nie dam rady zatypowac kolejki sobotniej (brak dostepu do netu) tak wiec jesli to mozliwe prosze aby uwzglednic moje typy jako 1:1 w wszystkich spotkaniach (lepsze to niz walkower)
pzdr
oj nie ladnie , nie ladnie , nikt mi nie pomogl chyba sie mnie az tak nie boicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Aston Villa # Tottenham Hotspur - * - *
Girondins de Bordeaux # Olympique Lyonnais - * - *
Werder Bremen # Borussia Dortmund - * - *
CF Valencia # Deportivo La Coruna - 1 - 1
NEC Nijmegen # NAC Breda - 2 - 1
Wisla Plock # Amica Wronki - * - *
Jagiellonia Bialystok # LKS Lodz - * - *
Molde # Rosenborg - * - *
no ale lepiej pozno niz wcale
Pzdr