Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
popon - Amkwish

4/5 4.72 ---- 0/0 brak typow

awans: popon

POzdrawiam

Dołączył: Aug 2005
Posty: 394
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 394
_WR_ vs warka25

5.22 vs 2.54

Awans: _WR_

Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
Kamil#15 - 5.69 chba awans ale nie liczyłem dokładnie punktów przeciwnika. Emilio dzięki za grę i pozdrawiam.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Fro Lech: 4,4
Schranzer: 4,91

awans: Schranzer

Fro nie ma to jak pewki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
THomas_ - 0.00 (nie pojawil sie)
(25)Ghost - 5.7

Awans: Ghost

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Quote
1# Saulnier-Mahut 1set typ 1.8 18/14.35 prof
2# Saulnier-Mahut 1set typ 2 1.8 18/14.35 prof
3# Andreev I. - Serra F. typ 1 1.55 18.09/13.00 STS
4# Andreev I. - Serra F. typ 2 2.05 18.09/13.00 STS
5# PIERCE-MYSKINA typ 2 2,40 18.09 1320 18.09 TOTO

czy to FAIR PLAY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nic na ten temat nie ma w regulaminie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> co na to organizatorzy turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Sphinx- marlon 0:6.06
awans- marlon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 38
F
newbie
newbie
F Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 38
pojedynek Ferdek - DANI1927
Ferdek :
#1 13.09.05 11:00 Monfils - Montanes (1) 1,30 Toto-Mix 6279 nie trafiony
#2 13.09.05 11:00 Hanescu - Starace (1) 1,65 Toto-Mix 6280 trafiony
#3 13.09.2005 07:05 Li/Sun-Domachowska/Mirza (1) kurs :1.46 Prof trafiony
#4 14.09.2005 293 Moya-Koubek 1 1,3 prof trafiony
#5 14.09.2005 503 Andreev-Montanes 1 1,35 sts trafiony

wynik : 5,76

z tego co widziealem DANI1927 nie podal ani jednego typu

awans : Ferdek

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
[29]kyrszko-kurson
7.80-----4.28

Awans:kyrszko

Dobry pojedynek.
POZDRO

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Quote
Fro Lech: 4,4
Schranzer: 4,91

awans: Schranzer

Fro nie ma to jak pewki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
(42)Axelek66 - (10)Pele 1,55 : 4,49

awans: (10)Pele


dzieki za gre i powodzenia w kolejnej edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Quote
1# Saulnier-Mahut 1set typ 1.8 18/14.35 prof
2# Saulnier-Mahut 1set typ 2 1.8 18/14.35 prof
3# Andreev I. - Serra F. typ 1 1.55 18.09/13.00 STS
4# Andreev I. - Serra F. typ 2 2.05 18.09/13.00 STS
5# PIERCE-MYSKINA typ 2 2,40 18.09 1320 18.09 TOTO

czy to FAIR PLAY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nic na ten temat nie ma w regulaminie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> co na to organizatorzy turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
dominix to było tylko taktyczne rozwiazanie...sam swoimi typami doprowadziles do tego...ja troche przespalem ten tydzien i bylem zmuszony tak zagrac...regulamin tego nie zabrania...
zw1 - dominix
3.85 - 2.12
awans zw1

Dołączył: Aug 2005
Posty: 394
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 394
Pisalem do A.S. Romka w sprawie zmiany regulaminu..zobaczymy co on na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Pisalem do A.S. Romka w sprawie zmiany regulaminu..zobaczymy co on na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Napisał przecież w którymś z tematów że w tej edycji jednak pozostaniemy przy dodawaniu kursów, a mnożenie zostanie wprowadzone od następnej edycji...czy też roku...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Quote
Quote
Quote
1# Saulnier-Mahut 1set typ 1.8 18/14.35 prof
2# Saulnier-Mahut 1set typ 2 1.8 18/14.35 prof
3# Andreev I. - Serra F. typ 1 1.55 18.09/13.00 STS
4# Andreev I. - Serra F. typ 2 2.05 18.09/13.00 STS
5# PIERCE-MYSKINA typ 2 2,40 18.09 1320 18.09 TOTO

czy to FAIR PLAY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nic na ten temat nie ma w regulaminie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> co na to organizatorzy turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
dominix to było tylko taktyczne rozwiazanie...sam swoimi typami doprowadziles do tego...ja troche przespalem ten tydzien i bylem zmuszony tak zagrac...regulamin tego nie zabrania...
zw1 - dominix
3.85 - 2.12
awans zw1

szkoda tylko że nie potrafisz grac uczciwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />, z taką gra to wiekszych sukcesów ci nie wróże

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
[color:"green"]Amperek[/color] - Cybertulipan

awans: [color:"green"]Amperek[/color]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 394
_
enthusiast
enthusiast
_ Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 394
Quote
Quote
Pisalem do A.S. Romka w sprawie zmiany regulaminu..zobaczymy co on na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Napisał przecież w którymś z tematów że w tej edycji jednak pozostaniemy przy dodawaniu kursów, a mnożenie zostanie wprowadzone od następnej edycji...czy też roku...


