Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#406832 18/09/2005 14:58
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Wlasnie utworzylem lige meczpl na yahoo. Zainteresowani moga dolaczyc sie od gry przez ponizszy link:

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/register/joinprivateleague

leagueID:meczpl
password:mecz

Live draft jak narazie ustawiony na soote 1 pazdziernika o 20:45 czasu polskiego. Gdy juz skompletujemy lige mozna zawsze te ustawienia zmienic jak i ustalic zasady punktowania.

Bonus: Unibet
#406833 18/09/2005 15:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja ze swej strony prosilbym aby osoby zapisujace sie nazywaly swoje zespoly zaczynajac od swoejgo nicka... np. g00niek's Dirty Bastards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ulatwi nam to zdecydowanie zabawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#406834 18/09/2005 15:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633

#406835 18/09/2005 15:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Moja ekipa juz tam jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406836 18/09/2005 15:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Nazwy teamow na razie wymiataja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#406837 18/09/2005 19:27
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
zapisałem się

teraz chyba muszę zainstalować NHL 2005 żeby sobie poprzypominać zawodników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... bo pamiętam ich może kilkunastu z całej ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#406838 22/09/2005 10:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406839 22/09/2005 12:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
wiec ja też jestem tongue I moje bad boysi

#406840 22/09/2005 19:23
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Panowie mamy juz 12 zespolow. W lidze moze byc max 20 teamow. Ale jesli chcecie mozemy juz zamknac zapisy i przeprowadzic draft w weekend. Zainteresowanych prosze o opinie.

#406841 22/09/2005 19:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Mysle ze powinnismy jeszcze mimo wszystko poczekac tak z tydzien... Draft przeprowadzic sam koniec wrzesnia lub pierwsze dni pazdziernika przed samym startem ligi..

No wlasnie i teraz do tych co nie wiedza.. Draft jest rozgrywany na zywo, snoopol moze ustawic date i pasowaloby zeby wszyscy managerowie w nim uczestniczyli.. Pewnie trudno bedzie zgrac ale jakas godzina wieczorna mysle ze wszystkim by podpasowala...

Polskie Chrupipalki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D Kro wpadl na taki pomysl... Myslalem ze spadne z krzesla ze smiechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#406842 23/09/2005 08:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
XABI juz tez in <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mam teraz pytanie, jak skasowac sowj zespol, bo rano sie chcialem zalogowac, a cos mi sie pojebalo i zglosilem nowa ekipe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A nie chce miec dwoch, a nie umiem znalezc opcji skasuj team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#406843 23/09/2005 08:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dobra, jednak znalazlem, ten post do skasowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A poprzedni do edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#406844 23/09/2005 08:46
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Z chęcią bym dołączył chłopaki ale powiedzcie mi czy muszę się też zarejestrować na yahoo??

#406845 23/09/2005 09:00
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Dobra jestem z wami, bedzie fajna jaaazda bez trzymanki na lodzie

#406846 23/09/2005 09:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Całkowicie zgadzam się g00niek czyli z draftem wstrzymać się jeszcze tydzień i najlepiej jakby wszyscy zadeklarowali że będę w nim uczestniczyć live

#406847 23/09/2005 09:10
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
ja sie zalogowalem na to i chcialem zobaczyc co tam sie dzieje i ... musze stworzyc nową drużynę. Nie mogę tego ominąć, a nie chcę nowej bo swoją już mam...

o co tam biega?

#406848 23/09/2005 09:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wlasnie bzyk ja mam to samo, dlatego ja mialem 2 ekipy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Ale juz skasowalem jedna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406849 23/09/2005 14:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Zostaly jeszcze dwa miejsca w lidze, wiec zainteresowanych zachecam, bo moze byc za pozno. Przy rejestracji prosze umiescic nazwe uzytkownika forum w nazwie druzyny. Przyklady:
Snoopol's Bitches
Gooniek's Red Wings

#406850 23/09/2005 15:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Juz tylko 1 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#406851 23/09/2005 15:49
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
Zmieniłem nazwę zespołu zgodnie z zaleceniami. Mam pytanko: rozwiązał już ktoś zagadkę jak wejść ponownie bez tworzenia zespołu??

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, betowiec, forty, kamel, latajaca_holenderka), 971 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,184
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1