Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
16:20 po secie azerki lol :/

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
1:0 serbia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
rybek wypad stąd to nie jest quasi

a poza tym to wynik o ktorym mowisz nie jest zadna sensacja

Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Quote
rybek wypad stąd to nie jest quasi

a poza tym to wynik o ktorym mowisz nie jest zadna sensacja
te faktycznie nie quasi :/ lol jak nie jak tak sensacja jak dla mnie !! jak narazie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Chorwacja-Niemcy.
jak dla mnie faworytkami sa chorwatki po pierwsze ze sa gospodyniami a po drugie ze maja szanse na awans do czworki jak by dzis chorwatki pokonaly niemki beda mialy bilans meczy 2-2 , po dzisiejszym meczy azerki moga miec 3-1, a jutro byl by mecz chyba o wszystkim decydujacy!! chorwacja - azerbejdzan , przy wygranej chorwatek obie druzyny beda mialy bilans 3-2, wygranych meczy do przegranycg, w bezposrednim lepsze beda chorwatki ... i zapewne beda decydowac sety i punkty, jak dla mnie chorwatki na dzis

Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
Jeżeli Ruzić ma nie grać, a tak pisano na forum, to Chorwatki są skazane na porażkę.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Kilka zdań do tego co nam jeszcze zostało...

Włochy v Holandia

Włoszki nareszcie miałem okazję oglądać w meczu z Turczynkami [urywkowo, bo spoglądałem również na azerki], początek wskazywał że Turczynki w tamtym meczu mogą powalczyć...jak się skończyło wszyscy wiemy... Holenderki po wczorajszej porażce chyba wiedzą że już o 4 mogą zapomnieć... Myślę że jednak...Włoszki... choć tych Holenderek nigdy nie można leekceważyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Niemcy v Chorwacja

Chyba dziś najciekawsze spotkanie. Niemki po 3 porażkach, nie mają już szans na wyjście z grupy... Chorwatki również nie, ale oczywiście mecz nie jest tak do końca o pietruszkę...bo jak wiemy walka o 5-8 miejsce też będzie ważna... [5 miejsce daje bezpośredni awans do ME]. Chorwatki to tylko albo i aż 'róża' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> naprawdę po meczu Polek z Chorwatkami, mam respect dla tej zawodniczki...to taka Nowitzki w spódnicy tongue ale czy będzie dziś w stanie wygrać sama? A może ktoś jej pomoże? Mecz raczej nie do grania za większe pieniądze... choć ja jednak spróbowałbym na te Niemki - nie chce mi się wierzyć że 4 porażki odniosą z rzędu... choć dziś bardzo ciężkie zadanie je czeka...


Polska v Rumunia

Tutaj oczywiście na Polki... bo jakby inaczej... Rumunki to jednak nie ta klasa co nasze doświadczone panie... Teraz tylko pytanie... 3-0 czy 3-1? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> @1.15 - jak najbardziej do jakiegoś główniaka na dziś można dać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Rosja v Bułgaria

Choć jak dla mnie to _no_bet_ za taki kurs na rosyjskie panie... Nie widziałem jeszcze ich w akcji tych ME, po wynikach... można wywnioskować że niekiedy mają jeszcze przestoje... stracony set z Hiszpanią - może o tym świadczyć...ale z drugiej strony pewnie były jakieś roszady w składzie. Tak czy siak ja Rosyjskiego narodu za @1.15 nie ruszałbym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Ja osobiście dziś odpuszczam granie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Misiek 6 miejsce tez daje awans do ME <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
miejsca 1-6 bodajze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Misiek 6 miejsce tez daje awans do ME <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
miejsca 1-6 bodajze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Aj to sorry, tak czy tak, dziś jakoś bardziej 'przeczuwam' Niemki.

A ktoś wyżej pisze że Róża może nie grać, to już w ogóle...

