Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 34 1 2 3 4 5 6 33 34
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Vendetta
gówno ? laugh jedej z najlepszych naciagów za ta cene. Ogolnei zbeira najlepsze noty wsrod kupujacych smile Uwierz ze ja pojecie o tenisie mam a sadzac po Twoim tonie wypowiedzi to mysle ze co bym nei napisal to bsy napisal ze gowno laugh

mysle, ze zle mnie zrozumiales raczej. atp gram bo lubie akurat mi jest dobrze znane bo moi znajomi okupują tam top 10 wink
jednak ten naciąg to jest faktycznie szit. bralismy to, poly plasme i plasme pure, wiec mam przekroj przez ta firme i nic dobrego o tym nie powiem. trenerzy to wciagali na sztundy bo potrzebne im było byle co aby długo trzymało.
w tej cenie masz red code, black code, pacyfic poly force czy babolat hurricane np. i wiele innych. wciagnij sobie to zmienisz zdanie i nie sugeruj sie "większoscia kupujących" smile
ja osobiscie wole czasem wciagnac jakas hybryde na poprawe komfortu ale to tak dla odmiany.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Vendetta
gówno ? laugh jedej z najlepszych naciagów za ta cene. Ogolnei zbeira najlepsze noty wsrod kupujacych smile Uwierz ze ja pojecie o tenisie mam a sadzac po Twoim tonie wypowiedzi to mysle ze co bym nei napisal to bsy napisal ze gowno laugh


Też uważam że mam pojęcie o tenisie, ale o rakietach i naciągach raczej minimalne, więc jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Anfalast pracuje na kortach więc podejrzewam że choćby trochę musiał tego liznąć wink

anfa_ #4063868 15/08/2010 00:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Originally Posted by Anfalast
Originally Posted by Vendetta
gówno ? laugh jedej z najlepszych naciagów za ta cene. Ogolnei zbeira najlepsze noty wsrod kupujacych smile Uwierz ze ja pojecie o tenisie mam a sadzac po Twoim tonie wypowiedzi to mysle ze co bym nei napisal to bsy napisal ze gowno laugh

mysle, ze zle mnie zrozumiales raczej. atp gram bo lubie akurat mi jest dobrze znane bo moi znajomi okupują tam top 10 wink
jednak ten naciąg to jest faktycznie szit. bralismy to, poly plasme i plasme pure, wiec mam przekroj przez ta firme i nic dobrego o tym nie powiem. trenerzy to wciagali na sztundy bo potrzebne im było byle co aby długo trzymało.
w tej cenie masz red code, black code, pacyfic poly force czy babolat hurricane np. i wiele innych. wciagnij sobie to zmienisz zdanie i nie sugeruj sie "większoscia kupujących" smile
ja osobiscie wole czasem wciagnac jakas hybryde na poprawe komfortu ale to tak dla odmiany.

zle sie wyrazilem... nei wsros kupujacych tylko grajacych amatorsko zawodników. Zanim kupilem rakiete i naciąg przeczytalem wiele opini no i sam przyznam ( a gralem juz kilkoma rakeitami i zerwalem kilka naciagow) ze dokonalemd obrego wyboru smile
Ciezko sie przestawic z czegos co sie uwaza za dobre na cos innego no ale jesli mowisz ze naciagi, ktore wymieniles sa duzo lepsze to moze sprobuje...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
morita nie wykorzystała 2sp...nie wygra tego seta

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
lepiej mi powiedz co z tym naciągiem zrobic....? reklamowac????

http://yfrog.com/f/0l10358959j/

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Vendetta
lepiej mi powiedz co z tym naciągiem zrobic....? reklamowac????

http://yfrog.com/f/0l10358959j/

troche to jest niewyrazne, ale moim zdaniem to sie przy rozciaganiu naciągu zrobiło i widac tylko dlatego bo naciag ma taki kolor. moim zdaniem nic z reklamacji nie bedzie i w graniu to nie przeszkodzi.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Piostar
Originally Posted by Vendetta
gówno ? laugh jedej z najlepszych naciagów za ta cene. Ogolnei zbeira najlepsze noty wsrod kupujacych smile Uwierz ze ja pojecie o tenisie mam a sadzac po Twoim tonie wypowiedzi to mysle ze co bym nei napisal to bsy napisal ze gowno laugh


Też uważam że mam pojęcie o tenisie, ale o rakietach i naciągach raczej minimalne, więc jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Anfalast pracuje na kortach więc podejrzewam że choćby trochę musiał tego liznąć wink

tu jeszcze dochodzi czynnik co kraj to obyczaj wink

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
muller laugh papa szkoda frown

anfa_ #4063895 15/08/2010 00:13
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Anfalast
Originally Posted by Vendetta
lepiej mi powiedz co z tym naciągiem zrobic....? reklamowac????

http://yfrog.com/f/0l10358959j/

troche to jest niewyrazne, ale moim zdaniem to sie przy rozciaganiu naciągu zrobiło i widac tylko dlatego bo naciag ma taki kolor. moim zdaniem nic z reklamacji nie bedzie i w graniu to nie przeszkodzi.



aaa nie spojrzalem pod palec tylko obok. no faktycznie cos puscilo raczej nie jest to wina szpuli, ale szczescie ze nie na srodku rakiety tylko tu gdzie sie raczej nie odbija. ja jako wzorowy pracownik wcisnalbym Ci, ze od nas wyszła bez tego grin
i podejrzewam ze gdzie indziej tez by kombinowali. olej sprawe imo nie powinno byc problemu.

cybi #4063896 15/08/2010 00:13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Morita bp w każdym gemie serwisowym przeciwniczki i set w pape laugh

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
super pippo ktos gral?

cybi #4063907 15/08/2010 00:18
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
galung 6-1 6-3 smile

cybi #4063914 15/08/2010 00:23
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Makarova juz 2 set trwa a ja w glowie mialem ze o 18 zaczyna laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
morita bp...wykorzysta? wink

!zari #4063916 15/08/2010 00:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
widze, ze ulka walczy smile brawo!

!zari #4063947 15/08/2010 00:40
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Makarova 7:2 w TB hura piwo

cybi #4063959 15/08/2010 00:43
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
faja boks

cybi #4063961 15/08/2010 00:44
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
óla widze musi coś grać skoro date na razie ofrywa..

mathje #4063966 15/08/2010 00:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
ehh to mnie mloda przewiezie

mathje #4063968 15/08/2010 00:47
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
faja z 40-0 sie lamie blush

Strona 4 z 34 1 2 3 4 5 6 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man), 3,032 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1