|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ja gralem juz kilkanascie razy w kasynie expektu p......lem okolo 250E i powiem Wam ze do dupy z nimi. Jak wygrywalem to wygrywalem, jak nie wygrywalem to nie wygrywalem. Mialem nawet pod rzad 4 razy 0. Mam kolesi w kasynie i powiedzieli mi ze to nie mozliwe ale... kiedys bylem 30E na + byla godzina 23,54 i tak sobie pomyslalem ze koles z ekxpetka rozwali mnie z kasy do 24 i tak bylo ale nie oto chodzi. Mialem pare razy cos takiego, że na planszy była liczba 6, a na tablicy swietlnej inna liczba. oki pomyslalem sobie ze sie cos zawiesilo. mialem postawione na czarne nie dostalem kasy pomyslalem sobie ze wazne sa wyniki na tablicy ale pozniej bylo odwrotnie. Napisalem do expekt, a oni powiedzieli mi ze to sprawdza. Po 2 h dostalem odpowiedz ze o podanej godzinie (podalem nawet z sekunadmi) nie zawieralem takiego zakladu. I co WY na to drodzy gracze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mniej lub bardziej nieprawdopodobne. Wszystkie układy liczb i kolorów są możliwe, ale każdy jednakowo mało prawdopodobny. 4 razy jakakolwiek liczba np. zero pod rząd to tylko jak 37^4 czyli 1 do 1,87 miliona, i to jest dokładnie tyle samo co dla 3,15,34,21 albo 23,1,24,31 albo cokolwiek innego sobie wymyślisz.
Zapytaj kolesi z prawdziwego kasyna, ile u nich można stracić w ciągu wieczoru...
Najlepiej nie graj w żadnym kasynie, a zwłaszcza internetowym.
powodzenia wuzz
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Juz dawno nic nie wpisywałem na to Forum Jednak po przeczytaniu tych wypocin w tym temacie znów sobie cos wpiszę
Chciałbym Wam przedstawic cytat z pewnej ksiązki , którą strasznie cenię . Uwaga...to do tych co w kasyno zapodają na Expekt.com
"Więc McMurphy myśli sobie , że zaczeka i zobaczy co tu jest w zasadzie grane , zanim zdecyduje sie na cokolwiek . To naczelna zasada cwanego szulera : przyjżeć się grze , nim sie do niej sam przyłączy
Ken Kesey "Lot nad kukułczym gniazdem "
P.S Jak bym dał się ogrywac jakiejs wirtualnej szafce z moich pieniedzy to bym sobie strzelił w łeb
Q.... jesteście ujeżdzani od tyłu i jeszcze o tym dyskutujecie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Oryginalnie wysłał jaro13: [qb] Q.... jesteście ujeżdzani od tyłu i jeszcze o tym dyskutujecie .[/qb] DOBRE ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 538 |
Moim skromnym zdaniem, granie w jakmkolwiek internetowym kasynie nie ma sensu, jeżeli chce sę być do przodu.
Nieznany jest bowiem do końca mechanizm, jaki dokonuje losowań, algorytm, według którego napisany jest program.
Kasyna w realu też przycinają, ale mają mniejsze możliwości oszukania gracza, a gdyby to wyszło na jaw, musiałyby się liczyć z konsekwencjami.
Chyba, że ktoś traktuje kasyna jako czystą rozrywkę. Wtedy - czemu nie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
jo
A mojim skromnym zdaniem kubek ma racjie , niema co grac wzadnych kasynach netowych , a tym bardziej u bukach ktorzy maja kasyna jak w expekt , pozatym mam wplaceno do bukow piniazki ktorzy maja kasyno , ale nie wplacilem po to aby grac po jakis po....nych kasynach tym bardziej w expekt ktory was robi w ... w kasynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jezeli chodzi o buka to nigdy mnie nie oszukala gram od kwietnia 2002 !