____________________________________________________________



Rybkowi gratulujemy....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Quote
Na dzisiaj dla mnie podstawowy mecz to :


Chorwacja - Niemcy 1.90 1.70 typ2


Niemki zdecydowanie lepsze od Chorwatek które praktycznie nic nie graja. Dochodzą do mnie informacje o możliwej absencji Ruzić a bez niej Chorwacja nie istnieje. Z kolei jak niemki przegraja dzisiejszy mecz ich trener może pożegnac się ze stołkiem:)


Azerbejdzan - Serbia Czarnogora 1.60 2.00 typ2


Trener Serbek zapowiada mocną zagrywkę swojej drużyny, przy słabym odbiorze Azerek ten mecz może się szybko skończyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Azerki z Polkami mialy ogromne kłopoty z odebraniem piłki w punkt. Jak wyjdzie mecz Serbkom to dzisiaj nie zmarnują szansy aawansu do półfinałów i wygraja swój mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Rosjanki jak zwykle moga coś uhandlować przegrać 3:2 i 3:2 z włoszkami i tak awansują dalej to odradzam ten mecz dzisiaj grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to samo włoszki moga coś przekombinować dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

aktorek że tak ładnie zapytam , pozniej widzialem twoj post o 80% juz absencji ruzic --powiem szczerze że przeszukałem juz kilka serwisów włacznie z chorwackimi i nie znalazłem nawet słowa o jej obsencji--kursy na niemki takze nigdzie gwałtownie nie spadaja - czy mógłbys być wiec tak miły i napisac skąd czerpiesz te informacje i czy nie robisz wała bo tylko na to mi to wygląda?????

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Ale było emocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A tak na poważnie to postawoniłem zrobić krótką analizę po dotychczasowych grach Polek.

I tak na plus w reprezentacji zasługuje :

- przyjęcie
- gra w polu
- dobra ławka rezerwowych (żeby nie powiedzieć bardzo dobra)
- zagrywka

A na minus :

- rozegranie (chociaz z meczu na mecz troche lepsze)
- gra blokiem
- gra środkiem
- chwile przestoju (zmora chyba wiekszosci reprezentacji z Polski)


A co do poszczególnych zawodniczek to - Małgorzata Glinka (za grę w polu) , Mariola Zenik (przyjęcie) zrobiły na mnie pozytywne wrażenie , a co do zawodniczek które mnie nie przekonuja to Milena Rosner oraz Izabela Bełcik (aczkolwiek wzrost to jej duzy plus).

Półfinał już mamy. Jak dla mnie powtórka sprzed 2 lat w zasięgu ręki, tak jak słusznie dzisiaj zauważyli komentatorzy jest tyle kombinacji pierwszej 6 ze ktoraś musi być nie do zatrzymania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

PS to były moje osobiste odczucia co do gry zarowno poszczegolnych reprezentantek jak i elementów. Nie każdy musi sie z tym zgodzić.

CZEKAMY NA ZŁOTO

Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
Quote
Witam.

Na dziś proponuję coś takiego:

Włochay - Holandia 1 (1,35)
Serbia i Czarnogóra - Azerbejdżan 2 (1,58)


Włoszki są nie tylko moim skromnym zdaniem, ale i większości fachowców faworytkami do złota. W turnieju prezentują się doskonale, do tej pory nie straciły seta. Z kolei Holenderki poniosły porażkę z Bułgarkami, które reprezentuja podobny poziom, ale jednak Holednerki były faworytkami - zawiodły. Podsumowując: 3-0 dla Włoszek.
8/10


Z kolei Serbki grają fatalnie. Męczyły się z Rumunkami (wygrywając ledwie 3-2), by przegrać z Barbarą Ruzić 1-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W starciu z coraz lepsza drużyna Azerek (które przegrały tlyko ze świetnie dysponowanymi Polkami) Serbki skazane są na gładkie 0-3.
8/10


Weszło na chillu, oba mecze po 3-1.

Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
sory ale nie było mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Informacje o absencji ruzić wyczytałem na forum tipovani.cz wczoraj wieczorem i dzisiaj w południe ktoś o tym pisał że jest przeziębiona i bardzo możliwe że nie wystąpi albo jak wystąpi to nie beda mieli z niej wielkiego pożytku, dla niedowiarków uda moze m isie znalesc tą strone ale nie gwarantuje bo juz dużo przegadali tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Moim zdaniem sprawy mają się tak:

1. Rosja - Włochy 2 @1.61

Jak juz wspominałem w poprzednim poście, Włoszki sa wielkimi faworytkami turnieju. Dojdzie do konfrontacji dwóch najslinijeszych zespołów tej grupy, ale jednak wszystko przemawia za Włoszkami - ogrywały bezlitośnie rywalki, podczas gdy Rosjanki męczył się np. z Holenderkami. Poza tym odmłodzony skład Rosjanek nie jest jeszcze na tyle doświadoczny w bojach o dużą stawkę (a taka jest łatwiejszy mecz w półfinale, aby jak najmniejszym nakładem sił dostac się do finału), co Włoszki. Duet Gamova & Godina nie da rady świetnie propsperującej włoskiej maszynie. Ciezko przewidzieć wynik, ale Włoszki powinny wygrać.
7,5/10

