"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
Chociaz... ta kobieca siatkowka juz nie raz uczyła pokory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
A co myslicie o meczu Polek??? Czy będzie im sie chciało mobilizowac na mecz z serbkami??? Mają 1 miejsce w grupie nie mal w 100%, wiec moze będa chciały odpocząc pzred meczem półfinałowym?? O ile w ogóle sie zmeczyły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Biorąc pod uwage :
-nasze panie same mówią ze nie są w najwyższej formie
-to kobieca , przewrotna siatkówka
-zespół Serbii jeszcze walczy i gra na całego
-nasze zawodniczki gdy utracą mobilizacje->koncentracje , mają zastoje takie jak np. ten z meczu z Chorwatkami
-napewno dziewczyny będą chciały troche po odpoczywać i trener będzie robił rotacje w składzie

a kurs na Serbie około 3,20 więc atrakcyjny...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
Jak dla mnie mecz Polek - no bet. Pewnie zagra drugi skład, wtedy Serbki wydają się faworytkami... Ale nie mam żadnych info jaki skład chce wystawic na dziś Niemczyk, ale logiczne, ze kluczowym zawodniczkom da odpoczac. A moze rezerwowe beda chcialy sie pokazac i ograja Serbie? Z kolei Serbki to nie ogórkowe panny...
Wniosek: no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
zgadzam sie co do Maslo z Niemkami na dziś , kurs ładny 1.92 (prof) a przecież zawodniczki zza naszej zachodniej granicy prezentują lepszy poziom niż Rumunki. Nie mają juz na nic szans ale przynajmniej na koniec osłodza sobie mistrzostwa jedną wygraną .

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Za Onetem:
"Zawodniczki trenera Niemczyka wygrały cztery spotkania i zapewniły sobie awans do półfinału. Mecz Serbią i Czarnogórą nie jest jednak spotkaniem o nic. Polki chcą zająć pierwsze miejsce w grupie. By tego dokonać prawdopodobnie potrzebna będzie wygrana z Serbkami.

Aktualnie drugie miejsce w grupie zajmuje Azerbejdżan, który spotka się z Chorwacją (20:30). Jeśli Azerki wygrają spotkanie 3:0, a Polska przegra z Serbią i Czarnogórą nawet 2:3, to Azerbejdżan zajmie pierwsze miejsce w grupie dzięki lepszemu stosunkowi setów (nie liczy się różnica setów).

Przy założeniu, że nasze zawodniczki przegrają 2:3, będą miały stosunek setów 2,33 (14:6), a Azerki 2,4 (12:5). Jeśli natomiast Azerbejdżan przegra z Chorwacją 0:3 lub 1:3, to Chorwatki z drugiego miejsca awansują do najlepszej czwórki &#8211; także dzięki lepszemu stosunkowi setów od dzisiejszych rywalek."

Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Quote
Za Onetem:
"Zawodniczki trenera Niemczyka wygrały cztery spotkania i zapewniły sobie awans do półfinału. Mecz Serbią i Czarnogórą nie jest jednak spotkaniem o nic. Polki chcą zająć pierwsze miejsce w grupie. By tego dokonać prawdopodobnie potrzebna będzie wygrana z Serbkami.

Aktualnie drugie miejsce w grupie zajmuje Azerbejdżan, który spotka się z Chorwacją (20:30). Jeśli Azerki wygrają spotkanie 3:0, a Polska przegra z Serbią i Czarnogórą nawet 2:3, to Azerbejdżan zajmie pierwsze miejsce w grupie dzięki lepszemu stosunkowi setów (nie liczy się różnica setów).

Przy założeniu, że nasze zawodniczki przegrają 2:3, będą miały stosunek setów 2,33 (14:6), a Azerki 2,4 (12:5). Jeśli natomiast Azerbejdżan przegra z Chorwacją 0:3 lub 1:3, to Chorwatki z drugiego miejsca awansują do najlepszej czwórki &#8211; także dzięki lepszemu stosunkowi setów od dzisiejszych rywalek."

To nic nie zmienia .
Włoszki z Rosja graja pozniej i tak naprawde to dopiero tam wyłoni sie przeciwnik dla Polek.
Moze byc ciekawy mecz bo jak Polki przegraja (w co raczej nie wierze) to prawdopodobnie i Rosjanki i Wloszki tez beda chciały przegrac aby w polfinale nie wpasc na Polki

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Dziś mnie zainteresowało tylko jedno spotkanie...

Azerbejdżan v Chorwacja

Tak sobie patrzę na wyniki w tych ME Azerek i Chorwatek... i wyszło mi że jednak Azerki dziś będą górą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> | Azerki pierwszy mecz jak wiemy dość niespodziewanie przegrały 'gładko' z naszymi paniami... choć to nie było do końca tak gładkie zwycięstwo (do 23,24) ... później zwycięstwo nad Rumunkami...Niemkami...i wczoraj nad Turcją.... Chorwatki przegrana z Rumunkami...dość niespodziewane zwycięstwo nad Serbkami...przegrana oczywista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> z naszymi lalami, a i później jak dla mnie dość niespodziewane łatwe zwycięstwo z rozbitymi Niemkami...

Czy Róża będzie w stanie dziś znowu wygrać mecz? Nie no...

===

Azerbejdżan 1.40 grubo

Choć to tylko kobieca siatkówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Powodzenia

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />


Teraz po meczu Polek...

Azerki z Chorwatkami, zagrają o awans, więc jeszcze lepiej...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />


Teraz po meczu Polek...

Azerki z Chorwatkami, zagrają o awans, więc jeszcze lepiej...

Z tym ze Azerkom wystarczą tylko dwa sety do awansu...
Mimo wszystko zycze powodzenia.

Ps,Sam to gram ale tylko delikatnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 10
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 10
jaki jest aktualny wynik azerek???

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
azerki 3-0

polfinaly:

polska-rosja
wlochy-azerbejdżan

zapraszam do dyskucji.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
[b]ja zapraszam do polsatu
[Linked Image]
[Linked Image]
[Linked Image]

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Czy to zapowiedz kolejnego meczu Polek? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Tak to rozgrzewka przed POLSKA - ROSJA ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Andrzej na czerwono , Roman na niebiesko.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
No,Misiek,brawo!!!Znasz sie na siatkowce.Odgapiłem od ciebie Azerki w unibecie po 1.42 i się nie zawiodłem.
Dziekuję!!!

Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 16
Niestety Bułgarki zawiodły... Naprawdę uważam to za sporą niespodziankę, ale co zrobić...

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
i 20 euro w dupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dzieki tirówką

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Zaczynam mieć obawy o jutrzejszy mecz Polek czytając to co wkleję poniżej. Zdekoncentrują się kobieciny, zmęczą itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na piątek trener Niemczyk zaplanował dwugodzinny trening. Później reprezentacja skorzysta z zaproszenia polskiej ambasady w Zagrzebiu. Po wizycie zawodniczki dostaną wolne. Mogą się wtedy spotkać z najbliższymi.

- Nigdy nie blokuję mężom, czy narzeczonym dostępu do dziewczyn. Takie działania to głupota. Przecież one są już sobą zmęczone i potrzebują relaksu. 30 lat temu dostałem nawet nagrodę od federacji kobiet, bo uznano, że rozumiem płeć piękną, jak żaden inny trener. I tak mi zostało &#8211; powiedział Andrzej Niemczyk.


/za Przeglądem Sportowym/

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja polske odpuszczam, gruba gram na wloszki, tylko pewnie kurs bedzie marny

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,769 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,536
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1