|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Sporo buków zablokowało Aguilara i wazelinę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Że szlagier to zagrał - dadycool - to jeszcze nie wszystko. On postawił na to, swojego kuta.a, a to już poważny argument, żeby to grać nie no smieje sie ale ogolnie postawilem to sorki ze w quasi sie tak rozpisalem z tym moim punktem widzenia zamiast w temacie ale jakos tak odruchowo. Czas pokaze.. to juz zagrane. teraz szukamy innych meczów ciekawych... ANDREEV mi wyglada dosc dobrze ale meczy sie w tych swoich meczach wczesniejszych aczkolwiek daniel tak cos no powiedzmy troche juz tych meczów rozegał jego 16 w tym miesiącu no i ANDREEV juz raz z nim wygral..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Janek Tomaszewski show na orange sport info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Że szlagier to zagrał - dadycool - to jeszcze nie wszystko. On postawił na to, swojego kuta.a, a to już poważny argument, żeby to grać za te trzy znakomite debelki wiszę Ci 3 znakomite  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2009
Posty: 43 |
a o co chodzi z emczem aguilar-rosol?czemu blokują?jakies przecieki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
ja to dzis widze tak
Andreev Montanes
Phau +4,5
Pavlyuchenkova Groth Petkovic
Sharapova
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Janek Tomaszewski show na orange sport info  nie oglądam, ale pieniacz zapewne w formie:) paranoja, że opierd.ol jak najbardziej zasłużony, piłkarski zaścianek - ale jakie płace za to:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Jak dla mnie to dziś narazie Gimeno  Igor nie ta forma, a Daniel ostatnio nieźle gra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
pacyfista rzuc w skrocie co tam poruszyl Janek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
pacyfista rzuc w skrocie co tam poruszyl Janek to co sie dzieje w naszej pilce to jest pornografia Kasperczak po takim meczu powinien podac sie do dymisji. Tusk ,Schetyna ,Drzewiecki winni sytuacji w polskiej pilce bo wycofali kuratora kto dal licencje pzpnu Bajorowi kto dal licencje trenerska Smudzie jak nie ma matury rozwiazac ,przegonic pzpn bo nigdy nie bedzie powaznego sponsora. itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ma duzo racji w tym co mowi , przynajmniej nie pier... sie z nikim i nie glaszcze wtedy kiedy widac ze jest na maxa do dupy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 537 |
Panowie wie ktoś może ile idzie kasa z Sportingbetu na konto ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ma duzo racji w tym co mowi , przynajmniej nie pier... sie z nikim i nie glaszcze wtedy kiedy widac ze jest na maxa do dupy zgadza sie jak moga rzadzic ludzie nasza pilka co sa posmiewiskiem nie maja wynikow a prezes i jego przydupasy biora ogromne pensje  moze ktos wie czy jest jakas osoba w panstwie co moze rozwalic ten burdel czyli pzpn? dzisiaj slucham wywiadow po meczu Wisly jedynie to Maciek Zurawski mowi prawde ale juz Pan Kowalski powiada ze masa niewykorzystanych sytuacji zespolu Wisly  Heniek wiadomo cos tam burczy pod nosem wciaz ma katar ze musi grac inny wariant na wyjezdzie bardziej ofensywny  on niech tam do Afryki spieprza tam go nikt nie rozumial to grali swoje chlopaki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
mecz Rosola jest gdzies na live?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468 |
beda grali w Umag czy znowu tam leje??widzialem zdjecia ze wczoraj tam niezle podlalo.dzieki za odp gory
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
beda grali w Umag czy znowu tam leje??widzialem zdjecia ze wczoraj tam niezle podlalo.dzieki za odp gory jak patrze pogode to pada.. albo bedzie padac ale brzydko ogolnie mowiąc jest i bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
on niech tam do Afryki spieprza tam go nikt nie rozumial to grali swoje chlopaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 103
a.k.a. "-Maverick-"
|
|
a.k.a. "-Maverick-"
Dołączył: Jul 2010
Posty: 103 |
Panowie wie ktoś może ile idzie kasa z Sportingbetu na konto ?? mi do mBanku ,,szła,, 3 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kasperczak to beznadziejny trener , majac taka druzyne i tak nic z nia wielkiego pewnie nie zrobi , jak widzialem lawke wczoraj Wisly to naprawde robi wrazenie , a to podstawa do sukcesow , ale zaczal sie mecz i wrazenie szybko pryslo bo to byla ZAKALA PILKI NOZNEJ jak mozna jeszcze pierd... , ze braklo szczescia i nie chciala pilka wpasc 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|