|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
czy jesli zaloguje sie z zagranicznego ip to da rade obstawiac? probowal ktos? ja loguje się z UK i nie ma sportbooka :(,trzeba bedzie wypłacać kasiure
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 100 |
Taką wiadomość otrzymałem w korespondencji od jednego z serwisów bukmacherskich.
Interwetten kończy działalność!
Tej decyzji chyba nikt się spodziewał. Dobrze znany i istniejący na rynku zakładów bukmacherski od wielu lat bukmacher - Interwetten, zakończył swoją działalność związana z przyjmowaniem zakładów z dniem 4 listopada.
Nie był jeden z czołowych bukmacherów. Czasem jego marże sięgające nawet 20% (tak, tak to nie pomyłka) porażały. Limity również nie były zbyt wysokie. Pomimo tego czasem Interwetten oferował dobre kursy, szczególnie na zakłady under/over. Co jakiś czas znajdowaliśmy surebety z jego udziałem.
Dla mnie była to bardzo zaskakująca informacja. Odkąd śledzę rynek bukmacherski, czyli od ponad 6 lat, nie przypominam sobie podobnej sytuacji. Dziwi mnie to głównie ze względu na dosyć dużą rozpoznawalność tej marki.
Jeszcze bardziej zaskakujący jest sam sposób wprowadzenia tych zmian. Ani gracze, ani partnerzy Interwetten nie zostali o tych zmianach poinformowani. Po zaprzestaniu przyjmowania zakładów, ten bukmacher nadal dostarczał nam pliki ze swoimi kursami.
Dlatego właśnie przez jakiś po tych zmianach wyświetliliśmy jego kursy, po których nie można było już postawić zakładów. Można było tylko to zaobserwować na stronie Interwetten, na której nie było już możliwości postawienia zakładów.
Zgodnie z zapowiedziami, Interwetten skupi się teraz na kasynie i pokerze. Swojej oprogramowanie związane z zakładami bukmacherskimi będzie oferował klientom biznesowym. Możliwe jest więc wkrótce pojawienie się nowego bukmachera, z bardzo zbliżonymi funkcjonalnościami do tych znanych z Interwetten.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Kto Ci podesłał takie bzdury? Przecież wyraźnie było wyżej pisane, że zamknęli się na niektóre kraje - w tym Polskę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
copy of one of your consumption bills (gas bill, electricity bill, telephone bill...)
ma ktoś jakiś pomysł jeśli nie posiadam stałych rachunków ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
copy of one of your consumption bills (gas bill, electricity bill, telephone bill...)
ma ktoś jakiś pomysł jeśli nie posiadam stałych rachunków ? Może masz samochód, OC z Twoimi danymi powinno im wystarczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 100 |
Wypłata zlecona w poniedziałek na moim koncie bankowym znalazła się dzisiaj, czyli nawet szybciej niż to bywało wcześniej. Widać więc, że pomimo zmian nie zamierzają nic kręcić z wypłatami.
Maciek spróbuj może wysłać rachunek wystawiony na kogoś kto jest zameldowany pod tym samym adresem co Ty (rodzice, brat, żona etc.) bo kiedyś taką opcję dla osób, które nie mają nic na siebie dopuszczali. Zaznacz tylko, że masz właśnie taką sytuację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
dalej żądaja do pierwszej wyplaty rachunku bankowego ? co jak ktos nie ma ........
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180 |
w ogole co potrzebne jest tam do pierwszej wyplaty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
Pytanie do grajacych w tym buku. Zalozylem konto, wplacilem przez moneybookers £40.00, a na koncie mam 39.21 jakiegos PDS (domniemam Pound Sterling, ale dlaczego nie 40.00??)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
wyplac stamtad wszystko i zapomnij ze istnieja no chyba ze grasz tasmy po 10 zl to wtedy warto ale na ogol limit po 1-3 zakladach 10 funtow a po kolejnych kilku jeden funt itp Zapomnij(cie) o Interwetten oni dobrze wypadaja tylko na porownywarkach kursow normalnie tam grac po prostu sie nie da
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2012
Posty: 2 |
witam, jakiś czas temu grałem na Interwetten , jednak jak wiadomo teraz zamkneli dla Polakow , jednak ja wygrywałem tam troche kasy i chciałbym pograć , mają fajne kursy czasem, Ma ktoś jakiś pomysł jak można tam grać i ominąć blokade dla Polaków??
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
"Szanowny kliencie,
Dziękujemy za wiadomość.
Z przykrością informujemy, że nie ma oferty bukmachera dla twojego kraju. Dziękuję za zrozumienie.
Z poważaniem ..................... "
Wiadomość otrzymałem dziś tj: 31.12.2012,czyli wszystko jasne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ten news to kilkumiesięczny kotlet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Prawde mówiąc zapomniałem o tym buku,ale przeglądałem stronkę Valecii. Przypomniałem sobie ,że była to pierwsza firma internetowa na ,której stronę po raz pierwszy w życiu wszedłem,aby podglądać wyniki live ,których nie było w telegazecie jak jeszcze rozpoczynałem przygodę z bukmacherką u naziemnych. Dlatego z ciekawości wysłałem zapytanie do nich,może coś się zmieniło?
Totalny debilizm z ich strony.Granie w zakłady zablokować dla Polaków,ale kasyno,gry,zdrapki i sporty virtualne nie.
Czy rzeczywiście gracze z Polski tak drastycznie wywalali ich na kasę w zakładach sportowych? Jakoś nie chcę mi się w to wierzyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Czy rzeczywiście gracze z Polski tak drastycznie wywalali ich na kasę w zakładach sportowych? Jakoś nie chcę mi się w to wierzyć. To raczej związane jest z ustawą a nie wygrywaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Dokładnie ,można podziękować Tuskowi i PO. To nie tylko Interwetten ,kilkanaście buków zakazało gry Polakom. Do tego np taki głupi bwin gdzie łatwo ich ograć zastrzega sobie że Polacy nie mogą u nich grać z terytorium RP ,pewnie jeszcze niegdy nie zastosował tego punktu regulaminu ale strzeli ich ktoś kiedyś konkretnie to pewnie zastosuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Dokładnie ,można podziękować Tuskowi i PO. To nie tylko Interwetten ,kilkanaście buków zakazało gry Polakom. Do tego np taki głupi bwin gdzie łatwo ich ograć zastrzega sobie że Polacy nie mogą u nich grać z terytorium RP ,pewnie jeszcze niegdy nie zastosował tego punktu regulaminu ale strzeli ich ktoś kiedyś konkretnie to pewnie zastosuje. jak tak Ci źle to sie wyprowadź na Zachód choćby do Francji czy Włoch i graj do woli zdecydowanie można podziękować Tuskowi za ustawe w wersji light, której 90% buków nawet nie zauważyło
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 62 |
Co z tym Interwetten [ affiliatesys.ads-tracking.com] ? Moga grac Ci Polacy czy nie ? Jak wplace depo to ewentualnie nie bedzie problemu z wyplata, konto mam oddawna i z tego co pamietam juz od nich wyplacalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
Polacy moga chyba ponownie grac w Interwetten [ affiliatesys.ads-tracking.com] mialem kiedys tam konto (bylo zlimitowane i zostalo zamkniete ponad 5 lat temu), ale zastanawiam sie czy oni dalej maja moje dane w bazie czy juz nie i w zwiazku z tym moglbym otworzyc tam konto ponownie - probowal ktos cos takiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Stare dane logowania działają, niestety po zalogowaniu brak sportbooka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|