|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16 |
Chociaz... ta kobieca siatkowka juz nie raz uczyła pokory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272 |
A co myslicie o meczu Polek??? Czy będzie im sie chciało mobilizowac na mecz z serbkami??? Mają 1 miejsce w grupie nie mal w 100%, wiec moze będa chciały odpocząc pzred meczem półfinałowym?? O ile w ogóle sie zmeczyły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Biorąc pod uwage : -nasze panie same mówią ze nie są w najwyższej formie -to kobieca , przewrotna siatkówka -zespół Serbii jeszcze walczy i gra na całego -nasze zawodniczki gdy utracą mobilizacje->koncentracje , mają zastoje takie jak np. ten z meczu z Chorwatkami -napewno dziewczyny będą chciały troche po odpoczywać i trener będzie robił rotacje w składzie
a kurs na Serbie około 3,20 więc atrakcyjny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16 |
Jak dla mnie mecz Polek - no bet. Pewnie zagra drugi skład, wtedy Serbki wydają się faworytkami... Ale nie mam żadnych info jaki skład chce wystawic na dziś Niemczyk, ale logiczne, ze kluczowym zawodniczkom da odpoczac. A moze rezerwowe beda chcialy sie pokazac i ograja Serbie? Z kolei Serbki to nie ogórkowe panny... Wniosek: no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
zgadzam sie co do Maslo z Niemkami na dziś , kurs ładny 1.92 (prof) a przecież zawodniczki zza naszej zachodniej granicy prezentują lepszy poziom niż Rumunki. Nie mają juz na nic szans ale przynajmniej na koniec osłodza sobie mistrzostwa jedną wygraną .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Za Onetem: "Zawodniczki trenera Niemczyka wygrały cztery spotkania i zapewniły sobie awans do półfinału. Mecz Serbią i Czarnogórą nie jest jednak spotkaniem o nic. Polki chcą zająć pierwsze miejsce w grupie. By tego dokonać prawdopodobnie potrzebna będzie wygrana z Serbkami.
Aktualnie drugie miejsce w grupie zajmuje Azerbejdżan, który spotka się z Chorwacją (20:30). Jeśli Azerki wygrają spotkanie 3:0, a Polska przegra z Serbią i Czarnogórą nawet 2:3, to Azerbejdżan zajmie pierwsze miejsce w grupie dzięki lepszemu stosunkowi setów (nie liczy się różnica setów).
Przy założeniu, że nasze zawodniczki przegrają 2:3, będą miały stosunek setów 2,33 (14:6), a Azerki 2,4 (12:5). Jeśli natomiast Azerbejdżan przegra z Chorwacją 0:3 lub 1:3, to Chorwatki z drugiego miejsca awansują do najlepszej czwórki – także dzięki lepszemu stosunkowi setów od dzisiejszych rywalek."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
Za Onetem: "Zawodniczki trenera Niemczyka wygrały cztery spotkania i zapewniły sobie awans do półfinału. Mecz Serbią i Czarnogórą nie jest jednak spotkaniem o nic. Polki chcą zająć pierwsze miejsce w grupie. By tego dokonać prawdopodobnie potrzebna będzie wygrana z Serbkami.
Aktualnie drugie miejsce w grupie zajmuje Azerbejdżan, który spotka się z Chorwacją (20:30). Jeśli Azerki wygrają spotkanie 3:0, a Polska przegra z Serbią i Czarnogórą nawet 2:3, to Azerbejdżan zajmie pierwsze miejsce w grupie dzięki lepszemu stosunkowi setów (nie liczy się różnica setów).
Przy założeniu, że nasze zawodniczki przegrają 2:3, będą miały stosunek setów 2,33 (14:6), a Azerki 2,4 (12:5). Jeśli natomiast Azerbejdżan przegra z Chorwacją 0:3 lub 1:3, to Chorwatki z drugiego miejsca awansują do najlepszej czwórki – także dzięki lepszemu stosunkowi setów od dzisiejszych rywalek." To nic nie zmienia . Włoszki z Rosja graja pozniej i tak naprawde to dopiero tam wyłoni sie przeciwnik dla Polek. Moze byc ciekawy mecz bo jak Polki przegraja (w co raczej nie wierze) to prawdopodobnie i Rosjanki i Wloszki tez beda chciały przegrac aby w polfinale nie wpasc na Polki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
Dziś mnie zainteresowało tylko jedno spotkanie...
Azerbejdżan v Chorwacja
Tak sobie patrzę na wyniki w tych ME Azerek i Chorwatek... i wyszło mi że jednak Azerki dziś będą górą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> | Azerki pierwszy mecz jak wiemy dość niespodziewanie przegrały 'gładko' z naszymi paniami... choć to nie było do końca tak gładkie zwycięstwo (do 23,24) ... później zwycięstwo nad Rumunkami...Niemkami...i wczoraj nad Turcją.... Chorwatki przegrana z Rumunkami...dość niespodziewane zwycięstwo nad Serbkami...przegrana oczywista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> z naszymi lalami, a i później jak dla mnie dość niespodziewane łatwe zwycięstwo z rozbitymi Niemkami...
Czy Róża będzie w stanie dziś znowu wygrać mecz? Nie no...
===
Azerbejdżan 1.40 grubo
Choć to tylko kobieca siatkówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Teraz po meczu Polek...
Azerki z Chorwatkami, zagrają o awans, więc jeszcze lepiej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Teraz po meczu Polek...
Azerki z Chorwatkami, zagrają o awans, więc jeszcze lepiej... Z tym ze Azerkom wystarczą tylko dwa sety do awansu... Mimo wszystko zycze powodzenia. Ps,Sam to gram ale tylko delikatnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 10 |
jaki jest aktualny wynik azerek???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
azerki 3-0
polfinaly:
polska-rosja wlochy-azerbejdżan
zapraszam do dyskucji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Czy to zapowiedz kolejnego meczu Polek? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Tak to rozgrzewka przed POLSKA - ROSJA ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Andrzej na czerwono , Roman na niebiesko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
No,Misiek,brawo!!!Znasz sie na siatkowce.Odgapiłem od ciebie Azerki w unibecie po 1.42 i się nie zawiodłem. Dziekuję!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16 |
Niestety Bułgarki zawiodły... Naprawdę uważam to za sporą niespodziankę, ale co zrobić...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 310 |
i 20 euro w dupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dzieki tirówką
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Zaczynam mieć obawy o jutrzejszy mecz Polek czytając to co wkleję poniżej. Zdekoncentrują się kobieciny, zmęczą itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na piątek trener Niemczyk zaplanował dwugodzinny trening. Później reprezentacja skorzysta z zaproszenia polskiej ambasady w Zagrzebiu. Po wizycie zawodniczki dostaną wolne. Mogą się wtedy spotkać z najbliższymi.
- Nigdy nie blokuję mężom, czy narzeczonym dostępu do dziewczyn. Takie działania to głupota. Przecież one są już sobą zmęczone i potrzebują relaksu. 30 lat temu dostałem nawet nagrodę od federacji kobiet, bo uznano, że rozumiem płeć piękną, jak żaden inny trener. I tak mi zostało – powiedział Andrzej Niemczyk.
/za Przeglądem Sportowym/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja polske odpuszczam, gruba gram na wloszki, tylko pewnie kurs bedzie marny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|