Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 45 1 2 3 4 5 44 45
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
rozchodzi sie glownie o awans Aktobe smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Japonki wkurzone, Brytyjki wkurzone to może coś jeszcze ukują po pięknym kursie ...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Kobe
Cześć Robben piwo

Peffffa jak nic ! wink

Aktobe 0-1 mad

Zaraz coś Portugalia wciśnie Hiszpanii. wink

No to pogramy Francuzów wink

Bedziesz w stanie mi podsyłac wynik co jakis czas ;), bo niestety od 18 bede w pracy blush

a co do Francuzów polecasz wink ?? myslałem by dorzucic Ziline(-1) i Ruskich w siate wink

Z chęcią bym podsyłał ale w poniedziałek podczas libacji u kumpla telefon rozpierdoliłem o ścianę... boli

No chyba że masz Orange to przez bramkę Ci podeślę. smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
moj kupon;

Esch-AIK UNDER 2,5 + HJK X2 + Debreczyn + Lech-Baku OVER 2,5 boks

korci dac Sparta P. X2/under 1,5 ... awans maja pewny wiec moze powtorka z Torshavn-RedBull

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Kobe
Cześć Robben piwo

Peffffa jak nic ! wink

Aktobe 0-1 mad

Zaraz coś Portugalia wciśnie Hiszpanii. wink

No to pogramy Francuzów wink

Bedziesz w stanie mi podsyłac wynik co jakis czas ;), bo niestety od 18 bede w pracy blush

a co do Francuzów polecasz wink ?? myslałem by dorzucic Ziline(-1) i Ruskich w siate wink

Z chęcią bym podsyłał ale w poniedziałek podczas libacji u kumpla telefon rozpierdoliłem o ścianę... boli

No chyba że masz Orange to przez bramkę Ci podeślę. smile

No no to niezła musiała tam byc libacja wink hehe, chociaz udana była tongue ??

Tak, mam numer teraz w Orange wink podeśle ci za chwile na PRIV wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
hehe Spain 2:1 ,co za patałachy z tych Portugalczykow ,
5 minut nie potrafia utrzymac wyniku ..

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Kobe
Cześć Robben piwo

Peffffa jak nic ! wink

Aktobe 0-1 mad

Zaraz coś Portugalia wciśnie Hiszpanii. wink

No to pogramy Francuzów wink

Bedziesz w stanie mi podsyłac wynik co jakis czas ;), bo niestety od 18 bede w pracy blush

a co do Francuzów polecasz wink ?? myslałem by dorzucic Ziline(-1) i Ruskich w siate wink

Z chęcią bym podsyłał ale w poniedziałek podczas libacji u kumpla telefon rozpierdoliłem o ścianę... boli

No chyba że masz Orange to przez bramkę Ci podeślę. smile

No no to niezła musiała tam byc libacja wink hehe, chociaz udana była tongue ??

Tak, mam numer teraz w Orange wink podeśle ci za chwile na PRIV wink

udana jak najbardziej grin

Aktobe wkulać jednego po przerwie. boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
oglądał ktoś Francuzów i Austriaków czy tylko po wynikach taka peffka,zobaczcie na statystyki,według mnie lepiej zagrać over ewentualnie Austria strzeli

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
jest szansa ze dzis tshibamba zagra? tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Ojro musisz rozrozniac mecz u siebie a mecze na wyjezdzie wink chociaz chyba napatrzyles sie za duzo na Górnik i tak Ci zostalo tongue

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Szypii
jest szansa ze dzis tshibamba zagra? tongue

nie zagra, bo nie został zgłoszony do rozgrywek wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by craax
chociaz chyba napatrzyles sie za duzo na Górnik i tak Ci zostalo tongue
przesadzasz smirk

ale skoro napomknales o Gorniku... to akurat dostaje w sparingu po dupie 1-2 z Lechia blush


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by craax
chociaz chyba napatrzyles sie za duzo na Górnik i tak Ci zostalo tongue
przesadzasz smirk

ale skoro napomknales o Gorniku... to akurat dostaje w sparingu po dupie 1-2 z Lechia blush
no w lidze tez bedzie dostawal , wiec trza byc twardym a nie mietkim boks

chodzilo mi odnosnie Twojego wpisu apropo Sparty i porownania do Salzburga

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by craax
no w lidze tez bedzie dostawal , wiec trza byc twardym a nie mietkim boks

chodzilo mi odnosnie Twojego wpisu apropo Sparty i porownania do Salzburga WIEM
Ojjj poczyje podwojna satysfakcje kiedy po meczu z Cracovia bede spiewal: '3-0 i Górnik zegna frajera...' tongue

o lidze to sobie potem porozmawiamy, na pewno po 6 sierpnia

Zilina, Sparta - tutaj musi byc gdzies ukryta niepodzianka

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
heh nie z ta kadra , ktora obecnie ma Cracovia smile 3-0 to na pewno nie zaspiewasz tongue

fakt faktem do ligi daleko , moze zmieni mi sie zdanie do tego czasu odnosnie przewidywanej pozycji dla Was w tym sezonie ( patrzac na kadry zespolow oczywiscie bo wiadomo roznie z tym bywa )

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ojro po wczorajszym mecz Salzburga podejrzliwy się zrobiłeś wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
choc pamietam jeden z wyjazdow do Zabrza , kiedy sektor Cracovii przy wyniku 5-1 dla Górnika krzyczal "JESZCZE JEDEN , JESZCZE JEDEN..." smile ale wtedy byl szacunek na linii kibicowskiej

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie wiem czy ktos sie juz zaczal interesowac druzynami polskimi , ale zwroccie uwage na to co wyprawia beniaminek Kolejarz Stroze w sparingach , ja jestem pod ogromnym wrazeniem i nie omieszkam ich pomijac w pierwszych kolejkach , sprawa sie tez tyczy Podbeskidzia ale tu mniejsze kursy beda do lapania niz na Kolejarz , 2 bylych zawodnikow Cracovii nawet maja w skladzie wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Aktobe 15 minut boks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
nie omieszkasz ich pomijac czyli co ? nie bedziesz stawial na ich mecze ?

Strona 3 z 45 1 2 3 4 5 44 45

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,546 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,885
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1