Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by krzysztof l
No widzę ze nie bylem jedyny

Ja miałem tak.

Nie logowalem się na bet-at-home nie pamiętam ile. Nagle pewnego dnia dostaje e-mail z prośba o przesłanie skanu dowodu oraz karty kredytowej w celu dokonania wypłaty. Zdziwiłem się pytam się kiedy zgłaszałem wypłatę i ile. Odpisali ze 100 PLN zlecone jeszcze w 2007 roku !!!. nie pamiętałem nr konta ani pinu wiec napisałem żeby mi wysłali. Loguje się na bet-at-home a na koncie około 4500 PLN oczywiście ja nie wpłacałem. Ktoś się bawił na moim koncie. Oczywiście bet-at-home nie ponosi odpowiedzialności za takie sprawy - moja wina ze udostępniłem komuś nr konta i PIN.
W tym momencie konto zablokowane i okazało się ze ktoś w swoim banku zgłosił nadużycie związane ze zniknięciem kasy z konta przy użyciu karty którą dokonano wpłaty na moim koncie BAH.

zdecyduj się w końcu na jakąś wersję...albo zostajesz przy swojej , albo przywłaszcz sobie wersje royala że miałeś włam na konto.

pogmatwana ta twoja historia , a potem się dziwimy że 90% buków ma w zapisie..."PROMOCJA NIE DOTYCZY POLAKÓW TURKÓW CHIŃCZYKÓW..." wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
Widze ze chlopaki nie dowierzają moge przeslac poczte - korespondecje z serwisem BAH jak ktos chetny

Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
McDziarz czytaj ze zrozumieniem

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by krzysztof l
No widzę ze nie bylem jedyny

Ja miałem tak.

Nie logowalem się na bet-at-home nie pamiętam ile. Nagle pewnego dnia dostaje e-mail z prośba o przesłanie skanu dowodu oraz karty kredytowej w celu dokonania wypłaty. Zdziwiłem się pytam się kiedy zgłaszałem wypłatę i ile. Odpisali ze 100 PLN zlecone jeszcze w 2007 roku !!!. nie pamiętałem nr konta ani pinu wiec napisałem żeby mi wysłali. Loguje się na bet-at-home a na koncie około 4500 PLN oczywiście ja nie wpłacałem. Ktoś się bawił na moim koncie. Oczywiście bet-at-home nie ponosi odpowiedzialności za takie sprawy - moja wina ze udostępniłem komuś nr konta i PIN.
W tym momencie konto zablokowane i okazało się ze ktoś w swoim banku zgłosił nadużycie związane ze zniknięciem kasy z konta przy użyciu karty którą dokonano wpłaty na moim koncie BAH.

ale jak mam czytać ze zrozumieniem...?

tu się nic kupy nie trzyma...

1 procedura wypłaty trwa u nich kilka lat , że nagle dostałeś mejla w sprawie zleconej wypłaty z 2007...?

2 logujesz sie a tu na koncie 4500 , ktoś może zapomniał albo grał sobie i zostawił Ci napiwek ?

3 ktoś by narażał się włamując na Twoje konto u buka i jednocześnie korzystałby z karty kredytowej należącej do jeszcze innej osoby trzeciej

Chyba zdajesz sobie sprawę że póki co mało wiarygodne te twoje przygody są...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
Poczta od nich

Witaj Krzysztof!

Aby móc zrealizować zlecenie wypłaty, potrzebna jest kopia Twojego dowodu osobistego (w przypadku nowego dowodu osobistego: przód i tył) jak również kopia karty kredytowej, za pomocą której dokonałeś u nas wpłaty (przód i tył karty).

Numer karty: 543193******3784

Prosimy o przesłanie owych danych na adres: [email protected].

Prosimy pamiętać, iż sprawdzenie poprawności danych może trwać kilka dni. Po sprawdzeniu zgodności przesłanych danych ze stanem faktycznym, zlecenie wypłaty zostanie bezzwłocznie zrealizowane.

Serdecznie pozdrawiamy

Twój bet-at-home.com Team
[email protected]
http://www.bet-at-home.com

Poczta moja

ale ja nie zlecalem zadnej wyplaty. a jaki jest moj nr konta?

Poczta od nich

Witaj Krzysztof!

Wypłatę zlecił Pan w dniu 25.04.2007 na kwote 100 PLN.

Serdecznie pozdrawiamy




Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 155
ad 2. - ktos gral na moim koncie i akurat mial wplacona kase no i do tego mial w trakcie wyplate

ad 3. dokladnie tak jak piszesz

Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Panowie jak przed swietami wygladaja wyplaty na MB w BaH? Sprawnie idzie czy sie ociagaja?

Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Originally Posted by zavvada
Panowie jak przed swietami wygladaja wyplaty na MB w BaH? Sprawnie idzie czy sie ociagaja?

juz znam odp.: 2h ooo

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Witam.
Sprawa wygląda następująco, miesiąc temu zleciłem wypłatę środków z konta, wypłata została anulowana z powodu braku obrócenia depozytu i bonusu, loguję się dzisiaj na konto i ku mojemu zdziwieniu na koncie pozostała tylko niewielka kwota(ok 50pln),okazało się, że ktoś wpłacił na moje konto kilkanaście pln przez Neteller a następnie zlecił 2 wypłaty na Neteller(1 wypłata tego samego dnia co wpłata,a 2 następnego),przy wpłatach na konto korzystałem jedynie z Moneybookers, skontaktowałem się z Bet-at-home, pomimo, że na maila nie otrzymałem od nich żadnej informacji o wpłacie/wypłacie środków to twierdzą, że ich strony jest wszystko w porządku mimo, że nie są w stanie stwierdzić, czy powiadomienia zostały wysłane, może ktoś się spotkał z podobną sytuacją? czy jest szansa namierzyć osobę posiadając jedynie nr.klienta z Neteller?

pozdrawiam

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
/czy jest szansa namierzyć osobę posiadając jedynie nr.klienta z Neteller?/

Namierzyć można tożsamość, którą się posługuje. A czy jest ona zgodna z samą osobą - to inna sprawa.

