Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
To jest mecz o 5te miejsce, ktore daje automatyczny start w kolejnych ME

Prawdopodobnie 6te miejsce tez wystarczy, ale zalezy to od decyzji Luksemburga, czy wystartuje w kolejnych ME - wiec na razie nie mozna byc niczego pewnym i lepiej zająć to 5te miejsce.

Holenderki są moim zdaniem 5tym zespolem tych ME (albo i 4tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) i dzis to powinny udowodnic na boisku.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 937
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 937
Wlochy - Polska

Meczu nie stawiam ale gdybym musial to bym postawil na Włoszki. Najbardziej poukladany zespół. Nasze panie nie potrafia zagrac 3 setów na tym samym, dobrym poziomie. Do tego dochodzi slaba obrona ( nie liczac oczywiscie Glinki i Marioli ). Wedlug mnie fatalnie spisuje sie Rosner, nie podoba mi sie jej sposob ataku ( na ślepo ), slaba w przyjeciu, na miejscu trenera dawno bym ją wymienil. Do tego Bełcik, moim zdaniem slaba rozgrywająca, daje za niskie pilki, wczoraj kilka razy nawet wystawila Rosjankom, rzadko gra naszą najsilniejszą bronią Agatą Mróz. Do tego bezsensowne kiwki, które muszą dawac 100% skutecznosci, wczoraj kilka razy sie pomylila kiwajac.

Włoszki nie pokazaly narazie slabych stron, pewnie znają nasze, jeżeli bedziemy grac tak jak dotychczas ( licząc mecze grupowe ) to przegramy.

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
czy ktos wie czemu bet and win rozliczył mecz włoszek ze przegraly ?? nic z tego nie rozumiem :/

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Poszło Holandia - Turcja 1,4
Rosja - Azerbejdżan 1,45
za 100zł co do meczu Polek juz wysyłałem na Włoszki ale zrezygnowałem mam przeczucie że będzie złoto pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Włochy - Polska

Nasze `złotka` bronią dzis tytułu - ja w nie wierze gramy tym samym składme co w półfinale, czyli: Bełcik, Glinka, Świeniewicz, Mróz, Rosner, Skowrońska oraz Zenik (libero). Jednak moze dojsc do takiej sytuacji, ze od początku meczu zagra Śliwa zamiast Bełcik - powiedizał NIemczyk Nasze dziewczyny są własnie po ostanim treningiem przed finałem, ktory rozpocznie sie o godzinie 19:00. Moze wszystkie zawodniczki nie są w 100% dyspozycji i formie - wczoraj mnie troszke Glonka zawiodła - ale mysle ze dzisiaj pokaze w 100% ze jest najlepsza. Dorota zaś zagrała swietnie ! Zdobyła 27 punktów .:)Gosia Glinka zdobyła 25 pkt- ale stać ją na wiele wiele wiecej
Kursy na Polki od 2.20 - 2.50 ... jednak dla mnie to wielka promocja ;p Jeszcze raz to powiem ze wierze w NAsze dziewczyny i trzymam za nie kciuki i nie moge sie juz doczekać finałowego meczu.
VamoSS Polska VamoSS !! ..........,buziaki dla Naszych pięknych pań :*:)
Pozdro ...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Rosja - Azer. @ 1

Holandia - Turcja @ 1

To są raczej pewne meczyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Włochy - Polska @ 2

Wierze w Nasze dziewczynmy !

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Nie uważam to za promocję szanse są 55-45 na korzyśc Włoszek nie wiem czy oglądałeś mecz(jeśli tak) to chyba jesteś w błedzie jeśli piszesz że Małgosia Glinka zawiodła. Przecież to rozgrywająca nie grała na nią to jak miała atakowac. Jak zaczeły grac na nią w 5 secie na nią to sami widzieliśmy!! Tylko ona i Świeniewicz potrafią wziąśc cieżar gry na siebie. Rezler co ona robi na tych mistrzostwach. Bełcik to samo chociaż czsami ma przebłyski. Włoszki hmm oglądałeś chociaż jeden ich mecz? Są naprawdę dobre i nie maja przestojów jak Polki (3 set bodajże 24-21 dla naszych) Kibicuję Polsce ale nie pisz tu że to PROMOCJA bo jeszcze ktoś kto się nie zna postawi grubą kaskę pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do boju Polska

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam Ampera ;-)

Quote
wczoraj mnie troszke Glonka zawiodła - ale mysle ze dzisiaj pokaze w 100% ze jest najlepsza.

