|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Wlasnie utworzylem lige meczpl na yahoo. Zainteresowani moga dolaczyc sie od gry przez ponizszy link: http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/register/joinprivateleagueleagueID:meczpl password:mecz Live draft jak narazie ustawiony na soote 1 pazdziernika o 20:45 czasu polskiego. Gdy juz skompletujemy lige mozna zawsze te ustawienia zmienic jak i ustalic zasady punktowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ja ze swej strony prosilbym aby osoby zapisujace sie nazywaly swoje zespoly zaczynajac od swoejgo nicka... np. g00niek's Dirty Bastards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ulatwi nam to zdecydowanie zabawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Moja ekipa juz tam jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Nazwy teamow na razie wymiataja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
zapisałem się
teraz chyba muszę zainstalować NHL 2005 żeby sobie poprzypominać zawodników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... bo pamiętam ich może kilkunastu z całej ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
wiec ja też jestem  I moje bad boysi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Panowie mamy juz 12 zespolow. W lidze moze byc max 20 teamow. Ale jesli chcecie mozemy juz zamknac zapisy i przeprowadzic draft w weekend. Zainteresowanych prosze o opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Mysle ze powinnismy jeszcze mimo wszystko poczekac tak z tydzien... Draft przeprowadzic sam koniec wrzesnia lub pierwsze dni pazdziernika przed samym startem ligi..
No wlasnie i teraz do tych co nie wiedza.. Draft jest rozgrywany na zywo, snoopol moze ustawic date i pasowaloby zeby wszyscy managerowie w nim uczestniczyli.. Pewnie trudno bedzie zgrac ale jakas godzina wieczorna mysle ze wszystkim by podpasowala...
Polskie Chrupipalki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D Kro wpadl na taki pomysl... Myslalem ze spadne z krzesla ze smiechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
XABI juz tez in <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam teraz pytanie, jak skasowac sowj zespol, bo rano sie chcialem zalogowac, a cos mi sie pojebalo i zglosilem nowa ekipe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A nie chce miec dwoch, a nie umiem znalezc opcji skasuj team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dobra, jednak znalazlem, ten post do skasowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A poprzedni do edycji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Z chęcią bym dołączył chłopaki ale powiedzcie mi czy muszę się też zarejestrować na yahoo??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Dobra jestem z wami, bedzie fajna jaaazda bez trzymanki na lodzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Całkowicie zgadzam się g00niek czyli z draftem wstrzymać się jeszcze tydzień i najlepiej jakby wszyscy zadeklarowali że będę w nim uczestniczyć live
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ja sie zalogowalem na to i chcialem zobaczyc co tam sie dzieje i ... musze stworzyc nową drużynę. Nie mogę tego ominąć, a nie chcę nowej bo swoją już mam...
o co tam biega?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wlasnie bzyk ja mam to samo, dlatego ja mialem 2 ekipy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ale juz skasowalem jedna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Zostaly jeszcze dwa miejsca w lidze, wiec zainteresowanych zachecam, bo moze byc za pozno. Przy rejestracji prosze umiescic nazwe uzytkownika forum w nazwie druzyny. Przyklady: Snoopol's Bitches Gooniek's Red Wings
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Juz tylko 1 miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 836 |
Zmieniłem nazwę zespołu zgodnie z zaleceniami. Mam pytanko: rozwiązał już ktoś zagadkę jak wejść ponownie bez tworzenia zespołu??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|