|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Sport, sport. Trochę bliżej się temu przyjrzeć i można dojść do tego że jednak sport.  Jak dla mnie to sport uprawiają tam tzw. 'caddies' - dźwigają ciężary na ten przykład 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539 |
Sport, sport. Trochę bliżej się temu przyjrzeć i można dojść do tego że jednak sport.  wg mnie w sporcie nie moga brac udzial grubasy, czyli golf i baseball OUT
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Sport, sport. Trochę bliżej się temu przyjrzeć i można dojść do tego że jednak sport.  wg mnie w sporcie nie moga brac udzial grubasy, czyli golf i baseball OUT uprawiałeś kiedyś sport? ile ważysz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Sport, sport. Trochę bliżej się temu przyjrzeć i można dojść do tego że jednak sport.  wg mnie w sporcie nie moga brac udzial grubasy, czyli golf i baseball OUT a sumo? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
a sumo?  good point... do tego rzut młotem, pchnięcie kulą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Tenis też 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
a wyglądał pewnie Becker w 1 secie poszedłem spac przy 5:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Patrzę na te posty, a tam prawie sam betowiec, śrubuje rekordy. Ciekawe kiedy do 100000 dojdzie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Patrzę na te posty, a tam prawie sam betowiec, śrubuje rekordy. Ciekawe kiedy do 100000 dojdzie.  monolog akagi , kilkugodzinny monolog 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539 |
Sport, sport. Trochę bliżej się temu przyjrzeć i można dojść do tego że jednak sport.  wg mnie w sporcie nie moga brac udzial grubasy, czyli golf i baseball OUT uprawiałeś kiedyś sport? ile ważysz ?  w pilke gram i tlusty nie jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539 |
a sumo?  good point... do tego rzut młotem, pchnięcie kulą... szachy to dopiero konkurencja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Patrzę na te posty, a tam prawie sam betowiec, śrubuje rekordy. Ciekawe kiedy do 100000 dojdzie.  Masz ledwie post gorszą średnią na dzień. Chyba nie ma czym się emocjonować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
kurcze tak przygladam sie i przygladam i ten dodig dzis faktycznie może być dobrym typem. Ljuba ostatnio to chyba po wpisowe przyjechal na wimbledon, potem porazka gladka z djoko (djoko to nie dodig ale ...) i tyle jego gry bylo.. Dzis przyjezdza do swojego rodzinnego kraju z którym notabene nie wiele ma wspolnego mieszkając w monte carlo  Stary już nasz ten Ljuba chyba nie bardzo mu sie chce grać specjalnie... Po drugiej strony siatki stoi młody to nie ale młodszy 25 letni rodak (notabene urodzony tez w bosni jak ljuba) ale mieszkający w chorwacji, który no pogrywa sobie dosc dobrze w ostatnim czasie (chociaż nie miał przeciwko sobie jakiś tuzów tenisa a jak miał to poległ z samem) no ale na pewno czuje szanse wskoczenia do pierwszej 100 rankingu i jemu na pewno chce sie grac.. także reasumując Ljuba: brak formy/ forma nie znana, brak specjalnych checi, raczej przyjechal tu do znajomych na winko pobiesiadować robić za twarz turnieju niż grać, DODIG: znacznie młodszy, głodny sukcesu, i w formie jak na zawodnika z poza 1 setki Jak myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539 |
kurcze tak przygladam sie i przygladam i ten dodig dzis faktycznie może być dobrym typem. Ljuba ostatnio to chyba po wpisowe przyjechal na wimbledon, potem porazka gladka z djoko (djoko to nie dodig ale ...) i tyle jego gry bylo.. Dzis przyjezdza do swojego rodzinnego kraju z którym notabene nie wiele ma wspolnego mieszkając w monte carlo  Stary już nasz ten Ljuba chyba nie bardzo mu sie chce grać specjalnie... Po drugiej strony siatki stoi młody to nie ale młodszy 25 letni rodak (notabene urodzony tez w bosni jak ljuba) ale mieszkający w chorwacji, który no pogrywa sobie dosc dobrze w ostatnim czasie (chociaż nie miał przeciwko sobie jakiś tuzów tenisa a jak miał to poległ z samem) no ale na pewno czuje szanse wskoczenia do pierwszej 100 rankingu i jemu na pewno chce sie grac.. także reasumując Ljuba: brak formy/ forma nie znana, brak specjalnych checi, raczej przyjechal tu do znajomych na winko pobiesiadować robić za twarz turnieju niż grać, DODIG: znacznie młodszy, głodny sukcesu, i w formie jak na zawodnika z poza 1 setki Jak myslicie? niby dobre argumenty ale ja nie jestem do tego przekonany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
ja tam nie wiem ale urzekła mnie ta historia @ 3 jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a ja sadze ,ze mecz bedzie ustawiony pod Ivana
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Patrzę na te posty, a tam prawie sam betowiec, śrubuje rekordy. Ciekawe kiedy do 100000 dojdzie.  Masz ledwie post gorszą średnią na dzień. Chyba nie ma czym się emocjonować  Może i masz rację. Ale jak raz tym, to na pewno się nie emocjonuję. Za to Twoja uwaga, jakieś emocje u mnie wywołała. Chyba Ci o to chodziło, ale mniejsza z tym, są ciekawsze tematy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,187 |
Dzien dobry Melzer  Dushevina Gasquet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
kurcze tak przygladam sie i przygladam i ten dodig dzis faktycznie może być dobrym typem. Ljuba ostatnio to chyba po wpisowe przyjechal na wimbledon, potem porazka gladka z djoko (djoko to nie dodig ale ...) i tyle jego gry bylo.. Dzis przyjezdza do swojego rodzinnego kraju z którym notabene nie wiele ma wspolnego mieszkając w monte carlo  Stary już nasz ten Ljuba chyba nie bardzo mu sie chce grać specjalnie... Po drugiej strony siatki stoi młody to nie ale młodszy 25 letni rodak (notabene urodzony tez w bosni jak ljuba) ale mieszkający w chorwacji, który no pogrywa sobie dosc dobrze w ostatnim czasie (chociaż nie miał przeciwko sobie jakiś tuzów tenisa a jak miał to poległ z samem) no ale na pewno czuje szanse wskoczenia do pierwszej 100 rankingu i jemu na pewno chce sie grac.. także reasumując Ljuba: brak formy/ forma nie znana, brak specjalnych checi, raczej przyjechal tu do znajomych na winko pobiesiadować robić za twarz turnieju niż grać, DODIG: znacznie młodszy, głodny sukcesu, i w formie jak na zawodnika z poza 1 setki Jak myslicie? niby dobre argumenty ale ja nie jestem do tego przekonany Spojzalem jeszcze w plan meczów (ktorego wczesniej nie zobaczylem - wstydze sie tego  ) i nasteoy mecz o ile bedzie pogoda zwyciesca gra o 5 takze watpie zeby ljuba chial biegac jednego dnia 3h. Do tego mysle ze jednak jak gra rodak (z bosni) to pozwoli mu grac dalej. bo zdaje sobie sprawe ze jak ljuba zagra na 100% (w co smiem watpic a nawet tego jestem pewien) to wygra. ale czy mu sie bedzei chcialo ja stawia ze nie... stawiam ze o 5 przyjdzie popatrzec jak gra jego rodak pokibicowac ze znajomymi dawnymi na korcie. takie moje zdanie i to biore... juz nie mowią ze szlagier to zagrał hehehehehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Że szlagier to zagrał - dadycool - to jeszcze nie wszystko. On postawił na to, swojego kuta.a, a to już poważny argument, żeby to grać
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|