Glinka obiła blok Rosjanek, ale Skowrońska zepsuła zagrywkę! Następnie Glinka zdobyła punkt, po czym Rosjanki wyrównały. Z drugiej linii skutecznie zaatakowała Glinka, ale rywalki znów wyrównały!

25 pkt w meczu jak sam piszesz, a weźźźźź tongue


===

Co do typów to jestem takiego samego zdania co Wojciech Amper... czyli:

Złoto: [color:"red"]Polki[/color]
Srebro: Włoszki
Brąz: Rosjanki
IV miejsce: Azerki
V miejsce: Holenderki
VI miejsce: Turczynki


Miejmy nadzieję że dziś nasze panie będą przed wszystkim siły na dzisiejsze spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Sorry że dziś tak na sucho, ale czasu zbytnio nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Życzę powodzenia.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 125
B
member
member
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 125
Rafik 25 tak sobie czytam i dwukrotnie piszesz o zawodniczce "Rezler".... Oglądałem wiele meczy Polek i nie ma takiej zawodniczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Milena Rosner tak nazywa się ta kobieta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, to tylko dla małej informacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Polska-Włochy
Ja ogladalem wszyskie mecze polek i mecz wloszek z rosja i wczorajszy z azerkami i powiem ze kursy sa dobrze ustawione.Wloszki praktycznie nie maja slabych pkt, nie zdazaja im sie przestoje jak nam, jedyne co im przeszkadza to gwiazdorstwo gdyz czasem mysla ze przeciwnik sie polozy i kombinuja jakie by tu zagranie wymyslic pod publike zamiast konczyc proste pily, w finale mysle ze jednak zagraja tak jak potrafia czyli bardzo skutecznie.
Szanse polek sa tym gorsze ze my gramy praktycznie 2 zawodniczkami w kluczowych momentach(Świeniewicz i Glinka) nikt nie potrafi pociagnac w decydujacych momentach i Bełcik czy Śliwa graja tylko na nie,co nie jest trudne to rozpracowania. Skowrońska to cień zawodniczki z zeszłych mistrzostw,nawet serwis juz nie wychodzi jak kiedyś,naszczeście dla polski jest Mróz ktora akurat w tym elemencie naprawde świetnie sobie radzi.
Podsumowując dla mnie no bet gdyż nie lubie grać przeciw polka, ale realnie patrzac 8/10 na wloszki, nasze nie maja argumentow by sie im przeciwstawić,o ile moze uda sie urwać seta to nie wieze by bylo na tyle sil;tak jednak ostatni mecz polek troche je kosztowal co bylo zreszta widać;by wygrać caly mecz,bo w 3-0 polski to nie wieże.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Masz rację body9 Rezler to moja była nauczycielka j.polskiego gdyby nie ty ciągle byłbym przekonany że gra Rezler a nie Rosner. Dzieki i cieszę się że ktoś to czyta uważnie i oby jak najmniej takich błędów Pozdro dla Ciebie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
Y
newbie
newbie
Y Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 38
Quote
Wlochy - Polska

Meczu nie stawiam ale gdybym musial to bym postawil na Włoszki. Najbardziej poukladany zespół. Nasze panie nie potrafia zagrac 3 setów na tym samym, dobrym poziomie. Do tego dochodzi slaba obrona ( nie liczac oczywiscie Glinki i Marioli ). Wedlug mnie fatalnie spisuje sie Rosner, nie podoba mi sie jej sposob ataku ( na ślepo ), slaba w przyjeciu, na miejscu trenera dawno bym ją wymienil. Do tego Bełcik, moim zdaniem slaba rozgrywająca, daje za niskie pilki, wczoraj kilka razy nawet wystawila Rosjankom, rzadko gra naszą najsilniejszą bronią Agatą Mróz. Do tego bezsensowne kiwki, które muszą dawac 100% skutecznosci, wczoraj kilka razy sie pomylila kiwajac.