Mialem na mysli to ze ktos gra np 2 razy ten sam mecz albo gra jeden mecz na rozne wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A.S. Romek odpisal: [color:"red"] "W sumie nikt jeszcze nie miał takich problemów. I ja tutaj również nie widze." [/color]

Ciekawe... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Tu juz nie chodzi o dodawanie czy mnożenie ale o to czy np.:

1. Można podać więcej niż 1 typ na dany mecz jeśli tak to ile.

2. Jeżeli można podać więcej niż 1 typ na dany mecz to czy te typy mogą sie wykluczać nawzajem czyli, że np. tylko 1 typ ma szanse wejść czy też nie można w ten sposób podawać, jednym słowem czy można grać typ na 1 i typ na 2 w tym samym spotkaniu (gdzie tu fair play) lub dokładny typ na 2:0 i zarazem na zwycięzce 1 seta ale na 2 czyli wykluczające się typy jak to coponiektórzy zastosowali w tej edycji itp itd.

3. To samo tyczy się typów zastępczych, nigdzie nie pisze że nie można podać typu zastępczego, jeśli przez nieuwage ktoś podał typ na mecz którego nie mógł podać, gdyż przeciwnik zagrał już ten mecz no chyba, że jestem ślepy to sory. Bo pkt 9. regulaminu wcale tego nie zabrania.

"Typ zastępczy należy podać tylko wtedy, kiedy podany przez nas typ(para) nie gra z powodu wycofania zawodnika lub innego powodu".

Innym powodem dla którego uważam można podać typ zastępczy jest omyłkowe przeoczenie faktu, że ktoś podał już typ na dany mecz, gdyż każdemu się może zdarzyć takie przeoczenie, ponieważ każdy jest tylko człowiekiem. Rozumie, gdy ktoś nagminnie powiela typy rywala wysyła typy zastępcze, cytuje lub edytuje własne posty i robi za przeproszeniem burdel. Uważam, że 9 pkt regulaminu powinien być zmieniony na coś w stylu:

"Typ zastępczy należy podać tylko wtedy, kiedy podany przez nas typ (para) nie gra z powodu wycofania zawodnika lub kreczu któregoś z zawodników w trakcie gry (bo do tej pory nie wiem jak to jest rozliczane czy należy podać typ zastępczy czy jest mecz zaliczany czy rozliczany według buka u którego się zagrało - a chyba jest nawet tak że w singlach jest inaczej a w deblach inaczej).Jeśi ktoś poda typ który jest niezgodny z regulaminem z własnej winy lub niedopatrzenia (tzn. że nieprzeczytał wcześniej regulaminu) będzie go miał policzonego po kursie 1.00 bez możliwości podania typu zastępczego". Koniec gadania kropka. Nie będzie żadnego mamroczenia i pisania bo on podał to a ten to a to wolno czy nie wolno.

Uważam, że te 3 pkt, które wymieniłem powyżej to największe wady regulaminu ale pewnie by się jeszcze kilka znalazło ale te wyszły akurat w ostatnich dniach i do których jest najwięcej pytań.

Tych wątpliwości nie rozwiewa regulamin a powinnien ponieważ jeśli czegoś nie wolno a ktoś czego nie wolno to zagra i poda swoje typy w ten sposób to za przeproszeniem można mu skoczyć później lub po wszystkim dopiero interweniować, że tego nie wolno siamto tamto. A skoro po wszystkim ktoś się bierze za prostowanie tego czy owego to znaczy, że regulamin źle sprecyzował. Wiem, że jest zasada fair play i się nie powinno podawac typów w ten sposó no ale ktoś powie, że regulamin tego nie zabrania i kłoć się z kolesiem.

Te same wady ma równiezż regulamin w deblach.

Ps. A.S.Romek widze żeś się nieźle przedstawił tym jednym zdaniem. Jednym słowem grajta ludzie co chceta i ile razy chceta.

Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Quote
[quote][quote]
A.S. Romek odpisal: [color:"red"] "W sumie nikt jeszcze nie miał takich problemów. I ja tutaj również nie widze." [/color]

Ciekawe... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

widac ze ten turniej nie jest oparty na grze fair play, a szkoda, bo zapowiadał sie dosyc fajnie, jezeli podobnie jest w turnieju deblowym, to chyba oba ida w złym kierunku, Fro jak to u ciebie wyglada, bo nie chce mi sie wierzyc bys tworzył zasady oparte nie na fair play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Podobny problem mielismy w Konkursie Tenisowym i zostal wprowadzony punkt dodatkowy o niemoznosci grania w odwrotne strony UD i typu normalnego... jednak wykladnia rozszerzajaca obejmie takze 2 typy podstawowe...

Musi byc taki punkt i w tym regulaminie.. Jednak nie najezdzajcie na Romka czy Fro, oni tworzyli regulaminy sami od podstaw i wiadomo bylo ze znajda sie w nich luki ktore trzeba bedzie uzupelniac.. I wlasnie teraz mamy z tym do czynienia...

Zachowanie Zw nie bylo fair-play (moje zdanie) ale bylo zgodne z regulaminem wiec zgodnie z zasada Lex retro non agit mleko sie rozlalo i dopiero teraz mozna wprowadzic poprawki w regulaminie... I ja bym nie czekal do nastepnej edycji tylko od razu zapisal te zmiany juz dla 3 rundy... Warka ladnie rozpisal kilka luk ktore zauwazyl i mysle ze nalezaloby to wziac pod rozwage...

Pozdrawiam
Dominik

Strona 13 z 14 1 2 11 12 13 14

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, forty, rafal08), 1,365 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,245
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1