Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#40197 11/03/2003 21:00
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
..znalazł się następny adwokat!
Stary expekt robił i robi wałki ..poczytaj sobie wcześniej o innych dziwnych przydkach..
pozdr

Bonus: Unibet
#40198 12/03/2003 00:10
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
buhahahahaha ja tam na expekt nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wlasnie postawilem w livebettingu na to kto strzeli 3 bramke w meczu HV 71 - Djurgårdens IF po tym jak 3 bramki juz byly strzelone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
teraz tylko czekam az moje konto bedzie pomnozone przez 2,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#40199 12/03/2003 01:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Inspirator, do mnie pijesz z tym adwokatem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ?

Ustalmy fakty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jedna seria uznana przez FIS jako oficjalna wystarczy do rozstrzygnięcia kolejności jak i Head2Head.
Czy expekt podał inne wyniki niż oficjalne (czyli te po pierwszej serii? Nie.
Zakłady Head2Head wymagają startu obydwu zawodników, w przeciwnym przypadku zwrot. Małysz wystartował, Ingebrigtsen nie. Czy expekt zrobił zwrot? Tak. Zgodnie z regulaminem.
Conrad, z całym szacunkiem, ale dlaczego w tym przypadku piszesz o szansach anulowania nieistniejącego zakładu (Małysz-Hautameeki), to już już w ogóle nie rozumiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> . Chyba, że masz już uprzedzenia i oceniasz bez znajomości faktów a tylko na podstawie niepełnych i przekłamanych danych rzuconych przez Inspratora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Po raz kolejny chciałbym potwierdzić, że nie mam żadnego związku z żadnym bukiem, ale nie mogę patrzeć na takie głupie głupoty jakie pojawiają się na tym forum w coraz większych ilościach :eek: .
Forum, które aspiruje do bycia najlepszym w Polsce o tematyce bukmacherskiej a staje się, niestety, zwykłym maglem. Tylko plotki, pomówienia, oczernianie, a do tego wzajemne bluzgi między typerami...
Żadnych zasad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ???

Troszkę zdrowego rozsądku i powodzenia w typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrowienia
wuzz

#40200 12/03/2003 01:33
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Swieta racja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na pseudotyperow

#40201 12/03/2003 03:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
wuzz popieram, sam mialem do czynienia z ludzmi ktorzy mnie probowali oczerniac bez zadnych powodow!! A ja tez chce zeby mecz.pl bylo najlepsze w POLSCE!!

#40202 12/03/2003 12:02
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Quote
Oryginalnie wysłał nierja:
[qb]Swieta racja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na pseudotyperow[/qb]
..jesli do mnie pijesz ..to chyba sam jesteś pseudo-typer. ja mam swoje zdanie ty masz swoje i niech tak zostanie.
bez odpowiedzi prosze!
pozdr

#40203 12/03/2003 13:41
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Nie pije do Ciebie tylko do tych co zasmiecaja forum roznego rodzaju pretensjami do kogokolwiek zamiast zajac sie podawaniem typo lub ich uzasadnianiem. A takich jest teraz znacznie wiecej niz kiedykolwiek. Patrza tylko zeby posmiewisko sobie zrobic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na takich

#40204 12/03/2003 13:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
A nawiasem mowiac to ja zamknalem konto w Expekt na wyrazne zyczenie pani chyba Dominiki, ktora stwierdzila,ze ma juz dosc moich ciaglych reklamacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na Expekt

#40205 12/03/2003 14:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
Zwracam honor, rzeczywiscie zaklad byl na pare Ingebrigsten - Malysz
Przepraszam za zamieszanie, nie sprawdzilem kumpla.
Zatem dla tej pary anulownie zakladu jest jak najbardziej ok.
Pozdrawiam

#40206 16/03/2003 16:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166
cZy ktos mógłby napisac jak w expekcie jest z wypłatami i jak długo czekał.
Ja chce wypłacic do KB(Kredy Bank) w Nowym Tomyślu.

Z gory dziekuje za info... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#40207 16/03/2003 16:58
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał typer$$$:
[qb]cZy ktos mógłby napisac jak w expekcie jest z wypłatami i jak długo czekał.
Ja chce wypłacic do KB(Kredy Bank) w Nowym Tomyślu.

Z gory dziekuje za info... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Wypłaty idą szybko i bez prowizji. Ja czekałem 2 dni.

#40208 16/03/2003 18:55
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166
Quote
Oryginalnie wysłał grabtom:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał typer$$$:
[qb]cZy ktos mógłby napisac jak w expekcie jest z wypłatami i jak długo czekał.
Ja chce wypłacic do KB(Kredy Bank) w Nowym Tomyślu.

Z gory dziekuje za info... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Wypłaty idą szybko i bez prowizji. Ja czekałem 2 dni.[/qb]
Mozna wiedziec ile wypłacałes ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#40209 20/03/2003 18:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
Mam pytanko
Otoz wpłacilem kase na poczcie(niestety) na moje konto w expekcie w Piątek. Dzsiaj jest Czwartek i narazie kasy nie widzę na koncie. Nie wiecie kiedy powinna sie znaleźć??
Z gory thx za odpowiedz

#40210 20/03/2003 19:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
kumpel wplacal poczta i czekal 8 dni.ja przelalem z konta i byla na drugi dzien.

#40211 20/03/2003 19:47
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał typer$$$:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał grabtom:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał typer$$$:
[qb]cZy ktos mógłby napisac jak w expekcie jest z wypłatami i jak długo czekał.
Ja chce wypłacic do KB(Kredy Bank) w Nowym Tomyślu.

Z gory dziekuje za info... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Wypłaty idą szybko i bez prowizji. Ja czekałem 2 dni.[/qb]
Mozna wiedziec ile wypłacałes ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Niedużo. Około 100zł

#40212 20/03/2003 19:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 166
Ja wpłacałem przez poczte i w Poniedziałek puciłem to w Piatek miałe wpłacałem 200zł.
Lecz jeszce wysłalem w Piatek takze 200zł. i kasa była w ten sam dzien !!!
Wysłałem im emaila bo tez sie wku***ałem i pisza ze Wpłaty Poczta TRWAJA DUŻEJ !!!

#40213 23/03/2003 23:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 284
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 284
Quote
Oryginalnie wysłał typer$$$:
[qb]Ja wpłacałem przez poczte i w Poniedziałek puciłem to w Piatek miałe wpłacałem 200zł.
Lecz jeszce wysłalem w Piatek takze 200zł. i kasa była w ten sam dzien !!!
Wysłałem im emaila bo tez sie wku***ałem i pisza ze Wpłaty Poczta TRWAJA DUŻEJ !!![/qb]
Troszke to niegramatyczne i nie kapuje o co ci chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40214 24/03/2003 00:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Quote
Oryginalnie wysłał [qb]typer$$$[/qb]:
wpłacałem 200zł
Ile wyniosła opłata manipulacyjna na poczcie?

#40215 17/12/2003 03:05
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
ooooooooooooo

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,192 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1