|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
T.Gollob- Pozostali (Heat 3)- kto lepszy w biegu 1 @ 1,6 na torze w Gorzowie Tomek czuje się jak we własnym domu, na własnych smieciach ostatnio bije rekord po rekordzie toru nie sadze aby Hans Andersen, nie mowiac juz o Lagucie czy Malku mieli szanse z nim wygrac  Hansior jadac w Gorzowie zrobil ostatnio 7 oczek, przejezdzajac przez mete jedynie raz na 1 pozycji zostawiajac za soba Zagara i Gape, bo przeciez nie Tomka  reasumujac mysle ze kurs zachecajacy i dla mnie wydaje sie promocja, porownujac z Gollob over 13,5 za 1,66 uwazam ze jak najbardziej pozycja do gry! Tomek otworz swoje dzisiejsze starty w Gorzowie piekna "trojeczka" Chudy  Powodzenia!  GT
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Czy ktoś nadąża za tokiem myślowym bukowych ekspertów i wyjaśni dlaczego na torye w Gorzowie Ale¹ jest lepszy od Luká¹a? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Pewnie dlatego, że najlepiej z Czechów zapunktował w rk w Abensbergu. Oczywiście nie oznacza to że jest lepszym zawodnikiem od brata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Przecież kursy na drugi event niemal od tygodnia ma UB. Gospodarze, czyli Australia - 3,0.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
panowie tobet sie boi dac kursy na zuzel dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Spece od Anglii opiszcie cos o KL i kto tam sobie poradzi dobrze a kto nie bardzo  bo wiadomo tor specyficzny a niezbyt dobrze znam historie tego obiektu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Ward tam zasuwał aż miło. Holder też go zna. Nie wiem jak się tam czują Watt, Batchelor i Schlein, ale nie liczyłbym, że będą czymkolwiek zaskoczeni. Może tylko ilością widzów;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Batchelor swoją naukę w Anglii zaczyłał od KL i jak sam mówi jest to jego ulubiony tor . Nie dziwota więc ze weterani pobrali 1.6 w parze z Rorym, który jesli coś nie wypali na poczatku bedzie pierwszym riderem do zmiany. Chłopaki pisali, że Watt też lubi śmigac na Norfolk Arena.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Zmiana u Finów: Teero Aarnio za porozbijanego Kalle Katajisto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Taki dubelek ładuje : Watt-Kylmakorpi 1 Ward-Schlein 1 AKO: 3.05 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Taki dubelek ładuje : Watt-Kylmakorpi 1 Ward-Schlein 1 AKO: 3.05  Ja już wcześniej próbowałem, ale za Chiny Ludowe nie akceptują mi żadnych AKO. Tylko single 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Bjerre - Holder 1 @ 1,86 Sweden - Australia 1 @ 1,6 betgun 6/10 Kenneth mysle ze poradzi sobie z Holderem, ktory na moje oko nie podchodzi powaznie do tych zawodow - takie moje zdanie po obejrzeniu polfinalu z jego udzialem Para ciezka ale moim zdaniem to Dunczyk wyjdzie z niej zwyciesko w koncu kto jak nie on ma poprowadzic druzyne do zwyciestwa. Szwecja po wymianie bezndziejnego Nermarka na Jonssona powinna powalczyc, A i nalezy dojsc do takich wnioskow ze powalczyc chce, skoro taka decyzja a nie inna jesli chodzi o sklad. Schlein i Troy moim zdaniem nie pojada juz tak dobrze jak na torze w polfinale ktory dobrze znali To na tyle. Powodzenia  Pozdrawiam GT
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
mam nadzieje ktos skorzystal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
THJ nie weźmie udziału w piątkowym treningu przed GP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Nie musi i tak bedzie w finale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
kilka firm już wystawia powolutko ofertę na jutrzejsze zawody ale jakoś ciężko narazie wybrać coś dobrego, chyba trzeba poczekać do jutra Na moje oko wysoko będzie Tomek- jak zawsze w sumei w tym roku, Rychu też powinien zajechać daleko i może gwiazdki z Dackarny AJ Fredek i Hans, Crump chyba też odpoczął troszkę i może o finał zahaczyć, zaś nie zaszeleje z kolei Nicki i raczej Emil jak dla mnie, jak bedzie zobaczymy jutro, jak bedzie lepsza oferta to sie wybierze cos do grania  Zapraszam do dyskusji pany bo narazie mizeria
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tobet wystawi dzisiaj IMŚJ ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|