|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Ma kto jakies info czy zagra dzisiaj we FRancji Tchatchouang bo jesli nie to chyba Ruskie mocniejsze i mysle ze nie ma co sie sugerowac pierwszym meczem nie ma sie co sugerowac pierwszym meczem i chcesz stawiac ruskie, jak to rozumiec? to wlasnie wtedy ruskie wygraly i jezeli chcialbys stawiac je dzisiaj to wlasnie w jakims tam stopniu sugerowalbys sie wlasnie poprzednim ich meczem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Ma kto jakies info czy zagra dzisiaj we FRancji Tchatchouang bo jesli nie to chyba Ruskie mocniejsze i mysle ze nie ma co sie sugerowac pierwszym meczem nie ma sie co sugerowac pierwszym meczem i chcesz stawiac ruskie, jak to rozumiec? to wlasnie wtedy ruskie wygraly i jezeli chcialbys stawiac je dzisiaj to wlasnie w jakims tam stopniu sugerowalbys sie wlasnie poprzednim ich meczem też tego zdania nie zrozumiałem  Mimo wszystko dziś Francja moim zdaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
o macedonki z 2-15 na 9-15 wiec moze sie rusza wkoncu :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Ma kto jakies info czy zagra dzisiaj we FRancji Tchatchouang bo jesli nie to chyba Ruskie mocniejsze i mysle ze nie ma co sie sugerowac pierwszym meczem nie ma sie co sugerowac pierwszym meczem i chcesz stawiac ruskie, jak to rozumiec? to wlasnie wtedy ruskie wygraly i jezeli chcialbys stawiac je dzisiaj to wlasnie w jakims tam stopniu sugerowalbys sie wlasnie poprzednim ich meczem też tego zdania nie zrozumiałem  Mimo wszystko dziś Francja moim zdaniem ja mam inne zdanie, ktos bedzie mial racje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
CHodzilo mi ze w pierwszym spotkaniu ktos z nich mogl sie podlozyc nie pokazac wszystkiego co ma do zaoferowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
ktos widzial brasil w akcji w siate? te tb to bardziej ich slabosc czy dobra gra arg i ser.? Widzialem tylko kubancow z ruskimi i po tym co pokazali to wydaje mi sie ze dzisiaj brasil 3:0, 3:1 tylko nie problem w tym ze nie mam pktu odniesienia bo nie bylo dane mi brasil obejrzec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Finanz Ty chyba sledziles mecze MS"17" - K.Chodzi mi o dwa mecze Turcja-Argentyna i Australia-Japonia warto grac na gospodarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Finanz Ty chyba sledziles mecze MS"17" - K.Chodzi mi o dwa mecze Turcja-Argentyna i Australia-Japonia warto grac na gospodarzy wlasnie chodzi o to ze w tym siedzialem najmniej, praktycznie w ogole:( wczoraj dalem chinki z ruskimi ale tak naprawde mam blade pojecie o tych mistrzostwach, ale jezeli juz pytasz to osobiscie uwazam ze australijki pewniejsze niz turczynki, jezeli mialbym cos zagrac to napewno kangurzyce dorzucilbym do jakiego kuponu, turczynki nie ale rob jak uwazasz, to moja subiektywna ocena 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
DAm se spokoj z tym bo to jednak kobiety jest wiecej meczy wartych uwagi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
tymbardziej patrzac na te kursy to nic szczegolnego, lepiej znalezc cos za 1.6, 1.7 niz pakowac dwa 'gówna' po 1.3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
NIEMKI -15,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
kurde , jak gram to samo co wojbest to zawsze wtopa  Chyba ten rocznik pechowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Bułgarki same zbiórki w ofensywie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
macedonia ale walczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
kurde , jak gram to samo co wojbest to zawsze wtopa  Chyba ten rocznik pechowy mamy u17, u18, u20, dobrze ze u23 brak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
ma ktoś live do meczu Hiszpania - Rosja MS ' 17 ' ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
16-5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
21-7 po 1Q , nie jest źle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369 |
Hiszpania, macedonia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|