|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Dziś: 14:30 Most - Slavia Praga (II poziom) 15:30 Schalke 04 - Bayern Munich (IV poziom) 16:00 Chelsea - Bolton (I poziom) 16:00 Tottenham Hotspur - Everton (II poziom) 16:00 Sheffield United - Wolverhampton Wanderers (III poziom) 20:00 Auxerre - Troyes (I poziom) 20:30 Longford - Shelbourne (I poziom)
Jutro:[/i] Washington - Columbus (I poziom) 16:00 FC Köln - Hannover 96 (II poziom)
Poniedziałek: Charlton Athletic - Fulham United (III poziom) [i]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Podsumowanie 14.X SC Bastia (Ligue 2, Francja) - poziom II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
15.X HJK (Veikkausliga, Finlandia) - poziom VII Stoke City (Mistrzostwa, Anglia) - poziom VIII Sheffield United (Mistrzostwa, Anglia) - poziom VI Chesterfield (Chesterfield) - poziom VII AS Saint-Etienne (Ligue 1, Francja) - poziom III Stuttgarter Kickers (Liga Regionalna Południe, Niemcy) - poziom II Sendai (J 2 League, Japonia) - poziom II H. Dragovoljac (2.HNL - South, Chorwacja) - poziom II i juz Shimizu S-Pulse (J-League, Japonia) - poziom V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
w-end:
Lech I Auxerre IV Sheffield Utd VII Koln IV Tenerife VII Sampdoria VII Jablonec VIII Chesterfield VII
+ kilka progresji na zwycięstwa w NHL, polecam, bo są szybkie i skuteczne, że aż miło stawiać
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
15.10.05
Chesterfield - etap VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Podsumowanie 15.X HJK (Veikkausliga, Finlandia) - poziom VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Stoke City (Mistrzostwa, Anglia) - poziom VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Sheffield United (Mistrzostwa, Anglia) - poziom VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Chesterfield (Chesterfield) - poziom VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> AS Saint-Etienne (Ligue 1, Francja) - poziom III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Stuttgarter Kickers (Liga Regionalna Południe, Niemcy) - poziom II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Sendai (J 2 League, Japonia) - poziom II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> H. Dragovoljac (2.HNL - South, Chorwacja) - poziom II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Shimizu S-Pulse (J-League, Japonia) - poziom V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Auxere VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
16.X Rosenborg (Tippeligaen, Norwegia) - poziom VI Molde (Tippeligaen, Norwegia) - poziom V FK Jablonec (Gambrinus Liga, Czechy) - poziom VI River Plate (Apertura, Argentyna) - poziom III Kayserispor (Superliga, Turcja) - poziom I 1. FC Köln (Bundesliga, Niemcy) - poziom I Spartak Moskwa (Premier-Liga, Rosja) - poziom I Atsalenios (C Ethniki - 1st Group, Grecja) - poziom I
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Tenerife III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44 |
Wyniki z weekendu: Chesterfield - 7. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> Stoke - 6. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Sheffield Utd - 6. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Molde - 11. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> FK Jablonec - 8. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48 |
Ten tydzień ładnie:
14.10 Bastia (2 francuska) - 3 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 15.10 Stoke (2 angielska) - 4 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 15.10 Wisła Płock (polska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 16.10 FC Koln (niemiecka) - 3 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 16.10 Jablonec (czeska) - 5 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 16.10 Tavrya (ukraińska) - 4 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
Podsumowanie 16.X Rosenborg (Tippeligaen, Norwegia) - poziom VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Molde (Tippeligaen, Norwegia) - poziom V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> FK Jablonec (Gambrinus Liga, Czechy) - poziom VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> River Plate (Apertura, Argentyna) - poziom III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Kayserispor (Superliga, Turcja) - poziom I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 1. FC Köln (Bundesliga, Niemcy) - poziom I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Spartak Moskwa (Premier-Liga, Rosja) - poziom I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Atsalenios (C Ethniki - 1st Group, Grecja) - poziom I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Scheffield.Utd...kiedy oni wreszcie zremisują?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Scheffield.Utd...kiedy oni wreszcie zremisują?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ja mam nadzieję że w 2 najbliższych kolejkach, bo mam ich już na 7 etapie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
18.10.05
Stoke - poziom IV
Powodzenia all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Podsumowanie weekendu: 14:30 Most - Slavia Praga (II poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 15:30 Schalke 04 - Bayern Munich (IV poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> 16:00 Chelsea - Bolton (I poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 16:00 Tottenham Hotspur - Everton (II poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 16:00 Sheffield United - Wolverhampton Wanderers (III poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 20:00 Auxerre - Troyes (I poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 20:30 Longford - Shelbourne (I poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Washington - Columbus (I poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> 16:00 FC Köln - Hannover 96 (II poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Charlton Athletic - Fulham United (III poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Dziś: Stoke City - Reading Town (III poziom) Millwall FC - Sheffield United (III poziom)
Zastosowałem w tym przypadku rozbicie progresji na dwie. Bo moge sobie pozwolić tylko na 5 poziomów. Bardzo nie podoba mi się to, że Millwall zremisowało swoje cztery ostatnie spotkania. Większe szanse widzę w spotkaniu Stoke - Reading. Myślę, że albo lider albo wicelider dziś zremisuje.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Sheffield Utd VIII
-- pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 286 |
18.X Sheffield United (Mistrzostwa, Anglia) - poziom VII Bridlington Town (Unibond Division One, Anglia) - poziom I
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 13 |
A ja sobie odpuściłem dzisiaj Sheffield chociaż mam go na 8 poziomie. I dobrze, bo wygrał z Milliwallem 4:0. Za to w sobotę myślę że doczekamy się remisu. Sheffield będzie grał na wyjeżdzie z Leeds które zajmuje 4 pozycje w tabeli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Scheffield Utd. 8 poziom...kurde mogłem nie wiedzieć że jest kolejka we wtorek i grają z Milwall. Niestety czasami odwiedziny mecz.pl mogą zaszkodzić.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> kasy wystarczy mi tylko jeszcze na 9 poziom...po czym zbankrutuje jak nie zremisują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Scheffield Utd. 8 poziom...kurde mogłem nie wiedzieć że jest kolejka we wtorek i grają z Milwall. Niestety czasami odwiedziny mecz.pl mogą zaszkodzić.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> kasy wystarczy mi tylko jeszcze na 9 poziom...po czym zbankrutuje jak nie zremisują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />! Proponuje tak rozłożyć dostępne środki aby wystarczyły jeszcze na 2 poziomy. Wiadomo, że czym więcej poziomów tym większa szansa na wygraną. Czasem warto kasę z jednego poziomu rozłożyć na 2 i np w przypadku trafienia przez Ciebie na tym 9 poziomie wyjśc na 0 lub trochę stracić niż stracić wszystko. Pozdrawiam i życzę remisu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|