Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Według mnie linia dość mocno zawyżona i ja już dzisiaj śmiało w to wchodze i to z bardzo poważnymi pieniędzmi.

Kursik 1.90 przy lini 136.5 to jak dla mnie promocja i trzeba brać zanim kursy pospadają na łeb na szyję a linia przesunie się o kilka punktów w dół!

Szykuje się nam ultradefensywne spotkanie z udziałem chyba dwóch najlepszych europejskich teamów w tej dziedzinie i jak łącznie dobawią w tym meczu ze 120 punktów to już będzie dobrze.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
a ta linia to na kogo ,bo nie piszesz co to za mecz



ME-M.............-awans 20.09.2005 20.00

Info Nazwa ,,,,,,,,,,1 ......2 dzien/godz
K05 Rosja-Grecja ,,,1.61.... 2.06 ...22/17.30
K06 Litwa-Francja ,,, 1.5.... 2.26 ...22/19.00
K07 Slowenia-Niemcy , 1.65 ...1.98 ...22/18.00
K08 Hiszpan.-Chorwacja 1.76 ..1.86 ...22/19.00
tak to wygląda w profku na awanse.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ja nie piszę ponieważ zrobił to mój poprzednik.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Ja nie piszę ponieważ zrobił to mój poprzednik.

Moim skromnym zdaniem robicie za dużo hałasu(może nawet histeryzujecie po troszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)wokół undera w meczu prawosławnych.

Dwie najbardziej(oprócz SiC) "wałowate" ekipy w koszykarskim swiatku,a tu prawie pewniaka mamy?

Never ,moi drodzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Śmierdzi tu OT-em,a poza tym jak mawia jeden z lepszych typerów jakich znam :"jak czujesz cos bardzo pewnie to graj.....na odwrót" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie mam zamiaru robic wokół meczu ruskich z grekolami jakiegoś zamieszania,ale jak widze hurraoptymizm wokół jednej z opcji to się trochę przeciwstawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Powodzenia,3majcie dalej temat na poziomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Quote
Ja nie piszę ponieważ zrobił to mój poprzednik.

Moim skromnym zdaniem robicie za dużo hałasu(może nawet histeryzujecie po troszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)wokół undera w meczu prawosławnych.

Dwie najbardziej(oprócz SiC) "wałowate" ekipy w koszykarskim swiatku,a tu prawie pewniaka mamy?

Never ,moi drodzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Śmierdzi tu OT-em,a poza tym jak mawia jeden z lepszych typerów jakich znam :"jak czujesz cos bardzo pewnie to graj.....na odwrót" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Nie mam zamiaru robic wokół meczu ruskich z grekolami jakiegoś zamieszania,ale jak widze hurraoptymizm wokół jednej z opcji to się trochę przeciwstawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Powodzenia,3majcie dalej temat na poziomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
może i masz racje amkwish ale Grecy nie rzucą wiecej niż 60 pkt w 40 min a toto te 136 wazne jest tylko przez 40 min gry takze OT tu nie szkodzi...fajnie by bylo jakby byl OT:)
Ile rzuci Rosja...??...tego już nie wiem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Nie mam zamiaru robic wokół meczu ruskich z grekolami jakiegoś zamieszania,ale...


Ale jednak zamieszanie powstało po twoim poście...userzy zaczna analizowac swoje mysli, skoro taki zacny user jak amkwish zabrał głos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja primo to chcialem wyrazić pogląd że nigdy opcja under/over nie może być pewniakiem.

Secundo trzeba pamiętać o tym że underowe plany może zniweczyć dogrywka.

Pamietajcie Grecja-Izrael w I połowie 39pkt a w II polowie...89pkt.


Miłego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No więc zacznijmy od tego, że zarówno ten typ nie jest dla mnie żadnym "pewniakiem" ani żaden inny typ (choćby taki o kursie 1.001) nim nie jest ponieważ w moim słowniku pojęcie "pewniak" w ogóle nie funkcjonuje - faworyt to co innego.

