|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375 Likes: 11 |
Faktura za cokolwiek powinna wystarczyc (przynajmniej w wiekszosci to przechodzi)
Last edited by rafal08; 29/07/2010 00:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
a swoja droga w tej grupie kasyn jest jeszcze jedno. W nim Polacy wykluczeni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375 Likes: 11 |
Jesli mowisz o www.allstarslots.com [ trace.affiliateedge.com] to wczoraj tez byla podana ,ale byly problemy ze strona wiec usunalem . Tam sa takie zasady jak w pozostalych
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
rafal troche w tym siedzisz, wiec powiedz mi taka rzecz. To wykluczanie Polakow zwiazane jest z multi czy raczej z tym, ze Polacy malo wplacaja i sie to nie oplaca? Bo na dobra sprawe przed multi latwo sie zabezpieczyc (chyba)
oczywiscie mowie ogolnie, a nie tylko o tych kasynach czy w ogole rtg
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375 Likes: 11 |
W RTG bylo pewnie kilka powodow a jednym z nich byla proba wyludzenia sporego jackpota  przez gracza z Polski. Do tego dochodza multikonta ,minimalne wplaty, korzystanie z kazdego mozliwego bonusu no deposit .Z zabezpieczeniem przed multi bywa tez roznie ,czesc softow,sieci nie ma dobrych zabezpieczen .Czemu ich nie zrobia nie wiem . A ogolnie to Polska jest wykluczona z masy dobrych promocji wiec wniosek prosty kasynom nie oplaca sie ich oferowac graczom z naszego kraju
Last edited by rafal08; 29/07/2010 02:58.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
zaciekawiło mnie to jak ktoś mógł sobie chcieć wyłudzić jackpota? albo się go trafiło albo nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
myslalem, ze nasz rynek ma niezly potencjal, tyle sie mowi o tych milionach wydawanych na hazard  . Przeciez jest sporo bukow itp. dosyc ostro nastawionych na Polske, wiec jednak moze sie oplacac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Chcial wyludzic jackpota z carribean stud poker. Zrobil screena, ktorego potem przerobil w taki sposob iz bylo widac ze trafil jackpota. Udal sie do supportu z tym twierdzac ze go trafil ale soft mu tego nie wyplacil.
Co sie okazalo koles sie jebnal na tym screenie przy przerabianiu i support sie w pore zorientowal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375 Likes: 11 |
myslalem, ze nasz rynek ma niezly potencjal, tyle sie mowi o tych milionach wydawanych na hazard  . Przeciez jest sporo bukow itp. dosyc ostro nastawionych na Polske, wiec jednak moze sie oplacac Bukmacher i kasyno to ogromna roznica .Potencjal na naszym rynku jest spory ale co do kasyn to jeszcze jednak mozna powiedziec ,ze raczkujemy w porownaniu do wielu innych panstw
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
Chcial wyludzic jackpota z carribean stud poker. Zrobil screena, ktorego potem przerobil w taki sposob iz bylo widac ze trafil jackpota. Udal sie do supportu z tym twierdzac ze go trafil ale soft mu tego nie wyplacil.
