Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
np w profku!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
nie mam zdania co do tej linii, jest troche niska jak dla mnie
wlasnie dlatego intensywnie mysle nad overem,ale wszystko zalezy jak mecz potoczy sie w pierwszych dwoch kwartach,jak grecy beda trzymali mecz na styku to chyba over wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
Quote
nie mam zdania co do tej linii, jest troche niska jak dla mnie
wlasnie dlatego intensywnie mysle nad overem,ale wszystko zalezy jak mecz potoczy sie w pierwszych dwoch kwartach,jak grecy beda trzymali mecz na styku to chyba over wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Oj ja myślę właśnie inaczej - jak Grecy będą trzymali mecz na styku to bardziej under wejdzie. Tylko w przypadku większej przewagi over ma szanse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Słuchajcie interesuje mnie (może ktoś oglądał) postawa żabojadów w meczu z jugolami. Czy to Francuzi zagrali tak genialnie, czy Serbowie tak źle. Innymi słowy czy jakby Francuzi zagrali tak samo z Litwą to są z nimi w stanie wygrać ???

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Serbowie przegrali mecz na wlasne zyczenie. Jak Francja zagra tak samo to przegra, a i tak grali chyba najlepiej jak potrafią

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Wedlug mnie nie ma cos sie doszukiwac niespodzianek
tak Rosja jak i Litwa powinny swoje mecze wygrac, to jest cwiercfinal ME, a nie mecz w jakims towarzyskim turnieju.
Ja dzisiaj biore w profie Rosja+Litwa (awanse) AKO: 2,35 6/10

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Quote
Quote
nie mam zdania co do tej linii, jest troche niska jak dla mnie
wlasnie dlatego intensywnie mysle nad overem,ale wszystko zalezy jak mecz potoczy sie w pierwszych dwoch kwartach,jak grecy beda trzymali mecz na styku to chyba over wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Oj ja myślę właśnie inaczej - jak Grecy będą trzymali mecz na styku to bardziej under wejdzie. Tylko w przypadku większej przewagi over ma szanse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
byc moze i masz racje w zasadzie rajcuje mnie ta linia 135!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
Na moje Litwa wygra dość łatwo , bo są zgraną drużyną i tworzą kolektyw. Nie ma takich wielkich gwiazd jak Serbia ( cienki Bodiroga) ale są młodzi i żądni sukcesu. Na jutro Słowenia pusci z kwitkiem Hitlerowców, Turasy nie upilnowali Nowizkiego , Słoweńcy nie popełnią tego błedu.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
Na moje Litwa wygra dość łatwo , bo są zgraną drużyną i tworzą kolektyw. Nie ma takich wielkich gwiazd jak Serbia ( cienki Bodiroga) ale są młodzi i żądni sukcesu. Na jutro Słowenia pusci z kwitkiem Hitlerowców, Turasy nie upilnowali Nowizkiego , Słoweńcy nie popełnią tego błedu.

skoro w NBA nie potrafia upilnować Nowitzkiego to jak upilnują go słoweńcy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
W NBA to nie mogli upilnować Jordana , Nowizki jest dobrym zawodnikiem ale nie róbmy z niego gwiazdy wszechczasów , to sport druzynowy. On jest tylko szwabem.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
SPECJALNIE SIE LOGUJE BY POWIEDZIEC ZE UPILNOWAC NIE DA SIE TYLKO MICHALEA JORDANA,ps dzis Litwa jutro,lekko przeciw Niemcom.POZDRO

Dołączył: May 2005
Posty: 435
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 435
jak dzisiaj zagralem w tooto na ruskow z handicapem i under,cos nie chce mi sie wierzyc ze w koncu zaczną rzucac, to jest juz cwiercfinal i trzeba zagrac bardzo dokladnie w obronie, a mysle ze zawodnicy tacy jak holdem, kirlienko czy kryapa sa w stanie wypracowac 5pkt przewage na d grekami, ktorzy na pewno nie zachwycają

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Panowie co sadzicie o over 33,5 w 1 kwarcie meczu Rosji z Grekami w 1 kwarcie powinny zespoly rzucic po te minimum 17 punktow...? czy lepiej postawic na Litwe...?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
Panowie co sadzicie o over 33,5 w 1 kwarcie meczu Rosji z Grekami w 1 kwarcie powinny zespoly rzucic po te minimum 17 punktow...? czy lepiej postawic na Litwe...?

1 kwarta raczej underowa ...

Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 46
jak narazie pierwsza kwarta wskazuje na under ...
Rosja - Grecja 13-6

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,341
To ja jeszcze rzuce swoj typ dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zeby nikt pozniej nie mowil, ze cale forum dalo d***, stawiajac na Litwinow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Francja - Litwa 1

Po pierwsze - nie rozumiem, czemu akurat Litwini maja tu byc zdecydowanym faworytem? No OK, wygrali grupe. Ale czy latwe zwyciestwa nad Bulgaria czy Turcja to az tak strasznie wartosciowe rezultaty? Z Chorwacja wygrali 18 punktami, ale na 8 minut przed koncem wygrywali dwoma oczkami...

To, ze bukmacherzy faworyzuja Litwinow rozumiem. Litwini bronia tytulu mistrzow Europy. Ale teraz, w tym zespole jest tylko czterech ludzi, ktorzy zdobyli ten tytul (Gustas, Siskauskas, Zukauskas i Lavrinovic). Z tych, ktorzy powinni tu grac, brakuje Macijauskasa, Jasikevisiusa, Selengi... W tej sytuacji ich najwiekszym atutem jest... trener - Sireika tez broni tytulu :>
Pytanie tylko, czy przypadkiem nie odkryl juz za duzo kart?

Francuzi personalnie sa na pewno mocniejsi. Cos sie dzialo z tym zespolem przez miesiac. Od lutego do sierpnia nikt z Francja nie mogl wygrac, pozniej - w trakcie przygotowan to Francja prawie z nikim nie potrafila wygrac (z Serbia przegrala w Stambule 72:99!). Mistrzostwa Europy Francuzi tez zaczeli fatalnie, ale chcialem przypomniec, ze po pierwsze mieli znacznie trudniejsza grupe - Grecja i Slowenia w grupie. Po drugie - im wazniejszy i trudniejszy mecz, prezentowali sie lepiej. Z Grecja blamaz, po pewnym zwyciestwie nad Bosnia (z ktora nameczyla sie przeciez Slowenia) mieli juz pewne wyjscie z grupy. Ze Slowenia grali sparringowo, przez pol meczu prowadzac...

Pozniej mecz z faworytami, Serbia... I co sie okazuje? Ze mlode Pietrusy czy Diaw w koncowce tak waznego meczu graja znacznie madrzej, niz doswiadczeni Serbowie, ktorzy przeciez zdobyli juz wszystkie mozliwe tytuly poza zlotem olimpijskim! Francja wygrywa, choc jeszcze w 28. min przegrywa roznica 8 "oczek".

Skad tak fantastyczna koncowka???
Francuzi budowali te reprezentacje od kilku lat - zaczeli tuz po Igrzyskach Olimpijskich w Sydney, gdzie zdobyli srebrny medal przegrywajac oczywiscie z gwiazdami NBA.
Juz w styczniu 2002 r., w meczu z Polska we Wloclawku grali w reprezentacji 18-letni wowczas Diaw i Mickael Pietrus czy dwa lata starszy Florent Pietrus. Kto ich uczyl doroslej koszykowki i dawal szanse gry w Eurolidze? Obecny trener reprezentacji, Claude Bergeaud, pracujacy wtedy w Pau Orthez! Nikt tak dobrze nie zna swojego zespolu jak on. W meczu z Serbia, postawil na nich w IV kwarcie i to wlasnie oni (plus Parker, Rigadeau i 22-letni Gelabale, wybrany w tym roku w drafcie przez Seattle) pociagneli Francje w meczu z Serbia...

Teraz przed nimi jeszcze trudniejsze przeprawy, Litwa, pozniej ew. Rosja, final...Ja stawiam tak jak przed ME - Francja vs Slowenia w finale.
Żabojady będą teraz jak czolg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pokażą - jak w 2000 r. - wyższość swojej koszykówki nad szkołą sowiecką czy jugosławiańską.
Ale w finale i tak bede kibicowac Słowenii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
czesc wszytskim mjalbym prosbe kto bedzie sledzil mecz rosji do konca prose o przeslanie wyniku po 3 kwarcie i ostateczny i co kwarte jak ktos da rade mecz litwa-francja 505-845-680 dziekuje bede bardzo wdzieczny

Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 115
i jednak grecj kurcze wygra z ruskimi którzy dostali takiego przestoju ze szlag mnie trafia

Dołączył: Sep 2005
Posty: 8
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 8
NO i drodzy panowie eksperci ruskie w dupe dostaly!!! Licze ze w meczu francja-litwa padnie over 152,5

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Quote
NO i drodzy panowie eksperci ruskie w dupe dostaly!!! Licze ze w meczu francja-litwa padnie over 152,5
Chociaz sam nie zabieralem glosu w sprawie tego meczu to jednak bede bronil tych jak to ty mowisz ekspertow. Oni mieli odwage napisac przed meczem o swoich przemysleniach. Jedni grali rosje, inni under. Ty natomiast po meczu jestes madry. Na fali swojej wielkosci dales jakis typ bez zadnego opisu ani stawkowania.

Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08), 1,147 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,551
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1