Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#40415 07/02/2003 05:16
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał denis:
[qb]grabtom

Nie wiedzialem nowych paskow, ale na starych adresow niet.[/qb]
Sorry ale nie rozumiem???
Jakich pasków? Jakich adresów? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#40416 07/02/2003 05:19
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał qjonik:
[qb]czy mBank pobiera jakies prowizje za przelew do GB?[/qb]
Wpłacając do gamebookers z mBanku możesz to zrobić tylko przy użyciu eKarty, wtedy zostanie pobrane 1% prowiżji przez VISE. Nie ma możliwości dokonania zwykłego przelewu ani do gamebookers ani do moneybookers gdyż mBank nie oferuje możliwości wysyłania pieniędzy zagraniće za pomocą przelewów.

#40417 07/02/2003 06:07
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb]Don
Quote
clear and readable copy of your Identification document
(with a photo)
Chcą zobaczyć jak wyglądasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> !!!
Musiałeś ich nieźle oskubać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdro
wuzz[/qb]
jeszcze nie oskubalem ich... ALE ONI TO WYCZUWAJĄ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#40418 07/02/2003 18:31
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
grabtom :"... Swoją drogą to dziwne, bo adres mają przecież na dowodzie tożsamości jakim jest paszport czy prawo jazdy..."

Pasek=Paszport

Nie widzialem nowych paszportow a w starych nie ma adresow zameldowania.

Poprostu wyprowadzam Cie z błedu lub pobieram kolejne informacje na temat dokumentów.

Pozdrawiam

#40419 07/02/2003 19:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Oryginalnie wysłał denis:
[qb]grabtom :"... Swoją drogą to dziwne, bo adres mają przecież na dowodzie tożsamości jakim jest paszport czy prawo jazdy..."

Pasek=Paszport

Nie widzialem nowych paszportow a w starych nie ma adresow zameldowania.

Poprostu wyprowadzam Cie z błedu lub pobieram kolejne informacje na temat dokumentów.

Pozdrawiam[/qb]
Faktycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawet nie wiedziałem że w paszporcie nie ma adresu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja wysyłałem im odrazu skan paszportu, prawa jazdy i kart kredytowej i nie miałem takich problemów.

#40420 07/02/2003 21:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
tak sobie czytam i czytam i mam coraz wiecej watpliwosci...wplacilem do nich kase za pomoca ekarty mbanku..nic ode mnie nie chcieli,zadnego potwierdzenia dokumentow,doslownie nic.Od razu moglem grac ..a czy teraz jak bede chcial od nich kase przelac z powrotem na ekarte a reszte do moneybookers czy nie bede mial jakis problemow..czy ktos mial podobna sytuacje..prosze o odpowiedz.dziekuje..p.s. Gamebookers jest najlepszym bukiem z jakim sie spotkalem,zajebiscie bogata oferta!!

#40421 08/02/2003 02:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
aby miec odblokowana mozliwosc wyplaty nalezy przeslac do GB skan swojego dowodu tozsamosci.
wszystkie nowozalozone konta w GB maja zablokowana mozliwosc wyplaty do czasu przeslania takiego skanu.

arth

#40422 08/02/2003 20:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
MAm pytanie czy ktoś z Was grał wczoraj Galatasaray - Denizli...?

Ten mecz był przełożony i w ofercie GB został przełożony na dzisiaj. Czy oni mogą tak zrobić?

W ich regulaminie jest napisane :

6.11. Suspended or postponed events are void unless re-arranged or resumed and completed within the following time periods after the original scheduled day:

Soccer bets: following day;

Pytanie? Czy ten mecz idzie dzisiaj? Ma ktoś jego wynik? Czy jeżeli przełożą na jutro to znaczy że kurs będzie 1.0 czyli zwrot?
Kiedy GB go rozliczy?
Pytam bo mam go na duuużym kuponie.

#40423 08/02/2003 21:23
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał jotte:
[qb]W ich regulaminie jest napisane :

6.11. Suspended or postponed events are void unless re-arranged or resumed and completed within the following time periods after the original scheduled day:

Soccer bets: following day;

Pytanie? Czy ten mecz idzie dzisiaj? Ma ktoś jego wynik? Czy jeżeli przełożą na jutro to znaczy że kurs będzie 1.0 czyli zwrot?
Kiedy GB go rozliczy?[/qb]
Galatasaray - Denizlispor - - Postponed

dzisiaj znowu przelozony, czyli moim zdaniem bedzie zwrot, badz cierpliwy i nie martw sie!!

Pozdro
Kejsper

#40424 10/02/2003 19:10
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał arth:
[qb]aby miec odblokowana mozliwosc wyplaty nalezy przeslac do GB skan swojego dowodu tozsamosci.
wszystkie nowozalozone konta w GB maja zablokowana mozliwosc wyplaty do czasu przeslania takiego skanu.

arth[/qb]
arth tylko paszport (dowód) czy tez karte skanowac ?

Pozdrawiam

#40425 11/02/2003 01:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Chcę pochwalić gamebookers za Super podejście do klienta. Mówię w czym rzecz otóż robiłem wpłatę kartą do gb no i podczas autoryzacji wpłaty miałem jakieś zachwiania z netem. Transakcja nie doszła do skutku (failed), no ale patrzę a kasa z konta zniknęła. Wysłałem maila do nich aby sprawę wyjaśnić. Otrzymałem najpierw odpowiedź że sprawę wyjaśniają ze swoim bankiem i że poinformują mnie jak coś będą już wiedzieli, no i dostałem drugi e-mail że konto moje uzupełnili o kwotę wpłaty iiiiiiii....
"...Please, excuse us for the inconvenience caused and as a means of
apology we have also credited you with a EUR 5 betting bonus..."
I tak właśnie powinny postępować szanujące się firmy, po zauważeniu swojego błędu przeprosiny i bonus dla klienta. Brawo !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla gamebookers

#40426 11/02/2003 03:31
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
@xeo

wystarczy skan samego dowodu tozsamosci (paszport, d.o.)

jesli jakies pytania, probemy - zapraszam na #mecz.pl

arth

#40427 11/02/2003 21:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
i znowu trzeba pochwalic gamebookers.Ja nie wysylalem do nich zadnych skanow.Wplacilem pieniadze ekarta.Przy wyplacie nie bylo najmniejszego problemu!!ZAdnych skanow nie zadali tylko kaske od razu przelali.Oby jak najweicej takich bukow!!

#40428 11/02/2003 22:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał mankiet:
[qb]i znowu trzeba pochwalic gamebookers.Ja nie wysylalem do nich zadnych skanow.Wplacilem pieniadze ekarta.Przy wyplacie nie bylo najmniejszego problemu!!ZAdnych skanow nie zadali tylko kaske od razu przelali.Oby jak najweicej takich bukow!![/qb]
Mankiet poczekaj ..., ja gram juz 2 lata w GB , jestem Gold , a dopiero teraz się odezwali i poprosili o skan . I na ciebie przyjdzie kolej .

POzdrawiam

#40429 11/02/2003 23:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Spoko Xeo wyslalem do nich maila z pytaniem czy chca skan..odpowiedzieli ze nie ma potrzeby:)

#40430 13/02/2003 02:24
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Dzisiaj dostalem telefon z Inteligo, pani powiedziala, ze znalezli blad w Euronecie i juz teraz transakcje powinny bez problemu dokonywane. Zobaczymy czy rozwiazali sytuacje rowniez z gb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Podobno wszystko na 100% bedzie dzialac po 14 lutego. Fajnie by bylo jakby ktos ich sprawdzil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja narazie nie mam potrzeby wplacac...

Pozdrawiam
Kejsper

#40431 15/02/2003 03:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
Czy wie ktoś dlaczego w GB zrobili zwroty z meczu Clijsters ze Schnyder.
Zagrałem właśnie to spotkanie na livebeting po kursie @4 na Clijsters -6,5 gema w momencie gdy prowadziła w 2 secie 3-1
Czy grał to może ktoś trochę wcześniej?

#40432 15/02/2003 19:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Nie odpowiem ci na to pytanie Panie Mszczyna bo nie wiem:) A propo livebetting dzisiejszego meczu MU-Aresnal..Sledze rownoczesnie stawki z GB i Will Hilla jest 75 minuta wynik 0:2 Will Hill na Aresnal daje kursiki 1,03 a Gb trzyma 1,1 to od razu 200 euro na Aresnal w GB..jak ja kocham livebetting mamy teraz 90 minute wynik 0:2 i kaska wplywa na konto.POZDRAWIAM

#40433 18/02/2003 01:44
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Prosze o wytlumaczenie mi P2P, a mianowicie wystawilem oferte za 4 euro po kursie 7 na Portugalie w Futsalu..Ktos ta oferte wzial.Ale Portugalia nie wygrala i chodzi mi ile ja kasy wygralem jesli wygralem..bo nie mam nic w transakcajcach a poza tym tuz zaoferowaniu tej oferty te 4 euro z mojego konta tez nie zostaly odpisane..Prosze o wytlumaczenie jak to sie liczy,PILNIE i dziekuje!!!
A co by bylo gdyb Portugalia wygrala?Ile bym przegral to 4 Euro czy wiecej..Prosze o szybka odpowiedz!!!

#40434 18/02/2003 01:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Jezeli wystawiłes kurs na Portugalie 7,00 i limit ustaliłeś na 4 &#8364; i ktoś kupił ten zakład to :

Jeśli portugalia wygra to przegrywasz 24,94
Jeśli Portugal przegra to wygrywasz 3,84

Przy wystawianiu kasy nie zdejmuja z konta .

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, kamel), 2,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1