Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#40395 03/02/2003 16:28
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Obstawianie live w P2P jest czasami jak gra zrecznosciowa. Kursy pojawiaja sie i znikaja w takim tempie, ze udaje sie postawic powiedzmy raz na 5 prob.
Tak jest w tenisie. W pilce jest troche spokojniej.
A co do obstawiania w samym GB to kursy przy meczu live na stronie glownej rzadko sa aktualne. Lepiej otworzyc okienko P2P i czest je odswierzac. Wtedy jest szansa, ze widzi sie aktualny kurs.

Wojtek

Bonus: Unibet
#40396 04/02/2003 02:50
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
Q
member
member
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
czesc, zastanawiam sie nad otwarciem konta w GB. Mam pare pytan. Czy moge wplacic do nich kase z netellera a po jakims czasie wyplacic na konto do mBanku? zakladajac optymistycznie ze cos mi z niej zostanie.. Czy wogole mozna wplacac/wyplacac pieniadze przez mBank (przelew lub mkarta)? Czy jest teraz jakas promocja dla nowych graczy? Z gory dziekuje za odp.

#40397 04/02/2003 02:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
@qjonik

zapraszam na czata (moj nick arthx na czacie)

arth

#40398 04/02/2003 05:10
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał qjonik:
[qb]czesc, zastanawiam sie nad otwarciem konta w GB. Mam pare pytan. Czy moge wplacic do nich kase z netellera a po jakims czasie wyplacic na konto do mBanku? zakladajac optymistycznie ze cos mi z niej zostanie.. Czy wogole mozna wplacac/wyplacac pieniadze przez mBank (przelew lub mkarta)? Czy jest teraz jakas promocja dla nowych graczy? Z gory dziekuje za odp.[/qb]
A więc jeśli chodzi o wpłatę z nettelera to oczywiście możesz to zrobić, osobiście nigdy nie wpłacałem z nettelera więc nie wiem dokładnie jak to sie odbywa. Możesz realizować wpłaty eKartą i wypłacać na nią pieniądze (maksymalnie do wielkości złożonego depozytu). Jeśli ugrasz coś to możesz to przelać do maneybookers a stamtąd do mBanku. Zajrzyj do wątku o moneybookers, tam jest wszystko napisane. Po zarejestrowaniu się masz promocję 10% cashback, czyli zwrot 10% z pierwszej postawionej stawki (maksymalnie 15 Euro zwrotu).

#40399 04/02/2003 05:17
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Promocja dla nowych graczy:
Załóż konto
Postaw swój pierwszy zakład
Gamebookers w prezencie doda na Twoje konto 20% wartości Twojego pierwszego zakładu, maksymalnie 15 euro.

Jak mam wpłacić pieniądze ?
Credit Card - karta kredytowa: Visa, Euro/Card MasterCard, Diners Club, Visa Electron banku Inteligo - koszt 1% wartości depozytu, pieniądze od razy po wpłacie są dostępne na koncie

Bank Transfer - przelew bankowy, pieniądze na koncie powinny być od 2 do 5 dni
Acc Holder: Gamebookers Ltd.
Bank: Natwest
Account No: 63696975
SWIFT: WBKGB
IBAN: GB02NWBK56001863696975
Adress: 2 Eastcheap St., London EC3M 1AH, United Kingdom

Moneybookers - konto internetowe w systemie moneybookers

Neteller - konto internetowe. Aby wpłacić pieniądze należy zalogować się w Neteller, wybrać Transfer - Transfer to/from Merchants
W oknie "Merchant Transer Code" wpisać: GAME4134
Wybrać "Transfer To" i wpisać sumę.
W przeciągu 3 godzni pieniądze powinny być na koncie.

Payfrends - przelew pieniędzy z jednogo konta w GB na drugie konto

Jak mam wypłacić pieniądze:
Credit back - cofnięcie na kartę, do wysokości depozytu

Bank Trasfer - przelew bankowy. Od 2 do 5 dni. Aby wypłacić pieniądze przelewem bankowym trzeba posiadać lub założyć konto w Moneybookers. Koszt transakcji 1,5euro, jest to jeden z najtańszych przelewów bankowych dostępnych w internecie.

Cheque - czek. Możemy wybrać wypłatę w USD, EUR, GBP

Payfrends - przelew pieniędzy z jednogo konta w GB na drugie konto

#40400 04/02/2003 06:46
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Poprawka, w tej chwili jest to już tylko 10% cashback maksymalnie do 15€.

