Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
#5 368 Dancevic-MIrnyi (2) 1.26 25.09.2005 17:05 /prof

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
O
veteran
veteran
O Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
#3 266 Reynolds-R.Delgado (1) 1.64 25.09.2005 19:00 /prof

Podaje typ za Sharapovą, która skreczowała.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
okan , krecze liczone są jako przegrana . Typy zastępcze podajemy tylko w przypadku nie rozegrania danego meczu.

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Niechce mi sie podliczac dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Misiek 1/5
czepek 4/5

awans czepek

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
g00niek vs Amperek ----> awans g00niek

Dzieki za gre i bylo emocjonujaco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
(11)Miara 1/5 [1,80] vs (21)[T]-error 5/5 [6,55]

Awans: ---> [T]-error

Dzienki za grę Miara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr)

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Quote
# 268 # Lich/Mys-Uber/Uber 1 @1,2 Prof 25/16.10

Amperek... Srebotnik przegrala 1 seta z Klara... Jak przegra 2... to przy moim dobrym typie jestem dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Woz albo przewoz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

No troche z typem sie spozniłeś - az cała godzine <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja 2 minuty bo czekałem do 15:00 na Twoj typ taktycznie i nie zauwazyłem ze juz po wiec szybko nacisnąłem `wyslij` <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam:)jak Myrniy wygra ja jestem w następnej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
A to mnie zaskoczyles... Podawalem z godzina z Profa... czyzby byla zla???

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
g00niek, chodzi o to ze w SINGLACH typy mozna podawac do godziny 15:00 , co jest jasno napisane w regulaminie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
... więc wątpie zeby A.S.Romek uznał typy podane po tej godzinie

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
O cholera.. Greg rzeczywiscie masz racje.. Kompletnie zapomnialem o tym punkcie regulaminu... Mialem zakrecony weekend.. Ale czy to znaczy ze i typ Amperka bylby niezaliczony? 15,02... Moj jest z 16,02... Nie lubie rozstrzygniec przy zielonym stoliku, wierze ze i Amperek i ja dzialalismy w dobrej wierze :/ No coz.. niech szefostwo zadecyduje co i jak...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Stich - JohnBonne 1.7 - 1.37 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

awans: Stich
dzieki

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
vonseb - ferdek
awans: vonseb

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Experto - Geremi

Awans : Experto

Jeszcze raz dzieki Geremi za wysoki poziom, w sumie zaskoczyles mnie swietna skutecznoscia.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
viva 3/5 5.56 - kyrszko 2/4 3.26 plus ewentualnie 1.64 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Awans - viva

dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
No i mamy problem... Zgodnie z regulaminem typy moje na debel i Amperka na Maxa Mirnego sa niewazne.. Oba podane po czasie.. W jednym 2 minuty w drugim godzina i 2 minuty... co nie zmienia faktu ze oba po czasie... jesli uznamy oba za wazne awansuje ja, jesli uznamy oba za niewazne tez mam awans... Glupia sytuacja ale niestety...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Cukier vs Cartmann
2/5 @ 3.57 - 0/3

awans Słodki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
Kamil#15 - Rufik
1,75 - 0
Awans: Kamil#15

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Podobna sytuacja w moim pojedynku z okanem. Nieuwzględniając typów podanych po godz. 15:00 wynik brzmi:

okan 2/5 ---- 2.96
Gregov 2/5 ---- 3.13

awans - Gregov

prosze o potwierdzenie organizatora konkursu

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Yhm ja sie spozniłem o 2 minuty - a to wynikło z mojego braku spostrzegawczości i złym ustawieniem czasu na zegarku w komputerze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A gooniek chciał wyczekać moje typy no i nie doczytał oczywiscie regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Romek rostrzygnij tę sprawę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />pozdro...

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11, alfa, Green Arrow, forty, bukma, rymoholik, Akhu, $-man), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1