A ten temat to sobie przeniescie do tematu LAS VEGAS czy jak tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,bo ten temat to chyba w 60% zawieka informacjie o kasynach! pozdro
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150 |
Przez przypadek odkryłem, jak Expekt zrobił mnie w konia. Moze kwota nie jest duza, ale to prawie 30 % wygranej!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Otóż testuję sobie zakłady systemowe, na razie na małe stawki, ale idzie mi dobrze. Zagrałem 3z4 za 2 złote. Trafiłem wszystkie 4 mecze i wygrana wyniosła 10,25. I taka też kwota widnieje w zakładce historia. Ale expekt doliczył mi 7,53, czyli za trzy zakłady - nie wiem dlaczego bez czwartego! W zakładce konto/transakcje mam wygrane 3 kupony z systemu... Jednym słowem sami sobie zaprzeczają - na jednej podstronie zaliczają wszystko, na drugiej nie. Nigdy nie podliczałem sam swoich wygranych - myślałem, że w "historii" będe miał wszystko, a tu wyszło szydło z wora. Ja takim worom mówię NIE! Napisałem właśnie do nich mailika - ciekawe co odpowiedzą... Mam nauczkę, teraz wszystko elegancko spisuję na kartce - to najpewniejsze. A gdy jeszcze raz przyłapię ich na kancie, zmieniam buka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> P.S. Gdyby ktoś chciał zrzuty ekranu jako dowód - służę na maila. Czytając poprzednie posty uważam, że pewnie znajdzie się jakiś niedowiarek... A dowód jest niezaprzeczalny!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 150 |
Biję się w pierś i przepraszam Expekt za niesłuszne pomówienia. Przyznaję się że pochopnie wyciągnąłem wnioski z zaistniałej sytuacji, ale to też chyba trochę wina tego co poczytałem na tym forum o firmie Expekt. Okazało się że zaistniała sytuacja nie była zawiniona przez firmę.
Tak napisał kolega dwa posty wyżej, a ja moge powtórzyć jego słowa! Ale heca!!! Ten czwarty "niezaliczony" kupon expekt zaliczył mi dużo wcześniej od pozostałych... Jestem CZERWONY JAK CEGŁA ze wstydu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Przepraszam za zamieszanie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Kurcze, maxxxiu, poczułem się wywołany do odpowiedzi, jako ten "niewierny" :rolleyes: , ale nie zdążyłem nic napisać. Sam się kiedyś złapałem na podobnym "oszustwie" :eek: . Chciałem robić awanturę, ale przed wysłaniem maila kilkanaście razy dokładnie wszystko sprawdziłem i wreszcie domyśliłem się :eek: , że doliczają wygrane na bieżąco, zanim wszystkie spotkania się skończą... Nie przejmuj się, 90% "reklamacji" (jak nie więcej) w tych tematach "bukowych" ma podobne jak nie słabsze "dowody" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chciałbym wreszcie zobaczyć coś mocniejszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
pozdrowienia wuzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Błądzić jest rzeczą ludzką. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Najważniejsze, że napisałeś sprostowanie. Tak trzymać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Tez kiedys tutaj na forum pozalilem sie na Expekt.Tydzien przelewali mi kase na konto.Okazalo sie ze to wina mojego banku.PKO BP - na marginesie. Wystarczylo ze przejeli Inteligo i od razu oprocentowanie w dol.Zlodzieje!Ale NA REMONTY ELEWACJI SWOICH WIELKICH PLACOWEK TO MAJA SZMAL.hehe
Ostatnio byl program o hazardzistach na TVN u Dzyzgi. Tam ludzie tez przegrywali i to w prawdziwych kasynach.Babka mowila ze przej... 200tys.$$$. Skad oni biora takich ludzi. Niezla noge miala.hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Cytat ze strony głównej Expektu:
"...Kurs 9.75 na Wisłę, to niezwykle atrakcyjna propozycja!."
Pewnie że atrakcyjna ale takiej tam nie ma,jest kurs 8,00.Wiem że był przez chwilę wczoraj taki kurs ale skoro go nie ma to po co wpuszczać w maliny ?
Druga sprawa widzieliście kurs na Real ? :eek: :eek: :eek: bez przesady 1,35 ,co to za kurs zdziercy !!! W stsie 1,50 ,Gamebookers 1,45 i w innych też kurs wyższy ,qrwa trochę przesada już nie mówiąc o Milanie 1,2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: .Oby tak dalej Expekt - jesteście żałośni.Naprawdę kończy się moja sympatia(jeśli tak można to nazwać) do nich.Poważnie się zastanawiam nad grą w Gamebookers ,naprawdę jestem pod wrażeniem różnorodności ich oferty.Podsumowując Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Qrwa co gorsza jak obstawiłem za ten złodziejczy kurs 1,35 to zmienili zaraz na 1,4 Real ,dzięki jesteście bardzo fajni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
ale o co ci chodzi ? sam do siebie mozesz miec pretensje pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Oryginalnie wysłał szczygiel: [qb]ale o co ci chodzi ? sam do siebie mozesz miec pretensje pozdrawiam[/qb] No tak jeśli chodzi o postawienie tego po takim kursie to moge mieć tylko do siebie pretensje ,ale po co pisać o kursach które nie istnieją (Wisła 9,75) ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Czekaj.. jesli kurs na Real byl niski to na przeciwnika chyba wyzszy niz u konkurencji? Jesli tak to wszystko jest w porzadku.. Co innego gdyby wieksza od innych prowizje od kursu brali. Mogą wystawic chocby 1.05 za Real, byleby na X2 byl odpowiedni. To ich sprawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Nie rozumie absolutnie swoich poprzednikow...