Zarówno MB jak i NT posługują się numerami klienta.
Do konkretnego numeru przypisany jest rekord z danymi, identyfikującymi tożsamość.
Te dane są do ustalenia natychmiast przy dobrej woli serwisów.

Ponieważ był to pierwszy przelew do i z NT, ten numer się udał.
Gdyby już wcześniej był użyty NT, wpłata i wypłata możliwa by była tylko z tego samego numeru NT.

Przy okazji, ten przykład jest dowodem na to, że system transakcyjny identyfikuje tylko numer. Nie sprawdza pozostałych danych rekordu.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Chodziło mi o dane osobowe. Bo oczywiście do rekordu też należy numer bezpieczeństwa i hasło.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Originally Posted by Art300
/czy jest szansa namierzyć osobę posiadając jedynie nr.klienta z Neteller?/

Namierzyć można tożsamość, którą się posługuje. A czy jest ona zgodna z samą osobą - to inna sprawa.

Zarówno MB jak i NT posługują się numerami klienta.
Do konkretnego numeru przypisany jest rekord z danymi, identyfikującymi tożsamość.
Te dane są do ustalenia natychmiast przy dobrej woli serwisów.

Ponieważ był to pierwszy przelew do i z NT, ten numer się udał.
Gdyby już wcześniej był użyty NT, wpłata i wypłata możliwa by była tylko z tego samego numeru NT.

Przy okazji, ten przykład jest dowodem na to, że system transakcyjny identyfikuje tylko numer. Nie sprawdza pozostałych danych rekordu.


problem jest w tym ze taki Neteller nie udostępni danych klienta bez "nakazu" policji, do wczoraj też myślałem, że odbywa się weryfikacja klienta przy przelewach Neteller- firma bukmacherska

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Witam

Mam pytanko,dawno nie grałem w tym buku,będzie z dwa lata,spróbowałem jakiś czas temu pograć u nich...
Dzisiaj zleciłem wypłatę ...

Oczywiście musiałem podać jakiś IBAN,z tego co pamiątam to mój numer konta poprzedzony literkami PL oznaczającymi kraj,czy dobrze pamiętam ???

Wiem też że BAH nie odejmuje od razu salda przeznaczonego do wypłaty,w której zakładce można sprawdzić sumę zleconą do wypłaty bo tego nie potrafię sobie przypomnieć :/

I jeszcze jedno ile teraz u nich tak średnio trzeba czekać na wpływ pieniędzy na konto bankowe ???

Z góry dzięki za odpowiedzi i Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
wejdź w wypłaty i kliknij w jakąś metodę wypłaty.
pokaże się kwota wypłat w trakcie.


Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
aaaa jest

wypłaty w trakie opracowania ...

wielkie dzieki za szybką odpowiedz

w sumie pograłem tylko kilka dni i chyba wracam spowrotem do expekta,no chyba że jeszcze jakiś buk ma mozliwość wpłaty bezpośrednio z konta bankowego poprzez przelewy24 gdyż ja tylko w ten sposób wpłacam...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by gen.Franco
aaaa jest

wypłaty w trakie opracowania ...

wielkie dzieki za szybką odpowiedz

w sumie pograłem tylko kilka dni i chyba wracam spowrotem do expekta,no chyba że jeszcze jakiś buk ma mozliwość wpłaty bezpośrednio z konta bankowego poprzez przelewy24 gdyż ja tylko w ten sposób wpłacam...

chyba każdy buk coś takiego ma. A jak nie każdy to zdecydowana większość.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Przejrze dzisiaj oferty poszczególnych buków i gdzieś wpłacę...

może unibet albo betclick kiedyś tam tez grałem

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by gen.Franco
Przejrze dzisiaj oferty poszczególnych buków i gdzieś wpłacę...

może unibet albo betclick kiedyś tam tez grałem

powiedz czego oczekujesz od buka to może coś doradzę toast

jakieś konkretne sporty, ligi? Gry na live?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Hmmmm czego oczekuje ???

Próbowałem gry w kilku bukach,Expekt,BaH,BetClick oraz Unibet,konto miałem założone także w Bwin oraz bet365 jednak tam nigdy nie grałem...w bet 365 aby złożyć depozyt trzeba mieć konto na MoneyBookers ??? No chyba że się mylę,może coś nie doczytałem...

Najaktywniejszy byłem w EXP,ładna szata graficzna,wszystko dosyć przejrzyste,łatwy w obsłudze,bezproblemowe wpłaty oraz wypłaty,oferta też w miarę....Jednak z chęcią spróbowałbym pograć gdzieś indziej...

Gram przede wszystkim piłkę nożną oraz europejski hokej na lodzie,barzdzo często są to duble...
Owszem zdarza się się dosyć często uderzać na live,fakt w expekcie oferta w tej dziedzinie taka sobie,i czesto nie puszcza w trakcie ze względu na zawieszanie i zmianę kursów ale chyba tak jest wszędzie ???

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Korver skoro już zaoferowałeś że możesz coś doradzić to może ja się podłączę. Gram głównie koszykówka/piłka ręczna właściwie tylko over/under i handicapy a nie tradycyjne 1x2 smile

Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 1,251 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,240
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1