Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 59 1 2 14 15 16 17 18 58 59
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Piostar
Sport, sport. Trochę bliżej się temu przyjrzeć i można dojść do tego że jednak sport. smile

Jak dla mnie to sport uprawiają tam tzw. 'caddies' - dźwigają ciężary na ten przykład laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Originally Posted by Piostar
Sport, sport. Trochę bliżej się temu przyjrzeć i można dojść do tego że jednak sport. smile
wg mnie w sporcie nie moga brac udzial grubasy, czyli golf i baseball OUT

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Piostar
Sport, sport. Trochę bliżej się temu przyjrzeć i można dojść do tego że jednak sport. smile
wg mnie w sporcie nie moga brac udzial grubasy, czyli golf i baseball OUT

uprawiałeś kiedyś sport?
ile ważysz ? wink

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Piostar
Sport, sport. Trochę bliżej się temu przyjrzeć i można dojść do tego że jednak sport. smile
wg mnie w sporcie nie moga brac udzial grubasy, czyli golf i baseball OUT

a sumo? tongue

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by dadycool
a sumo? tongue


good point...

do tego rzut młotem, pchnięcie kulą...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Tenis też grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
a wyglądał pewnie Becker w 1 secie poszedłem spac przy 5:3

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Patrzę na te posty,

a tam prawie sam betowiec, śrubuje rekordy.

Ciekawe kiedy do 100000 dojdzie. grin

akagi #4032520 30/07/2010 15:29
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
Patrzę na te posty,

a tam prawie sam betowiec, śrubuje rekordy.

Ciekawe kiedy do 100000 dojdzie. grin
monolog akagi , kilkugodzinny monolog grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Piostar
Sport, sport. Trochę bliżej się temu przyjrzeć i można dojść do tego że jednak sport. smile
wg mnie w sporcie nie moga brac udzial grubasy, czyli golf i baseball OUT

uprawiałeś kiedyś sport?
ile ważysz ? wink
w pilke gram i tlusty nie jestem

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by dadycool
a sumo? tongue


good point...

do tego rzut młotem, pchnięcie kulą...
szachy to dopiero konkurencja

akagi #4032523 30/07/2010 15:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by akagi
Patrzę na te posty,

a tam prawie sam betowiec, śrubuje rekordy.

Ciekawe kiedy do 100000 dojdzie. grin


Masz ledwie post gorszą średnią na dzień. Chyba nie ma czym się emocjonować wink

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
kurcze tak przygladam sie i przygladam i ten dodig dzis faktycznie może być dobrym typem. Ljuba ostatnio to chyba po wpisowe przyjechal na wimbledon, potem porazka gladka z djoko (djoko to nie dodig ale ...) i tyle jego gry bylo.. Dzis przyjezdza do swojego rodzinnego kraju z którym notabene nie wiele ma wspolnego mieszkając w monte carlo tongue Stary już nasz ten Ljuba chyba nie bardzo mu sie chce grać specjalnie...
Po drugiej strony siatki stoi młody to nie ale młodszy 25 letni rodak (notabene urodzony tez w bosni jak ljuba) ale mieszkający w chorwacji, który no pogrywa sobie dosc dobrze w ostatnim czasie (chociaż nie miał przeciwko sobie jakiś tuzów tenisa a jak miał to poległ z samem) no ale na pewno czuje szanse wskoczenia do pierwszej 100 rankingu i jemu na pewno chce sie grac.. także reasumując
Ljuba: brak formy/ forma nie znana, brak specjalnych checi, raczej przyjechal tu do znajomych na winko pobiesiadować robić za twarz turnieju niż grać,
DODIG: znacznie młodszy, głodny sukcesu, i w formie jak na zawodnika z poza 1 setki
Jak myslicie?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Originally Posted by dadycool
kurcze tak przygladam sie i przygladam i ten dodig dzis faktycznie może być dobrym typem. Ljuba ostatnio to chyba po wpisowe przyjechal na wimbledon, potem porazka gladka z djoko (djoko to nie dodig ale ...) i tyle jego gry bylo.. Dzis przyjezdza do swojego rodzinnego kraju z którym notabene nie wiele ma wspolnego mieszkając w monte carlo tongue Stary już nasz ten Ljuba chyba nie bardzo mu sie chce grać specjalnie...
Po drugiej strony siatki stoi młody to nie ale młodszy 25 letni rodak (notabene urodzony tez w bosni jak ljuba) ale mieszkający w chorwacji, który no pogrywa sobie dosc dobrze w ostatnim czasie (chociaż nie miał przeciwko sobie jakiś tuzów tenisa a jak miał to poległ z samem) no ale na pewno czuje szanse wskoczenia do pierwszej 100 rankingu i jemu na pewno chce sie grac.. także reasumując
Ljuba: brak formy/ forma nie znana, brak specjalnych checi, raczej przyjechal tu do znajomych na winko pobiesiadować robić za twarz turnieju niż grać,
DODIG: znacznie młodszy, głodny sukcesu, i w formie jak na zawodnika z poza 1 setki
Jak myslicie?
niby dobre argumenty
ale ja nie jestem do tego przekonany