Po pierwsze kurs na Wisle 9.75 utrzymywal sie w expekcie bardzo dlugo...i z pewnoscia dla wielu byl okazja do skontrowania zwyciestwa Lazio na ktore gdzieniegdzie placa 1.4. Kursy maja to do siebie ze sie zmieniaja i jezeli gracie juz jakis czas powinniscie to zauwazyc...
Nastepna sprawa to prowizje jakie buk zabiera od zawieranych zakladow...z moich obserwacji wynika, ze w sieci expekt zbytnio nie odstaje od innych bukow (Pinnacle jest tu absolutnym liderem) srednio przy dwoch mozliwosciach grania daje 1.85 - 1.85 , w NBA i w innych mniej przweidywalnych sportach 1.9 - 1.9 Wystarczy porownac to do naszych ulicznych bukmacherow gdzie 1.8 - 1.8 jest szczytem mozliwosci, ze nie wspomne o podatku (placonego nie od wygranej, lecz od zawieranego zakladu) siegajacego do 20%.
Dalej idac tym tropem... analizujac kursy na Real, poczatkowe 1.35 na "1" przeklada sie na bardzo wysokie "X" 4.05 i chyba najwyzsze w sieci "2" 8.75 Nie tudno sie domyslec wiec jesli jest sie fanem Realu Madryt i swiecie przekonanym o jego glorii nad Borusia Dortmund...warto poszukac oferty u innych bukow...
Kasyna internetowe, wydaje mi sie, ze nie ma co na ten temat pisac...
Co do tytulu tematu w ktorym sie wypowiadam... My juz mamy taka nasza polska menatlnosc... Zawsze szukamy jak wycwaniaczyc dla siebie jak najwiecj, nawet jesli prosciej jest legalnej, bedziemy szukac jak tu cos "bokiem" zarobic... Jesli sie nas przy tym chwyci za reke, albo druga strone zrobi cos niejasnego to juz dla nas "ostatni zlodziej"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Oryginalnie wysłał BanikOstrava: [qb]Nie rozumie absolutnie swoich poprzednikow... [/qb] Jesli przeczytales uwaznie posty na ktore odpowiadasz to nie rozumiesz JEDNEGO poprzednika, Erico. Ja sie w pelni z Tobą zgadzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Oryginalnie wysłał BanikOstrava: [qb]Nie rozumie absolutnie swoich poprzednikow...
Po pierwsze kurs na Wisle 9.75 utrzymywal sie w expekcie bardzo dlugo...
[/qb] BanikOstrava powiedz mi ile to dla ciebie jest bardzo długo ? Godzina,dwie a może trzy ? Tak się składa że często odwiedzam stronkę Expekta i mogę ci powiedzieć że w niedzielę wieczorem nie było kursow na Puchar Uefa.Rano w pracy(poniedziałek) zobaczyłem że się pojawiły i na Wisłę jest 9,75.Za 2,3 godziny był już 8,00 (wiem że mogą sobie ustawić jaki chcą to ich sprawa).Nie wiem czy te 2-3 godziny to tak bardzoooo długoooooooo.ALE TO NIE WAŻNE -chodziło mi tylko o to że skoro już kurs jest 8,00 to po co piszą dziś we wtorek że jest kurs dalej 9,75 ,ktorego już dawno nie ma(mierząc w twoich kategoriach czasowych BanikOstrava to pare lat świetlnych już go tam nie ma).A to że napisałem że kurs na Real jest najniższym jaki widziałem wśród buków to moja prywatna sprawa i moje żale gdyż nie mam wyboru zagrać go w innym miejscu-gram tylko w Expekcie i jestem zdany na ich kursy i wcale nie cieszy mnie wysoki kurs na Borussię.Więcej nie poruszę tutaj sprawy Expektu bo widzę że niektórzy podchodzą do tego zbyt poważnie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|