2. Turcja - Bułgaria 2 @1.63

Zdaje się, że po ostatnim meczu Turczynki złapały wiatr w żagle, ale na bardzo solidną drużynę Bułgarii będzie to za mało. Bułgarki pokazały już w meczu z Holenderkami, że w żadnym wypadku nie można ich lekceważyć. Wczorajsza porażka z Rosją nie powinna mieć tu zbyt wielkiego wpływu na dzisiejszy mecz, bo chyba kazda druzyna poza Włoszkami w tej grupie miała wkalkulowana porazke z Rosjankami tongue W kontekście całego turnieju Bułgraki prezentują się zdecydowanie lepiej, dlatego przewdiuję co najwyżej 3-1 dla BG (nie zdziwi mnie 3-0).
8/10

3. Holandia - Hiszpania 1 @1.2

Pojednyek Holenderek z outsiderkami tej grupy nie powininen dostarczyć żadnych emocji - 3:0 dla Holadnii.
9/10

4. Chorwacja - Azerbejdżan 2 @1.46

Azerki cały czas walczą o awans do półfinalu, a ten mecz bezpośrednio zadecyduje, która z tych dwóch drużyn zagra w półfinale z Włoszkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sama Ruzić meczu nie wygra, a i magia 'domowej hali' nie pomoże na dobrze dysponowane Azerki, które z każdym meczem się rozkręcają. Wczoraj w 4 secie wzięła górę ich niefrasobliwość, żeby ze stanu 16-8 dopworadzić do nerwowej końcówki, ale dziś powinny sie na maksa skoncentrować i nie wypuścić awansu do strefy medalowej z ręki.
7,5/10

I na koniec mecz, który może sie skończyć naprawdę różnie, dlatego zalecam szczególną ostrożność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

5. Niemcy - Rumunia 1 @1.92

Z przebiegu turnieju można wywniskować, że obie te drużyny prezentują podobny poziom. Co prawda Rumunki pokonały Chorwację, a Niemki sa bez zwycięstwa, ale właśnie ten fakt uważam za mozliwy determinant zwycięstwa Niemek. Powrót do kraju bez zwycięstwa w Mistrzostwach Europy będzie po prostu dla nich żenującą kompromitacją, bo jeszcze niedawno stanowiły o sile europejskiej kobiecej siatkówki. Uważam, ze pokonają coraz gorzej dysponowane Rumunki, które we wczorajszym meczu nie pokazały niczego, co zasługiwałoby na baczniejszą uwagę.
6,5/10


To tyle ode mnie. Jak wiaodmo, to jest siatkówka kobieca, procent cudów i możliwych rozstrzygnięć jest jednym z najwyższych pośród dyscyplin sportowych, daltego trzeba zachowac ostrożność <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wszystkie kursy pochodzą z profa.

Pozdrawiam.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Holenderki grają o coś?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
Hmm, patrząc na układ tabeli właściwie o nic, 1 zw-3 por, ale to nie powinno im przeszkodzic w ograniu słabiutkiej Hiszpanii.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Holenderki o miejsca 5-8 beda grac jak wygraja a Bulgarkom wystarcza 2 sety z Turczynkami, pamietajmy o tym.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
No tak, ale jak juz wygraja dwa sety to dlaczego mialyby oddac trzeciego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lepiej zakonczyc to szybko i oszczedzac siły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
a kto mowi ze bedzie akurat 2-0 dla bulgarek, moze bedzie tak? 0-1, 1-1, 1-2 i w tym momencie bulgarki wyrownuja a 2-2 i tiebreak maja w dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

to samo azerki z chorwatkami !

Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
Może byc tak jak piszesz Giertyszek, ale ja raczej upatruje sie szybkiego zakonczenia tych meczow. Takie przypadki, o ktorych ty mowisz, zdarzaja sie raczej w meczach druzny wyrownanych tongue
A jednak aktualnie Turcje i BG dzieli spora różnica, Turycznki totalnie bez formy. Jakos mi sie wierzyc nie chce, zeby Azerki wypuscily taka szansa na zainstenie - jesli wygraja z Chorwatkami, to beda mialy realna szanse zdobyc braz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1