
i pomyslec jakby tomek wygral mialbym 700zl

bajbus #3995648 11/07/2010 04:03
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Niestety przewidziałem, ze Tomek straci w Cardiff "żółty plastron".
Na szczęście są to tylko 2 punkty smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Tomus w takiej formie to tylko kwestia czasu na mastra, tak prawde mowiac to dzisiaj i tak zdobyl spora ilosc pkt. patrzac w lata poprzednie, takze bedzie dobrze smile

Animal #3995664 11/07/2010 04:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Quote
Niestety przewidziałem, ze Tomek straci w Cardiff "żółty plastron".
Na szczęście są to tylko 2 punkty

Sprzedałeś Tomka za marne grosze, zarobione totalnym fartem i pełna radość + zapowiedź kibicowania :|

Super.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Originally Posted by Raphaello
Ja to dzisiaj widze tak:

Hampel - Holta 1 hura
Crump - Nicki 1 hura
Bjerre - Jonsson 1 hura
duch


Piękniutko hura hura hura

buszmen #3995786 11/07/2010 04:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by buszmen
Quote
Niestety przewidziałem, ze Tomek straci w Cardiff "żółty plastron".
Na szczęście są to tylko 2 punkty

Sprzedałeś Tomka za marne grosze, zarobione totalnym fartem i pełna radość + zapowiedź kibicowania :|

Super.


Tomek i tak będzie MŚ piwo, a że Cardiff to była ostatnia belka na drodze po tytuł trzeba bylo ją wykorzystać cool

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No jestem pod wrażeniem świetnego typu. Mistrzem może i będzie, ale zwycięzcą GP Wielkiej Brytanii póki co nie.

buszmen #3995948 11/07/2010 05:48
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Szkoda tego zwyciestwa ktore bylo na wyciagniecie.Ale jedno sprawia ze usmiech na mojej twarzy sie pojawia.Mysl ze w Bydgoszczy bedziemy przez tydzien pic i swietowac tytyl mistrza swiata dla jednego z najlepszych zuzlowcow w histori swiata Tomasza Galopujacego Golloba piwo

GO GO GOLLOB !

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Ja bym wolał po Terenzano. A tak to wychodzi na to, że jednak dopiero w Bydgoszczy...

buszmen #3996042 11/07/2010 06:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
ironia losu przez tyle lat zagraniczni zabierali Tomkowi zloto a gdy na "zkaonczenie" kariery jest na wyciagniecie reki to Hampel zdobedzie zloto

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Żadne zakończenie i żaden Hampel.

buszmen #3996175 11/07/2010 15:04
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Tomek jeszcze Huszcze przegoni wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
tobet wystawil 1 i 2 lige

Animal #3996207 11/07/2010 17:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
barrney rzeszow wygra?

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, Lukasz111, betowiec, aker, alfa), 2,521 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1