|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
najlepsze jest to , ze nawet support z BAH gwarantowal rozliczenie zakladu jako wygranego jesli kilku zawondikow bedzie miala ta samo ilosc goli,tak tez sie stalo a o zadnych asystach nie slyszalem a tu kur zydy rozliczyli mi jako przegrany
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Huge wyrasta na wyrocznie. Zgłoś się do Fify i złóż protest w tej sprawie. w czym problem? chyba mam prawo wyrazic swoje zdanie i poprzec je argumentami w postaci zasadami fifa? oczywiście możesz mieć swoje zdanie nie sądzę, że arbitrzy którzy sędziują finał nie znają regulaminu, a na pewno są 1000 razy bardziej kompetentni od Ciebie (bez urazy), więc nie staraj się kwestionować ich decyzji na pewno znaja lepiej regulamin, ale to nie znaczy ze nie moga sie pomylic nie? jeszcze raz: http://www.fifa.com/mm/document/affederation/generic/81/42/36/lawsofthegame_2010_11_e.pdfstrony 105 i 108
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Jedenastka mistrzostw wg Szpakowskiego:
Kingston
Siaar , Cherulondo , Osario , Mat Hajzen
Kajt (Kałt, Kojt) , Szwainstanger , Marszczerano
Rołben , Igułejin , Kakao
Trener: Vincent del Buske
Sędzia: Harald Webb
Nagroda specjalna: Tygodnik Kibica mistrzostwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
nie smuccie sie PAnie i Panowie, za niecaly miesiac juz polska ekstraklasa, bedzie sie dzialo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
mnie wkurzyła sytuacja z rogiem, przecież był ewidentny 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 144 |
Sprawa jest prosta:
Król strzelców: czterech zawodników Złoty But: Niemiec
Teraz zależy na co stawialiście.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Ciekawe czy Poul bedzie typował Bundeslige i LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-2010-rpa/ms-kibic-probowal-zabrac-puchar-swiata,1,3321097,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-2010-rpa/ms-kibic-probowal-zabrac-puchar-swiata,1,3321097,wiadomosc.html yyy czy to nie jest Jimmy Jump z Katalonii  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-2010-rpa/ms-kibic-probowal-zabrac-puchar-swiata,1,3321097,wiadomosc.html yyy czy to nie jest Jimmy Jump z Katalonii  ? jest. tak myslalem, ze sie pojawi 
|
|
|
Link skopiowany do schowka