|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
kurs 1,35 w profku na wloszki
zestaw kursów: K21 Rosja-Polska PF 1.7 1.92 24/16.30 K22 Wlochy-Azerbej. PF 1.35 2.71 24/19.00 K23 Chorw.-Turcj.o5-8m 1.98 1.65 24/12.00 K24 Holan.-Ser.iC.o5-8 1.46 2.36 24/14.00
co sadzicie o dubelku holenderki+wloszki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
mysle ze warto rend ubel hol/wlo za 9/10 dac , a jakie wasze opinie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 49 |
A moze lepiej zagrac tak...
Kupon 1 Polska,Włochy,Turcja i Holandia>>AKO=6,24
Kupon 2 Rosja,Włochy,Turcja,Holandia>>>AKO=5,53
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
A nie lepiej zagrac 1 kupon za stawke 2 razy wieksza bez meczu polek? policz, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
W piękny piątkowy wieczór...
Tak tylko na początek powiem że to i może jest kobieca siatkówka i każdy mówi że granie lalek za grubą kasę się po prostu nie opłaca...bo one zasze mają tam swoje fazy... Chciałbym tylko spytać co dzieje się z tymi ME w kosza mężczyzn ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> - bez komentarza.
OK, przejdźmy do jutrzejszych bardzo ciekawych, a zarówno miejmy nadzieje stojących na wysokim poziomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mecze półfinałowe:
16:30
Rosja - Polska
Rosjanki?
Można co nieco powiedzieć na ich temat... To zawsze strasznnnnnie mocna ekipa...w fazie grupowej przegrały jeden mecz z faworyzowanymi Włoszkami po tb - oglądałem to spotkanie od 4 seta i muszę przyznać że Rosjanki niezłe na mnie wrażenie zrobiły, Włoszki podobnie... mecz na niezłym levelu. A kogo tam jeszcze pokonały Rosjanki? ... wymęczone zwycięstwo z Holenderkami... z najsłabszą Hiszpanią jeden set stracony... Hm. No ale czy można większą rangę poświęcać tym meczom? Myślę że troszkę tak, troszkę nie...
Polki?
Zaczeły od niespodziewanego łatwego zwycięstwa bez strary seta z Azerkami - które miały być najgroźniejsze...
Z Niemkami - prawdziwy horror siatkarki... to był jeden chyba z tych ważniejszych meczy pod względem siatkarskim...
Później łatwe zwycięstwa nad Chorwatkami,Rumunkami i Serbkami.
Czy jesteśmy w stanie awansować do wielkiego finału ME?
Moim zdaniem oczywiście że TAK!
Nasze panie wiedzą jakie są mocne...i to Rosjanki powinny się bać naszych po tych wynikach grupowych jak i wogóle...
Myślę że będzie to wielki mecz walki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
@2.20 Polska underdog? Nie wiem jak Wy, ale ja się na to piszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
======
Włochy v Azerbejdżan
Włoszki pokazały się z jak najlepszej strony w fazie grupowej... w której odniosły same zwycięstwa. Azerki - jedna porażka z naszymi paniami... Ale czy jutro Azerki są w stanie poowalczyć na równym poziomie z tyyyymi Włoszkami?
Myślę że jednak nie... Że to jednak za wysokie progi dla Azerek które i tak idą jak burza w umiejętnościach... ale jutro chyba jeszcze nie dają rady...
@1.25 Włochy jednak...choć czy tak marny kurs grać za większą kasę? - to się trzeba jeszcze jednak zastanowić.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
To narazie tyle. Mam nadzieję że czas mi jutro pozwoli coś jeszcze napisać.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ps: nawoj - dzięki za miłe słowa - aż chce się pisać ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
[b][color:"red"]Sorry, ale pozwolę sobie... ;******** dla Polek... Fajnie że nie mam zawału... Może wreszcie to ***** fatum się od nas odpiepszy? Włoszki FORZA i jestem rewelacyjny  Ale pewnie mecz Włoszek bęęęęęędzie bardzooo ciężki....oby wymęczyły[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 298 |
So 24/09/05 19:00 Italy - Azerbaijan women Dokładny Wynik Mistrzostwa Europy w Siatkówce 3-0 2.45 Dzis zagralem w expekcie taki mecz i rozliczyli go jako przegrany czy ktos z WAS tez ma taka sytuacje?Napisalem juz do nich meila i mam nadzieje ze to poprawia i wynika to tylko z ich bledu.Nie wiem tylko czy pracuja w weekend.Czy ktos sie orientuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Kurde,szkoda że mnie caly dzien nie bylo,na pewno zagralbym sobie na Nasze Panie.Mecz ogladałem,ten sędzia koziojebiec nas skrzywdził.Strasznie się denerwowalem-jak gram to sie nie stresuje.Ale ,Misiek,masz nosa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Sorki za OT ale chciałem skwitować dzisiejszy występ siatkarek cytatem z onetu :
Polkie siatkarki mają to czego nie mają polscy siatkarze.......jaja!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Finał finałem i zpewnością obejrzę go z ogromnym zainteresowaniem ale ani złotówki nie postawię czy to w jedną czy w drugą stronę.
