|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Podsumowanie 7.X Carlisle United (League 2, Anglia) - poziom VII - 6 (meczow bez "x") <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> SC Bastia (Ligue 2, Francja) - poziom I - 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Górnik Polkowice (2 Liga, Polska) - poziom I - 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Vannes OC (National, Francja) - poziom I - 6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
8.X Swindon Town (League 1, Anglia) - poziom VII - 8 (meczow bez "x") Paris SG 2 (CFA Group D, Francja) - poziom I - 7 Radomiak Radom (2 Liga, Polska) - poziom I - 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
PIĄTEK:
Grenoble III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Bastia I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Ja mam VICENZE na 6 poziomie. Troche zmniejszylem stawke, ale gram ją w ten weekend. Nie można odpuszczać, bo na ogół wtedy pada remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
NIEDZIELA:
Tenerife V Ejido V Swindon Town I
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
SOBOTA:
Tenerife V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Ejido V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Swindon Town I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
NIEDZIELA:
Vicenza VI
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Podsumowanie 8.X Swindon Town (League 1, Anglia) - poziom VII - 8 (meczow bez "x") <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Paris SG 2 (CFA Group D, Francja) - poziom I - 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Radomiak Radom (2 Liga, Polska) - poziom I - 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
9.X Vicenza (Serie B, Włochy) - poziom IV - 7
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Podsumowanie 8.X [...] Radomiak Radom (2 Liga, Polska) - poziom I - 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> [...] oczywiscie mialo byc: Radomiak Radom (2 Liga, Polska) - poziom I - 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 27 |
Co myślicie aby w astępnej kolejce II ligi wloskiej postawic remis Atalanty Bergamo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Weekend: Tenerife II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Podsumowanie 9.X Vicenza (Serie B, Włochy) - poziom IV - 7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37 |
uff.. thx dr33ed co prawda kurs nie byl kolosalny ale juz mialem nie stawiac.. uff.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
NIEDZIELA:
Vicenza VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
PONIEDZIAŁEK:
Cesena VIII
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
uff.. thx dr33ed co prawda kurs nie byl kolosalny ale juz mialem nie stawiac.. uff. hehe bardzo się cieszę, że Ci się udało, aczkolwiek już widzę ten komentarz jak by nie padł remis ;-) Tak na marginesie to też zagrałem Vicenzę na 1 poziomie po kursie 3,60 w BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
W zeszłym tygodniu było tak:
07.10 Górnik Polkowice (2 polska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 07.10 Bastia (2 francuska) - 2 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 09.10 Vicenza (2 włoska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
a ten jadę w następującej konfiguracji:
14.10 Bastia (2 francuska) - 3 etap 15.10 Stoke (2 angielska) - 4 etap 16.10 FC Koln (niemiecka) - 3 etap 16.10 Jablonec (czeska) - 5 etap 16.10 Tavrya (ukraińska) - 4 etap
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
PONIEDZIAŁEK:
Cesena VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
14.X SC Bastia (Ligue 2, Francja) - poziom II
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
WEEKEND: Auxerre - VI Tenerife - III Bastia - I
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Dzisiaj weszła Bastia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> to dorzucam na jutro Wisłę Płock - 1 etap
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Bastia - I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> szkoda trochę, że już na 1 etapie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka