Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by GreyTiger
Kolodziej - Ulamek 1 @ 1,35 cool

Kurs moze nie powala ale w normalnych okolicznosciach wydaje sie byc 99% powodzeniem wink
Koldi co prawda ostatnio "spuscil" troche z tonu ale na Ulamka to jeszcze i tak dlugo dlugo za wysokie progi.
To niepowtarzalna szansa dla Janusza aby wjesc do cyklu GP a kiedy jak nie teraz w sezonie szczytowej formy.
Ulamek ostatnio ma nawet problemy z punktowaniem na wlasnym torze, to co dopiero w Vojens i o taka stawke.

Iversen - Madsen 1 @ 1,70 cool

Dunczyk obiekt w Vojens zna dobrze i lubi.
W niedawnym finale DPŚ zanotował calkiem udany występ (2,w,2,3,2)
a stawka byla duzo bardziej wymagajaca.
Warto dodać, że Niels już raz wygrał GP Challenge i miało to miejsce właśnie w... Vojens! smile
Madsen jest niewatpliwie talentem ale jesli chodzi o GP to wg mnie jeszcze za wczesnie na niego.
Swoje frycowe musi zaplacic wink

kursy z milenium

Powodzenia boks

Pozdrawiam
GT


mam nadzieje ze ktos skorzystal wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Originally Posted by legolas
Powodzenia szary tygrysie w typach, ale dla mnie czarnym koniem dzisiejszych zawodów jest Leon i nie zdziwie się jak będzie on w pierwszej trójce razem z Koldim smile

Sam zagrałem :

Walasek - Madsen 2 @ 2.00
Jonasson - Ułamek 1 @ 1.66

Dubelek izi , szkoda tylko że Janka taki pech spotkał frown no ale trzeba liczyc ze Fredek sie utrzyma w 8 i bedzie ok ....
A Leon pierwsze trzy biegi chyba na rowerze jechał bo tragedia była, ale na Walaska nawet to wystarczyło.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Originally Posted by legolas

szkoda tylko że Janka taki pech spotkał frown no ale trzeba liczyc ze Fredek sie utrzyma w 8 i bedzie ok ....

[/quote]
Fredka musi lekko awansować, bo póki co jest na 9 miejscu..


Kurde szkoda, że tu nie zaglądnałem i nic nie pogralem tongue

Gratuluje panowie piwo

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1