|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416 |
#5 368 Dancevic-MIrnyi (2) 1.26 25.09.2005 17:05 /prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,416 |
#3 266 Reynolds-R.Delgado (1) 1.64 25.09.2005 19:00 /prof
Podaje typ za Sharapovą, która skreczowała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
okan , krecze liczone są jako przegrana . Typy zastępcze podajemy tylko w przypadku nie rozegrania danego meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Niechce mi sie podliczac dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Misiek 1/5 czepek 4/5
awans czepek
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
g00niek vs Amperek ----> awans g00niek
Dzieki za gre i bylo emocjonujaco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
(11)Miara 1/5 [1,80] vs (21)[T]-error 5/5 [6,55]
Awans: ---> [T]-error
Dzienki za grę Miara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
# 268 # Lich/Mys-Uber/Uber 1 @1,2 Prof 25/16.10
Amperek... Srebotnik przegrala 1 seta z Klara... Jak przegra 2... to przy moim dobrym typie jestem dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Woz albo przewoz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> No troche z typem sie spozniłeś - az cała godzine <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja 2 minuty bo czekałem do 15:00 na Twoj typ taktycznie i nie zauwazyłem ze juz po wiec szybko nacisnąłem `wyslij` <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam:)jak Myrniy wygra ja jestem w następnej rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
A to mnie zaskoczyles... Podawalem z godzina z Profa... czyzby byla zla???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
g00niek, chodzi o to ze w SINGLACH typy mozna podawac do godziny 15:00 , co jest jasno napisane w regulaminie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
... więc wątpie zeby A.S.Romek uznał typy podane po tej godzinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
O cholera.. Greg rzeczywiscie masz racje.. Kompletnie zapomnialem o tym punkcie regulaminu... Mialem zakrecony weekend.. Ale czy to znaczy ze i typ Amperka bylby niezaliczony? 15,02... Moj jest z 16,02... Nie lubie rozstrzygniec przy zielonym stoliku, wierze ze i Amperek i ja dzialalismy w dobrej wierze :/ No coz.. niech szefostwo zadecyduje co i jak...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Stich - JohnBonne 1.7 - 1.37 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
awans: Stich dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
vonseb - ferdek awans: vonseb
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Experto - Geremi
Awans : Experto
Jeszcze raz dzieki Geremi za wysoki poziom, w sumie zaskoczyles mnie swietna skutecznoscia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
viva 3/5 5.56 - kyrszko 2/4 3.26 plus ewentualnie 1.64 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Awans - viva
dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
No i mamy problem... Zgodnie z regulaminem typy moje na debel i Amperka na Maxa Mirnego sa niewazne.. Oba podane po czasie.. W jednym 2 minuty w drugim godzina i 2 minuty... co nie zmienia faktu ze oba po czasie... jesli uznamy oba za wazne awansuje ja, jesli uznamy oba za niewazne tez mam awans... Glupia sytuacja ale niestety...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Cukier vs Cartmann 2/5 @ 3.57 - 0/3
awans Słodki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349 |
Kamil#15 - Rufik 1,75 - 0 Awans: Kamil#15
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Podobna sytuacja w moim pojedynku z okanem. Nieuwzględniając typów podanych po godz. 15:00 wynik brzmi:
okan 2/5 ---- 2.96 Gregov 2/5 ---- 3.13
awans - Gregov
prosze o potwierdzenie organizatora konkursu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Yhm ja sie spozniłem o 2 minuty - a to wynikło z mojego braku spostrzegawczości i złym ustawieniem czasu na zegarku w komputerze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A gooniek chciał wyczekać moje typy no i nie doczytał oczywiscie regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Romek rostrzygnij tę sprawę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />pozdro...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|