Uważam jednak, ze zagranie na poniżej 136.5 punktów w spotkaniu Rosja - Grecja to dobra inwestycja, jako że mamy do czynienia z dwiema drużynami, od któych cała reszta Europy powinna się uczyć gry obronnej.
Grecja w dotychczasowych spotkaniach ani razu nie przekroczyła tej magicznej linii, w najlepszym wypadku zabrakło jej do tego podajże 9 punktów.
Z Rosjanami było już nieco inaczej, ale to jest raczej efekt zabawy, jaką sobie urządzili w spotkaniu z Włochami a jutro nie będzie już na to miejsca. Zresztą mecz z Niemcami przegrany 50:51 doskonale potwierdza możliwości obronne tej drużyny.

W dalszym ciągu uważam zagrany przeze mnie typ za dobry i warty polecenia innym ludziom, ale przeciez nikogo nie zmuszam do jego grania.

I na koniec rzecz najważniejsza - w tym konkretnym przypadku mówimy o zakładzie ze Sportingbetu, a w tej firmie bukmacherskiej w przypadku zakładów under/over dogrywka nie jest wiążąca.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Roman tym razem odzywam sie bez wzywania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Słowenia - Niemcy
Po tym meczu Niemcom zostanie jedynie walka o miejsca 5-8. Siła rażenia Słowenii jest spora. Niebezpieczeństwo w ataku występuje na kilku pozycjach. Dlatego bardzo dobrze broniąca ekipa Niemiec będzie w totalnych tarapatach. W meczu z Turasami Niemcom wystarczył talent w ataku Dirka i bardzo ofiarna gra w obronie wszystkich graczy. Należy podkreślić dobrą zmianę Marasa. Należy tylko żałować, że kontuzja zastopowała rozwój jego kariery. Talentem bije na głowę Femerlinga ale kontuzjogennością mógłby rywalizować z Grantem Hillem;) Słoweńcy oprócz dobrej gry w ataku solidnie też bronią. Ważna kwestia to nie danie się Niemcom rozbujać z rzutami za 3 pkt. Tutaj mają często 3-4 opcje na boisku. Duża szansa dla Słoweńców to głowa trenera Bauermanna, który nie wiem po co daje szanse Nikagbatse. Jest to zawodnik-chaos który gubi się wnajprostszej kontrze 2 na 1. Do tego już wcześniej wspomniana wolna gra na nogach. Nic nie wychodzi na + dla Niemców. Sam Dirk nie da rady wygrać z mocną i grającą z polotem Słowenią.
Kursy w granicach 1.50-1.60
typ: Słowenia 7/10

pozdrawiam brokstar

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Uważam jednak, ze zagranie na poniżej 136.5 punktów w spotkaniu Rosja - Grecja to dobra inwestycja, jako że mamy do czynienia z dwiema drużynami, od któych cała reszta Europy powinna się uczyć gry obronnej.

Gry obronnej?
Nie,nie zgadzam się.

Z całym szacunkiem Tomo,ale to wyglada nieco inaczej.

Otoż najlepsi gracze z Europy w liczbie kilku na rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> dostepuja zaszczytu gry w NBA i .....tam dopiero ucza sie PODSTAW gry w obronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tak wiec pisanie o tym,że sa w Europie jacys defensorzy,jest opowiadaniem bajek z 1000 i jednej nocy,to tak gwoli ścisłości.

Owszem,paradoksalnie(z pozoru)mamy na eurobasketowych tablicach ultraniskie wyniki,ale....czy znacie jakichś wymiataczy,grających w Europie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Przyjechał Dirk i pokazał jak daleko z eurobasketu do NBA,a.....będa niezłe jaja jak sam wywalczy medal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

A tak już kończąc,to niech Wam wejdzie ten under,nawet potrzymam kciuki,bo sam nic nie gram,wiec pokibicuje innym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ty masz swoje zdania a ja swoje i pod wpływem Twoich komentarzy napewno go nie zmienię.

