Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 14 1 2 12 13 14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
wynik meczu veride - Bobek/b]

awans : [b]veride

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
powtórzę:

veride --> 6.45
Bobek_23 --> 1.30

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Quote
Quote
Quote
1# Saulnier-Mahut 1set typ 1.8 18/14.35 prof
2# Saulnier-Mahut 1set typ 2 1.8 18/14.35 prof
3# Andreev I. - Serra F. typ 1 1.55 18.09/13.00 STS
4# Andreev I. - Serra F. typ 2 2.05 18.09/13.00 STS
5# PIERCE-MYSKINA typ 2 2,40 18.09 1320 18.09 TOTO

czy to FAIR PLAY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nic na ten temat nie ma w regulaminie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> co na to organizatorzy turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
dominix to było tylko taktyczne rozwiazanie...sam swoimi typami doprowadziles do tego...ja troche przespalem ten tydzien i bylem zmuszony tak zagrac...regulamin tego nie zabrania...
zw1 - dominix
3.85 - 2.12
awans zw1

szkoda tylko że nie potrafisz grac uczciwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />, z taką gra to wiekszych sukcesów ci nie wróże

nie wiem dlaczego uważasz mnie za jakiegoś oszusta i e gram nie fair tylko dlatego ,że poszedłem na łatwiznę i wygraną zapewniłem sobie w bezpieczny sposób czym niewątpliwie przyczyniles sie do tego...
A te żygi skieruj na swoje biedne typy

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
kompletnie gosciu nie rozumiesz zasad fair play, ale to swiadczy tylko o tobie....

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
tez uwazam ze takie typowanie nie jest fair play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Co to za sens grac typy wykluczajace sie.Po to jest ten konkurs aby pokazac ze umie sie typowac i gra sie 5 roznych typow.A taka zagrywka to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
A ja powiem że w zasadzie chodzi o to by pokazać pewną umiejętność gry i przejście do nastepnej rundy. A co to za typer co np. widząc porażkę przciwnika typuje 5 spotkań po kursach 1,01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Uważam że skoro regulamin nie zabrania to o co szum - ja w deblu odpadłem niesprawiedliwie i tylko przez regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
albo np.widzac porazke przeciwnika typuje typy wykluczajace sie co daje mu pewny awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Tak sebkos odpadlismy bo nas sie bali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Proszę o podanie kto awansował:


Oto kto awansował do 3 rundy:

GÓRNA CZĘŚĆ DRABINKI:


(1)Emilio - (33)Kamil#15
(1)Emilio: ?
(33)Kamil#15: 5.69
AWANS: (33)Kamil#15

Rufik - (17)Kameleon
Rufik: 6.47
(17)Kameleon: 4.99
AWANS: Rufik

(19)Amperek - Cybertulipan
(19)Amperek: ?
Cybetulipan: ?
AWANS: (19)Amperek

(41)gOOniek - (9)Wychowany_Na_Nalewce
(41)gOOniek: 4.41
(9)Wychowany_Na_Nalewce: 4.08
AWANS: (41)gOOniek

(11)Miara - (43)Marcel
AWANS: (11)Miara

Kristoskristof - (21)[T]-error
Kirstoskristof: 4.40
(21)[T]-error: 6.07
AWANS: (21)[T]-error

(23)DANI1927 - Ferdek
(23)DANI1927: 0.00
Ferdek: 5.76
AWANS: Ferdek

(37)Vonseb - (5)Gacektyper
AWANS: (37)Vonseb

(7)Wmaki - (39)Haas
(7)Wmaki: 6.24
(39)Haas: 2.75
AWANS: (7)Wmaki

THomas_ - (25)Ghost
THomas_: 0.00
(25)Ghost: 5.70
AWANS: (25)Ghost

(27)Okan - Kewin
AWANS: (27)Okan

(45)Aslan - (13)Gregov
(45)Aslan: 0.00
(13)Gregov: 7.36
AWANS: (13)Gregov

(15)Viva - (47)Lleyton
(15)Viva: 7.94
(47)Lleyton: 1.50
AWANS: (15)Viva

Kurson - (29)Kyrszko
Kurson: 4.28
(29)Kyrszko: 7.80
AWANS: (29)Kyrszko

(31)Kardynal20 - Czepek
(31)Kardynal20: 0.00
Czepek: 6.11
AWANS: Czepek

(35)Fart? - (3)Misiek
(35)Fart?: 3.31
(3)Misiek: 3.61
AWANS: (3)Misiek


DOLNA CZĘŚC DRABINKI:

(4)Veride - (34)Bobek_23
(4)Veride: 6.45
(34)Bobek_23: 1.30
AWANS: (4)Veride

Zw1 - (18)Dominix
Zw1: 3.85
(18)Dominix: 2.12
AWANS: Zw1

(20)-Piomil- - W8inG4DeatH
(20)-Piomil-: 4.06
W8inG4DeatH: 3.95
AWANS: (20)-Piomil-

(42)Axelek66 - (10)Pele
(42)Axelek66: 1.55
(10)Pele: 4.49
AWANS: (10)Pele

(12)Majner - (44)Golo040
AWANS: (44)Golo040

Sphinx - (22)Marlon
Sphinx: 0.00
(22)Marlon: 6.06
AWANS: (22)Marlon

(24)Cartmann - Akhu
AWANS: (24)Cartmann

(38)Kennner - (6)Cukier
AWANS: (6)Cukier

(8)Fro_Lech - (40)Schranzer
(8)Fro_Lech: 4.40
(40)Schranzer: 4.91
AWANS: (40)Schranzer

(LL)_WR_ - (26)Warka25
(LL)_WR_: 5.22
(26)Warka25: 2.54
AWANS: (LL)_WR_

(28)Kattowitz - (LL)GEREMI
AWANS: (LL)GEREMI

(46)Experto - (14)Sebkos
AWANS: (46)Experto

(16)Popon - (48)Amkwish
(16)Popon: 4.72
(48)Amkwish: 0.00
AWANS: (16)Popon

Cezar - (30)Adrianoo
AWANS: (30)Adrianoo

(32)Czołg - John Boone
AWANS: John Boone

(36)Stich - (2)A.S.Romek
(36)Stich: 5.28
(2)A.S.Romek: 5.11
AWANS: (36)Stich

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
(37)vonseb - (5)gacektyper
awans: vonseb

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
kevin - okan

awans: okan 2.46, kewin nie podał typów

a więc gram z okanem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
(28)Kattowitz - (LL)GEREMI
(28)Kattowitz:nie podal typow
(LL)GEREMI:1/5 1,80
AWANS: GEREMI

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Adriano wydaje mi się że ty przeszedłeś dalej. Nie mam czasu nawet sprawdzić kto trafił większy kurs,cały czas zajęty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozdro

Strona 14 z 14 1 2 12 13 14

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, burbon, forty), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,573
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1