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
ja tam nie wiem ale urzekła mnie ta historia @ 3 jest smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a ja sadze ,ze mecz bedzie ustawiony pod Ivana

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by akagi
Patrzę na te posty,

a tam prawie sam betowiec, śrubuje rekordy.

Ciekawe kiedy do 100000 dojdzie. grin


Masz ledwie post gorszą średnią na dzień. Chyba nie ma czym się emocjonować wink

Może i masz rację.

Ale jak raz tym, to na pewno się nie emocjonuję.

Za to Twoja uwaga, jakieś emocje u mnie wywołała. wink

Chyba Ci o to chodziło, ale mniejsza z tym,
są ciekawsze tematy.

akagi #4032530 30/07/2010 15:49
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187
Dzien dobry pogodnie
Melzer boks
Dushevina boks
Gasquet boks

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by dadycool
kurcze tak przygladam sie i przygladam i ten dodig dzis faktycznie może być dobrym typem. Ljuba ostatnio to chyba po wpisowe przyjechal na wimbledon, potem porazka gladka z djoko (djoko to nie dodig ale ...) i tyle jego gry bylo.. Dzis przyjezdza do swojego rodzinnego kraju z którym notabene nie wiele ma wspolnego mieszkając w monte carlo tongue Stary już nasz ten Ljuba chyba nie bardzo mu sie chce grać specjalnie...
Po drugiej strony siatki stoi młody to nie ale młodszy 25 letni rodak (notabene urodzony tez w bosni jak ljuba) ale mieszkający w chorwacji, który no pogrywa sobie dosc dobrze w ostatnim czasie (chociaż nie miał przeciwko sobie jakiś tuzów tenisa a jak miał to poległ z samem) no ale na pewno czuje szanse wskoczenia do pierwszej 100 rankingu i jemu na pewno chce sie grac.. także reasumując
Ljuba: brak formy/ forma nie znana, brak specjalnych checi, raczej przyjechal tu do znajomych na winko pobiesiadować robić za twarz turnieju niż grać,
DODIG: znacznie młodszy, głodny sukcesu, i w formie jak na zawodnika z poza 1 setki
Jak myslicie?
niby dobre argumenty
ale ja nie jestem do tego przekonany


Spojzalem jeszcze w plan meczów (ktorego wczesniej nie zobaczylem - wstydze sie tego tongue ) i nasteoy mecz o ile bedzie pogoda zwyciesca gra o 5 takze watpie zeby ljuba chial biegac jednego dnia 3h. Do tego mysle ze jednak jak gra rodak (z bosni) to pozwoli mu grac dalej. bo zdaje sobie sprawe ze jak ljuba zagra na 100% (w co smiem watpic a nawet tego jestem pewien) to wygra. ale czy mu sie bedzei chcialo ja stawia ze nie... stawiam ze o 5 przyjdzie popatrzec jak gra jego rodak pokibicowac ze znajomymi dawnymi na korcie. takie moje zdanie i to biore...
juz nie mowią ze szlagier to zagrał hehehehehe tongue

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Że szlagier to zagrał - dadycool - to jeszcze nie wszystko.

On postawił na to, swojego kuta.a, grin

a to już poważny argument, żeby to grać


Strona 16 z 59 1 2 14 15 16 17 18 58 59

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Akhu, alfa, Sensei, burbon, aker, forty, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1