Włoszki nie pokazaly narazie slabych stron, pewnie znają nasze, jeżeli bedziemy grac tak jak dotychczas ( licząc mecze grupowe ) to przegramy.

Ugi - zgodzę się że Bełcik sporo razy niedokładnie wystawia, ale to jest kobieta tongue. Jeżeli chodzi o jej kiwki, to całkowicie nie masz racji. Podejżewam , ze mimo dwóch spieprzonych kiwek na początku meczu z Rosjankami , trener dalej kazał jej to robić. Dalczego? Dlatego , żeby blok rosyjski pilnował oprócz wszystkich stron również rozgrywającą. Takie kiwki dają niesamowitą przewagę w ataku, bo blok musi bardziej uważać i w wielu przypadkach się wolniej przesuwa. To taka sama sytuacja jak u naszych panów, środek mamy kiepski, rywale często blokują, ale trzeba nim grać, żeby blok pilnował nie tylko skrzydeł.

Zgodzę się natomiast jeżeli chodzi o złoty medal. Polki nie potrafią zagrać trzech setów na równym poziomie. Wszak nie oglądałem meczu z Azerbejdżanem, a tam było 3-0, ale późniejsze mecze nawet ze słabouszami pokazały że jednego seta zawsze mają słabszego.

Brąz dla Rosjanek bez dwóch zdań

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
o której i gdzie mecz Polek?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 37
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 37
Ograliśmy Niemcy, daliśmy rade Rosji to i Włochy skapitalują. Mamy pełen zestaw z II wojny światowej:)

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
o której i gdzie mecz Polek?


W Chorwacji ;-)

====

18:50 TVP2

Dołączył: Mar 2003
Posty: 457
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 457
eh patrząc racjonalnie to włoszki wygraja, ale co tam, patryiotycznie trzeba. Polki po 2.55 to biore! Nie za jakas wielka stawke ale za 10-15 zł spokojnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
oj Misiu Misiu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzięki

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
nie jestem wielkim entuzjasta siatkowki ale jesli dzis wloszki graja z polkami o mistrzostwo to obejrze ten mecz chocby z 1-go powodu uwazam,ze to mecz w ktorym spotkaja sie najbardziej urodziwe kobiety europy ktore odbijaja rekoma pilke.
wloszki pokonaly w tie breaku rosjanki polki tez choc prowadzily 2-0 i w 3 secie bylo juz 24-22 dla polek.
tym sugerujac sie to nasz e powinny wygrac ale wczoraj wloszki w 3 setach wygraly polfinal a polki w konsekwencji w 5 morderczych setach wiec wloszki maja wiekszy zapas sil a to moze sie okazac decydujace.
i pyt. czy dzis

"ZŁOTKA" BEDĄ SREBRNE ?

a moze jednak pozostana zlote na najblizsze 2 lata w europie ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Polki są w stanie wygrać z każdym,we wczorajszym meczu pokazały że mają charakter.Szczerze powiem że po 3 secie postawiłem kreske na naszych paniach.Ale okazało sie że to nasi panowie powinni sie uczyć od Glinki i spólki a nie odwrotnie.Wprawdzie dzisiaj spodziewałem sie ciut wyższych kursów,ale trzeba brać co dają.Nie przegrałem ani złotówki na siatkarkach podczas tych mistrzostw i wierze że dobra passa zostanie utrzymana do samego końca.Spodziewam sie zaciętego meczu,oby z happy endem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czuje że to będzie mecz Gośki
Do boju Polska!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam

Do meczu ok 10 min. jeszcze nie postawilem ani centa na ta nieprzewidywalna gre, ale dzis postawie na 3-2 w obie strony bo piec setow w finale b.mozliwe w koncu graja najlepsze siatkarki starego kontynentu !!!!

pozdro

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1