Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 28 1 2 10 11 12 13 14 27 28
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
no dzięki z tego co mówicie to nie ciekawie to wygląda...miało być 2k na rękę

to jest zapłata za praktykę na budowie, jako student nie rozliczą mnie jakoś inaczej?

czy oje.bali mnie na 400zl?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
będziesz miał prawie 2000 PLN, bo jako student prawdopodobnie nie płaca za ciebie ZUS-u

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Tylko musisz im dostarcyzc taki swistek ze studiujesz smile

Wiem, ze z 1320zl dostaje sie faktycznie 1130 zl

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Panowie mam problem z internetem w laptopie. W przypadku internetu z Play (USB) nie wykazuje żadnej ściągalności danych a kiedy podłączam internet z lokalnej kablówki również żadna strona nie chce się wyświetlić. Sprawdzałem Play na innym laptopie i działa normalnie. To samo z inernetem kablowym. Może przez przypadek coś włączyłem w laptopie ? Jakąś opcję blokującą heh. Szczerze powiem, że się nie znam na tych sprawach. Może ktoś będzie wiedział ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Hmm, powodow moze byc mnostwo.
Sprawdz inna przegladarke (ie, firefox, opera, chrome).
Powylaczaj firewalle, antywiry, zapore windowsowa, inne programy blokujace np. blokady popupow jesli masz.
Tez mam m.in internet z Play przez modem usb w laptopie, ale mi smiga okej caly czas.
Mozesz sprobowac jeszcze przeinstalowac ten ich program do laczenia sie z netem (ten play'owy).
W wykrywa w ogole modem jak podpinasz? I w programie play pokazuje zasieg?

Zobacz to co wyzej, jak dalej nic to pomyslimy dalej wink

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Odinstalowałem antyvira i działa smile Dzięki za pomoc agr1 piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
czy ktorys z forumowiczow ma terrarium ?:)

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by BZYCZEK
Originally Posted by BZYCZEK
[quote=BZYCZEK]Brat prosił aby pomóc mu w gierce

http://classic.playforyourclub.com/play16.php

wybieramy druzyne CD CHIVAS <ma najwięcej tytułów-za jego sprawą> no i trzaskamy ile sie da.Zobaczył że na forum jest naprawde dużo osób wiec mnie poprosił aby tu coś takiego napisać....
Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć
Jeśli ktoś ugra jakieś punkty prosze o nick i ilość pkt.

KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00




Pozdrawiam

Witam
Jak co tydzień brat prosi o wsparcie mecz.pl

boks boks boks

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Panowie moge prosic o namiary na sprawdzona darmowa bramke sms

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Panowie potrzebuje programu, ktory wyciagnie mi tylko dzwięk z filmiku na youtube (najlepiej od razu do mp3)

dziekuje

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Kiedys bylo kilka tematow z pytaniem o nadruki na koszulkach. Znalazlem tylko jeden ale bez konkretych informacji w srodku tongue

Wiec zapyatm tu - kto moze polecic jakies konkretne strony albo sprzedawcow na allegro ?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Panowie co warto sobie ściągnąć z USA ? Wujek przyjeżdża i może mi coś przywieźć, ale ja nie bardzo mam pomysł co. Wcześniej przywoził mi części do kompa i laptopa, ale teraz laptopa mam kupionego w Polsce, więc to odpada. Wiem, że można kupić fajne ciuchy, ale co oprócz tego ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Perfumy jesli masz komu je sprzedac (na allegro moze byc ciezko bo ludzie jednak patrza kto co sprzedaje, ile i ile ma komentarzy) Moze sam bym kupil jakies tongue. Eelektronika sie wyrownala chyba wiec nie bardzo, ale trzeba by sprawdzic.

Wiem, ze rzeczy snowboardowe- moze nie tyle ciuchy ale np google to dobry towar z USA. U nas jest to cholernie drogie, przynajmniej jak rok temu patrzylem to tak bylo. Problem w tym, ze malo tez kto zaplaci 300zl za google;-)

Ogolnie trzeba poszukac tam w dobrej cenie zeby tutaj bylo sens sprzedac, jednak jeszcze nie zarabia sie u nas tyle zeby moc sobie pozwolic na troche luxusu smile Tak tak wg mnie.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Prośba, podczas otwierania Internetu nie widze na dole okienek z pozostalych okienek itp. Nie jest to opcja ,,autoukrywanie'' odrazu powiem .Starsznie wkurzajace to jest. Tyczy sie to tylko Internetu bo gdy otwieram Excela badz inny plik to jest ok. Tyczy skie tyle okienek z netem ;/

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Witam. Mam takie pytanie, ile kosztuje mniej więcej porada prawna u prawnika? I czy za całą sprawę jak by prawnik prowadził, płaci się z góry czy inaczej?

Dziękuje

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Porada kosztuje ok. 50 zł. Prowadzenie sprawy itp. to Ci podliczy przy pierwszym spotkaniu, także i tak 50 zł musisz na początek beknąć.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 416
addict
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 416
Akurat dziś byłem u prawnika. 100 za samo spotkanie i poradę. Za napisanie wniosku do sądu 500 zł, a za prowadzenie sprawy 2000 zł. Dodam, że spraw prowadzona by była w Sądzie Pracy.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
takie pytanie problem odnosnie ebay i paypal.

Kupilem przedmiot na ebayu mam konto powiazane z paypal, zweryfikowalem paypal z moja karta debetowa (wypukla) i teraz jak chce na stronie ebay wybrac "zaplac" za przedmiot pokazuje mi strone do logowania z paypalem, wpisuje dane klikam loguj i mnie przekierowuje na ebay i wyswietla komunikat"Przepraszamy, ta strona jest obecnie niedostępna"
o co chodzi i co mam zrobic?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
Witam panowie piszę troche z własnego lenistwa, bo nie mam za bardzo sprawdzać po kolei na kazej stronie buka czy ma w tym miejscu swój oddział. Otóż czy orientuje sie ktos z was czy jakikolwiek buk naziemny istnieje w nadmorskiej miejscowosci DZIWNÓW ??? z góry dzieki za odpowiedz.

Strona 12 z 28 1 2 10 11 12 13 14 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker), 2,550 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1