|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
..znalazł się następny adwokat! Stary expekt robił i robi wałki ..poczytaj sobie wcześniej o innych dziwnych przydkach.. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
buhahahahaha ja tam na expekt nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wlasnie postawilem w livebettingu na to kto strzeli 3 bramke w meczu HV 71 - Djurgårdens IF po tym jak 3 bramki juz byly strzelone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> teraz tylko czekam az moje konto bedzie pomnozone przez 2,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Inspirator, do mnie pijesz z tym adwokatem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ?
Ustalmy fakty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jedna seria uznana przez FIS jako oficjalna wystarczy do rozstrzygnięcia kolejności jak i Head2Head. Czy expekt podał inne wyniki niż oficjalne (czyli te po pierwszej serii? Nie. Zakłady Head2Head wymagają startu obydwu zawodników, w przeciwnym przypadku zwrot. Małysz wystartował, Ingebrigtsen nie. Czy expekt zrobił zwrot? Tak. Zgodnie z regulaminem. Conrad, z całym szacunkiem, ale dlaczego w tym przypadku piszesz o szansach anulowania nieistniejącego zakładu (Małysz-Hautameeki), to już już w ogóle nie rozumiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Chyba, że masz już uprzedzenia i oceniasz bez znajomości faktów a tylko na podstawie niepełnych i przekłamanych danych rzuconych przez Inspratora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Po raz kolejny chciałbym potwierdzić, że nie mam żadnego związku z żadnym bukiem, ale nie mogę patrzeć na takie głupie głupoty jakie pojawiają się na tym forum w coraz większych ilościach :eek: . Forum, które aspiruje do bycia najlepszym w Polsce o tematyce bukmacherskiej a staje się, niestety, zwykłym maglem. Tylko plotki, pomówienia, oczernianie, a do tego wzajemne bluzgi między typerami... Żadnych zasad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ???
Troszkę zdrowego rozsądku i powodzenia w typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrowienia wuzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Swieta racja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na pseudotyperow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
wuzz popieram, sam mialem do czynienia z ludzmi ktorzy mnie probowali oczerniac bez zadnych powodow!! A ja tez chce zeby mecz.pl bylo najlepsze w POLSCE!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
Oryginalnie wysłał nierja: [qb]Swieta racja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na pseudotyperow[/qb] ..jesli do mnie pijesz ..to chyba sam jesteś pseudo-typer. ja mam swoje zdanie ty masz swoje i niech tak zostanie. bez odpowiedzi prosze! pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Nie pije do Ciebie tylko do tych co zasmiecaja forum roznego rodzaju pretensjami do kogokolwiek zamiast zajac sie podawaniem typo lub ich uzasadnianiem. A takich jest teraz znacznie wiecej niz kiedykolwiek. Patrza tylko zeby posmiewisko sobie zrobic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na takich
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
A nawiasem mowiac to ja zamknalem konto w Expekt na wyrazne zyczenie pani chyba Dominiki, ktora stwierdzila,ze ma juz dosc moich ciaglych reklamacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na Expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
Zwracam honor, rzeczywiscie zaklad byl na pare Ingebrigsten - Malysz Przepraszam za zamieszanie, nie sprawdzilem kumpla. Zatem dla tej pary anulownie zakladu jest jak najbardziej ok. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166 |
cZy ktos mógłby napisac jak w expekcie jest z wypłatami i jak długo czekał. Ja chce wypłacic do KB(Kredy Bank) w Nowym Tomyślu.
Z gory dziekuje za info... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Oryginalnie wysłał typer$$$: [qb]cZy ktos mógłby napisac jak w expekcie jest z wypłatami i jak długo czekał. Ja chce wypłacic do KB(Kredy Bank) w Nowym Tomyślu.
Z gory dziekuje za info... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Wypłaty idą szybko i bez prowizji. Ja czekałem 2 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166 |
Oryginalnie wysłał grabtom: [qb] Oryginalnie wysłał typer$$$: [qb]cZy ktos mógłby napisac jak w expekcie jest z wypłatami i jak długo czekał. Ja chce wypłacic do KB(Kredy Bank) w Nowym Tomyślu.
Z gory dziekuje za info... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Wypłaty idą szybko i bez prowizji. Ja czekałem 2 dni.[/qb] Mozna wiedziec ile wypłacałes ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497 |
Mam pytanko Otoz wpłacilem kase na poczcie(niestety) na moje konto w expekcie w Piątek. Dzsiaj jest Czwartek i narazie kasy nie widzę na koncie. Nie wiecie kiedy powinna sie znaleźć?? Z gory thx za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
kumpel wplacal poczta i czekal 8 dni.ja przelalem z konta i byla na drugi dzien.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Oryginalnie wysłał typer$$$: [qb] Oryginalnie wysłał grabtom: [qb] Oryginalnie wysłał typer$$$: [qb]cZy ktos mógłby napisac jak w expekcie jest z wypłatami i jak długo czekał. Ja chce wypłacic do KB(Kredy Bank) w Nowym Tomyślu.
Z gory dziekuje za info... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Wypłaty idą szybko i bez prowizji. Ja czekałem 2 dni.[/qb] Mozna wiedziec ile wypłacałes ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Niedużo. Około 100zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166 |
Ja wpłacałem przez poczte i w Poniedziałek puciłem to w Piatek miałe wpłacałem 200zł. Lecz jeszce wysłalem w Piatek takze 200zł. i kasa była w ten sam dzien !!! Wysłałem im emaila bo tez sie wku***ałem i pisza ze Wpłaty Poczta TRWAJA DUŻEJ !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 284
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 284 |
Oryginalnie wysłał typer$$$: [qb]Ja wpłacałem przez poczte i w Poniedziałek puciłem to w Piatek miałe wpłacałem 200zł. Lecz jeszce wysłalem w Piatek takze 200zł. i kasa była w ten sam dzien !!! Wysłałem im emaila bo tez sie wku***ałem i pisza ze Wpłaty Poczta TRWAJA DUŻEJ !!![/qb] Troszke to niegramatyczne i nie kapuje o co ci chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Oryginalnie wysłał [qb]typer$$$[/qb]: wpłacałem 200zł Ile wyniosła opłata manipulacyjna na poczcie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka