|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Moje gry: OFI Crete Etap 1 (3.15) Liverpool FC Etap 1 (3.20) Sunderland Etap 1 (3.25) Polecam Wigan Athletic Etap 2 (3.20) FK Jablonec Etap 2 (3.20) KURSY z BetAndWin ------------------------------------------------- Liverpool i OFI Crete trafione były w pierwszym etapie ale znów je gram.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40 |
Ja nie grałem ,ale też chodi mi to po głowie w dziale hokejowym w lidze finlandzkiej jest przydatne podsumowanie remisów za zeszły sezon warto zerknąć
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
dzieki ruslan, na takie proste rozwiazanie nie wpadlem...
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
PIĄTEK:
Freiburg IV Valenciennes IV Vicenza II Grenoble II Stoke II Laval II
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
W-END:
Swansea III Nottingham II Sheffiels Utd III Valenciennes II Rennes II Nancy II Tenerife III Fortaleza III Sampdoria III Jablonec V Chesterfield III Lillestrom X
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44 |
Weekend:
Molde - 8. poziom Stoke - 2. poziom Sheffield U - 2. poziom Swansea - 2. poziom Chesterfield - 3. poziom FK Jablonec - 5. poziom Orebro - 2. poziom Lahti - 3. poziom Fortaleza - 1. poziom Dynamo M. - 7. poziom
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Piątek: VALENCIENNES II
Sobota: AUXERRE II
Niedziela: GB ANTWERP II
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Mój weekend tak:
16.09 Laval (2 francuska) - 2 etap 17.09 Amkar (rosyjska) - 2 etap 17.09 Ruch Chorzów (2 polska) - 2 etap 17.09 Zagłębie Lubin (polska) - 2 etap 17.09 Nancy (francuska) - 2 etap 18.09 Jablonec (czeska) - 2 etap 18.09 Metalist (ukraińska) - 2 etap
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
[color:"purple"]Sobota:[/color]
HJK Helsinki - etap IV Nancy - etap III Ciudad Murcia - etap III Tenerife - etap II Tiro Federal - etap I
[color:"blue"]Niedziela:[/color]
Jablonec - etap V Most - etap IV Lillestrom - etap III
Niewykluczone, że po (miejmy nadzieję) udanej sobocie, na niedzielę dorzucę coś jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500 |
[color:"purple"]Sobota:[/color]
HJK Helsinki - etap IV Nancy - etap III Ciudad Murcia - etap III Tenerife - etap II Tiro Federal - etap I
[color:"blue"]Niedziela:[/color]
Jablonec - etap V Most - etap IV Lillestrom - etap III
Niewykluczone, że po (miejmy nadzieję) udanej sobocie, na niedzielę dorzucę coś jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No to zaczynamy grac ! Hjk i Most mozna grac? Jakies mecze godne grania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Piątek: VALENCIENNES II + pewniak (Chelsea) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Sobota: AUXERRE II
Niedziela: GB ANTWERP II
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
PIĄTEK:
Freiburg IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Valenciennes IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Vicenza II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Grenoble II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Stoke II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Laval II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
SOBOTA:
Molde VIII Sheffield U. VII Helsinki IV Swansea IV Dynamo M. IV Chesterfield IV Cruzeiro III Cesena III Rubin Kazań III Nottingham III Lahti III Lyon III Nancy II Grimsby II Amkar II Wigan II Ruch Chorzów II Sunderland I Charlton I
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
[color:"purple"]Sobota:[/color]
HJK Helsinki - etap IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Nancy - etap III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Ciudad Murcia - etap III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Tenerife - etap II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Tiro Federal - etap I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Kolejna kiepska sobota... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Dzisiaj weszło mi Zagłębie i Nancy to dorzucam dwa na niedzielę:
18.09 Tavriya ukraińska - 1 etap 18.09 Rennes francuska - 1 etap
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
SOBOTA:
Molde VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Sheffield U. VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Helsinki IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Swansea IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Dynamo M. IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Chesterfield IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Cruzeiro III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Cesena III 'mecz 20.10' Rubin Kazań III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Nottingham III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Lahti III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Lyon III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Nancy II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Grimsby II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Amkar II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Wigan II 'mecz 18.10' Ruch Chorzów II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Sunderland I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Charlton I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
NIEDZIELA:
Lillestrom IX Oerebro IX Jablonec IV Ciudad Murcia III Rennes III Celta Vigo III Most III Jaro III Tenerife III Alliansi II Wigan II Xerez II Ejido II Viking II
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40 |
Oj weekendzik słabiutki moldeVI,orebroIV,jablonecIV,heartsIII wszystko lipa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Co prawda w zeszłym tygodniu było trochę gorzej, ale dobrze to to nie jest :]
16.09 Laval (2 francuska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 17.09 Amkar (rosyjska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 17.09 Ruch Chorzów (2 polska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 17.09 Zagłębie Lubin (polska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 17.09 Nancy (francuska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 18.09 Jablonec (czeska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 18.09 Metalist (ukraińska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 18.09 Tavrya (ukraińska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 18.09 Rennes (francuska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44 |
słabo...
Molde - 8. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Stoke - 2. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Sheffield U - 2. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Swansea - 2. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Chesterfield - 3. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> FK Jablonec - 5. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Orebro - 2. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Lahti - 3. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dynamo M. - 7. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka