Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Moje gry:
OFI Crete Etap 1 (3.15)
Liverpool FC Etap 1 (3.20)
Sunderland Etap 1 (3.25) Polecam
Wigan Athletic Etap 2 (3.20)
FK Jablonec Etap 2 (3.20)
KURSY z BetAndWin
-------------------------------------------------
Liverpool i OFI Crete trafione były w pierwszym etapie ale znów je gram.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
Ja nie grałem ,ale też chodi mi to po głowie w dziale hokejowym w lidze finlandzkiej jest przydatne podsumowanie remisów za zeszły sezon warto zerknąć

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
dzieki ruslan, na takie proste rozwiazanie nie wpadlem...

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PIĄTEK:

Freiburg IV
Valenciennes IV
Vicenza II
Grenoble II
Stoke II
Laval II

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
W-END:

Swansea III
Nottingham II
Sheffiels Utd III
Valenciennes II
Rennes II
Nancy II
Tenerife III
Fortaleza III
Sampdoria III
Jablonec V
Chesterfield III
Lillestrom X

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
Weekend:

Molde - 8. poziom
Stoke - 2. poziom
Sheffield U - 2. poziom
Swansea - 2. poziom
Chesterfield - 3. poziom
FK Jablonec - 5. poziom
Orebro - 2. poziom
Lahti - 3. poziom
Fortaleza - 1. poziom
Dynamo M. - 7. poziom

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Piątek:
VALENCIENNES II

Sobota:
AUXERRE II

Niedziela:
GB ANTWERP II

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Mój weekend tak:

16.09 Laval (2 francuska) - 2 etap
17.09 Amkar (rosyjska) - 2 etap
17.09 Ruch Chorzów (2 polska) - 2 etap
17.09 Zagłębie Lubin (polska) - 2 etap
17.09 Nancy (francuska) - 2 etap
18.09 Jablonec (czeska) - 2 etap
18.09 Metalist (ukraińska) - 2 etap

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
[color:"purple"]Sobota:[/color]

HJK Helsinki - etap IV
Nancy - etap III
Ciudad Murcia - etap III
Tenerife - etap II
Tiro Federal - etap I


[color:"blue"]Niedziela:[/color]

Jablonec - etap V
Most - etap IV
Lillestrom - etap III


Niewykluczone, że po (miejmy nadzieję) udanej sobocie, na niedzielę dorzucę coś jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 500
Quote
[color:"purple"]Sobota:[/color]

HJK Helsinki - etap IV
Nancy - etap III
Ciudad Murcia - etap III
Tenerife - etap II
Tiro Federal - etap I


[color:"blue"]Niedziela:[/color]

Jablonec - etap V
Most - etap IV
Lillestrom - etap III


Niewykluczone, że po (miejmy nadzieję) udanej sobocie, na niedzielę dorzucę coś jeszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

No to zaczynamy grac !
Hjk i Most mozna grac?
Jakies mecze godne grania?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Piątek:
VALENCIENNES II + pewniak (Chelsea) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Sobota:
AUXERRE II

Niedziela:
GB ANTWERP II

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
PIĄTEK:

Freiburg IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Valenciennes IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Vicenza II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Grenoble II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Stoke II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Laval II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
SOBOTA:

Molde VIII
Sheffield U. VII
Helsinki IV
Swansea IV
Dynamo M. IV
Chesterfield IV
Cruzeiro III
Cesena III
Rubin Kazań III
Nottingham III
Lahti III
Lyon III
Nancy II
Grimsby II
Amkar II
Wigan II
Ruch Chorzów II
Sunderland I
Charlton I

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
[color:"purple"]Sobota:[/color]

HJK Helsinki - etap IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Nancy - etap III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Ciudad Murcia - etap III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Tenerife - etap II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Tiro Federal - etap I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


Kolejna kiepska sobota... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Dzisiaj weszło mi Zagłębie i Nancy to dorzucam dwa na niedzielę:

18.09 Tavriya ukraińska - 1 etap
18.09 Rennes francuska - 1 etap

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
SOBOTA:

Molde VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Sheffield U. VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Helsinki IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Swansea IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Dynamo M. IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Chesterfield IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Cruzeiro III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Cesena III 'mecz 20.10'
Rubin Kazań III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Nottingham III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Lahti III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Lyon III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Nancy II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Grimsby II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Amkar II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Wigan II 'mecz 18.10'
Ruch Chorzów II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Sunderland I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Charlton I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
NIEDZIELA:

Lillestrom IX
Oerebro IX
Jablonec IV
Ciudad Murcia III
Rennes III
Celta Vigo III
Most III
Jaro III
Tenerife III
Alliansi II
Wigan II
Xerez II
Ejido II
Viking II

Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 40
Oj weekendzik słabiutki moldeVI,orebroIV,jablonecIV,heartsIII wszystko lipa

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Co prawda w zeszłym tygodniu było trochę gorzej, ale dobrze to to nie jest :]

16.09 Laval (2 francuska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
17.09 Amkar (rosyjska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
17.09 Ruch Chorzów (2 polska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
17.09 Zagłębie Lubin (polska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
17.09 Nancy (francuska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
18.09 Jablonec (czeska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
18.09 Metalist (ukraińska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
18.09 Tavrya (ukraińska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
18.09 Rennes (francuska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
słabo...

Molde - 8. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Stoke - 2. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Sheffield U - 2. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Swansea - 2. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Chesterfield - 3. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
FK Jablonec - 5. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Orebro - 2. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Lahti - 3. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dynamo M. - 7. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1