Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 59 1 2 15 16 17 18 19 58 59
akagi #4032537 30/07/2010 16:12
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Sporo buków zablokowało Aguilara i wazelinę

Bonus: Unibet
akagi #4032538 30/07/2010 16:12
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Originally Posted by akagi
Że szlagier to zagrał - dadycool - to jeszcze nie wszystko.

On postawił na to, swojego kuta.a, grin

a to już poważny argument, żeby to grać


nie no smieje sie tongue
ale ogolnie postawilem to sorki ze w quasi sie tak rozpisalem z tym moim punktem widzenia zamiast w temacie ale jakos tak odruchowo. Czas pokaze.. to juz zagrane. teraz szukamy innych meczów ciekawych...
ANDREEV mi wyglada dosc dobrze ale meczy sie w tych swoich meczach wczesniejszych aczkolwiek daniel tak cos no powiedzmy troche juz tych meczów rozegał jego 16 w tym miesiącu no i ANDREEV juz raz z nim wygral..

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785

Janek Tomaszewski show na orange sport info laugh

akagi #4032540 30/07/2010 16:20
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by akagi
Że szlagier to zagrał - dadycool - to jeszcze nie wszystko.

On postawił na to, swojego kuta.a, grin

a to już poważny argument, żeby to grać
za te trzy znakomite debelki wiszę Ci 3 znakomite piwo
cool

haku #4032544 30/07/2010 16:31
Dołączył: Jun 2009
Posty: 43
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 43
a o co chodzi z emczem aguilar-rosol?czemu blokują?jakies przecieki?

haku #4032545 30/07/2010 16:32
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
ja to dzis widze tak

Andreev
Montanes

Phau +4,5

Pavlyuchenkova
Groth
Petkovic

Sharapova


Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by pacyfista
Janek Tomaszewski show na orange sport info laugh

nie oglądam, ale pieniacz zapewne w formie:)
paranoja, że opierd.ol jak najbardziej zasłużony,
piłkarski zaścianek - ale jakie płace za to:)

Ejdem #4032548 30/07/2010 16:42
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Jak dla mnie to dziś narazie Gimeno smile Igor nie ta forma, a Daniel ostatnio nieźle gra.

adingh #4032549 30/07/2010 16:43
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
pacyfista rzuc w skrocie co tam poruszyl Janek

craax #4032550 30/07/2010 16:49
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by craax
pacyfista rzuc w skrocie co tam poruszyl Janek

to co sie dzieje w naszej pilce to jest pornografia
Kasperczak po takim meczu powinien podac sie do dymisji.
Tusk ,Schetyna ,Drzewiecki winni sytuacji w polskiej pilce
bo wycofali kuratora
kto dal licencje pzpnu Bajorowi
kto dal licencje trenerska Smudzie jak nie ma matury
rozwiazac ,przegonic pzpn
bo nigdy nie bedzie powaznego sponsora.
itp

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ma duzo racji w tym co mowi , przynajmniej nie pier... sie z nikim i nie glaszcze wtedy kiedy widac ze jest na maxa do dupy

craax #4032556 30/07/2010 16:54
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
Q
addict
addict
Q Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
Panowie wie ktoś może ile idzie kasa z Sportingbetu na konto ??

craax #4032557 30/07/2010 17:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by craax
ma duzo racji w tym co mowi , przynajmniej nie pier... sie z nikim i nie glaszcze wtedy kiedy widac ze jest na maxa do dupy

zgadza sie

jak moga rzadzic ludzie nasza pilka co sa posmiewiskiem nie maja wynikow a prezes i jego przydupasy
biora ogromne pensje laugh
moze ktos wie czy jest jakas osoba w panstwie co moze rozwalic ten burdel czyli pzpn?
dzisiaj slucham wywiadow po meczu Wisly
jedynie to Maciek Zurawski mowi prawde
ale juz Pan Kowalski powiada ze masa niewykorzystanych sytuacji zespolu Wisly shocked
Heniek wiadomo cos tam burczy pod nosem wciaz ma katar
ze musi grac inny wariant na wyjezdzie bardziej ofensywny laugh
on niech tam do Afryki spieprza tam go nikt nie rozumial to grali swoje chlopaki

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
mecz Rosola jest gdzies na live?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
beda grali w Umag czy znowu tam leje??widzialem zdjecia ze wczoraj tam niezle podlalo.dzieki za odp gory

zabek #4032565 30/07/2010 17:28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Originally Posted by zabek
beda grali w Umag czy znowu tam leje??widzialem zdjecia ze wczoraj tam niezle podlalo.dzieki za odp gory

jak patrze pogode to pada.. albo bedzie padac ale brzydko ogolnie mowiąc jest i bedzie

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by pacyfista
on niech tam do Afryki spieprza tam go nikt nie rozumial to grali swoje chlopaki
piwo

Qlimax #4032568 30/07/2010 17:33
Dołączył: Jul 2010
Posty: 103
-
a.k.a. "-Maverick-"
a.k.a. "-Maverick-"
- Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 103
Originally Posted by Qlimax
Panowie wie ktoś może ile idzie kasa z Sportingbetu na konto ??

mi do mBanku ,,szła,, 3 dni

haku #4032571 30/07/2010 17:37
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by haku
Originally Posted by pacyfista
on niech tam do Afryki spieprza tam go nikt nie rozumial to grali swoje chlopaki
piwo

laugh piwo

mura #4032576 30/07/2010 17:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Kasperczak to beznadziejny trener , majac taka druzyne i tak nic z nia wielkiego pewnie nie zrobi , jak widzialem lawke wczoraj Wisly to naprawde robi wrazenie , a to podstawa do sukcesow , ale zaczal sie mecz i wrazenie szybko pryslo bo to byla ZAKALA PILKI NOZNEJ

jak mozna jeszcze pierd... , ze braklo szczescia i nie chciala pilka wpasc laugh

Strona 17 z 59 1 2 15 16 17 18 19 58 59

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, betowiec, alfa, $-man, bukma, poozon, aker, Akhu), 2,328 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1