|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
choc z beniaminkami cos wyjatkowo mi nie idzie , wcozraj tez mowilem ze Gornik przegra Zaglebie cieniutenkie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Jak dla mnie Polska Liga Kopaczy jest nie do grania  nie lepiej pograc sobie overki w pucharze niemiec? Łatwa kasa a kursy zachecajace  ale jak tam chcecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
Dziś Wisła IZI pokazuje swoja gwiazde Riosa i będzie z 1-2 :] jeden zawodnik to za malo , ale Ruch jest wybitnie slaby obecnie wiec raczej 3 pkt dla Wisly No tak u was jeden Sadi mbutanezenbenoza (jakkolwiek ma na nazwisko:P) nic nie zrobi. Ale Wisła ma troche wiecej niż jeden Rios 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
noo, Lubin w miare bogaty ale po przykladzie Gornika wiadomo jak to moze sie skonczyc  Ruch dopoki bedzie Fornalik bedzie sie jakos trzymal. Fornalik potrafi zmotywowac, ale ile tak bedzie mogl zwodzic pilkarzy. Poza tym w Chorozwie jest olszar  a on potrzebuje 14320473740930596 okazji do strzelenia bramki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Dziś Wisła IZI pokazuje swoja gwiazde Riosa i będzie z 1-2 :] jeden zawodnik to za malo , ale Ruch jest wybitnie slaby obecnie wiec raczej 3 pkt dla Wisly No tak u was jeden Sadi mbutanezenbenoza (jakkolwiek ma na nazwisko:P) nic nie zrobi. Ale Wisła ma troche wiecej niż jeden Rios  zobaczymy czy nic nie zrobi , Wisla ma wiecej ale jakos do tej pory tego nie widac i sa posmiewiskiem , zobaczymy co bedzie dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437 |
Poziom polskiej ligi to dno i wodorosty ale do grania jest zajebista 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
wkurwiaja mnie takie kluby jak Berlin Ankaraspor... kto ich dopuscil do DFB Pokal  tak samo w Szwecji jest Asyriska chyba tez tureckie !#$%$^%^
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2009
Posty: 437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
wkurwiaja mnie takie kluby jak Berlin Ankaraspor... kto ich dopuscil do DFB Pokal  tak samo w Szwecji jest Asyriska chyba tez tureckie !#$%$^%^ Irańskie  Pza tym w Szwecji, o ile sie nie mylę, są trzy kluby z bliskowschodnimi "korzeniami".
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
A może syryjskie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Ja cisnę takie coś Arsenal O2,5 + Lyon + (korona) Chodź tej korony jakoś pewien nie jestem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka