|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Według mnie linia dość mocno zawyżona i ja już dzisiaj śmiało w to wchodze i to z bardzo poważnymi pieniędzmi.
Kursik 1.90 przy lini 136.5 to jak dla mnie promocja i trzeba brać zanim kursy pospadają na łeb na szyję a linia przesunie się o kilka punktów w dół!
Szykuje się nam ultradefensywne spotkanie z udziałem chyba dwóch najlepszych europejskich teamów w tej dziedzinie i jak łącznie dobawią w tym meczu ze 120 punktów to już będzie dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
a ta linia to na kogo ,bo nie piszesz co to za mecz
ME-M.............-awans 20.09.2005 20.00
Info Nazwa ,,,,,,,,,,1 ......2 dzien/godz K05 Rosja-Grecja ,,,1.61.... 2.06 ...22/17.30 K06 Litwa-Francja ,,, 1.5.... 2.26 ...22/19.00 K07 Slowenia-Niemcy , 1.65 ...1.98 ...22/18.00 K08 Hiszpan.-Chorwacja 1.76 ..1.86 ...22/19.00 tak to wygląda w profku na awanse.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ja nie piszę ponieważ zrobił to mój poprzednik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ja nie piszę ponieważ zrobił to mój poprzednik. Moim skromnym zdaniem robicie za dużo hałasu(może nawet histeryzujecie po troszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)wokół undera w meczu prawosławnych. Dwie najbardziej(oprócz SiC) "wałowate" ekipy w koszykarskim swiatku,a tu prawie pewniaka mamy? Never ,moi drodzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Śmierdzi tu OT-em,a poza tym jak mawia jeden z lepszych typerów jakich znam :"jak czujesz cos bardzo pewnie to graj.....na odwrót" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie mam zamiaru robic wokół meczu ruskich z grekolami jakiegoś zamieszania,ale jak widze hurraoptymizm wokół jednej z opcji to się trochę przeciwstawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powodzenia,3majcie dalej temat na poziomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Ja nie piszę ponieważ zrobił to mój poprzednik. Moim skromnym zdaniem robicie za dużo hałasu(może nawet histeryzujecie po troszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)wokół undera w meczu prawosławnych. Dwie najbardziej(oprócz SiC) "wałowate" ekipy w koszykarskim swiatku,a tu prawie pewniaka mamy? Never ,moi drodzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Śmierdzi tu OT-em,a poza tym jak mawia jeden z lepszych typerów jakich znam :"jak czujesz cos bardzo pewnie to graj.....na odwrót" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Nie mam zamiaru robic wokół meczu ruskich z grekolami jakiegoś zamieszania,ale jak widze hurraoptymizm wokół jednej z opcji to się trochę przeciwstawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Powodzenia,3majcie dalej temat na poziomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> może i masz racje amkwish ale Grecy nie rzucą wiecej niż 60 pkt w 40 min a toto te 136 wazne jest tylko przez 40 min gry takze OT tu nie szkodzi...fajnie by bylo jakby byl OT:) Ile rzuci Rosja...??...tego już nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Nie mam zamiaru robic wokół meczu ruskich z grekolami jakiegoś zamieszania,ale... Ale jednak zamieszanie powstało po twoim poście...userzy zaczna analizowac swoje mysli, skoro taki zacny user jak amkwish zabrał głos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja primo to chcialem wyrazić pogląd że nigdy opcja under/over nie może być pewniakiem. Secundo trzeba pamiętać o tym że underowe plany może zniweczyć dogrywka. Pamietajcie Grecja-Izrael w I połowie 39pkt a w II polowie...89pkt. Miłego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No więc zacznijmy od tego, że zarówno ten typ nie jest dla mnie żadnym "pewniakiem" ani żaden inny typ (choćby taki o kursie 1.001) nim nie jest ponieważ w moim słowniku pojęcie "pewniak" w ogóle nie funkcjonuje - faworyt to co innego.
Uważam jednak, ze zagranie na poniżej 136.5 punktów w spotkaniu Rosja - Grecja to dobra inwestycja, jako że mamy do czynienia z dwiema drużynami, od któych cała reszta Europy powinna się uczyć gry obronnej. Grecja w dotychczasowych spotkaniach ani razu nie przekroczyła tej magicznej linii, w najlepszym wypadku zabrakło jej do tego podajże 9 punktów. Z Rosjanami było już nieco inaczej, ale to jest raczej efekt zabawy, jaką sobie urządzili w spotkaniu z Włochami a jutro nie będzie już na to miejsca. Zresztą mecz z Niemcami przegrany 50:51 doskonale potwierdza możliwości obronne tej drużyny.
W dalszym ciągu uważam zagrany przeze mnie typ za dobry i warty polecenia innym ludziom, ale przeciez nikogo nie zmuszam do jego grania.
I na koniec rzecz najważniejsza - w tym konkretnym przypadku mówimy o zakładzie ze Sportingbetu, a w tej firmie bukmacherskiej w przypadku zakładów under/over dogrywka nie jest wiążąca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
Roman tym razem odzywam sie bez wzywania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Słowenia - Niemcy Po tym meczu Niemcom zostanie jedynie walka o miejsca 5-8. Siła rażenia Słowenii jest spora. Niebezpieczeństwo w ataku występuje na kilku pozycjach. Dlatego bardzo dobrze broniąca ekipa Niemiec będzie w totalnych tarapatach. W meczu z Turasami Niemcom wystarczył talent w ataku Dirka i bardzo ofiarna gra w obronie wszystkich graczy. Należy podkreślić dobrą zmianę Marasa. Należy tylko żałować, że kontuzja zastopowała rozwój jego kariery. Talentem bije na głowę Femerlinga ale kontuzjogennością mógłby rywalizować z Grantem Hillem;) Słoweńcy oprócz dobrej gry w ataku solidnie też bronią. Ważna kwestia to nie danie się Niemcom rozbujać z rzutami za 3 pkt. Tutaj mają często 3-4 opcje na boisku. Duża szansa dla Słoweńców to głowa trenera Bauermanna, który nie wiem po co daje szanse Nikagbatse. Jest to zawodnik-chaos który gubi się wnajprostszej kontrze 2 na 1. Do tego już wcześniej wspomniana wolna gra na nogach. Nic nie wychodzi na + dla Niemców. Sam Dirk nie da rady wygrać z mocną i grającą z polotem Słowenią. Kursy w granicach 1.50-1.60 typ: Słowenia 7/10
pozdrawiam brokstar
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Uważam jednak, ze zagranie na poniżej 136.5 punktów w spotkaniu Rosja - Grecja to dobra inwestycja, jako że mamy do czynienia z dwiema drużynami, od któych cała reszta Europy powinna się uczyć gry obronnej. Gry obronnej? Nie,nie zgadzam się. Z całym szacunkiem Tomo,ale to wyglada nieco inaczej. Otoż najlepsi gracze z Europy w liczbie kilku na rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dostepuja zaszczytu gry w NBA i .....tam dopiero ucza sie PODSTAW gry w obronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak wiec pisanie o tym,że sa w Europie jacys defensorzy,jest opowiadaniem bajek z 1000 i jednej nocy,to tak gwoli ścisłości. Owszem,paradoksalnie(z pozoru)mamy na eurobasketowych tablicach ultraniskie wyniki,ale....czy znacie jakichś wymiataczy,grających w Europie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przyjechał Dirk i pokazał jak daleko z eurobasketu do NBA,a.....będa niezłe jaja jak sam wywalczy medal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A tak już kończąc,to niech Wam wejdzie ten under,nawet potrzymam kciuki,bo sam nic nie gram,wiec pokibicuje innym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ty masz swoje zdania a ja swoje i pod wpływem Twoich komentarzy napewno go nie zmienię.
Dla mnie z kolei mówienie o grze obronnej w NBA (no może opróćz Detroit) to są dopiero bajki i właśnie dlatego tak nie lubię tej ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ty masz swoje zdania a ja swoje i pod wpływem Twoich komentarzy napewno go nie zmienię.
Dla mnie z kolei mówienie o grze obronnej w NBA (no może opróćz Detroit) to są dopiero bajki i właśnie dlatego tak nie lubię tej ligi. No to szkoda mi czasu na polemike <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ty masz swoje zdania a ja swoje i pod wpływem Twoich komentarzy napewno go nie zmienię.
Dla mnie z kolei mówienie o grze obronnej w NBA (no może opróćz Detroit) to są dopiero bajki i właśnie dlatego tak nie lubię tej ligi. No to szkoda mi czasu na polemike <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mnie również. EOT
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
Tomo jeżeli twierdzisz, że w NBA nie gra sie obrony na wysokim poziomie to szok. Zobacz na najprostszą rzecz która nawet dla laika jest dostrzegalna gołym okiem: transmisja atak-obrona. Gra na nogach. Gra w obronie w NBA służy na grze na nogach a nie nogach i rękach. Przejmowanie graczy po zasłonach. Jak się gra na deskach w USA i Kanadzie, jaka tam jest walka, itd itp. ógłbym tak pisać sobie i pisać. Nie wiem Tomo czy kiedyś patrzyłeś inaczej na mecz koszykówki niż tylko kto ile będzie miał pktów i zbiórek no może i jeszcze bloków. Koszykówka to naprawdę ciekawa i trudna a nawet bardzo trudna gra. Do pełnego zrozumienia tego co się dzieje na boisku trzeba naprawdę sporej wiedzy na ten temat. Jak byś taką posiadał nie pisałbyś takich rzeczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Należy dodać też do tego wielkość boiska - za Oceanem gra się przecież na szerszych i dłuższych parkietach, przez co jest więcej stref do bronienia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
dobra ,ale tu nie jest nba tylko mistrzostwa europy i na tym sie prosze skupic.Juz jutro 2 mecze o wejscie do strefy medalowej,i wydaje sie ze w tych meczach faworyci nie powinni zawieść a jak bedzie to sie okaże po 23. Rosja powinna sie uporac z Grecją ,a Litwa(obroncy tytułu) z Francuzami. Co do 2 nastepnych cwiercfinałów to slowenia powinna sie uporac z Niemcami,natomiast jedną wielkąniewiadomą będzie mecz Hiszpani(wicemistrzów europy) z Chorwacją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
To ja też coś o waszej polemice Europa-NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Już kiedyś powiedziałem że NBA to gra z innej planety (choć mam kolegę w Stanach i mówił mi że byl na kilku meczach Byków i nuda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) i dlatego udzileam się tylko w Europejskim baskecie. Po pierwsze ze jest mi bliższy, a po drugie że jest realny, rzeczywisty, czysty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Jest to koszykówka jaką "widzimy" na codzień a nie "kosmiczne mecze". Co do małej ilości pkt w meczach musimy zrozumieć że zawodnicy są dopiero przed sezonem, bo tak jest ustalany terminarz turnieju ME.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
zastanawiam sie nad zagranie overa w meczu ROSJA-GRECJA linia 135 pkt co o tym myslicie, wiem ze pachnie ten mecz bardziej underkiem ale moze grecy zaczna cos rzucac???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
gzie masz linie 135 gremlin?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
gzie masz linie 135 gremlin? w profesjonalu a w toto-mixie 136 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
nie mam zdania co do tej linii, jest troche niska jak dla mnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|