Dla mnie z kolei mówienie o grze obronnej w NBA (no może opróćz Detroit) to są dopiero bajki i właśnie dlatego tak nie lubię tej ligi.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Ty masz swoje zdania a ja swoje i pod wpływem Twoich komentarzy napewno go nie zmienię.

Dla mnie z kolei mówienie o grze obronnej w NBA (no może opróćz Detroit) to są dopiero bajki i właśnie dlatego tak nie lubię tej ligi.

No to szkoda mi czasu na polemike <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Quote
Ty masz swoje zdania a ja swoje i pod wpływem Twoich komentarzy napewno go nie zmienię.

Dla mnie z kolei mówienie o grze obronnej w NBA (no może opróćz Detroit) to są dopiero bajki i właśnie dlatego tak nie lubię tej ligi.

No to szkoda mi czasu na polemike <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mnie również.

EOT

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Tomo jeżeli twierdzisz, że w NBA nie gra sie obrony na wysokim poziomie to szok. Zobacz na najprostszą rzecz która nawet dla laika jest dostrzegalna gołym okiem: transmisja atak-obrona. Gra na nogach. Gra w obronie w NBA służy na grze na nogach a nie nogach i rękach. Przejmowanie graczy po zasłonach. Jak się gra na deskach w USA i Kanadzie, jaka tam jest walka, itd itp. ógłbym tak pisać sobie i pisać. Nie wiem Tomo czy kiedyś patrzyłeś inaczej na mecz koszykówki niż tylko kto ile będzie miał pktów i zbiórek no może i jeszcze bloków. Koszykówka to naprawdę ciekawa i trudna a nawet bardzo trudna gra. Do pełnego zrozumienia tego co się dzieje na boisku trzeba naprawdę sporej wiedzy na ten temat. Jak byś taką posiadał nie pisałbyś takich rzeczy.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Należy dodać też do tego wielkość boiska - za Oceanem gra się przecież na szerszych i dłuższych parkietach, przez co jest więcej stref do bronienia

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
dobra ,ale tu nie jest nba tylko mistrzostwa europy i na tym sie prosze skupic.Juz jutro 2 mecze o wejscie do strefy medalowej,i wydaje sie ze w tych meczach faworyci nie powinni zawieść a jak bedzie to sie okaże po 23.
Rosja powinna sie uporac z Grecją ,a Litwa(obroncy tytułu) z Francuzami.
Co do 2 nastepnych cwiercfinałów to slowenia powinna sie uporac z Niemcami,natomiast jedną wielkąniewiadomą będzie mecz Hiszpani(wicemistrzów europy) z Chorwacją.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
To ja też coś o waszej polemice Europa-NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Już kiedyś powiedziałem że NBA to gra z innej planety (choć mam kolegę w Stanach i mówił mi że byl na kilku meczach Byków i nuda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />) i dlatego udzileam się tylko w Europejskim baskecie. Po pierwsze ze jest mi bliższy, a po drugie że jest realny, rzeczywisty, czysty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Jest to koszykówka jaką "widzimy" na codzień a nie "kosmiczne mecze". Co do małej ilości pkt w meczach musimy zrozumieć że zawodnicy są dopiero przed sezonem, bo tak jest ustalany terminarz turnieju ME.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
zastanawiam sie nad zagranie overa w meczu ROSJA-GRECJA linia 135 pkt co o tym myslicie, wiem ze pachnie ten mecz bardziej underkiem ale moze grecy zaczna cos rzucac???

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
gzie masz linie 135 gremlin?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
gzie masz linie 135 gremlin?
w profesjonalu a w toto-mixie 136 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
nie mam zdania co do tej linii, jest troche niska jak dla mnie

Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,861 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1