|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
gówno ?  jedej z najlepszych naciagów za ta cene. Ogolnei zbeira najlepsze noty wsrod kupujacych  Uwierz ze ja pojecie o tenisie mam a sadzac po Twoim tonie wypowiedzi to mysle ze co bym nei napisal to bsy napisal ze gowno  mysle, ze zle mnie zrozumiales raczej. atp gram bo lubie akurat mi jest dobrze znane bo moi znajomi okupują tam top 10  jednak ten naciąg to jest faktycznie szit. bralismy to, poly plasme i plasme pure, wiec mam przekroj przez ta firme i nic dobrego o tym nie powiem. trenerzy to wciagali na sztundy bo potrzebne im było byle co aby długo trzymało. w tej cenie masz red code, black code, pacyfic poly force czy babolat hurricane np. i wiele innych. wciagnij sobie to zmienisz zdanie i nie sugeruj sie "większoscia kupujących"  ja osobiscie wole czasem wciagnac jakas hybryde na poprawe komfortu ale to tak dla odmiany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
gówno ?  jedej z najlepszych naciagów za ta cene. Ogolnei zbeira najlepsze noty wsrod kupujacych  Uwierz ze ja pojecie o tenisie mam a sadzac po Twoim tonie wypowiedzi to mysle ze co bym nei napisal to bsy napisal ze gowno  Też uważam że mam pojęcie o tenisie, ale o rakietach i naciągach raczej minimalne, więc jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Anfalast pracuje na kortach więc podejrzewam że choćby trochę musiał tego liznąć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
gówno ?  jedej z najlepszych naciagów za ta cene. Ogolnei zbeira najlepsze noty wsrod kupujacych  Uwierz ze ja pojecie o tenisie mam a sadzac po Twoim tonie wypowiedzi to mysle ze co bym nei napisal to bsy napisal ze gowno  mysle, ze zle mnie zrozumiales raczej. atp gram bo lubie akurat mi jest dobrze znane bo moi znajomi okupują tam top 10  jednak ten naciąg to jest faktycznie szit. bralismy to, poly plasme i plasme pure, wiec mam przekroj przez ta firme i nic dobrego o tym nie powiem. trenerzy to wciagali na sztundy bo potrzebne im było byle co aby długo trzymało. w tej cenie masz red code, black code, pacyfic poly force czy babolat hurricane np. i wiele innych. wciagnij sobie to zmienisz zdanie i nie sugeruj sie "większoscia kupujących"  ja osobiscie wole czasem wciagnac jakas hybryde na poprawe komfortu ale to tak dla odmiany. zle sie wyrazilem... nei wsros kupujacych tylko grajacych amatorsko zawodników. Zanim kupilem rakiete i naciąg przeczytalem wiele opini no i sam przyznam ( a gralem juz kilkoma rakeitami i zerwalem kilka naciagow) ze dokonalemd obrego wyboru  Ciezko sie przestawic z czegos co sie uwaza za dobre na cos innego no ale jesli mowisz ze naciagi, ktore wymieniles sa duzo lepsze to moze sprobuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
morita nie wykorzystała 2sp...nie wygra tego seta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
lepiej mi powiedz co z tym naciągiem zrobic....? reklamowac???? http://yfrog.com/f/0l10358959j/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
troche to jest niewyrazne, ale moim zdaniem to sie przy rozciaganiu naciągu zrobiło i widac tylko dlatego bo naciag ma taki kolor. moim zdaniem nic z reklamacji nie bedzie i w graniu to nie przeszkodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
gówno ?  jedej z najlepszych naciagów za ta cene. Ogolnei zbeira najlepsze noty wsrod kupujacych  Uwierz ze ja pojecie o tenisie mam a sadzac po Twoim tonie wypowiedzi to mysle ze co bym nei napisal to bsy napisal ze gowno  Też uważam że mam pojęcie o tenisie, ale o rakietach i naciągach raczej minimalne, więc jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Anfalast pracuje na kortach więc podejrzewam że choćby trochę musiał tego liznąć  tu jeszcze dochodzi czynnik co kraj to obyczaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
troche to jest niewyrazne, ale moim zdaniem to sie przy rozciaganiu naciągu zrobiło i widac tylko dlatego bo naciag ma taki kolor. moim zdaniem nic z reklamacji nie bedzie i w graniu to nie przeszkodzi. aaa nie spojrzalem pod palec tylko obok. no faktycznie cos puscilo raczej nie jest to wina szpuli, ale szczescie ze nie na srodku rakiety tylko tu gdzie sie raczej nie odbija. ja jako wzorowy pracownik wcisnalbym Ci, ze od nas wyszła bez tego  i podejrzewam ze gdzie indziej tez by kombinowali. olej sprawe imo nie powinno byc problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Morita bp w każdym gemie serwisowym przeciwniczki i set w pape 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
galung 6-1 6-3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
Makarova juz 2 set trwa a ja w glowie mialem ze o 18 zaczyna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
morita bp...wykorzysta? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
widze, ze ulka walczy  brawo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
Makarova 7:2 w TB 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
faja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
óla widze musi coś grać skoro date na razie ofrywa..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
ehh to mnie mloda przewiezie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
faja z 40-0 sie lamie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|