Co sie okazalo koles sie jebnal na tym screenie przy przerabianiu i support sie w pore zorientowal. grubymi nićmi to szyte... przecież oni mają logi z gier, więc to nigdy by się nie udało
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375 Likes: 11 |
O to wlasnie chodzilo,ze bardzo malo braklo do tego by sie udalo 
Last edited by rafal08; 29/07/2010 03:13.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Co do zabezpieczen kasyn: jedyna opcja prowadzaca do ograniczenia multikont jest weryfikacja przed daniem bonusa no deposit. Wiekszosc multikont jest wlasnie po to otwierana. A te wszystkie zabezpieczenia softowe da sie bez problemu obejsc. Ktos kto ma troszke pojecia o tym wszystkim bedzie wiedzial w jaki sposob w kazdej sieci kasynowej czy pokerowej zalozyc po kilkadziesiat kont jedno po drugim. Potem oczywiscie pojawiaja sie problemy z wyplata ale na to tez jest kilka sposobow w jaki sposob z danej sieci wyprowadzic zebrany na lewo kapital bo jedne firmy bez weryfikowania puszcza wyplate a w innych mozna zrobic to w inny sposob. No i wlasnie z tego nasi rodacy korzystaja. Natrzepie Ci jakis oszolom 50 kont na lewe dane bo jest jakas promocja no deposit a potem kombinuje jak ta kase wyplacic. Jak sie mu uda to jest happy a jak nie to trudni, jutro tez gdzies dadza jakis no deposit wiec moze wtedy sie uda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
nie na maila tylko pocztą  wyciąg z konta, lub jakiś rachunek za media np.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
no tak, czlowiek za duzo w necie siedzi i mail mu sie tylko z emailem kojarzy no wlanie w tym problem, ze nie mam nic takiego i to jeszcze z ostatnich 3 miesiecy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
no to faktycznie problem... spróbuj może wyciągu z konta internetowego, pobierz go w postaci pdf, następnie wydrukuj i zeskanuj, i tak wyślij
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
probowalem, nie zaakceptowali bo na wyciagach tych elektronicznych nie ma adresu. Rozmawialem tez z Karolina, ale tez nic nie pomogla.
Pozostaje zamowic wyciag z mbanku papierowy, ale to pewnie ponad tydzien czekania, a pogralbym sobie w tych kasynach, cos powplaca, ale nie bede ryzykowal, ze znowu cos im sie nie spodoba.
Wiem, ze pelno oszustow i trzeba sprawdzac, ale bez przesady, nigdzie jeszcze tylko problemow nie mialem, a tak sie fajnie zapowiadalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
no to trzeba uzbroić się w cierpliwość.... chyba, że jeszcze jedna fakturę ze sklepu? być może jedna to za mało?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
www.luckyredcasino.com [ trace.affiliateedge.com] kod: play20free obrót: 25x tylko slots max wyp: nie znam nie mam konta, ale może się komuś przyda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
pamietajcie, że można skorzystać tylko z jednego kodu bez depoytu, żeby wypłacić kase z kolejnego free kodu należy przed jego zrealizowaniem zrobic depozyt
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
O to wlasnie chodzilo,ze bardzo malo braklo do tego by sie udalo  Dokładnie tak. Byłby to wtedy pierwszy jackpot w tej grze, kiedy soft RealTimeGaming ledwie powstał, kasyno zgłupiało(bodajże PalaceOfChance), wiedzieli że to wałek, ale wspólne z dostarczycielem softu już mieli wypłacić wygraną dla zachowania twarzy, gdyż społeczność w necie ich miała ochotę zjeść, nie wspominając o ogólnym bojkocie  Na oszusta nieszczęście popełnił niewielki błąd w czcionce której użył na tymże screenie i wałek się nie udał. Śmieszna dosyć historia  Z tym, że na bana Polacy zasłużyli sobie dużo później, gdy masowo zaczeli obrabiać promocje bez depozytu, których to w tych kasynach było sporo, a weryfikacji dokumentów praktycznie nie przeprowadzano wcale (zresztą już po banicji dla Polaków w niektórych kasynach udało mi się wypłacić na dane amerykańskie bez żadnych problemów nawet później z promocji od depozytów kilkakrotnie - chociażby w iNetBet, czy Nostalgia(kiedyś mieli soft RTG właśnie). Jeszcze inna sprawa, że chyba to forum było jedynym tak otwartym w Polsce na którym tyle pisało się o promocjach bez depozytu i nie ukrywajmy - głównie społeczności meczu zawdzięczamy taki stan rzeczy Może to i lepiej, że był okres gdzie praktycznie nigdzie nie mogliśmy grać, teraz widać trochę rynek ozdrowiał i między wyłudzaczami(którzy pewnie dali sobie spokój po tym jak grać nie było gdzie) znajdzie się już więcej zwykłych graczy którzy sfinansują wypłaty dla bezdepozytowców i bonusowców, a i kasyno jeszcze na tym zarobi 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|