Z bukmacherskiego punktu widzenia interesuje mnie coś zupełnie innego, a mianowicie spotkanie o 3 miejsce. I w tym też spotkaniu absolutnie nie stawiam Azerek na przegranej pozycji, napiszę więcej - uważam że mają one bardzo duże szanse na odniesienie zwycięstwa. Dla nich 3 miejsce w Europie byłoby ogromnym sukcesem, największym w historii tego kraju, z kolei Rosjanki dzisiaj pogrzebały swoją ogromną szansę, dla nich czy to 3 czy to 4 miejsce to wielka porażka i w tej sytuacji końcowa lokata nie ma raczej większego znaczenia. Jeżeli dodać do tego zmęczenie...
No ale poczekam na opijnie 'ekspertów'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Sorki za OT ale chciałem skwitować dzisiejszy występ siatkarek cytatem z onetu :
Polkie siatkarki mają to czego nie mają polscy siatkarze.......jaja!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> swieta prawda i zadziwia mnie to ze wokol tych bez jaj jest tyle szumu medialnego,transmisji telewizyjnych itp.a to poprostu miernota a juz nie rozumie jak na mecze tych odbijaczy wala takie tluny!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Myślę że się mylisz! Rosjanki ostatnio na ME nie weszły nawet do czołowej "czwórki" dlatego sądze że nie będzie żadnego odpuszczenie. Z jednym się z Toba zgodzę Azerki umieją grac z Rosjankami co pokazały tegoroczne wyniki.
Co do finału hmm .. serce mówi Polska rozum i kasa Włoszki. Jest to bardzo trudny przeciwnik dobry technicznie i chyba mniej zmęczony tym turniejem. Co o tym sądzicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Re.
Zdenerowanie 'off' - wreszcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Teraz tak sobie myślę co byłoby gdyby nasze panie jednak nie zdołały wygrać tego meczu? [...] - lepiej nie myśleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jutro finał z Włoszkami...
Włoszki dziś chyba każdy widział co prezentują... Bardzo dobry zespół, poukładany w każdym elemencie swojej gry... Dziś zrobiły na mnie osobiście baaaardzo dobre wrażenie...
Ale tak jak tomo...ja również odpuszczam granie tego meczu.
A mecz o 3 miejsce? Hmmm...
Nie powiem narazie nic...bo nie znam kursów i nie wiem jak zahaczyć to spotkanie...
Choć chyba jednak te Rosjanki... Bo jakoś nie chce mi się wierzyć że one mogłyby wyjechać z Chorwacji bez medalu...Choć to tylko sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
No nic... musimy poczekać na ofertę... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dziś kolejny udany dzień z $iatkówką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Myślę że się mylisz! Rosjanki ostatnio na ME nie weszły nawet do czołowej "czwórki" dlatego sądze że nie będzie żadnego odpuszczenie. Z jednym się z Toba zgodzę Azerki umieją grac z Rosjankami co pokazały tegoroczne wyniki.
Co do finału hmm .. serce mówi Polska rozum i kasa Włoszki. Jest to bardzo trudny przeciwnik dobry technicznie i chyba mniej zmęczony tym turniejem. Co o tym sądzicie ? no ale jak do tej pory azerki nie pokazaly wielkiej siatkowki-przegraly w fatalnym stylu najwazniejsze mecze-a czy dla rosjanek medal bedzie bez znaczenia - watpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Myślę że się mylisz! Rosjanki ostatnio na ME nie weszły nawet do czołowej "czwórki" dlatego sądze że nie będzie żadnego odpuszczenie. Z jednym się z Toba zgodzę Azerki umieją grac z Rosjankami co pokazały tegoroczne wyniki.
Co do finału hmm .. serce mówi Polska rozum i kasa Włoszki. Jest to bardzo trudny przeciwnik dobry technicznie i chyba mniej zmęczony tym turniejem. Co o tym sądzicie ? no ale jak do tej pory azerki nie pokazaly wielkiej siatkowki-przegraly w fatalnym stylu najwazniejsze mecze-a czy dla rosjanek medal bedzie bez znaczenia - watpie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> RAFIK to nie C iebie mialem cytowac sorry!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Gremlin zgadzam się z Tobą że Rosjanki powalczą ale napewno będzie to trudny mecz dla Nich.Pamiętajmy że wśród Azerek jest kilka Rosjanek pewnie będą chciały coś udowodnic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Gremlin zgadzam się z Tobą że Rosjanki powalczą ale napewno będzie to trudny mecz dla Nich.Pamiętajmy że wśród Azerek jest kilka Rosjanek pewnie będą chciały coś udowodnic. no woesz chciec a móc to jest roznica narazie nic na to nie wskazuje!!! ale kobieta potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak dla mnie to jednak faworytkami pozostaja dziewczyny z krainy niedzwiedzia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Rosja za 1.45 hmm chyba warte ryzyka Włoszki 1,55 (kursy sts) Wiem wiem Polska Polska ale nasze muszą miec wkońcu słaby dzień. Dochodzi do tego zmęczenie turniejem, a także lukami takimi Jak Rezler czy Bełcik!! Dlaczego nie gra Śliwa! Co o tym sądzicie? Pozdro [color:"black"] [/color] [color:"black"] [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Holenderki jak nie odpuszcza, to wygraja z Turcja
Tylko czy nie odpuszcza? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Mecz o pietruszę a Turczynki grają coraz lepiej. W grupie przegrały 3-1 ale po zaciętej walce. Uważam ten mecz za no bet Mecze o pietruszke różnie się kończą.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|