|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
no dzięki z tego co mówicie to nie ciekawie to wygląda...miało być 2k na rękę
to jest zapłata za praktykę na budowie, jako student nie rozliczą mnie jakoś inaczej?
czy oje.bali mnie na 400zl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
będziesz miał prawie 2000 PLN, bo jako student prawdopodobnie nie płaca za ciebie ZUS-u
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Tylko musisz im dostarcyzc taki swistek ze studiujesz  Wiem, ze z 1320zl dostaje sie faktycznie 1130 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Panowie mam problem z internetem w laptopie. W przypadku internetu z Play (USB) nie wykazuje żadnej ściągalności danych a kiedy podłączam internet z lokalnej kablówki również żadna strona nie chce się wyświetlić. Sprawdzałem Play na innym laptopie i działa normalnie. To samo z inernetem kablowym. Może przez przypadek coś włączyłem w laptopie ? Jakąś opcję blokującą heh. Szczerze powiem, że się nie znam na tych sprawach. Może ktoś będzie wiedział ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Hmm, powodow moze byc mnostwo. Sprawdz inna przegladarke (ie, firefox, opera, chrome). Powylaczaj firewalle, antywiry, zapore windowsowa, inne programy blokujace np. blokady popupow jesli masz. Tez mam m.in internet z Play przez modem usb w laptopie, ale mi smiga okej caly czas. Mozesz sprobowac jeszcze przeinstalowac ten ich program do laczenia sie z netem (ten play'owy). W wykrywa w ogole modem jak podpinasz? I w programie play pokazuje zasieg? Zobacz to co wyzej, jak dalej nic to pomyslimy dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Odinstalowałem antyvira i działa  Dzięki za pomoc agr1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
czy ktorys z forumowiczow ma terrarium ?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
[quote=BZYCZEK]Brat prosił aby pomóc mu w gierce http://classic.playforyourclub.com/play16.phpwybieramy druzyne CD CHIVAS <ma najwięcej tytułów-za jego sprawą> no i trzaskamy ile sie da.Zobaczył że na forum jest naprawde dużo osób wiec mnie poprosił aby tu coś takiego napisać.... Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć Jeśli ktoś ugra jakieś punkty prosze o nick i ilość pkt. KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00
PozdrawiamWitam Jak co tydzień brat prosi o wsparcie mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
Panowie moge prosic o namiary na sprawdzona darmowa bramke sms
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Panowie potrzebuje programu, ktory wyciagnie mi tylko dzwięk z filmiku na youtube (najlepiej od razu do mp3)
dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Kiedys bylo kilka tematow z pytaniem o nadruki na koszulkach. Znalazlem tylko jeden ale bez konkretych informacji w srodku  Wiec zapyatm tu - kto moze polecic jakies konkretne strony albo sprzedawcow na allegro ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Panowie co warto sobie ściągnąć z USA ? Wujek przyjeżdża i może mi coś przywieźć, ale ja nie bardzo mam pomysł co. Wcześniej przywoził mi części do kompa i laptopa, ale teraz laptopa mam kupionego w Polsce, więc to odpada. Wiem, że można kupić fajne ciuchy, ale co oprócz tego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Perfumy jesli masz komu je sprzedac (na allegro moze byc ciezko bo ludzie jednak patrza kto co sprzedaje, ile i ile ma komentarzy) Moze sam bym kupil jakies  . Eelektronika sie wyrownala chyba wiec nie bardzo, ale trzeba by sprawdzic. Wiem, ze rzeczy snowboardowe- moze nie tyle ciuchy ale np google to dobry towar z USA. U nas jest to cholernie drogie, przynajmniej jak rok temu patrzylem to tak bylo. Problem w tym, ze malo tez kto zaplaci 300zl za google;-) Ogolnie trzeba poszukac tam w dobrej cenie zeby tutaj bylo sens sprzedac, jednak jeszcze nie zarabia sie u nas tyle zeby moc sobie pozwolic na troche luxusu  Tak tak wg mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Prośba, podczas otwierania Internetu nie widze na dole okienek z pozostalych okienek itp. Nie jest to opcja ,,autoukrywanie'' odrazu powiem .Starsznie wkurzajace to jest. Tyczy sie to tylko Internetu bo gdy otwieram Excela badz inny plik to jest ok. Tyczy skie tyle okienek z netem ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
Witam. Mam takie pytanie, ile kosztuje mniej więcej porada prawna u prawnika? I czy za całą sprawę jak by prawnik prowadził, płaci się z góry czy inaczej?
Dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Porada kosztuje ok. 50 zł. Prowadzenie sprawy itp. to Ci podliczy przy pierwszym spotkaniu, także i tak 50 zł musisz na początek beknąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416 |
Akurat dziś byłem u prawnika. 100 za samo spotkanie i poradę. Za napisanie wniosku do sądu 500 zł, a za prowadzenie sprawy 2000 zł. Dodam, że spraw prowadzona by była w Sądzie Pracy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
takie pytanie problem odnosnie ebay i paypal.
Kupilem przedmiot na ebayu mam konto powiazane z paypal, zweryfikowalem paypal z moja karta debetowa (wypukla) i teraz jak chce na stronie ebay wybrac "zaplac" za przedmiot pokazuje mi strone do logowania z paypalem, wpisuje dane klikam loguj i mnie przekierowuje na ebay i wyswietla komunikat"Przepraszamy, ta strona jest obecnie niedostępna" o co chodzi i co mam zrobic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478 |
Witam panowie piszę troche z własnego lenistwa, bo nie mam za bardzo sprawdzać po kolei na kazej stronie buka czy ma w tym miejscu swój oddział. Otóż czy orientuje sie ktos z was czy jakikolwiek buk naziemny istnieje w nadmorskiej miejscowosci DZIWNÓW ??? z góry dzieki za odpowiedz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|