#40401 04/02/2003 23:30
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
Q
member
member
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
ok, Dzieki wszystkim za obszerną odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40402 05/02/2003 23:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Wczoraj mnie GB pozytywnie zadziwil.

Wyplacilem kase z GB, i po okolo godzinie byla juz dostepna w Moneybookers. Nie wiem skad u nich ta szybkosc.
Wczesniej jak wyplacalem pieniadze to musialem czekac caly dzien nim kasa z GB przeplynela do Money.

#40403 06/02/2003 04:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Zgadza sie ostatnio coraz sprawniej wygladaja operacje przeprowadzane na lini gb-mb za co naleza im sie slowa uznania, obecnie jest ten buk u mnie w scislej czolowce i gram tam najwiecej zdarzen.

#40404 06/02/2003 04:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
nie spodobalo mi sie w Gamebookers ze wymagali abym oprocz dowodu tozsamosci przeslal im jakis rachunek (za prad, telefon)(!!!) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#40405 06/02/2003 04:47
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
[qb]nie spodobalo mi sie w Gamebookers ze wymagali abym oprocz dowodu tozsamosci przeslal im jakis rachunek (za prad, telefon)(!!!) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
Hmmm, nie wydaje mi się. Być może nie zrozumiałeś a im chodziło o jakiś wykaz z twojego konta bankowego (w celu weryfikacji VISY). No bo po co im rachunek za prąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#40406 06/02/2003 04:53
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
dostalem taki mail:
Quote
dear XXXX
Thank you for your mail.
We would like to inform you that your Gamebookers account is temporary
locked. We would hereby kindly ask you to send us a fax or e-mail
message with a clear and readable copy of your Identification document
(with a photo) and a recent utility bill (for electricity, telephone,
etc.) to the following number: +1-267-200-0552 or to
[email protected].

Please, accept our sincerest apologies for this inconvenience which we
make only in your interest and hope that you will cooperate with us so
that we could quickly give you the opportunity to enjoy our service.

Sincerest Regards,

Yours truly, service @ gamebookers
źle zrozumiałem ?

#40407 06/02/2003 04:54
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał grabtom:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
[qb]nie spodobalo mi sie w Gamebookers ze wymagali abym oprocz dowodu tozsamosci przeslal im jakis rachunek (za prad, telefon)(!!!) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
Hmmm, nie wydaje mi się. Być może nie zrozumiałeś a im chodziło o jakiś wykaz z twojego konta bankowego (w celu weryfikacji VISY). No bo po co im rachunek za prąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Zeby potwierdzic adres domowy.

#40408 06/02/2003 04:57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
to jak jest w końcu - mam im przeslac skan dowodu - strona z zameldowaniem ?

#40409 06/02/2003 05:01
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
No faktycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zwracam honor.
Swoją drogą to dziwne, bo adres mają przecież na dowodzie tożsamości jakim jest paszport czy prawo jazdy. Ewentulanie mogą nie uznać polskiego dowodu osobistego, bo nigdzie nie ma takich na świecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja już wszelkie formalności w gamebookers mam już dawno za sobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mogę grać grać i grać, byle było za co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#40410 06/02/2003 05:07
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pierwszy raz sie z tym spotkalem zeby az tego wymagal jakikolwiek buk. Opieprze ich i powiem ze przerzucam sie na STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#40411 06/02/2003 14:53
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Don
Quote
clear and readable copy of your Identification document
(with a photo)
Chcą zobaczyć jak wyglądasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> !!!
Musiałeś ich nieźle oskubać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro
wuzz

#40412 06/02/2003 17:07
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]
Jak mam wpłacić pieniądze ?
Credit Card - karta kredytowa: Visa, Euro/Card MasterCard, Diners Club, Visa Electron banku Inteligo - koszt 1% wartości depozytu, pieniądze od razy po wpłacie są dostępne na koncie
[/qb]
SebaS jestes pewny, ze mozna wplacac karta inteligo? jak ostatnio wplacalem, niestety nie zaakceptowali jej. musialem skozystac z Payfrends

#40413 07/02/2003 01:23
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
Q
member
member
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 100
czy mBank pobiera jakies prowizje za przelew do GB?

#40414 07/02/2003 05:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
grabtom

Nie wiedzialem nowych paskow, ale na starych adresow niet.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, Sensei, rymoholik), 2,053 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,461
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1