Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Dziś:
14:30 Most - Slavia Praga (II poziom)
15:30 Schalke 04 - Bayern Munich (IV poziom)
16:00 Chelsea - Bolton (I poziom)
16:00 Tottenham Hotspur - Everton (II poziom)
16:00 Sheffield United - Wolverhampton Wanderers (III poziom)
20:00 Auxerre - Troyes (I poziom)
20:30 Longford - Shelbourne (I poziom)

Jutro:[/i]
Washington - Columbus (I poziom)
16:00 FC Köln - Hannover 96 (II poziom)

Poniedziałek:
Charlton Athletic - Fulham United (III poziom) [i]

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
Podsumowanie 14.X
SC Bastia (Ligue 2, Francja) - poziom II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

15.X
HJK (Veikkausliga, Finlandia) - poziom VII
Stoke City (Mistrzostwa, Anglia) - poziom VIII
Sheffield United (Mistrzostwa, Anglia) - poziom VI
Chesterfield (Chesterfield) - poziom VII
AS Saint-Etienne (Ligue 1, Francja) - poziom III
Stuttgarter Kickers (Liga Regionalna Południe, Niemcy) - poziom II
Sendai (J 2 League, Japonia) - poziom II
H. Dragovoljac (2.HNL - South, Chorwacja) - poziom II
i juz
Shimizu S-Pulse (J-League, Japonia) - poziom V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
w-end:

Lech I
Auxerre IV
Sheffield Utd VII
Koln IV
Tenerife VII
Sampdoria VII
Jablonec VIII
Chesterfield VII

+ kilka progresji na zwycięstwa w NHL, polecam, bo są szybkie i skuteczne, że aż miło stawiać

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
15.10.05

Chesterfield - etap VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
Podsumowanie 15.X
HJK (Veikkausliga, Finlandia) - poziom VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Stoke City (Mistrzostwa, Anglia) - poziom VIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Sheffield United (Mistrzostwa, Anglia) - poziom VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Chesterfield (Chesterfield) - poziom VII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
AS Saint-Etienne (Ligue 1, Francja) - poziom III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Stuttgarter Kickers (Liga Regionalna Południe, Niemcy) - poziom II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Sendai (J 2 League, Japonia) - poziom II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
H. Dragovoljac (2.HNL - South, Chorwacja) - poziom II <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Shimizu S-Pulse (J-League, Japonia) - poziom V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Auxere VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
16.X
Rosenborg (Tippeligaen, Norwegia) - poziom VI
Molde (Tippeligaen, Norwegia) - poziom V
FK Jablonec (Gambrinus Liga, Czechy) - poziom VI
River Plate (Apertura, Argentyna) - poziom III
Kayserispor (Superliga, Turcja) - poziom I
1. FC Köln (Bundesliga, Niemcy) - poziom I
Spartak Moskwa (Premier-Liga, Rosja) - poziom I
Atsalenios (C Ethniki - 1st Group, Grecja) - poziom I

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Tenerife III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 44
Wyniki z weekendu:
Chesterfield - 7. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Stoke - 6. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Sheffield Utd - 6. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Molde - 11. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
FK Jablonec - 8. poziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 48
Ten tydzień ładnie:

14.10 Bastia (2 francuska) - 3 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
15.10 Stoke (2 angielska) - 4 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
15.10 Wisła Płock (polska) - 1 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
16.10 FC Koln (niemiecka) - 3 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
16.10 Jablonec (czeska) - 5 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
16.10 Tavrya (ukraińska) - 4 etap <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
Podsumowanie 16.X
Rosenborg (Tippeligaen, Norwegia) - poziom VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Molde (Tippeligaen, Norwegia) - poziom V <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
FK Jablonec (Gambrinus Liga, Czechy) - poziom VI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
River Plate (Apertura, Argentyna) - poziom III <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Kayserispor (Superliga, Turcja) - poziom I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
1. FC Köln (Bundesliga, Niemcy) - poziom I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Spartak Moskwa (Premier-Liga, Rosja) - poziom I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Atsalenios (C Ethniki - 1st Group, Grecja) - poziom I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Scheffield.Utd...kiedy oni wreszcie zremisują?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Quote
Scheffield.Utd...kiedy oni wreszcie zremisują?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Ja mam nadzieję że w 2 najbliższych kolejkach, bo mam ich już na 7 etapie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
18.10.05

Stoke - poziom IV

Powodzenia all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Podsumowanie weekendu:
14:30 Most - Slavia Praga (II poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
15:30 Schalke 04 - Bayern Munich (IV poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
16:00 Chelsea - Bolton (I poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
16:00 Tottenham Hotspur - Everton (II poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
16:00 Sheffield United - Wolverhampton Wanderers (III poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
20:00 Auxerre - Troyes (I poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
20:30 Longford - Shelbourne (I poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Washington - Columbus (I poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
16:00 FC Köln - Hannover 96 (II poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Charlton Athletic - Fulham United (III poziom) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Dziś:
Stoke City - Reading Town (III poziom)
Millwall FC - Sheffield United (III poziom)

Zastosowałem w tym przypadku rozbicie progresji na dwie. Bo moge sobie pozwolić tylko na 5 poziomów. Bardzo nie podoba mi się to, że Millwall zremisowało swoje cztery ostatnie spotkania. Większe szanse widzę w spotkaniu Stoke - Reading. Myślę, że albo lider albo wicelider dziś zremisuje.

Pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Sheffield Utd VIII

--
pzdr.bcn1899 *tots unit fem forca*

Dołączył: May 2005
Posty: 286
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 286
18.X
Sheffield United (Mistrzostwa, Anglia) - poziom VII
Bridlington Town (Unibond Division One, Anglia) - poziom I

Dołączył: Aug 2005
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 13
A ja sobie odpuściłem dzisiaj Sheffield chociaż mam go na 8 poziomie. I dobrze, bo wygrał z Milliwallem 4:0. Za to w sobotę myślę że doczekamy się remisu. Sheffield będzie grał na wyjeżdzie z Leeds które zajmuje 4 pozycje w tabeli.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Scheffield Utd. 8 poziom...kurde mogłem nie wiedzieć że jest kolejka we wtorek i grają z Milwall. Niestety czasami odwiedziny mecz.pl mogą zaszkodzić.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> kasy wystarczy mi tylko jeszcze na 9 poziom...po czym zbankrutuje jak nie zremisują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Scheffield Utd. 8 poziom...kurde mogłem nie wiedzieć że jest kolejka we wtorek i grają z Milwall. Niestety czasami odwiedziny mecz.pl mogą zaszkodzić.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> kasy wystarczy mi tylko jeszcze na 9 poziom...po czym zbankrutuje jak nie zremisują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />!

Proponuje tak rozłożyć dostępne środki aby wystarczyły jeszcze na 2 poziomy. Wiadomo, że czym więcej poziomów tym większa szansa na wygraną. Czasem warto kasę z jednego poziomu rozłożyć na 2 i np w przypadku trafienia przez Ciebie na tym 9 poziomie wyjśc na 0 lub trochę stracić niż stracić wszystko.
Pozdrawiam i życzę remisu.

Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, kamel, Sensei, aker), 2,822 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,224
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1