|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
wynik meczu veride - Bobek/b]
awans : [b]veride
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
powtórzę:
veride --> 6.45 Bobek_23 --> 1.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
1# Saulnier-Mahut 1set typ 1.8 18/14.35 prof 2# Saulnier-Mahut 1set typ 2 1.8 18/14.35 prof 3# Andreev I. - Serra F. typ 1 1.55 18.09/13.00 STS 4# Andreev I. - Serra F. typ 2 2.05 18.09/13.00 STS 5# PIERCE-MYSKINA typ 2 2,40 18.09 1320 18.09 TOTO czy to FAIR PLAY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nic na ten temat nie ma w regulaminie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> co na to organizatorzy turnieju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> dominix to było tylko taktyczne rozwiazanie...sam swoimi typami doprowadziles do tego...ja troche przespalem ten tydzien i bylem zmuszony tak zagrac...regulamin tego nie zabrania... zw1 - dominix 3.85 - 2.12 awans zw1 szkoda tylko że nie potrafisz grac uczciwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />, z taką gra to wiekszych sukcesów ci nie wróże nie wiem dlaczego uważasz mnie za jakiegoś oszusta i e gram nie fair tylko dlatego ,że poszedłem na łatwiznę i wygraną zapewniłem sobie w bezpieczny sposób czym niewątpliwie przyczyniles sie do tego... A te żygi skieruj na swoje biedne typy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
kompletnie gosciu nie rozumiesz zasad fair play, ale to swiadczy tylko o tobie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
tez uwazam ze takie typowanie nie jest fair play <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Co to za sens grac typy wykluczajace sie.Po to jest ten konkurs aby pokazac ze umie sie typowac i gra sie 5 roznych typow.A taka zagrywka to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
A ja powiem że w zasadzie chodzi o to by pokazać pewną umiejętność gry i przejście do nastepnej rundy. A co to za typer co np. widząc porażkę przciwnika typuje 5 spotkań po kursach 1,01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Uważam że skoro regulamin nie zabrania to o co szum - ja w deblu odpadłem niesprawiedliwie i tylko przez regulamin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
albo np.widzac porazke przeciwnika typuje typy wykluczajace sie co daje mu pewny awans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Tak sebkos odpadlismy bo nas sie bali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Proszę o podanie kto awansował:
Oto kto awansował do 3 rundy:
GÓRNA CZĘŚĆ DRABINKI:
(1)Emilio - (33)Kamil#15 (1)Emilio: ? (33)Kamil#15: 5.69 AWANS: (33)Kamil#15
Rufik - (17)Kameleon Rufik: 6.47 (17)Kameleon: 4.99 AWANS: Rufik
(19)Amperek - Cybertulipan (19)Amperek: ? Cybetulipan: ? AWANS: (19)Amperek
(41)gOOniek - (9)Wychowany_Na_Nalewce (41)gOOniek: 4.41 (9)Wychowany_Na_Nalewce: 4.08 AWANS: (41)gOOniek
(11)Miara - (43)Marcel AWANS: (11)Miara
Kristoskristof - (21)[T]-error Kirstoskristof: 4.40 (21)[T]-error: 6.07 AWANS: (21)[T]-error
(23)DANI1927 - Ferdek (23)DANI1927: 0.00 Ferdek: 5.76 AWANS: Ferdek
(37)Vonseb - (5)Gacektyper AWANS: (37)Vonseb
(7)Wmaki - (39)Haas (7)Wmaki: 6.24 (39)Haas: 2.75 AWANS: (7)Wmaki
THomas_ - (25)Ghost THomas_: 0.00 (25)Ghost: 5.70 AWANS: (25)Ghost
(27)Okan - Kewin AWANS: (27)Okan
(45)Aslan - (13)Gregov (45)Aslan: 0.00 (13)Gregov: 7.36 AWANS: (13)Gregov
(15)Viva - (47)Lleyton (15)Viva: 7.94 (47)Lleyton: 1.50 AWANS: (15)Viva
Kurson - (29)Kyrszko Kurson: 4.28 (29)Kyrszko: 7.80 AWANS: (29)Kyrszko
(31)Kardynal20 - Czepek (31)Kardynal20: 0.00 Czepek: 6.11 AWANS: Czepek
(35)Fart? - (3)Misiek (35)Fart?: 3.31 (3)Misiek: 3.61 AWANS: (3)Misiek
DOLNA CZĘŚC DRABINKI:
(4)Veride - (34)Bobek_23 (4)Veride: 6.45 (34)Bobek_23: 1.30 AWANS: (4)Veride
Zw1 - (18)Dominix Zw1: 3.85 (18)Dominix: 2.12 AWANS: Zw1
(20)-Piomil- - W8inG4DeatH (20)-Piomil-: 4.06 W8inG4DeatH: 3.95 AWANS: (20)-Piomil-
(42)Axelek66 - (10)Pele (42)Axelek66: 1.55 (10)Pele: 4.49 AWANS: (10)Pele
(12)Majner - (44)Golo040 AWANS: (44)Golo040
Sphinx - (22)Marlon Sphinx: 0.00 (22)Marlon: 6.06 AWANS: (22)Marlon
(24)Cartmann - Akhu AWANS: (24)Cartmann
(38)Kennner - (6)Cukier AWANS: (6)Cukier
(8)Fro_Lech - (40)Schranzer (8)Fro_Lech: 4.40 (40)Schranzer: 4.91 AWANS: (40)Schranzer
(LL)_WR_ - (26)Warka25 (LL)_WR_: 5.22 (26)Warka25: 2.54 AWANS: (LL)_WR_
(28)Kattowitz - (LL)GEREMI AWANS: (LL)GEREMI
(46)Experto - (14)Sebkos AWANS: (46)Experto
(16)Popon - (48)Amkwish (16)Popon: 4.72 (48)Amkwish: 0.00 AWANS: (16)Popon
Cezar - (30)Adrianoo AWANS: (30)Adrianoo
(32)Czołg - John Boone AWANS: John Boone
(36)Stich - (2)A.S.Romek (36)Stich: 5.28 (2)A.S.Romek: 5.11 AWANS: (36)Stich
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
(37)vonseb - (5)gacektyper awans: vonseb
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
kevin - okan
awans: okan 2.46, kewin nie podał typów
a więc gram z okanem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
(28)Kattowitz - (LL)GEREMI (28)Kattowitz:nie podal typow (LL)GEREMI:1/5 1,80 AWANS: GEREMI
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
Adriano wydaje mi się że ty przeszedłeś dalej. Nie mam czasu nawet sprawdzić kto trafił większy kurs,cały czas zajęty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka