|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
co oni na tym Kaukazie w infrastrukture poinwestowali ze nas tak leja we wszystkim?  kiedys obawialismy sie Niemcow,Hiszpanow,Wlochow,Francuzow dzis niespodzianka jest przejscie Gruzinow,Azerow,Kazachow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
A na forum widzę z jednej strony na drugą przeszło to 'promołszyn'  sie podziewalem naszych dobrych w defensywie...wynik 70-60 dla nas lub cos takiego...  Nie przeglądałem szczegółowo tematów ale faktycznie gdzieś wypowiedzi, że nasi to promocja widziałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Po za tym proponuje sprawdzic w jakich klubach graja Ci koszykarze ktorych ma dyspozycji Serb. co z tego gdzie grają ... Gortat w Orlando i co ? to z tego że mają na codzień do czynienia z poważną koszykówką a mądry trener potrafi poukładać z tych klocków ciekawy zespół PS: a Pachulia gra w Atlancie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Litwa - Czechy over 156  1Q 25-24 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Szubarga nie pogrążaj sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
jest gdzies w tv mecz polakow? TVP Sport Przewinienie techniczne Szubargi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571 |
Jak bardzo lubię Marcina tak dzisiaj może buty wiązać Pachulii
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Po za tym proponuje sprawdzic w jakich klubach graja Ci koszykarze ktorych ma dyspozycji Serb. co z tego gdzie grają ... Gortat w Orlando i co ? to z tego że mają na codzień do czynienia z poważną koszykówką a mądry trener potrafi poukładać z tych klocków ciekawy zespół PS: a Pachulia gra w Atlancie  i uprzedzając następne pytanie typu "grałeś Gruzję przed meczem?" odsyłam do poprzedniego 'QC koszykówka' gdzie ostrzegałem przed graniem na Polskę i zapowiadałem morze rzygów
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ile bylo przed meczem na Gruzninow -20 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 579 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
To zapewne nie jedyne zwycięstwo dzisiaj druzyny na którą był większy kurs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571 |
Po za tym proponuje sprawdzic w jakich klubach graja Ci koszykarze ktorych ma dyspozycji Serb. co z tego gdzie grają ... Gortat w Orlando i co ? to z tego że mają na codzień do czynienia z poważną koszykówką a mądry trener potrafi poukładać z tych klocków ciekawy zespół PS: a Pachulia gra w Atlancie  i uprzedzając następne pytanie typu "grałeś Gruzję przed meczem?" odsyłam do poprzedniego 'QC koszykówka' gdzie ostrzegałem przed graniem na Polskę i zapowiadałem morze rzygów Dokładnie tak jak piszesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
jak by to powiedzial Darek Szpakowski - "zle sie zaczyna, lecz miejmy nadzieje ze to zle milego poczatki"
a po rewanzu Darek powie - "koniec marzen,koniec snow"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Ja nakrecalem granie na polakow przyznaje i mocno sie pomylilem niestety ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Po za tym proponuje sprawdzic w jakich klubach graja Ci koszykarze ktorych ma dyspozycji Serb. co z tego gdzie grają ... Gortat w Orlando i co ? to z tego że mają na codzień do czynienia z poważną koszykówką a mądry trener potrafi poukładać z tych klocków ciekawy zespół PS: a Pachulia gra w Atlancie  i uprzedzając następne pytanie typu "grałeś Gruzję przed meczem?" odsyłam do poprzedniego 'QC koszykówka' gdzie ostrzegałem przed graniem na Polskę i zapowiadałem morze rzygów również odsyłam Naprawdę nie wiem czym sie podniecacie  z tak grająca Polską trudno nie wygrać dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 571 |
Tylko poza niegraniem tego typu a taką kompromitacją też jest wielka różnica 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Ja nakrecalem granie na polakow przyznaje i mocno sie pomylilem niestety ... jak mozna sie przyczepic do AMATORAnowicjusza o to ze zly typ podal? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Ehh Slowaczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
chlopaki nie raz jeszcze wygramy, jeszcze czesciej przegramy lecz tu chodzi o jedno - TO JEST KOMPROMITACJA
|
|
|
Link skopiowany do schowka